Offopowe Zapuszczanie, część 50! - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-18, 21:45   #4651
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Używacie tamponów z Biedronki? Czy tylko ja mam problem z ich włożeniem?
Używam. Czasem mam z tym problem. Najlepiej aplikowało mi się o.b. pro-comfort, ale za drogie. Myślę teraz o kubeczku menstruacyjnym, ale teraz tyle tego na rynku, że ciężko mi się zdecydować i w końcu coś wybrać. Ktoś coś poleca??
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 22:21   #4652
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Używam. Czasem mam z tym problem. Najlepiej aplikowało mi się o.b. pro-comfort, ale za drogie. Myślę teraz o kubeczku menstruacyjnym, ale teraz tyle tego na rynku, że ciężko mi się zdecydować i w końcu coś wybrać. Ktoś coś poleca??
Tamponów lubię tylko z aplikatoarmi. Te zwykłe to jakieś porażki są dla mnie.

A kubeczek mam używam i nie zamienię na nic innego. Już chyba ok roku. Ja mam Mooncup. Kasiamajo też polecała mooncup.
Wybrałam mooncup głównie dlatego że to jedyny dostępny stacjonarnie. Poszłam do sklepu, obejrzałam, pomacałam i kupiłam. I to chyba jest pierwszy wyprodukowany kubeczek. Polecam od razu zakupić również żel/lubrykant. Aplikacja kubeczka na sucho może być uciążliwa. Żelu można używać tez do aplikacji tamponów.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 22:29   #4653
trinee
Zadomowienie
 
Avatar trinee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 541
GG do trinee
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Ja również mam kubek. Nie pamiętam jaka firma. Na początku trzeba nauczyć się zakładać. Ja kilka razy zrobiłam to źle. Nie pomyślałam o zakupie żelu. Kubeczek polecam. Gdy wiem, że wymiana na mieście nie będzie możliwa to tak zakładam, żeby nie musieć tego robić. Ja mam większy rozmiar, także tylko raz było sporo w środku. Polecam. Jak się człowiek nauczy zakładać to zapomina się o okresie na dobre 6-8 godzin, no chyba że boli


Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
trinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 23:14   #4654
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Ja chyba jutro pójdę zrobić próby wątrobowe, bo od dłuższego czasu boli mnie brzuch praktycznie po każdym jedzeniu. Do tego strasznie swędzą mnie dłonie i stopy. Naczytałam się, że to też może być objaw problemów z wątrobą i woreczkiem, i już się zaczynam nakręcać, że coś może być nie tak.
Ojj to lepiej faktycznie to sprawdź Mnie czasami tak brzuch swędzi, też nie wiem dlaczego W każdym razie przy kamieniach nic mnie nie swędziało i nic wcześniej nie bolało. Dały o sobie znać z dnia na dzień potwornym, bardzo trudnym do zniesienia bólem. Jak sobie o tym przypomnę to autentycznie robi mi się słabo

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;52818259]Biedronka ma tampony? [/QUOTE]

Ma Femina

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Używam. Czasem mam z tym problem. Najlepiej aplikowało mi się o.b. pro-comfort, ale za drogie. Myślę teraz o kubeczku menstruacyjnym, ale teraz tyle tego na rynku, że ciężko mi się zdecydować i w końcu coś wybrać. Ktoś coś poleca??
O właśnie o.b. długo używałam i są genialne, nigdy nie miałam przy nich problemu. Ostatnio pierwszy raz kupiłam Biedronkowe i kurczę strasznie ciężko się je aplikuje. Jakieś takie tępe są i nie chcą wejść Tż się śmiał jak mu powiedziałam i stwierdził, że trzeba naślinić bo na sucho nie wejdą
__________________
Miki bloguje



Edytowane przez xxxMikixxx
Czas edycji: 2015-09-18 o 23:30
xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 11:25   #4655
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Miki coś Ty Zazwyczaj mnie dwie pobudki, stoi w łóżeczku, położę i zaśnie, ale nie zawsze. Często zaśnie dopiero u nas Na mleczko też wstaje, czasem o 1 czasem 0 4 lub 5, różnie. Odkąd się urodziła przespała mi aż całą jedną noc Chociaż dziś np. o 12 płakała, położyłam i zasnęła. Potem o 4 mleko i do 7:30 spała.
Dzięki Mała lepiej, ja za to gorzej

Otako na pewno będzie wszystko dobrze

Co do tamponów - kiedyś używałam, teraz już nie, raz, że mam przy tabsach bardzo skąpe @, a dwa - nie umiem już sobie ich zaaplikować, dziwnie mi

Przyszły moje jesienne nowości Pochwalę się:
http://www.selfieroom.pl/pl/p/Bezowy...lota-nitka/551
http://www.stradivarius.com/pl/pl/ak...ultColorId=360 mam inny kolor, szaro-czerwony, ale na stronie nie ma.
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0311885002.html
Szale są duże, ciepłe, a ten w kratę niczym koc Mega wielki i ciepły. Bardzo jestem zadowolona Marzy mi się wełniany kapelusz w kolorze kamelowym Ale za cholerę hm.. no wydaje mi się, że będzie mi dobrze, ale nie wiem, cykam się

Pięknie dzisiaj Spędzamy sobotę w domu, mimo, że chora wzięłam się za sprzątanie, pranie, zakupy, jest cudownie. Pranie właśnie schnie, wysłałam dzieci na dwór, bo malutka ma lekki kaszel, więc chciałam by się dotleniła.

Miki mogłabyś mi raz jeszcze napisać dokładny model spacerówki ? Niebawem musimy kupić już nową, bo mamy jeszcze tę z wózka 3w1
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister

Edytowane przez Asia19x
Czas edycji: 2015-09-19 o 11:27
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 12:50   #4656
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Miki coś Ty Zazwyczaj mnie dwie pobudki, stoi w łóżeczku, położę i zaśnie, ale nie zawsze. Często zaśnie dopiero u nas Na mleczko też wstaje, czasem o 1 czasem 0 4 lub 5, różnie. Odkąd się urodziła przespała mi aż całą jedną noc Chociaż dziś np. o 12 płakała, położyłam i zasnęła. Potem o 4 mleko i do 7:30 spała.
Dzięki Mała lepiej, ja za to gorzej

Otako na pewno będzie wszystko dobrze

Co do tamponów - kiedyś używałam, teraz już nie, raz, że mam przy tabsach bardzo skąpe @, a dwa - nie umiem już sobie ich zaaplikować, dziwnie mi

Przyszły moje jesienne nowości Pochwalę się:
http://www.selfieroom.pl/pl/p/Bezowy...lota-nitka/551
http://www.stradivarius.com/pl/pl/ak...ultColorId=360 mam inny kolor, szaro-czerwony, ale na stronie nie ma.
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0311885002.html
Szale są duże, ciepłe, a ten w kratę niczym koc Mega wielki i ciepły. Bardzo jestem zadowolona Marzy mi się wełniany kapelusz w kolorze kamelowym Ale za cholerę hm.. no wydaje mi się, że będzie mi dobrze, ale nie wiem, cykam się

Pięknie dzisiaj Spędzamy sobotę w domu, mimo, że chora wzięłam się za sprzątanie, pranie, zakupy, jest cudownie. Pranie właśnie schnie, wysłałam dzieci na dwór, bo malutka ma lekki kaszel, więc chciałam by się dotleniła.

Miki mogłabyś mi raz jeszcze napisać dokładny model spacerówki ? Niebawem musimy kupić już nową, bo mamy jeszcze tę z wózka 3w1
A to mały urwis nie da mamie pospać Męczące takie wstawanie w nocy. U nas na szczęście od dawna ładnie przesypia, ale uśpić tego małego diabełka graniczy z cudem Wczoraj usypiałam 1,5 godziny

Świetne zakupy Sweter mega, pewnie będzie cieplutki

U mnie dziś pochmurno, siedzimy w domu, mała niedawno usnęła. Rano ogarnęłam chałupę, poodkurzałam.

Wózek to Baby Design Enjoy


Asia co masz na podłodze w przedpokoju, kuchni i łazience? Bardzo podoba mi się gres polerowany, ale obawiam się że się zamęczę przy nim
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 12:56   #4657
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość

Przyszły moje jesienne nowości Pochwalę się:
http://www.selfieroom.pl/pl/p/Bezowy...lota-nitka/551
http://www.stradivarius.com/pl/pl/ak...ultColorId=360 mam inny kolor, szaro-czerwony, ale na stronie nie ma.
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0311885002.html
Szale są duże, ciepłe, a ten w kratę niczym koc Mega wielki i ciepły. Bardzo jestem zadowolona Marzy mi się wełniany kapelusz w kolorze kamelowym Ale za cholerę hm.. no wydaje mi się, że będzie mi dobrze, ale nie wiem, cykam się

Pięknie dzisiaj Spędzamy sobotę w domu, mimo, że chora wzięłam się za sprzątanie, pranie, zakupy, jest cudownie. Pranie właśnie schnie, wysłałam dzieci na dwór, bo malutka ma lekki kaszel, więc chciałam by się dotleniła.
FAJNE RZECZY
szalik w kratę mega

U mnie jesiennie,pada i jest chłodno,w nocy lało i byla burza
Znowu "czuje" nerkę,jak tylko zrobi sie zimno to mnie pobolewa.

Ja tez juz zrobiłam pranie,posprzatałam,ugoto walam obiad,chłopcy sie zajmuja soba a ja ma w kocnu chwile dla siebie i musze zrobie odrosty
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-19, 13:04   #4658
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ojj to lepiej faktycznie to sprawdź Mnie czasami tak brzuch swędzi, też nie wiem dlaczego W każdym razie przy kamieniach nic mnie nie swędziało i nic wcześniej nie bolało. Dały o sobie znać z dnia na dzień potwornym, bardzo trudnym do zniesienia bólem. Jak sobie o tym przypomnę to autentycznie robi mi się słabo
Dzisiaj jest jeszcze gorzej. Boli mnie brzuch, mam gorzki posmak w ustach, ból stawów i mięśni, stan podgorączkowy. Byłam rano na badaniach, wieczorem będę miała wyniki.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 13:07   #4659
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Dzisiaj jest jeszcze gorzej. Boli mnie brzuch, mam gorzki posmak w ustach, ból stawów i mięśni, stan podgorączkowy. Byłam rano na badaniach, wieczorem będę miała wyniki.
Dobrze, że poszłaś zrobić badania. Oby to nic poważnego
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 13:38   #4660
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Dzisiaj jest jeszcze gorzej. Boli mnie brzuch, mam gorzki posmak w ustach, ból stawów i mięśni, stan podgorączkowy. Byłam rano na badaniach, wieczorem będę miała wyniki.
biedactwo
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 14:00   #4661
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Super!
Zapomniałam już jakie to uczucie. Moja praca stała się dla mnie wtórna, nierozwijająca, źle mi tam. Rozglądam się za czymś nowym.
Bardzo przyjemne W sumie to, że wracam zadowolona z pracy wpływa na wszystkie dziedziny mojego życia nie kłócę się z TŻ, dom trochę ogarnę, na siłownie pójdę niby samych godzin lekcyjnych wychodzi mało, ale ciągle jakieś papiery wypełniam, piszę dokumenty, przygotowuje się do lekcji miałam już pierwsze zebranie z rodzicami


Na weekend mam 20 diagnoz do sprawdzenia

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Kupilam dzisiaj dwa olejki do włosów z biedry - kokosowy i arganowy ide nakladac

To w biedrze są olejki?

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Łał! To ile ona już ma wzrostu?
"Moje" dziewczyny też wielkie. 14 i 12 lat (kiedy to zleciało). Wzrostem już mnie dogoniły. Ale w moich starych ciuchach nie pochodzą. Ciuchy, które nosiłam tak do 26 lat sa na nie za małe. A ja miałam zawsze kompleksy, że jestem gruba. Jaka ja musiałam być sucha.

Jakieś duże te wszystkie dzieci teraz są.

A jeszcze odnośnie dzieci - czy wśród dzieci waszych znajomych też widzicie tendencje do otyłości? Teraz był sezon na zdjęcia wakacyjne i większość dzieci moich znajomych ma dużą nadwagę.
W klasach, które uczę jest stosunkowo niewiele dzieci otyłych. Gdzieś 2-3 osoby na klasę liczącą 20 osób. Chyba więcej jest dzieci drobniutkich i chudziutkich.

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Obiecane zdjęcie Miki, wybacz że tak długo, ale jakoś czasu mi zbrakło
Wow! Jaka zmiana ! Ekstra

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
No dokładnie tak samo uważam ja i moje koleżanki z pracy.
http://www.dunnesstores.com/collar-d...0?colour=black to ta. Na zdjęciu nie wygląda tak źle. Na niektórych figurach też. Ale nie wszyscy są tacy sami. Ja nie wiem jak wysoka musi być ta modelka, że ona ma to sporo przed kolanem, jak u mnie ta sukienka kończy się sporo za kolanem
Wyglądam jak siostra zakonna w stroju księdza. Ten kołnierzyk będzie mnie denerwował. Nie lubię nic tak pod szyję. A jeszcze będzie optycznie skracał moją i tak już krótką szyję

Chyba właśnie pozostaje mi tylko przeróbka. Szkoda, że mam tak daleko do bratowej
Ojej.. sukienka może i nie jest taka okropna, ale pasuje tylko określonym typom figury... chyba bym umarła jakbym miała taką nosić

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Używacie tamponów z Biedronki? Czy tylko ja mam problem z ich włożeniem?
generalnie nie są najlepsze. I czasami się kłaczą. Ale i tak je kupuję, bo zużywam tego bardzo dużo a o.b są cztery razy droższe

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Dzisiaj jest jeszcze gorzej. Boli mnie brzuch, mam gorzki posmak w ustach, ból stawów i mięśni, stan podgorączkowy. Byłam rano na badaniach, wieczorem będę miała wyniki.
Ojej, co się dzieję? Dobrze, że poszłaś do lekarza, bo nie brzmi to dobrze
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-19, 14:05   #4662
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Maryha ktorą masz klasę?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 15:14   #4663
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
A to mały urwis nie da mamie pospać Męczące takie wstawanie w nocy. U nas na szczęście od dawna ładnie przesypia, ale uśpić tego małego diabełka graniczy z cudem Wczoraj usypiałam 1,5 godziny

Świetne zakupy Sweter mega, pewnie będzie cieplutki

U mnie dziś pochmurno, siedzimy w domu, mała niedawno usnęła. Rano ogarnęłam chałupę, poodkurzałam.

Wózek to Baby Design Enjoy


Asia co masz na podłodze w przedpokoju, kuchni i łazience? Bardzo podoba mi się gres polerowany, ale obawiam się że się zamęczę przy nim
To faktycznie długo zasypia, ale coś za coś, widzisz Mam nadzieję, że niebawem zacznie przesypiać całe noce...
To już w ciągu nocy nie je ?

Dziękuję Jest jeden, uciążliwy problem Sweter zostawia milion kudłów i jestem wściekła na maksa. Pojechałam na zakupy i cały fotel w aucie biały Co z tym zrobić, jakieś pomysły by sweter tego nie zostawiał ?
Długo nad nim myślałam, bo miałam upatrzonych kilka innych i Ogólnie miękki, pięknie wygląda, ale te kudły.. I jak tu iść w nim i usiąść komuś na ciemne łóżko ?

Dzięki Astro

Otako kurczę niedobrze... Mam nadzieję, że będzie w porządku. Dan znać

Mąż z małą u teściowej, ale dziwnie samej w domu, cicho.. i nic nie fruwa
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 16:08   #4664
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez kanaa Pokaż wiadomość
hej ho
mam w pracy duuużo obowiązków, październik się zbliża....


Ostatnio ciągle się przeprowadzam ...Tutaj pewnie dam radę mieszkać około 3-4 miesiące (mimo, że mam 10 minut do pracy). Najchętniej to wzięłabym kredyt na mieszkanie, ale kto mi go da....?



o proszę, muszę kiedyś spróbować
Spojrzałam na link dotyczący Twojej wymiany i doszłam do wniosku, że powinnam pozbyć się wielu kosmetyków - nie wiem po co mi tyle tego



zazdroszczę :P
ja ciągle zastanawiam się co powinnam i co chcę robić w życiu



Co za masakra Jaki to bank? Pytam, bo skoro szkolenie jest w Katowicach to pewnie główna siedziba też? Wolę omijać takiego "pracodawcę"...

To była placówka francyzowa. Jak chcesz to napiszę Ci na pw jaki to dokładnie bank.


Jak wam mija sobota? Ja od rana składam CV. Zrobiłam obiad i kombinuje co by tutaj porobić wieczorem.


Testowałam wczoraj nowy szampon i nową odżywkę. Dzisiaj mam tak przyklapnięte włosy, że nadawały się tylko do upięcia.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 16:17   #4665
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez trinee Pokaż wiadomość
Ja również mam kubek. Nie pamiętam jaka firma. Na początku trzeba nauczyć się zakładać. Ja kilka razy zrobiłam to źle. Nie pomyślałam o zakupie żelu. Kubeczek polecam. Gdy wiem, że wymiana na mieście nie będzie możliwa to tak zakładam, żeby nie musieć tego robić. Ja mam większy rozmiar, także tylko raz było sporo w środku. Polecam. Jak się człowiek nauczy zakładać to zapomina się o okresie na dobre 6-8 godzin, no chyba że boli
To jest prawda. Ja czasem się zastanawiam czy włożyłam kubeczek czy nie . No a nie ma jak sprawdzi bez pójścia do łazienki
Wymieniam 2 razy dziennie. Rano i wieczorem. Nie mam potrzeby częściej.

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
W klasach, które uczę jest stosunkowo niewiele dzieci otyłych. Gdzieś 2-3 osoby na klasę liczącą 20 osób. Chyba więcej jest dzieci drobniutkich i chudziutkich.
Pytałąm małą i mówi, ze u niej w szkole tez nie ma grubych dzieciaków. Ale ona to juz gimba i dzieli szkołę z LO
Więcej mniejszych dzieciaków widzę grubych.
Siostrzenica nie jest gruba ale jest na granicy bycia pulchną. Jest taka powiedzmy masywna. + 4 kg i byłaby już grubiutka. Ale większość moich znajomych ma otyłe dzieci. Takie ośmiolatki wyglądające na dwunastolatki z wielkimi brzuchami.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 16:25   #4666
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość

To w biedrze są olejki?
Tak
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 16:40   #4667
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia.
Mam już wyniki krwi, wskaźnik ALT powyżej normy, czyli coś się z tą wątrobą dzieje.
Przy okazji zrobiłam też badanie na D dimery, bo miałam skierowanie od gina. No i tu niestety też jest wyżej niż powinno. Wczoraj zaczęła mnie boleć łydka, myślałam, że to jakiś skurcz albo właśnie bóle mięśniowe od wątroby, a teraz okazuje się, że może to być też coś z krzepliwością? Jakiś mini zator? Albo podwyższony poziom ma związek z tymi wątrobowymi dolegliwościami. Chyba tabletki anty nie są dla mnie.
W poniedziałek z samego rana uderzam do lekarza. Zobaczymy.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 17:52   #4668
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia.
Mam już wyniki krwi, wskaźnik ALT powyżej normy, czyli coś się z tą wątrobą dzieje.
Przy okazji zrobiłam też badanie na D dimery, bo miałam skierowanie od gina. No i tu niestety też jest wyżej niż powinno. Wczoraj zaczęła mnie boleć łydka, myślałam, że to jakiś skurcz albo właśnie bóle mięśniowe od wątroby, a teraz okazuje się, że może to być też coś z krzepliwością? Jakiś mini zator? Albo podwyższony poziom ma związek z tymi wątrobowymi dolegliwościami. Chyba tabletki anty nie są dla mnie.
W poniedziałek z samego rana uderzam do lekarza. Zobaczymy.
Ja tez musze zrobić badania ale chyba zrobię po roku brania anty znaczy teraz biore 9 miesięcy to może poczekam do roku
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-19, 19:03   #4669
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia.
Mam już wyniki krwi, wskaźnik ALT powyżej normy, czyli coś się z tą wątrobą dzieje.
Przy okazji zrobiłam też badanie na D dimery, bo miałam skierowanie od gina. No i tu niestety też jest wyżej niż powinno. Wczoraj zaczęła mnie boleć łydka, myślałam, że to jakiś skurcz albo właśnie bóle mięśniowe od wątroby, a teraz okazuje się, że może to być też coś z krzepliwością? Jakiś mini zator? Albo podwyższony poziom ma związek z tymi wątrobowymi dolegliwościami. Chyba tabletki anty nie są dla mnie.
W poniedziałek z samego rana uderzam do lekarza. Zobaczymy.

Trzymam za pozytywne wyniki.
Ja nigdy tabletek anty nie brałam. Tyle się naczytałam o skutkach ubocznych, że nawet na sobie mi się nie chce testować. Co prawda kuszą z pewnych względów ale chyba jednak nigdy się nie zdecyduję.
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-19, 19:27   #4670
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
Maryha ktorą masz klasę?
Wychowawstwo w czwartej, a uczę w czwartej i piątej.

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
To faktycznie długo zasypia, ale coś za coś, widzisz Mam nadzieję, że niebawem zacznie przesypiać całe noce...
To już w ciągu nocy nie je ?

Dziękuję Jest jeden, uciążliwy problem Sweter zostawia milion kudłów i jestem wściekła na maksa. Pojechałam na zakupy i cały fotel w aucie biały Co z tym zrobić, jakieś pomysły by sweter tego nie zostawiał ?
Długo nad nim myślałam, bo miałam upatrzonych kilka innych i Ogólnie miękki, pięknie wygląda, ale te kudły.. I jak tu iść w nim i usiąść komuś na ciemne łóżko ?
Byłam kilka dni temu z siostrą na szopach i ona mierzyła ekstra futerko w Orseju. Jak ściągnęła, miała CAŁE spodnie w białych kłakach, normalnie jakby się w czymś wytarzała sprzedawczyni aż się głupio zrobiło, przyleciała z rolką, bo na czarnych spodniach to naprawdę dramat był

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
To jest prawda. Ja czasem się zastanawiam czy włożyłam kubeczek czy nie . No a nie ma jak sprawdzi bez pójścia do łazienki
Wymieniam 2 razy dziennie. Rano i wieczorem. Nie mam potrzeby częściej.


Pytałąm małą i mówi, ze u niej w szkole tez nie ma grubych dzieciaków. Ale ona to juz gimba i dzieli szkołę z LO
Więcej mniejszych dzieciaków widzę grubych.
Siostrzenica nie jest gruba ale jest na granicy bycia pulchną. Jest taka powiedzmy masywna. + 4 kg i byłaby już grubiutka. Ale większość moich znajomych ma otyłe dzieci. Takie ośmiolatki wyglądające na dwunastolatki z wielkimi brzuchami.
Polskich czy angielskich znajomych? Mam wrażenie, że w PL to nie jest jeszcze aż tak duży problem. Najbardziej za to śmieszy mnie ustawa o sklepikach szkolnych. Ja rozumiem, że czipsy i lizaki to nie jest najlepsze jedzenie dla dzieci. Ale żeby z dnia na dzień zakazać białego pieczywa? Drożdżówek z owocami? Nawet jakichś rogalików? Salami? Wszystko skończyło się tak, że dzieci po słodycze uciekają do pobliskich sklepów, a masa ludzi straci pracę nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Zamiast położyć większy nacisk na edukacje żywieniową, pozamykają sklepiki i będą udawać, że problem rozwiązany


Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Tak
Jakie? Poka

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia.
Mam już wyniki krwi, wskaźnik ALT powyżej normy, czyli coś się z tą wątrobą dzieje.
Przy okazji zrobiłam też badanie na D dimery, bo miałam skierowanie od gina. No i tu niestety też jest wyżej niż powinno. Wczoraj zaczęła mnie boleć łydka, myślałam, że to jakiś skurcz albo właśnie bóle mięśniowe od wątroby, a teraz okazuje się, że może to być też coś z krzepliwością? Jakiś mini zator? Albo podwyższony poziom ma związek z tymi wątrobowymi dolegliwościami. Chyba tabletki anty nie są dla mnie.
W poniedziałek z samego rana uderzam do lekarza. Zobaczymy.
Biedaku. Koniecznie do lekarza! podwyższony ALT to nie żarty!

Poszaleliśmy dziś z TŻ na zakupach. W Lidlu rzucili automaty do pieczenia chleba, w końcu stałam się posiadaczką jednego Dobrze, bo wszystko co kupiliśmy w Lidlu jak do tej pory sprawdza się świetnie. No i cena bardzo atrakcyjna. Już czuję, jak zatapiam kły w gorącym chlebie Maszyna: https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=197812

Kupiłam sobie też futrzaną kamizelkę nie wiem skąd, ale nagle musiałam mieć coś futrzanego na zimę, aż się skręcałam, że chce coś futrzanego, normalnie jak dziecko no i trafił się w house okaz dla mnie idealny, kamizelka z kapturem https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=197811 Podniecam się nią tak, że właśnie siedzę w niej w domu Bałagan w tle pewnie na was już wrażenia nie robi, ale jakość żenująca- to właśnie aparat w mojej Xperii -_- Nie polecam.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2015-09-19 o 19:33
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 09:00   #4671
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;52825933]Trzymam za pozytywne wyniki.
Ja nigdy tabletek anty nie brałam. Tyle się naczytałam o skutkach ubocznych, że nawet na sobie mi się nie chce testować. Co prawda kuszą z pewnych względów ale chyba jednak nigdy się nie zdecyduję.[/QUOTE]


nie kazdy przecież ma skutki uboczne a jak ktoś ma to mozna spróbować z innymi tabsami



Co do olejków to nie pokaze teraz bo siedzę na telefonie
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 12:24   #4672
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
nie kazdy przecież ma skutki uboczne a jak ktoś ma to mozna spróbować z innymi tabsami
A gdzie powyżej napisałam, że każdy?

Dzisiaj pierwsze spotkanie rodziców Tż-ta z moim tata i jego małżonką Odezwę się wieczorem
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 12:31   #4673
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Haha, powodzenia, pamiętam jak.moi.rodzice się stresowali przed pierwszym oficjalnym spotkaniem . A znali się wcześniej. Tata wpadł.w.szał sprzątania .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 13:25   #4674
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Aha. Miki. My tu wprowadzając się zostawiliśmy to, co było w korytarzu, łazience i kuchni - płytki. Ciemne, jedynie jasne w kuchni. Mam nadzieję, że jak Hania skończy trzy lata wyniesiemy się stąd i nad podłogą taką dobrą, dopiero będę myśleć. Też się zastanawiam, czy się nie namęczysz przy tym

Maryha jaki ciepły miesiek Extra ta maszyna

Otako kurczę niedobrze, mam nadzieję, że to nic poważnego. Nie martw się

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;52825933]Trzymam za pozytywne wyniki.
Ja nigdy tabletek anty nie brałam. Tyle się naczytałam o skutkach ubocznych, że nawet na sobie mi się nie chce testować. Co prawda kuszą z pewnych względów ale chyba jednak nigdy się nie zdecyduję.[/QUOTE]

Łee tam. Bez przesady Też nigdy, przenigdy nie brałam i zawsze mówiłam, że nie będę tego robić. Jednak po ciąży się zdecydowałam i czuję się doskonale. Żadnych skutków ubocznych Jedynie na początku źle się czułam, bo brałam pierwsze miesiące dla mam karmiących i trochę minęło zanim się przestawiłam. Następne po skończeniu kp są świetne, kompletnie nic, zero skutków ubocznych. Każdy organizm inny, więc chyba trzeba samemu się przekonać
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 13:55   #4675
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Dokladnie. Ja raczej juz sie nie zdecyduje, bo 8-9 opakowaniach tez sie pogorszyly mi wyniki badan krzepliwosci, poza tym mialam jakies "depresyjne" nastroje, bole glowy, seks moglby nie istniec. No i jak teraz patrze na zdjecia, jednak bylam w tym okresie jakas taka nabita, taka tez spuchnieta sie czulam. Najgorzej bylo 4-5 miesiecy po odstawieniu. Szkoda, bezbolesne i regularne "okresy" + piekna cera bardzo kusza . Juz pomijajac efekt antykoncepcji, bo w sumie nie dlatego sie zdecydowalam.

Sorry, ze bez polskich znakow- moj laptop zrezygnowal z klawisza ALT.

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Zrobilismy sobie leniwy dzien dzis z Tz, wyskoczymy tylko do kosciola, obiad przyjechal do domu, niedawno dopiero wstalam z lozka, ale i tak przenieslismy sie do salonu na kanape .Tz sie ucieszyl "jednak umiesz byc leniwa"
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty

Edytowane przez Bellitudoo
Czas edycji: 2015-09-20 o 13:59
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 14:11   #4676
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Bell a po czym stwierdziłaś, że badania się pogorszyły ?
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 14:11   #4677
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe Zapuszczanie, część 50!

Po wynikach badan.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 14:30   #4678
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;52831214]A gdzie powyżej napisałam, że każdy?

Dzisiaj pierwsze spotkanie rodziców Tż-ta z moim tata i jego małżonką Odezwę się wieczorem [/QUOTE]

Napisałaś ze naczytalas się tylw o skutkach ubocznych a przeciez nie kazdy je ma
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 14:41   #4679
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Hej, hej!

Byłam w Rossmannie i kupiłam kilka nowości do paznokci.

Serum do paznokci z keratyną i miodem z wibo . Jak cudnie pachnie

Isana balsam do rąk i paznokci z Aloe Vera z keratyną i alantoiną

Oliwka bambino

i odżywkę do paznokci Sally Hansen Diamond Strenght Insant Nail Hardener

W zeszłym tygodniu w weekend zrobiłam sobie hybrydę 3w1 na urodziny TŻ i tak mi osłabiła paznokcie. Nie utrzymała się nawet 5 dni, a pazury znowu do regeneracji.
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 15:03   #4680
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offopowe Zapuszczanie, część 50!

Co do płytek: ja mam w kuchni i na korytarzu w wynajmowanym takie chropowate wykończenie i to jest masakra, bo jak chce żeby to bylo naprawdę czyste to muszę upaść na kolana ze szczotka ryżowa. W rodzinnym coś w stylu tego gresu polerowanego, jasne i tez widać wszelki brud, zamiatamy tam kilka razy dziennie w weekend. Na korytarzu w rodzinnym mamy świetne, nie widać w ogole brudu. Niestety, nie mam zdjęcia.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-06 23:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.