Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-12, 20:45   #1
karina456789123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 3

Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?


Na początku proszę o powstrzymanie się od oceniania...
Mam 35 lat. Jestem dziewicą. Nigdy nie byłam w związku, nie planuję związku, zakładania rodziny, posiadania dzieci. Po prostu nie chcę.
Dziewictwo jest dla mnie "ciężarem". Od kilku lat mam problemy ginekologiczne i za każdym razem, kiedy idę do ginekologa, fakt mojego dziewictwa budzi niezdrową sensację. Kiedy chodzę na wizyty prywatnie, mogę sobie wybrać lekarza (kulturalnego), ale już w szpitalu na SORze niekoniecznie mam na to wpływ... Ostatnio na SOR lekarz był wręcz oburzony, że moje dziewictwo utrudnia mu pracę... Ja wiem, że mogę napisać skargę, itd. ale dla mnie to ogromny problem...

Chciałabym raz na zawsze pozbyć się mojego ciężaru. Tylko kompletnie nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Nie chodzę do żadnych klubów ani miejsc, gdzie można poznać chłopaka "na jedną noc". Nie mam pojęcia jak to w ogóle zorganizować. Najchętniej bym komuś za to zapłaciła... Jakieś rady? Nie mam żadnych przyjaciół ani kolegów, których mogłabym poprosić o taką "pomoc".

Za wszelkie komentarze "będziesz żałować", "zostaw dla tego jedynego" dziękuję. Błona nie ma dla mnie żadnej wartości...

Dodam, że moja błona jest chyba dość elastyczna - od dawna używam tamponów, także tych największych dostępnych na rynku. Kiedy byłam nastolatką, podczas pieszczot z chłopakiem doszliśmy do etapu włożenia do środka 2 palców. Jednak mimo tego ostatnio ginekolog (byłam u niego pierwszy raz) spojrzał na moją błonę i powiedział, że badanie z wziernikiem zrobiłoby mi krzywdę. Zamiast skupić się na diagnozie i leczeniu za każdym razem zastanawiam się co tym razem powie lekarz i czy w ogóle mnie zbada. Naprawdę jestem już u kresu wytrzymałości...
W sumie byłam badania wziernikiem trzy razy u 2 różnych lekarzy. Bolało, ale przynajmniej czegoś się dowiedziałam. Jeden lekarz w ogóle odmówił jakiegokolwiek badania, jeden zrobił tylko usg. USG nie bolało mnie w ogóle. Wziernik - bolało, ale jak najbardziej do wytrzymania.

Czy Waszym zdaniem pomoże mi jakiś wibrator? Tak, żeby ginekolodzy nie komentowali już mojego dziewictwa i błony?

Czytałam o zabiegu operacyjnym usuwania błony dziewiczej, ale to jest chyba rozwiązanie dla osób, które mają poważny problem np. z za grubą błoną?
karina456789123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 08:59   #2
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Możesz usunąć błonę chirurgiczne.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 14:04   #3
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Wolałabym zapłacić za zabieg chirurgiczny niż zmuszać się do seksu, na który nie mam ochoty.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 17:26   #4
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Cytat:
Napisane przez karina456789123 Pokaż wiadomość
(...)
Czy Waszym zdaniem pomoże mi jakiś wibrator? Tak, żeby ginekolodzy nie komentowali już mojego dziewictwa i błony?

Czytałam o zabiegu operacyjnym usuwania błony dziewiczej, ale to jest chyba rozwiązanie dla osób, które mają poważny problem np. z za grubą błoną?
Jeżeli jesteś pewna, że nie chcesz zaangażować w sprawę inżyniera, to zanim uruchomisz procedurę ze skalpelem i chirurgiem, polecił bym ci zestaw świeczek na rancie wanny, butelkę wina i jakąś propozycje kinematografii lub literatury tematu. Wtedy wibrator może zostać twoim najlepszym przyjacielem. W przypadku dalszego negatywnego nastawienia do zagadnienia, miej pod ręką czynnik smarujący.
Tak ci radzi stary inżynier
holgath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 18:34   #5
karina456789123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 3
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

A czy wibratorem będę w stanie pozbyć się błony? Pytam serio.
karina456789123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-13, 18:48   #6
dariusz8403
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 157
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Cytat:
Napisane przez karina456789123 Pokaż wiadomość
A czy wibratorem będę w stanie pozbyć się błony? Pytam serio.
Raczej tak. Aby pozbyć się jej całkowicie powtórz zabawę kilka razy. Przez kilka dni i będzie raczej po sprawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dariusz8403 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 00:36   #7
KKrzysztofff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 3
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Witaj,
Pomoge uporac Ci sie z Twoim problemem jesli bedziesz oczywiscie miała taka ochote. Wiecej w prywatnej wiadomosci, ktora do Ciebie wysłałem.
KKrzysztofff jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-14, 07:53   #8
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Cytat:
Napisane przez dariusz8403 Pokaż wiadomość
Raczej tak. Aby pozbyć się jej całkowicie powtórz zabawę kilka razy. Przez kilka dni i będzie raczej po sprawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Negative


Aby pozbyć się całkowicie musiałaby urodzić.



,,Znaczy się" dziecko urodzić, ma się rozumieć. Na to z tego co pisze jednak nie ma szans. Aby nie było kłopotu u lekarza rzeczony wibrator ( ok. 4 cm średnicy) powinien wystarczyć. Można by zacząć od węższych ale skoro już były 2 palce...



Tak na marginesie pogratulować full-profeski lekarzowi, który opierdziela pacjentkę za jej błonę!!! Brawo.
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 08:49   #9
xNightingale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 244
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Ktoremu lekarzowi dziewictwo utrudnia sprawe? Nie wiem czy on wie, ale kobiety bez doswiadczen bada sie inaczej niz doswiadczone, mniejszym sprzetem i generalnie wszystko przebiega nieco inaczej niz u zwyklych kobiet. Nie spotkalam do tej pory takiego lekarza jak ten tutaj opisany, a tez mialam problem i po nich musialam chodzic, bo miesiaczka mi sie zatrzymala na kilka miesiecy, na szczescie wrocila sama z siebie.

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

I lepiej nie pisz takich ogloszen, bo zaraz odezwie sie masa napalencow jak wyzej Krzysztof

Edytowane przez xNightingale
Czas edycji: 2019-05-14 o 08:51
xNightingale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 09:12   #10
marcin87qwerty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Wysłałem wiadomość na priv. Chętnie pomogę
marcin87qwerty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 09:22   #11
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Ja też nie rozumiem, jak ginekologowi może przeszkadzać w badaniach błona dziewicza. Trafiłaś na naprawdę nieprofesjonalnych lekarzy. A błony nie powinnaś usuwać tylko ze względu na to, żeby lekarzowi było lepiej.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-14, 09:22   #12
xNightingale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 244
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Wlasnie o tym pisalam. Powinnas zaczekac na kogos kogo obdarzysz uczuciem, no ale to Twoj wybor.
xNightingale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 10:04   #13
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Cytat:
Napisane przez xNightingale Pokaż wiadomość
(...)

I lepiej nie pisz takich ogloszen, bo zaraz odezwie sie masa napalencow jak wyzej Krzysztof
Nie znacie się chyba na żartach
Taniej niż wibratorem, będzie uprzednio wypitą butelką. A jeszcze taniej Krzysztoffem, który jeszcze butelkę przyniesie i jakby co to można poprawić w gratisie.
holgath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 10:17   #14
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;86810628]Ja też nie rozumiem, jak ginekologowi może przeszkadzać w badaniach błona dziewicza. Trafiłaś na naprawdę nieprofesjonalnych lekarzy. A błony nie powinnaś usuwać tylko ze względu na to, żeby lekarzowi było lepiej.[/QUOTE]

Jakie znaczenie ma kawałek skórki? (mówimy o mechanicznym usunięciu, bez osób trzecich)
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 10:49   #15
malagatikitak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 3
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Wydaje mi się, że w ten sposób powinno Ci się udać pozbyć błony. Sama w ten sposób ja straciłam. Polecam wibratory z xxxxx Dyskrecja ponad wszystko i przystępne ceny.

Gorąca i relaksująca kąpiel, lampka wina i lecisz mała Przyjemne z pożytecznym

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-05-15 o 07:58 Powód: link
malagatikitak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 13:39   #16
KKrzysztofff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 3
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Nie jestem napalencem... po prostu chce pomoc kobiecie. Czy to cos złego... Wibrator nie przytuli, nie potrzyma za reke, nie popiesci tak jak facet, nie zatroszczy sie jak facet, nie szepnie miłych słów i nie powie komplementow... uwazam, ze lepiej jest to zrobic z mezczyzna niz z wibratorem ale i tak decyzja nalezy do autorki watku.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Nie jestem napalencem... po prostu chce pomoc kobiecie. Czy to cos złego... Wibrator nie przytuli, nie potrzyma za reke, nie popiesci tak jak facet, nie zatroszczy sie jak facet, nie szepnie miłych słów i nie powie komplementow... uwazam, ze lepiej jest to zrobic z mezczyzna niz z wibratorem ale i tak decyzja nalezy do autorki watku
KKrzysztofff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 13:51   #17
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Cytat:
Napisane przez karina456789123 Pokaż wiadomość
Na początku proszę o powstrzymanie się od oceniania...
Mam 35 lat. Jestem dziewicą. Nigdy nie byłam w związku, nie planuję związku, zakładania rodziny, posiadania dzieci. Po prostu nie chcę.
Dziewictwo jest dla mnie "ciężarem". Od kilku lat mam problemy ginekologiczne i za każdym razem, kiedy idę do ginekologa, fakt mojego dziewictwa budzi niezdrową sensację. Kiedy chodzę na wizyty prywatnie, mogę sobie wybrać lekarza (kulturalnego), ale już w szpitalu na SORze niekoniecznie mam na to wpływ... Ostatnio na SOR lekarz był wręcz oburzony, że moje dziewictwo utrudnia mu pracę... Ja wiem, że mogę napisać skargę, itd. ale dla mnie to ogromny problem...

Chciałabym raz na zawsze pozbyć się mojego ciężaru. Tylko kompletnie nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Nie chodzę do żadnych klubów ani miejsc, gdzie można poznać chłopaka "na jedną noc". Nie mam pojęcia jak to w ogóle zorganizować. Najchętniej bym komuś za to zapłaciła... Jakieś rady? Nie mam żadnych przyjaciół ani kolegów, których mogłabym poprosić o taką "pomoc".

Za wszelkie komentarze "będziesz żałować", "zostaw dla tego jedynego" dziękuję. Błona nie ma dla mnie żadnej wartości...

Dodam, że moja błona jest chyba dość elastyczna - od dawna używam tamponów, także tych największych dostępnych na rynku. Kiedy byłam nastolatką, podczas pieszczot z chłopakiem doszliśmy do etapu włożenia do środka 2 palców. Jednak mimo tego ostatnio ginekolog (byłam u niego pierwszy raz) spojrzał na moją błonę i powiedział, że badanie z wziernikiem zrobiłoby mi krzywdę. Zamiast skupić się na diagnozie i leczeniu za każdym razem zastanawiam się co tym razem powie lekarz i czy w ogóle mnie zbada. Naprawdę jestem już u kresu wytrzymałości...
W sumie byłam badania wziernikiem trzy razy u 2 różnych lekarzy. Bolało, ale przynajmniej czegoś się dowiedziałam. Jeden lekarz w ogóle odmówił jakiegokolwiek badania, jeden zrobił tylko usg. USG nie bolało mnie w ogóle. Wziernik - bolało, ale jak najbardziej do wytrzymania.

Czy Waszym zdaniem pomoże mi jakiś wibrator? Tak, żeby ginekolodzy nie komentowali już mojego dziewictwa i błony?

Czytałam o zabiegu operacyjnym usuwania błony dziewiczej, ale to jest chyba rozwiązanie dla osób, które mają poważny problem np. z za grubą błoną?
Przecięcie błony dziewiczej w znieczuleniu miejscowym, żadna operacja. Na Twoim miejscu na ginekloga złozyłanbym skargę za nieetyczne zachowanie. I dziewczyno, dla ginekologa chcesz usuwać błonę dziewiczą? od razu lojalnie uprzedzam pomysł z wibratorem przy tak elastycznej błonie dziewiczej to kiepski pomysł.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez KKrzysztofff Pokaż wiadomość
Nie jestem napalencem... po prostu chce pomoc kobiecie. Czy to cos złego... Wibrator nie przytuli, nie potrzyma za reke, nie popiesci tak jak facet, nie zatroszczy sie jak facet, nie szepnie miłych słów i nie powie komplementow... uwazam, ze lepiej jest to zrobic z mezczyzna niz z wibratorem ale i tak decyzja nalezy do autorki watku.[COLOR="Silver"]
)
Jesteś napaleńcem i desperatem -wciskasz smętne kawałki niczym w kiepskim filmie.. Nie to nie jest pomoc, bo Autorka o pomoc Ciebie nie prosiła.
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 14:00   #18
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Przecięcie błony dziewiczej w znieczuleniu miejscowym, żadna operacja. Na Twoim miejscu na ginekloga złozyłanbym skargę za nieetyczne zachowanie. I dziewczyno, dla ginekologa chcesz usuwać błonę dziewiczą? od razu lojalnie uprzedzam pomysł z wibratorem przy tak elastycznej błonie dziewiczej to kiepski pomysł.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------



Jesteś napaleńcem i desperatem -wciskasz smętne kawałki niczym w kiepskim filmie.. Nie to nie jest pomoc, bo Autorka o pomoc Ciebie nie prosiła.
Autorko, moja koleżanka usunęła błonę chirurgicznie, pod miejscowym znieczulenie u ginekolożki. Po co cierpieć ból z wibratorem, lub dodawać się w ręce domorosłych rozprawiczaczy.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 14:09   #19
sen36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Wiele szpitali i prywatnych gabinetów ginekologicznych oferuje bezbolesne przerwanie błony dziewiczej. Inne pytanie czy warto w ten sposób czy też nie lepiej z kimś bliskim.
sen36 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-14, 19:03   #20
karina456789123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 3
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Proszę nie przysyłać mi wiadomości prywatnych dot. umówienia się z mężczyzną na seks. Nie zaufam przypadkowej osobie z Internetu...

Nie mieszkam w jakiejś wsi zabitej dechami tylko w mieście wojewódzkim. I naprawdę - co ginekolog co inne podejście. Oczywiście spotkałam też lekarza (i to na NFZ, w szpitalu), który w ogóle nie skomentował tego co widzi i delikatnie zbadał mnie wziernikiem z pełnym poszanowaniem intymności... Ale to wyjątek, niestety.

No i myślę, że jednak lepiej będzie mi się zakładało tampony bez błony, bo czasem czuję lekki opór

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Chyba najlepiej poszukam gabinetu, który oferuje taki zabieg w miejscowym znieczuleniu.

mariamalaria a jak koleżanka zniosła zabieg? Ile płaciła?
karina456789123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-14, 21:02   #21
LizzieDutch
Przyczajenie
 
Avatar LizzieDutch
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 4
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Stawiałbym, że opór tamponowy wynika raczej z oporu mięśni u wejścia, ewentualnie kąta wprowadzania i suchości, a nie samej błony, ale w sumie nie to jest motywacją do jej usuwania...

Wielokrotnie byłam u ginekologa w towarzystwie mojej wiekowej już błony dziewiczej i nie zdarzyło mi się ani komentowanie, ani chyba w ogóle żadne nieprofesjonalne reakcje. Raptem jedna pani doktor wyraziła raz wątpliwości czy badać dopochwowo, ale kiedy na to nalegałam, przeprowadziła badanie bez negatywnych konsekwencji (odrobinka bólu). Jeśli te wizyty były niezręczne i były dużym stresem, to raczej z powodu mojego wstydu i doszukiwania się u lekarza zdziwienia. To przykre, że trafiłaś na tak skandaliczne zachowania, przez nie problem urósł do wielkich rozmiarów, choć przecież nie jest w sumie problemem.

Sama nie zdecydowałabym się na usunięcie błony, choć nie ukrywam -miewałam desperackie myśli z żelem i wybratorem w roli głównej. Dziś błona jest już dalekim wspomnieniem dzięki mojemu TŻ, jednak jako że wykluczasz tę drogę - chyba faktycznie zabieg jest najprostszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem, jeśli zapewni Ci spokój i komfort psychiczny...
LizzieDutch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-15, 11:10   #22
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Cytat:
Napisane przez karina456789123 Pokaż wiadomość
Proszę nie przysyłać mi wiadomości prywatnych dot. umówienia się z mężczyzną na seks. Nie zaufam przypadkowej osobie z Internetu...

Nie mieszkam w jakiejś wsi zabitej dechami tylko w mieście wojewódzkim. I naprawdę - co ginekolog co inne podejście. Oczywiście spotkałam też lekarza (i to na NFZ, w szpitalu), który w ogóle nie skomentował tego co widzi i delikatnie zbadał mnie wziernikiem z pełnym poszanowaniem intymności... Ale to wyjątek, niestety.

No i myślę, że jednak lepiej będzie mi się zakładało tampony bez błony, bo czasem czuję lekki opór

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Chyba najlepiej poszukam gabinetu, który oferuje taki zabieg w miejscowym znieczuleniu.

mariamalaria a jak koleżanka zniosła zabieg? Ile płaciła?
Autorko, to było 20 lat temu. Ale zniosła dobrze, pod znieczuleniem. Zrobiła to, bo miała wyjątkowo grubą i unaczynioną błonę, której nie dało się rozerwać w sposób tradycyjny.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 17:26   #23
ikonka10
Raczkowanie
 
Avatar ikonka10
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 344
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

ale glupie odpowiedzi podaja niektorzy…
ja plecam wibrator. zamow sobie na internecine, taki w ksztalcie meskiego czlonka I sie pobaw.
1. pozbedziesz sie blony.
2. zobaczysz jakie to mile uczucie.
3. jak juz kogos spotkasz to wasz 1 raz bedzie fantastyczny a nie panikowanie ze boli i ze krew poleci.
__________________
Zielona Wyspa

ikonka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 19:42   #24
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Cytat:
Napisane przez ikonka10 Pokaż wiadomość
ale glupie odpowiedzi podaja niektorzy…
3. jak juz kogos spotkasz to wasz 1 raz bedzie fantastyczny a nie panikowanie ze boli i ze krew poleci. :rolleyes:
Piszesz o głupich odpowiedziach, a sama podajesz argument, który sama wymyśliłaś...
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-28, 21:59   #25
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Możesz usunąć błonę chirurgiczne.
i to było by najlepsze rozwiązanie dla autorki.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-29, 15:27   #26
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Utrata dziewictwa - gdzie znajdę mężczyznę...? Albo inne sposoby?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-29 16:27:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.