Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-05, 07:35   #211
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Irmusia kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Przyjmują tylko musi się jakaś akcja zacząć a u mnie jej brak.Nie odczówam tego rozwacia, byłam w cuężkim szoju jak usłyszałam że już tyle. Teraz mam stres czy zdążymy do szpitala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale fajnie nawet nie zauwazysz w szpitalu jak dzidzia wyjdzie skoro jestes w połowie a nie czujesz
Ja z pierwszym pojechalam bole mna targaly mysle ohooo juz duzo pewnie a tam 1 palec - myslalam ze padne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Kciuki za wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 07:36   #212
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Irmusia ogromne kciuki za Was! Trzymaj się 😗

Aleksandria i nikkita - Wam powodzenia! miałam iść z Wami do szpitala na wywołanie dziś ale cóż, my jednak wolimy się wywoływać w domu..tzn ja bo mąż ma to w dupie i na hasło że mieliśmy wczoraj działać poszedł się umyć wcześniej i zasnął kamiennym snem zebym go przypadkiem nie tknela, tchórz jeden... wczoraj w ogole bym jeden wielki dzisn ciszy i spokoju także obstawiam że od wczorajszej wizyty do jutrzejszej nie będzie żadnej zmiany w zakresie mojej szyjki...



Czekamy na wieści!
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 07:42   #213
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Irmusia powodzenia i zdawaj relacje
Niebawem to dużo dzieciaczków się posypie

Dziewczyny, które juz były u swoich gin od grudnia. Funkcjonuje juz te elektroniczne zwolnienie??
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 07:46   #214
nikkita
Raczkowanie
 
Avatar nikkita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Irmusia no proszę . Dobre przeczucia miałaś. Mam nadzieję, że dotarliście szczęśliwie do szpitala i trafisz w dobre ręce na CC. Powodzenia! Trzymam kciuki!

Aleksandria ja już od 7 na izbie czekam i jestem przerażona. Jeszcze muszę do lekarza wejść, żeby mnie na oddział przyjęli. Moja dr wcześniej przechodziła obok i mówiła, że później do mnie zajrzy i ustalimy konkrety. W każdym razie skurczy dalej brak ;( i zero jakiegokolwiek postępu poza bólem z przodu i tyłu.. chyba sobie jeszcze coś uszkodziłam pod koniec ;/ albo mi słynne hemoroidy wychodzą ;/

Dzięki dziewczyny za kciuki! Póki co ja tu czekam na przyjęcie na patologię z małą torba, a walizkę ("na 2 tygodniowe wakacje") dowiezie po pracy tż. Do tej podręcznej niestety trochę zabrakło, żeby się spakować, a ta w połowie pusta;/. Nie liczę, że zdąże urodzić do tego czasu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Klarcia
nikkita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 07:51   #215
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Aleksandria i Nikkita oby ruszyło u Was szybko i żebyście długo nie musiały leżeć w tym szpitalu. Ja ide jutro chyba że się zacznie. Czekam na męża bo dziś i jutro będzie pracował z domu. Będziemy mieli mniej stresu z dojazdem do szpitala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 07:54   #216
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Irmusia powodzenia i zdawaj relacje
Niebawem to dużo dzieciaczków się posypie

Dziewczyny, które juz były u swoich gin od grudnia. Funkcjonuje juz te elektroniczne zwolnienie??
U mnie niby funkcjonuje ale w razie czego zapisali sobie mój numer telefonu, gdyby coś się posypało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Nie mogę spać od 5, a w nocy co chwilę się budziłam... Ehh będę dzisiaj nie do zniesienia tymczasem kończę kawę i ciastko z maka, idę szorować okna i może jakieś ciasto dziś upiekę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 07:59   #217
nikkita
Raczkowanie
 
Avatar nikkita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Kamaska, ale ten Twój mąż okropny!!! Niech się wstydzi, zero pomocy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Klarcia
nikkita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-05, 08:07   #218
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
Kamaska, ale ten Twój mąż okropny!!! Niech się wstydzi, zero pomocy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kto wie co siedzi tym chłopom w głowach.
My wczoraj co prawda cos podziałalismy ale z przerażeniem pytał czy oby na pewno ??? I tak z kilka razy gdzie można powiedzieć akcja trwa ehh
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 08:14   #219
nikkita
Raczkowanie
 
Avatar nikkita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Aleksandria i Nikkita oby ruszyło u Was szybko i żebyście długo nie musiały leżeć w tym szpitalu. Ja ide jutro chyba że się zacznie. Czekam na męża bo dziś i jutro będzie pracował z domu. Będziemy mieli mniej stresu z dojazdem do szpitala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że udało mu się załatwić tą pracę w domu, bo u Ciebie w razie czego to każda minuta będzie na wagę złota.
Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Irmusia powodzenia i zdawaj relacje
Niebawem to dużo dzieciaczków się posypie

Dziewczyny, które juz były u swoich gin od grudnia. Funkcjonuje juz te elektroniczne zwolnienie??
Ja już biorę zwolnienie w tej formie od kilku miesiący i jest cacy nic nie muszę kombinować, wysyłać czy zawozić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Kto wie co siedzi tym chłopom w głowach.
My wczoraj co prawda cos podziałalismy ale z przerażeniem pytał czy oby na pewno ??? I tak z kilka razy gdzie można powiedzieć akcja trwa ehh
Tak to jest, jak któraś z Was chce to tż na nie albo boją się. U nas to ja byłam w ciąży raczej nastawiona na nie, a biedny tż ciągle pytał i proponował. Wczoraj też kilka razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Klarcia
nikkita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 08:15   #220
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Kamaska u mnie to samo. Mąż przerażony że to już. Więc mieliśmy działać w nocy na ruszenie, a on sobie zasnął w najlepsze. Foch jak nie wiem.

Dziewczyny a macie już jakieś fajne karuzelki albo projektory do polecenia? Strasznie się nudzę i bym sobie na all do koszyka wrzucila, a potem to tylko klik i zamówione.

Idę chyba na spacer. Miłego dnia😁
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 08:21   #221
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Generalnie ja e-zwolnienia wystawialam przed ciaza już ponad rok, wszystko ładnie działa tylko teraz z racji tego że wprowadzili obowiązek to serwery zusowskie z powodu obciazenia padały z tego co wiem i mogą być trudności z przesylem zwolnień ale wszystko powinno ostatecznie działać.

Miałam dzisiaj w nocy taka dziwna sytuację, o 4.30 w trakcie jakiegoś tam snu zawołała mnie mama że muszę wstać do łazienki, ona nie snila mi się tylko ja ja słyszałam jakby z drugiego pokoju mnie wolała na zywo. Wstałam jeszcze mówiąc na głos że już idę, pomyślałam że to pewnie jakiś znak i że może mi wody odejdą.. Ale nic się nie wydarzyło 😅 potem miała jakaś schize że może mamie się coś stało, skoro słyszę jej głos w nocy i musiałam z rana zadzwonić czy wszytsko okej...Ale okej.
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-05, 08:29   #222
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Kamaska a to Ci mąż! Trzeba było obudzić i zmusić ale rozumiem, mój też długo nie chciał bo bal się ze właśnie poród się wywoła i to będzie źle. Pogrozilam, nakrzyczalam i od ponad tygodnia codziennie grzecznie się wykazuje co prawda do dawnego współżycia temu daleko no ale zawsze coś

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Od 4:30 odchodzą mi wody. Jedziemy do szpitala. Trzymajcie proszę kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ja! Ładnie to tak się w kolejkę wtryniac?! powodzenia kochana pierwszy chłopiec!

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Irmusia kciuki
My wlasnie wybieramy sie do szpitala. Nie wiem czy mnie juz zostawia do konca, ale na to wlasnie jestem przygotowana i w sumie wolalabym. Bo noce robia sie strasznie bolesne

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
W szpitalu w którym chce rodzić nie dają znieczulenia, ja akurat i tak z tych co nie chcą. Niby aż tak daleko nie mamy ale musimy przejechać przez miasto. Zaciskam kciuki

Dzień dobry, u nas cisza już sama nie wiem czy się śmiać czy płakać. Mąż miał nadzieje że jak go budziłam to nie do pracy a do szpitala. Teraz jestem cała w stresie bo sama w domu, a przy takim rozwarciu musze szybko jechać do szpitala. Mam nadzieje że uda mu się załatwić żeby pracować 2 dni z domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem. Na pewno zdazycie

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Irmusia kciuki !! Oby szybko poszlo. Zazdroszcze bardzo.


Ja pomimo choroby wczoraj cala chate szybko ogarnęłam, łazienki całe domestosem szorowałam, zaliczyłam godzinny spacer i nic.
Siedze i czekam na KTG na ktorym dostanę pewnie skierowanie.
Jestem załamana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykro mi nie łam się, może nie będzie tak źle z tym wywolaniem

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Irmusia powodzenia i zdawaj relacje
Niebawem to dużo dzieciaczków się posypie

Dziewczyny, które juz były u swoich gin od grudnia. Funkcjonuje juz te elektroniczne zwolnienie??
Funkcjonuja ale podobno są straszne zawieszenia się systemu. Bo nagle wszyscy muszą tak wystawiać. Co innego jakby to jakos stopniowo wchodziło... Co prawda mam jeszcze papierowe do 10.12 ale dalej dostane juz to elektroniczne.


Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Kamaska u mnie to samo. Mąż przerażony że to już. Więc mieliśmy działać w nocy na ruszenie, a on sobie zasnął w najlepsze. Foch jak nie wiem.

Dziewczyny a macie już jakieś fajne karuzelki albo projektory do polecenia? Strasznie się nudzę i bym sobie na all do koszyka wrzucila, a potem to tylko klik i zamówione.

Idę chyba na spacer. Miłego dnia
Ja na razie nie kupowałam


Dzień dobry ☺ wczoraj wieczorem wydawało mi się ze czuje ruchy we wzgorku było to strasznie dziwne! Ale przykladalam rękę i normalnie czułam ruch. Schiza


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 08:36   #223
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Jak macie coś jeszcze do zamówienia to dzisiaj jest dzień darmowej dostawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 08:46   #224
LolaMontez
Wtajemniczenie
 
Avatar LolaMontez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 433
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

My zostajemy jeszcze, pytała mnie neonatolog czy chce dzis wyjsć ale Klarci bilirubina podskoczyła, lekko się zażołcila (wszystko ponieżej normy) ale wole zostać dobe dłużej niz potem szpitala szukać. Ja czuje sie super, troche boli jak sie macic obkurcza ale podobno pry drugiej ciąży wszystko bardziej boli profilaktycznie zostawiają laki przeciwbólowe (paracetamol) wiec spoko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Na ziemi pojawił się cud...
LolaMontez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 08:52   #225
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
Irmusia no proszę . Dobre przeczucia miałaś. Mam nadzieję, że dotarliście szczęśliwie do szpitala i trafisz w dobre ręce na CC. Powodzenia! Trzymam kciuki!

Aleksandria ja już od 7 na izbie czekam i jestem przerażona. Jeszcze muszę do lekarza wejść, żeby mnie na oddział przyjęli. Moja dr wcześniej przechodziła obok i mówiła, że później do mnie zajrzy i ustalimy konkrety. W każdym razie skurczy dalej brak ;( i zero jakiegokolwiek postępu poza bólem z przodu i tyłu.. chyba sobie jeszcze coś uszkodziłam pod koniec ;/ albo mi słynne hemoroidy wychodzą ;/

Dzięki dziewczyny za kciuki! Póki co ja tu czekam na przyjęcie na patologię z małą torba, a walizkę ("na 2 tygodniowe wakacje") dowiezie po pracy tż. Do tej podręcznej niestety trochę zabrakło, żeby się spakować, a ta w połowie pusta;/. Nie liczę, że zdąże urodzić do tego czasu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikkita Ty tez dzisiaj lądujesz w Opolu z Aleksandrią? Dajcie znać czy to prawda,ze jest tak tłoczno,że trzeba czekac podobno aż się sale porodowe zwolnią ? Ja jutro mam się stawić i nie wiem co robic, czy jechac wlasnie tam (tłoczno,ale jest opcja zzo ) czy do szpitala blizej domu,bardziej kameralnego,ale bez opcji znieczulenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 08:56   #226
LolaMontez
Wtajemniczenie
 
Avatar LolaMontez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 433
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Nikkita Ty tez dzisiaj lądujesz w Opolu z Aleksandrią? Dajcie znać czy to prawda,ze jest tak tłoczno,że trzeba czekac podobno aż się sale porodowe zwolnią ? Ja jutro mam się stawić i nie wiem co robic, czy jechac wlasnie tam (tłoczno,ale jest opcja zzo ) czy do szpitala blizej domu,bardziej kameralnego,ale bez opcji znieczulenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Od wczoraj bylam sama na sali, dziś przyszła dziewczyna 7 dni po terminie i nic sie nie dzieje. Od razu o Tobie pomyślałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Na ziemi pojawił się cud...
LolaMontez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 08:58   #227
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ja juz na oddziale, po badaniu gin, w trakcie ktg. Zostaje juz na wywolanie, ktore poki co bedzie polegalo na przyklejaniu plasterkow, czyli sobie poleze
Nikitta Ty też Opole?
Tłoczno jest jak zawsze, ale o porodówce nic mi nie wiadomo, jak czekałam na badanie to wzmożonego ruchu na porodówce nie zauważyłam
Skurcze póki co pisza mi sie max 15%

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 09:02   #228
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Zrobiłam to dziś 3 razy ale po max 1 min bo normalnie booooli śmieje się z siebie bo to żaden ból w porównaniu z porodem do tego jak szczypie to mi mleko cieknie
odwazna dziewczyna

Irmusia81 trzymam kciuki!

Aleksandriiia kciuki!

nikkita kciuki!

asioka92 super, ze Maz moze z domu pracowac, bedziesz spokojniejsza w razie co


Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Miałam dzisiaj w nocy taka dziwna sytuację, o 4.30 w trakcie jakiegoś tam snu zawołała mnie mama że muszę wstać do łazienki, ona nie snila mi się tylko ja ja słyszałam jakby z drugiego pokoju mnie wolała na zywo. Wstałam jeszcze mówiąc na głos że już idę, pomyślałam że to pewnie jakiś znak i że może mi wody odejdą.. Ale nic się nie wydarzyło �� potem miała jakaś schize że może mamie się coś stało, skoro słyszę jej głos w nocy i musiałam z rana zadzwonić czy wszytsko okej...Ale okej.
Kamaska dobrze, ze z Mama w porzadku. Tez czasem miewam taki dziwne sny i potem sie martwe i wydzwaniam do ludzi sprawdzic czy wszystko dobrze.


Ja dzis sie witam w skonczonym 37 tyg, czyli ciaza donoszona

Edytowane przez 2Tusiak
Czas edycji: 2018-12-05 o 09:05
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 09:03   #229
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

O kurcze,to moze i do was dołączę dziewczyny ! Lola,Aleksandria- dzieki za info.
No moja kolezanka miała tez tam wywolywanie. Najpierw plastry,potem balonik,potem oksytocyna i po oksy 12 h porod.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-05, 09:03   #230
nikkita
Raczkowanie
 
Avatar nikkita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Nikkita Ty tez dzisiaj lądujesz w Opolu z Aleksandrią? Dajcie znać czy to prawda,ze jest tak tłoczno,że trzeba czekac podobno aż się sale porodowe zwolnią ? Ja jutro mam się stawić i nie wiem co robic, czy jechac wlasnie tam (tłoczno,ale jest opcja zzo ) czy do szpitala blizej domu,bardziej kameralnego,ale bez opcji znieczulenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem u nas w szpitalu w Zabrzu na Śląsku. Czekam już na oddziale, ale na dalej na korytarzu, bo patologia taka pełna, że dopiero łóżko myją :| co z tego, ze mnie przyjęli, skoro już godzinę stoję pod salą. Ani wziąć insulinę albo zjeść w końcu śniadanie ani nic.. Porażka dzisiaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Klarcia
nikkita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 09:04   #231
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Ja juz na oddziale, po badaniu gin, w trakcie ktg. Zostaje juz na wywolanie, ktore poki co bedzie polegalo na przyklejaniu plasterkow, czyli sobie poleze
Nikitta Ty też Opole?
Tłoczno jest jak zawsze, ale o porodówce nic mi nie wiadomo, jak czekałam na badanie to wzmożonego ruchu na porodówce nie zauważyłam
Skurcze póki co pisza mi sie max 15%

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
Kurcze Ty to jesteś serio weteranką tych szpitali ! Zuch dziewczyna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 09:07   #232
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
Ja jestem u nas w szpitalu w Zabrzu na Śląsku. Czekam już na oddziale, ale na dalej na korytarzu, bo patologia taka pełna, że dopiero łóżko myją :| co z tego, ze mnie przyjęli, skoro już godzinę stoję pod salą. Ani wziąć insulinę albo zjeść w końcu śniadanie ani nic.. Porażka dzisiaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 09:12   #233
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Tak w Raszei, ja słyszałam ale to już w pierwszej ciąży że nie ma szans raczej na znieczulenie. Mi to akurat niepotrzebne ale np. w św rodzinie ponoć nie ma z tym problemu. Ja jestem nastawiona na poród bez znieczulenie tym bardziej że to rozwarcie tak postępuje, a ja nadal nic. Bolą mnie plecy tak jak wczoraj. Może mała chce nam zrobić prezent na Mikołajki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ta św. rodzina mi nie podchodzi bo nie ma odwiedzin a ja bym chciała żeby mąż mógł później przychodzić do mnie.

Wjadę do raszei z napisem na czole, ze chce zzo. W necie napisane, że podają a rzeczywistość rzeczywistością :/

Trzymam kciuki za wszystkie, które dziś w szpitalach i czekamy na maluszki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 09:15   #234
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
Ja jestem u nas w szpitalu w Zabrzu na Śląsku. Czekam już na oddziale, ale na dalej na korytarzu, bo patologia taka pełna, że dopiero łóżko myją :| co z tego, ze mnie przyjęli, skoro już godzinę stoję pod salą. Ani wziąć insulinę albo zjeść w końcu śniadanie ani nic.. Porażka dzisiaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze. No rok 2018 to prawdziwe baby boom, a koncowka to juz chyba w ogole. Trzymam kciuki aby dobrze Ci tam bylo o abys szybko trafila na swoje wygodne łózko. Czekamy na wieści !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 09:17   #235
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Wróciłam z wizyty u lekarza. Wszystko jest dobrze. Maluch ma już 3300 g. Także, zdecydował, że chyba chce jeszcze trochę zostać w środku, bo szyjka przystopowała.

Innym życzę powodzenia i trzymam kciuki, że wszystko będzie u was dobrze.
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 09:25   #236
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Kurcze Ty to jesteś serio weteranką tych szpitali ! Zuch dziewczyna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czuje sie tu jak u siebie juz
Zapisal mi sie jeden skurcz na 100% dosc dlugi, ale jakis nie bolesny, moje wieczorne bola znacznie bardziej

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 09:35   #237
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez LolaMontez Pokaż wiadomość
My zostajemy jeszcze, pytała mnie neonatolog czy chce dzis wyjsć ale Klarci bilirubina podskoczyła, lekko się zażołcila (wszystko ponieżej normy) ale wole zostać dobe dłużej niz potem szpitala szukać. Ja czuje sie super, troche boli jak sie macic obkurcza ale podobno pry drugiej ciąży wszystko bardziej boli profilaktycznie zostawiają laki przeciwbólowe (paracetamol) wiec spoko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dobrze ze wszystko dobrze, lepiej jeden dzień dłużej niż potem biegać ☺

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Skurcze póki co pisza mi sie max 15%

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
U mnie na 2 ktg tez skurcze max 20

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
O kurcze,to moze i do was dołączę dziewczyny ! Lola,Aleksandria- dzieki za info.
No moja kolezanka miała tez tam wywolywanie. Najpierw plastry,potem balonik,potem oksytocyna i po oksy 12 h porod.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co to za plastry?


Nikita współczuję


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 09:43   #238
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Dobrze ze wszystko dobrze, lepiej jeden dzień dłużej niż potem biegać


U mnie na 2 ktg tez skurcze max 20


Co to za plastry?


Nikita współczuję


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Te plastry maja na celu pobudzic skurcze, a raczej rozkrecic akcje jezeli takowa jest. Ale lezalam juz tu z 3 dziewczynami z plastrami i zadna nie miala efektu.

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 09:46   #239
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Irmusia kciuki. Ale sie bezczelnie wepchalas w kolejkę.



Aleksandria oby szybko poszło: )



Nikita no w kulki lecą. Mam nadzieję nadzieje ze za chwilę dostaniesz lozko.



Trzymam kciuki za wizyty. Ja jestem wściekła bo mój Staszak znowu wymiotuje ;( musiałam przełożyć dzisiejszą wizytę, a chciałam w końcu dowiedzieć sie co z tym GBS i moja opryszczka. Gorzej jak sie znowu jeszcze zarazę: ( już mam wizję porodu z grypa żołądkowa.



Ja nie mam żadnego projektora ani karuzeli. Zastanawiam się nad szumisiem, ale nie wiem czy za taka kasę nie lepsza suszarka lub aplikacja ?



Jakie wyniki macie w oryginale do szpitala? Ja mam grupe krwi, GBS, tarczyce i ostatnią morfologie z kiła. Ale zmienialam gina i u tego poprzedniego został mój hiv. Myslicie ze musze iść po wynik czy wystarczy wpis w kartę ciazy?
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-05, 09:49   #240
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Tak w Raszei, ja słyszałam ale to już w pierwszej ciąży że nie ma szans raczej na znieczulenie. Mi to akurat niepotrzebne ale np. w św rodzinie ponoć nie ma z tym problemu. Ja jestem nastawiona na poród bez znieczulenie tym bardziej że to rozwarcie tak postępuje, a ja nadal nic. Bolą mnie plecy tak jak wczoraj. Może mała chce nam zrobić prezent na Mikołajki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Trzymam kciuki aby Mała Mikołajka Wam się sprezentowała


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Irmusia powodzenia i zdawaj relacje
Niebawem to dużo dzieciaczków się posypie

Dziewczyny, które juz były u swoich gin od grudnia. Funkcjonuje juz te elektroniczne zwolnienie??


Ja takie zwolnienie dostaje od maja już. Ale miał wlekący taki obowiązek chyba od 1go ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 20:15:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.