Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :) - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-23, 17:48   #1381
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

W tym smart to jest tak że jeśli przesyłka wynosi sprzedawcę więcej niż 40 zł to nie łapie się. Ja tak ostatnio miałam jak zamawiałam podpaski, podkłady na łóżko i majtki poporodowe, chciałam dołożyć termometr do łazienki i już wtedy niby wagowo przekroczyło i przesyłka by wyniosła więcej niż 40 PLN i smary się nie włączył. Odpielam termometr i zakup w smart się zmieścił. Co więcej- na fakturze którą dostałam, jest koszt zakupu 39,95 PLN.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 17:50   #1382
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Mają, ale wydaje mi sie ze nie na wszystko, na pieluchy mi wchodzi .
W ogole zdziwilam sie ze materac do lozeczka lapie mi die na smart. Fajna opcja z tym, tylko czasem trzeba sie nakombinowac, ale moje zamowienia na wloczki plus materac i juz praktycznie mi sie zwrocil zakup pakietu. A ile zakupow jeszcze przed nami

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
Mi też już się Smart zwrócił. Trzeba patrzeć na warunki, głównie to 40 zł zakupu ale to nie jest wysoki próg
Dopisuje katarek do odkurzacza do listy rzeczy jeszcze do kupienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 19:14   #1383
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Mam wyniki posiewu i nic nie wyszło 😀 byliśmy na urodzinach mała się wybawiła i teraz mąż ogarnia ją do spania. Nam zostały już takie pierdołki do kupienia i może w czwartek/piątek skoczymy na zakupy żeby zamknąć ten temat. Zostanie tylko komoda i popranie wszystkiego. Już coraz bliżej i chciałabym to wszystko ogarnąć. Będziemy jeszcze robić napis z imieniem nad łóżeczko, pewnie nam troche zejdzie przy tym ale satysfakcja murowana.
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 19:55   #1384
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Wy serio macie już cała wyprawkę? Łącznie z wanienką, fotelikiem, wózkiem, lozeczkiem? Jeny ja tych dużych rzeczy jeszcze nie organizuje bo nie chce zagracac mieszkania i ciągle wydaje mi się za szybko.



Mam narazie kilka ubranek, dla siebie podkłady i majty jednorazowe. Wózek i fotelik stoi w piwnicy, ale jak wypiore to będę już w domu trzymać i znowu powstrzymuje mnie zagracanie mieszkania już teraz. Więc narazie nic nie robię i nie kupuje.
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 19:59   #1385
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Wy serio macie już cała wyprawkę? Łącznie z wanienką, fotelikiem, wózkiem, lozeczkiem? Jeny ja tych dużych rzeczy jeszcze nie organizuje bo nie chce zagracac mieszkania i ciągle wydaje mi się za szybko.



Mam narazie kilka ubranek, dla siebie podkłady i majty jednorazowe. Wózek i fotelik stoi w piwnicy, ale jak wypiore to będę już w domu trzymać i znowu powstrzymuje mnie zagracanie mieszkania już teraz. Więc narazie nic nie robię i nie kupuje.
Nie Dziś złożyłam pierwsze zamówienie na kocyki

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 20:01   #1386
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

My mamy wszystko ale jjeszczenie złożone stoi sobie na poddaszu. Wózek jest w foli schowany więc luzik, łóżeczko mąż ogarnie pewnie jak w szpitalu będziemy. My mamy gdzie to wszystko trzymać więc chce zamknąć temat niebawem.
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 20:01   #1387
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Wy serio macie już cała wyprawkę? Łącznie z wanienką, fotelikiem, wózkiem, lozeczkiem? Jeny ja tych dużych rzeczy jeszcze nie organizuje bo nie chce zagracac mieszkania i ciągle wydaje mi się za szybko.



Mam narazie kilka ubranek, dla siebie podkłady i majty jednorazowe. Wózek i fotelik stoi w piwnicy, ale jak wypiore to będę już w domu trzymać i znowu powstrzymuje mnie zagracanie mieszkania już teraz. Więc narazie nic nie robię i nie kupuje.
Ja mam prawie wszystko jeśli chodzi o ubranka, wózek, łóżeczko, przewijak, wanienka (nawet dwie ) po starszych dzieciach. Czekam na paczki z pieluchami i podkladami. Reszty jeszcze nie mam.
Teraz chyba kupię laktator i rzeczy do szpitala /kosmetyki i nakładkę na przewijak. Fotelik za miesiąc i resztę rzeczy tez wtedy bym chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-23, 21:05   #1388
juli_juli_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 422
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Wy serio macie już cała wyprawkę? Łącznie z wanienką, fotelikiem, wózkiem, lozeczkiem? Jeny ja tych dużych rzeczy jeszcze nie organizuje bo nie chce zagracac mieszkania i ciągle wydaje mi się za szybko.


.

No co Ty
Wózek i fotelik odebraliśmy w tym tygodniu, mieliśmy dłużej czekać (nastawiałam sie ze będzie w październiku), ostatecznie był do odbioru po 3 tyg.
Z ciuszków mam pojedyncze rzeczy. I pare prezentow (jakiś kocyk, misia, gryzak). Poza tym, upolowany laktator (akurat trafiła sie używka).
Większości ciuszków mi brakuje. Z artykułów higienicznych nic.
Wczoraj zamówiłam koszule ciążowa (może będzie do porodu), bo chyba zaraz sie przestane mieścić w zwykle koszulki. I szlafrok - nie mam żadnego, nie używam a chyba w szpitalu by sie przydał.
No i jakieś ciuchy ciążowe - np.spodnie. Do tej pory chodziłam w zwykłych, mam jedne ciążowe ale raz ze niewygodne, a dwa ze zima będę więcej w spodniach chodzić jednak.

W październiku może będę mniej pracować to będę mieć więcej czasu i ochoty, żeby sie zająć reszta wyprawki.
juli_juli_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 21:09   #1389
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

My tez dzis na urodzinach bylismy, tzn moj syn😀 ale sie objadlam niedobrego jedzenia a fuj😂



Ja jeszcze nic nie mam z wyprawki. Kupiliśmy dom niedawno i caly w remoncie, tylko pokoj syna skonczony takze szkoda by mi bylo zeby mi sie te rzeczy zakurzyly, ale te wieksze rzeczy mam wybrane tylko klikne i czekam. Siostra ma mi paczke z ubraniami, laktatorem, monitorem oddechu, niania elektroniczna itp wyslac niebawem takze nie musze wiele kupowac. To juz 4 dziecko, siostra ma 2 moje drugie, takze troche sie nam nazbierało tego i tak sobie wysylamy z pl do uk i na odwrot.
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-23, 21:47   #1390
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Wy serio macie już cała wyprawkę? Łącznie z wanienką, fotelikiem, wózkiem, lozeczkiem? Jeny ja tych dużych rzeczy jeszcze nie organizuje bo nie chce zagracac mieszkania i ciągle wydaje mi się za szybko.



Mam narazie kilka ubranek, dla siebie podkłady i majty jednorazowe. Wózek i fotelik stoi w piwnicy, ale jak wypiore to będę już w domu trzymać i znowu powstrzymuje mnie zagracanie mieszkania już teraz. Więc narazie nic nie robię i nie kupuje.
My dziś zamówilismy wózek, fotelik, adaptery i bazę. Poza tym mam trochę ciuszków, szlafrok dla mnie, podkłady i majty. Czekam na 4 zamówione przesyłki. I będę kompletowac dalej w tym tygodniu. Jeszcze mi daleko do skompletowania wszystkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Myślę że do połowy października mi zejdzie z wyprawką. Tych rzeczy do ogarnięcia jest tyle że ja zamawiam/kupuje partiami bo nie chce wszystkiego na raz wybierać. Nie wiem gdzie będę to wszystko trzymać bo nasze mieszkanie ma ograniczenie w postaci 50 m2. Póki co mąż wczoraj zrobił konkretne porządki w swojej garderobie i 2 półki się zwolniły na rzeczy malucha. Ja już nie mam czego wyrzucić czy przełożyć bo porządki w szafach już robiłam. Jest jedno rozwiązanie- przeprowadzić się na większą powierzchnię w to musimy sobie jeszcze poczekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 07:37   #1391
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Dziiień dobry dziewczyny.

Wracam powoli do żywych po chorobie, choć tak na 100 % nie czuję się wybitnie. Wróciłam jeszcze na chwilę do pracy i myślę, że w 8 miesiącu jak tylko się zacznie, udam się na zasłużony wypoczynek
Jak u was pogodowo ? U nas przeskok niebywały i nagle zrobiła się naprawdę sroga jesień. Szok!



Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Wy serio macie już cała wyprawkę? Łącznie z wanienką, fotelikiem, wózkiem, lozeczkiem? Jeny ja tych dużych rzeczy jeszcze nie organizuje bo nie chce zagracac mieszkania i ciągle wydaje mi się za szybko.


Coś Ty ! Ja mam termin chyba najszybciej i właściwie poza kilkoma ciuszkami nie mam nic. Wyprawkę zostawiłam na październik listopad. Najpierw ogarnialiśmy remont w domu i pokój małego. Teraz mam wszystko gotowe więc się mogę zabierać za wyprawkę/ torbę do szpitala.
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-24, 07:48   #1392
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Uf jak tak pisalyscie to odniosłam wrażenie że już robicie ostatnie szlify a ja ciągle nic nie mam. A też mam 50 metrów i w takim miesZkaniu jest odczuwalny każdy mebel. Więc naraZie robię porządki w szafach, szczególnie u syna, żeby to pomieścić.



A tak w ogóle to dziś 28 t +0d i 9,5 kg na plusie. Zaraz odbije do 10 kg
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 08:08   #1393
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Cześć wszystkim w ten chłodny poranek wyrabiam się bo wcześniej wstaje.
Wczoraj któraś z Was rzuciła hasło sprzętu do odciągania kataru z noska. Specjalnie pisze sprzęt bo kwadrans poświęciłam temu ustrojstwu i jestem w wielkim shocku!!!
Jakoś bierze mnie obrzydzenie gdy pomyślę że będę miała wciagac ustami katar dziecka, wiem że niby jakieś koncoweczki są ale czy to w 100% daje mi pewność że ja tych zarazków nie połknę? A druga maszyna, jak powiedziałam mężowi że to się podłącza do odkurzacza, to mnie wysmiał mi też kopara opadła jak zapoznałam się na szybko z działaniem.
I trzecia maszyna to aspirator elektryczny. Chyba najbardziej znośnie urządzenie. I tu pytanie, ktoś ma i używał? jakieś opinie? będę wdzięczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 09:16   #1394
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim w ten chłodny poranek wyrabiam się bo wcześniej wstaje.
Wczoraj któraś z Was rzuciła hasło sprzętu do odciągania kataru z noska. Specjalnie pisze sprzęt bo kwadrans poświęciłam temu ustrojstwu i jestem w wielkim shocku!!!
Jakoś bierze mnie obrzydzenie gdy pomyślę że będę miała wciagac ustami katar dziecka, wiem że niby jakieś koncoweczki są ale czy to w 100% daje mi pewność że ja tych zarazków nie połknę? A druga maszyna, jak powiedziałam mężowi że to się podłącza do odkurzacza, to mnie wysmiał mi też kopara opadła jak zapoznałam się na szybko z działaniem.
I trzecia maszyna to aspirator elektryczny. Chyba najbardziej znośnie urządzenie. I tu pytanie, ktoś ma i używał? jakieś opinie? będę wdzięczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Powiem szczerze, że ja chyba sprawię sobie ten do odkurzacza jak coś, bo miałam nieprzyjemność raz widzieć tę Fridę (kto swoją drogą takie ustrojstwo nazwał FRIDA ) i aż mnie skręcało z obrzydzenia jak szwagierka tym gile odciągała (sam dźwięk był paskudny).

Z drugiej strony, Frida wydaje się jakby bardziej poręczna/ wygodna..
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 09:59   #1395
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Kurcze siedze na tym allegro i glupieje kompletnie niby eszystko mialam wybrane, ale teraz przy wrzucaniu do koszyka jakieś dylematy mnie biorą noo
Rożki brałyście całe bawełniane czy z minky, boje sie że w tym minky mały mi sie będzie pocił

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 10:05   #1396
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Kurcze siedze na tym allegro i glupieje kompletnie niby eszystko mialam wybrane, ale teraz przy wrzucaniu do koszyka jakieś dylematy mnie biorą noo
Rożki brałyście całe bawełniane czy z minky, boje sie że w tym minky mały mi sie będzie pocił

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
Ja mam to samo . Codziennie wchodzę w ten mój koszyk i coś zmieniam/dodaje/wyrzucam. Rożek wybrałam bawełniany, ale nie kierowałam się niczym szczególnym :P. Drugi może sztywniejszy wezmę....hmm, sama nie wiem. Ile ich bierzecie? Ja myślałam, żeby 2 wziąć.
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 10:12   #1397
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Dzień dobry, bardzo zimno dzisiaj i nieprzyjemnie. Co do rożków my mamy 2 bawełniane, jeden dostaliśmy a drugi kupiliśmy usztywniany. Tylko to wszystko czeka po córce. Jak tak kupujecie to się cały czas zatanawiam czego mi brakuje bo mam dziwne wrażenie że poza aptecznymi rzeczami o czymś zapomniałam. Co do fridy to my przy córce używaliśmy i teraz też kupię.
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 10:16   #1398
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
Ja mam to samo . Codziennie wchodzę w ten mój koszyk i coś zmieniam/dodaje/wyrzucam. Rożek wybrałam bawełniany, ale nie kierowałam się niczym szczególnym :P. Drugi może sztywniejszy wezmę....hmm, sama nie wiem. Ile ich bierzecie? Ja myślałam, żeby 2 wziąć.
Jeden dostalam i on pojdzie do szpitala, bo potem chce go wygotowac albo wyrzucic, drugi do domu chce sobienkupic i chyba tez wezme ten bawelniany, mysle ze jeden starczy w domu, jak sie okaze ze nie to sie dokupi

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 10:17   #1399
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Ja mam jeden rożek. Jakis zwykły. Jak był w praniu to zawijalam w kocyk. Dzieci szybko wyrastają z rozkow.



Mam też fride. Ona ma niby filtry ale chyba zarazki przechodzą, bo po jednej sesji zawaliło mi gardło. Ale równie dobrze szybciej mogło się już coś dziać z gardłem.

Zresztą potem eksperymentowalam i owijalam końcówkę od fridy (ta do ust) chusteczka i wkadalam do odkurzacza - działało
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-24, 10:28   #1400
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Ja mam silny odruch wymiotny. Nawet jak u dentysty wkładają mi ssak to jest ciężko. Także prędzej bym zwróciła zawartość żołądka niż odciagnela smarki frida

Jakie kupilyscie /kupujecie wkładki laktacyjne?

Mam jeszcze w szafie z 20 sztuk canpola ale one mają tylko jedną malutka warstwę kleju i pamiętam jak mnie wkurzalo to że to się słabo trzyma i ciągle odkleja.
Kojarzycie które mają porządną te warstwę przylepna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Irmusia81
Czas edycji: 2018-09-24 o 10:29
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 10:30   #1401
snowflake17
Raczkowanie
 
Avatar snowflake17
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 229
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

ja myślałam, że to jakiś żart z tym podłączaniem aspiratora do odkurzacza, a to jednak prawda i sama mam taki aspirator dodany do koszyka w gemini, ale nie skumałam że go trzeba podłączać. Są jakieś dobre, elektryczne aspiratory gdzie nie jest potrzebny odkurzacz?

Juli_juli_a łóżeczko mam w domu ale jeszcze go nie rozpakowałam, nie mam teraz za bardzo miejsca żeby je składać także mam nadzieję, że wszystko z nim ok... nie zastanawiałam się szczerze mówiąc nad tymi bokami, może ten w Dream da się jednak opuścić jakoś niżej? Nie wiem jak to będzie wyglądało wszystko w praktyce z takim dostawnym łóżeczkiem.

Rożek mam jeden z la millou cały bawełniany, ale planuje dokupić jakiś tani do szpitala bo ten z la millou po praniu w 90 st pewnie nie będzie się już do niczego nadawał

Edytowane przez snowflake17
Czas edycji: 2018-09-24 o 10:33
snowflake17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 10:53   #1402
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

A co do Katarka do odkurzacza to chyba nie sądzicie że za mnie wyrodna matka i dzieciom robie krzywdę odkurzaczem

Moje dzieci od kiedy nauczyły się chodzić same w razie kataru biegły do łazienki po to ustrojstwo i w zeszłym roku klocily się kto pierwszy odciąga katar ☺

Niech to będzie dla was zapewnieniem że to nie boli a robi dużo dobrego i przede wszystkim przynosi ulgę dziecku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 11:31   #1403
PalinKa_88
Rozeznanie
 
Avatar PalinKa_88
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 823
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

O widzę temat Katarku... mam i polecam. Mój Frano sam sobie włącza odkurzacz i sam sobie katar ściąga. Tam jest regulowana moc więc nie wyrywa mózgu Także teraz dokupuje nowy zestaw, bo nasz już wysluzony Frida mnie obrzydza już na sama myśl jak to się tam robi hahaha

Musialam zakupic ostatnio wkladki, bo sie siara pojawila. Wkładki laktacyjne mam teraz z lovi i uważam, że są super (ładne, cienkie i mają mocny klej )drogie są, ale myślę, że będą fajne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją...
PalinKa_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 12:45   #1404
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Hej, trochę mnie nie było. Jak się czujecie?
U mnie słabo, kręgosłup doskwiera
Cytat:
Napisane przez juli_juli_a Pokaż wiadomość
To ze może być za ciepło to jedno, ale chyba głownie chodzi o to ze pasy nie są odpowiednio napięte jak dziecko jest w kombinezonie zimowym. Przynajmniej tak mówili na warsztatach „Bezpieczny maluch”. To tyle teorii a w praktyce co z tym zrobić?
Czy większość jednak wozi w kombinezonach?
Bo tez sobie jakoś tego rozbierania nie wyobrażam...

Ja kupię śpiworek, będzie miał otworu na pasy wiec dziecko przypnę w foteliku a potem zapnę śpiworek.

Dużo zdrowia dla podziębionych, pewnie jeszcze nie jedną z nas coś złapie do grudnia.

Paulina, my cloud q bierzemy pod uwagę, ale caly czas się boję, że będzie dla mnie za ciężki.

Lecę dalej nadrabiać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 12:55   #1405
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Hej, trochę mnie nie było. Jak się czujecie?
U mnie słabo, kręgosłup doskwiera



Ja kupię śpiworek, będzie miał otworu na pasy wiec dziecko przypnę w foteliku a potem zapnę śpiworek.

Dużo zdrowia dla podziębionych, pewnie jeszcze nie jedną z nas coś złapie do grudnia.

Paulina, my cloud q bierzemy pod uwagę, ale caly czas się boję, że będzie dla mnie za ciężki.

Lecę dalej nadrabiać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się właśnie zastanawiam który lepszy do samochodu:
ten https://allegro.pl/sensillo-spiworek...026190750.html
czy ten https://allegro.pl/motherhood-otulac...20399573.html?
Co myślicie?


Swoją drogą czy Wy też macie takie parcie na pęcherz ciągłe? Ja od początku często i dużo sikałam, ale teraz mam po prostu co chwilę takie uczucie, że muszę do toalety, bo się posikam, a tam nic... Nie mam przy tym innych dolegliwości, więc to chyba potomek się tak wierci w tamtych rejonach. Zaraz muszę wyjść z domu i załatwić kilka spraw i poważnie rozważam czy nie przetestować wkładek poporodowych .
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 13:01   #1406
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Ja powoli kompletuje wszystko. Czy wy też dostajecie oczopląsu od tych wszystkich rzeczy. Ja mam wrażenie, że nie wiem co mam kupić dziecku bo wszystkiego jest bardzo duży wybór.
Co do chodzenia do łazienki. Ja chodzę częściej niż wcześniej. Szczególnie w nocy się budzę. Zobaczymy co będzie dalej.
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 13:29   #1407
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się z pieluchami i mokrymi chusteczkami, ale chyba dobrym pomysłem jest kupienie 2-3 paczek każda innego producenta, jakby się okazało że Mała ma uczulenie, jak myślicie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pieluchy na początek kupujemy pampers premium care i niech mały nie wazy się mieć uczulenia! A chusteczki kindii pure planuje chociaż na sam początek chyba paczuszkę albo dwie waterwipes, podobno dobrze zmywają smółkę.
Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
A jeszcze się muszę pochwalić- odebralismy wczoraj mieszkanie - stan deweloperski - ale przynajmniej już jest, w przyszła środę montuja licznik pradu i od razu ekipa wykończeniowa bierze się za robotę. Oby zdążyli do końca listopada

Gratulacje
Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Nie Dziś złożyłam pierwsze zamówienie na kocyki

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Pochwal się co kupiłaś.

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Kurcze siedze na tym allegro i glupieje kompletnie niby eszystko mialam wybrane, ale teraz przy wrzucaniu do koszyka jakieś dylematy mnie biorą noo
Rożki brałyście całe bawełniane czy z minky, boje sie że w tym minky mały mi sie będzie pocił

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka

Bawełna, usztywniany z wyjmowanym wkładem. Kiedyś nawet tu wklejałem
Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość

Jakie kupilyscie /kupujecie wkładki laktacyjne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Miały być z chicco, ale kupiłam w promocji lansinoh. Mam nadzieję, że będą dobre.

Do fotelika wózka będziemy mieć taki komplet.IMG_1537792179.438308.jpgIMG_1537792190.640135.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 13:30   #1408
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

U mnie też plecy doskwierają. Jutro mam wizytę w poradni diabetologicznej i u swojej gin. Co do pęcherza to chodzę częściej niż przed ciąża ale nie jest aż tak źle.
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 13:45   #1409
LolaMontez
Wtajemniczenie
 
Avatar LolaMontez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 433
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Ja dziś mam wizyte, po 4 tygodniach zobaczę dzidziula. Skacze ostatnio po pęcherzu koszmarnie w tym tyg, mąż leci do Brukseli na kilka dni ale od przyszlego tygodnia zaczynamy malowanie pokoiku, przy okazji wiatrołap machnie t, kilka mebli trzeba kupić jak już skończymy to zaczynam ostro sprawy wyprawkowe. Mam nadzieje ze na komode nie trzeba bedzie dlugo czekać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Na ziemi pojawił się cud...
LolaMontez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-24, 14:13   #1410
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018, cz. 2 :)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
A co do Katarka do odkurzacza to chyba nie sądzicie że za mnie wyrodna matka i dzieciom robie krzywdę odkurzaczem

Moje dzieci od kiedy nauczyły się chodzić same w razie kataru biegły do łazienki po to ustrojstwo i w zeszłym roku klocily się kto pierwszy odciąga katar

Niech to będzie dla was zapewnieniem że to nie boli a robi dużo dobrego i przede wszystkim przynosi ulgę dziecku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szwagierka twierdzi tak samo więc ja też kupię ten do odkurzacza


A no i byliśmy oglądać wózki. I już sama nie wiem. Wybraliśmy dwa cybex balios s i adamex Luciano. Cybex jesr fajny bo ta spacerówka nie jest ogromna i jest lekki a z kolei adamex ma duża spacerowke ale gondola bardziej przypadła do gustu mężowi. I ja już sama nie wiem.

Fotelik albo cybex albo maxi cosi cabriofix czy jakoś tak ale te cybexy są strasznie ciężkie dla mnie

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Krasulka kupiłam taki kocyk

https://effiki.com/pl/koc-70x100-oci...k-w-wyscigowce i do tego jeszcze taki ciemno granatowy bawełniany (podobny do tych z lamilu i le pampuch) i ręcznik.

Wczoraj było-25% więc zaszalalam. Kocyki będą w użyciu cały czas więc chciałam jakieś lepsze i mam nadzieję że zdadzą egzamin.

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-03 10:28:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.