Endermologia - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Tematy związane z masażami wyszczuplającym, zdrowotnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-07-11, 12:44   #361
ankaskala
Przyczajenie

Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez kamimi29 Pokaż wiadomość
znacie jakąś dobrą klinikę w trójmieście? Moja mama chce zrobić sobie zabieg ale za bardzo nie korzysta z komputera więc pomagam jej wybrać dobre miejsce

od miesiąca chodzę na endermologię do Clinica Cosmetologica w Gdańsku i nie narzekam. Świetne podejście do pacjenta, co jest dla mnie bardzo ważne, nowoczesne urządzenia i konsultacje macie za darmo - ja nie byłam zdecydowana, bo kompletnie się nie znam na tych wszystkich zabiegach, ale rozwiano moje wątpliwości.
ankaskala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 11:33   #362
fanta1992
Rozeznanie

Ja mogę od siebie polecić Cell body lifting, w celu ujędrnienia ciała, bo miałam przed ślubem. Właściwie to zaczęłam od terapii ketogenicznej w celu spadku masy ciała i jednocześnie właśnie tych cell body liftingów które przyśpieszają metabolizm komórkowy i ujędrniają ciało. To jest taka endermologia ale z podczerwienią i falami radiowymi, no i oczywiście stosuje się kosmetyki które pozwalają tym falom głębiej wniknąć. Mnie w szczególności zależało na "motylkach" bo po spadku masy ciała wisiała mi trochę skóra na rekach a miałam suknię bez rękawów z odsłoniętymi plecami. Czasami miałam lekkie zaczerwienienia po zabiegu, ale to przez podczerwień i fale radiowe które stymulowały nowy kolagen, więc stwierdziłam że przecierpię nosząc bluzki 3/4, ale finalnie byłam bardzo zadowolona z efektu końcowego.
fanta1992 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 18:57   #363
anuska9111
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fanta1992 Pokaż wiadomość
Ja mogę od siebie polecić Cell body lifting, w celu ujędrnienia ciała, bo miałam przed ślubem. Właściwie to zaczęłam od terapii ketogenicznej w celu spadku masy ciała i jednocześnie właśnie tych cell body liftingów które przyśpieszają metabolizm komórkowy i ujędrniają ciało. To jest taka endermologia ale z podczerwienią i falami radiowymi, no i oczywiście stosuje się kosmetyki które pozwalają tym falom głębiej wniknąć. Mnie w szczególności zależało na "motylkach" bo po spadku masy ciała wisiała mi trochę skóra na rekach a miałam suknię bez rękawów z odsłoniętymi plecami. Czasami miałam lekkie zaczerwienienia po zabiegu, ale to przez podczerwień i fale radiowe które stymulowały nowy kolagen, więc stwierdziłam że przecierpię nosząc bluzki 3/4, ale finalnie byłam bardzo zadowolona z efektu końcowego.
Ja też mam taki problem, więc pomyślę nad tym zabiegiem.
anuska9111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 13:35   #364
sylwiaf678
Przyczajenie

Ja również polecam zabiegi Body lifting oraz Face lifting Bardzo fajne efekty. Byłam na 5 zabiegach na twarz i widać ogromną różnicę, przede wszystkim moje zmarszczki w okolicy oczu i ust są mniej widoczne
sylwiaf678 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 09:57   #365
DaisyMerollin
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylwiaf678 Pokaż wiadomość
Ja również polecam zabiegi Body lifting oraz Face lifting Bardzo fajne efekty. Byłam na 5 zabiegach na twarz i widać ogromną różnicę, przede wszystkim moje zmarszczki w okolicy oczu i ust są mniej widoczne
Ja tam nie jestem jakas wielką entuzjastką zabiegow, prawda jest taka ze przy cellulicie mozna na spokojnie wziac sie za siebie, ruszyc tyłek (nawet nie doslownie, bo juz dieta robi mnostwo) i sie go pozbyc, nawet zabiegi domowe robia przeciez swoja robote, zwlaszcza jak sie je polaczy. A wiem co mowie bo juz dwukrotnie opieralam sie na samej diecie, masażach na cellulit z sinialem i jakby tak podliczyc nawet koszty kosmetyków (albo nawet folii na body wrapping xD) to mysle, że zaoszczedzilam lekką ręką minimum kilkaset zlotych za taki sam efekt. No chyba, że ktoś ma za duzo kasy i woli isc na skroty, to nie oceniam :P
DaisyMerollin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 08:57   #366
martuunia
Zadomowienie

Hej, ja odswiezę trochę wątek by nie tworzyć nowego. Byłam wczoraj na pierwszym zabiegu, sam masaż dla mnie bardzo przyjemny i nie odczuwałam w ogóle bólu przy poziomie 8-9. Czy pomimo tego mogę osiągnąć efekty w serii? Czy może wybrałam salon w którym mają słaby sprzęt, o małej mocy? Będę wdzięczna za podzielenie się opinią ☺️

poszukuję Kylie Minogue Sexy Darling, może jeszcze ktoś ma?
martuunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 20:21   #367
hula
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez DaisyMerollin Pokaż wiadomość
Ja tam nie jestem jakas wielką entuzjastką zabiegow, prawda jest taka ze przy cellulicie mozna na spokojnie wziac sie za siebie,..../jakby tak podliczyc nawet koszty kosmetyków (albo nawet folii na body wrapping xD) to mysle, że zaoszczedzilam lekką ręką minimum kilkaset zlotych za taki sam efekt. No chyba, że ktoś ma za duzo kasy i woli isc na skroty, to nie oceniam :P
Jakby kosztem kilkuset złotych, czy nawet kilku tysięcy mozna było pozbyc się cellulitu to żadna kobieta by go nie miała. Ale te zabiegi oprócz wymuskania skóry nic nie dają. Cellufina to jedyny zabieg ktory likwiduje cellulit na ok 2 lata. Koszt ok 20 tysięcy. Poza tym jedynie intensywny sport i rygorystyczna dieta dają szansę na likwidację cellulitu i to już tez nie w kazdym wieku i stopniu zaawansowania
hula jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości