do Łodzianek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-30, 10:12   #1
victoria2627
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 10

do Łodzianek


Dziewczyny, czy ktoras z Was odchudzala sie w Centrum Zwalczania Celulitu na wolczanskiej? A moze ktoras chodzila na jakies zabiegi odchudzajace do tego Centrum medycyny Estetycznej na Retkinii? Bardzo prosze o opinie. najbardziej jestem zainteresowana depilacja laserowa i odchudzaniem.Jakies efekty? A moze odradzacie? Moze stworzymy sobie takie lodzkie forum wymiany wiedzy na temat gabinetow? pozdrawiam
victoria2627 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 22:33   #2
videll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 62
Re: do Łodzianek

na retkini odradzam, 2 lata temu, moja kolezanka poddala sie depilacji laserowej lydek (zakonczyla na jednym zabiegu) zaplacila 600zl trwalo to ok 5 godzin, wyszla z gabinetu z zaczerwienionymi placami na lydkach po tygodniu place zaczely zmieniac sie w strupy i zaniepokojona kolezanka poszla do tego "centrum..." poradzic sie bo ja to bolalo i uslyszla ze sama jest sobie winna bo nie przyszla od razu i oni nie moga jej pomoc. popazenia na nogach goily sie dlugo i dlugo potem miala biale place w miejscach potraktowanych laserem jak to wyglada teraz nie wiem.... a efekt depilacji marny chodz tu byla uprzedzona ze powinna sie poddac kilku sesjom. Kilka lat temu byla podobna sprawa opisana w gazecie mozna bylo znalezc artykul ze zdjeciami popazonych lydek w internecie. radze omijac "centrum medycyny estetycznej" na retkini
videll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 22:50   #3
Kameleon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 52
GG do Kameleon
Re: do Łodzianek

Ja szczerze mówiąc z chęcią też bym się dowiedziała gdzie w Łodzi najlepiej się poddać zabiegom tj. depilacja, czy masaż odchudzający. Dajmy naprzykład taki masaż który ma za zadanie zmniejszyć cellulitis i ogólnie poprawić wygląd naszej skóry, nie mogę się zdecydować gdzie mam się wybrać bo w każdym salonie są inne ceny (wahają się od 25-65),a ja jak już mam wybulić te 65zł to chce wiedzieć że te pieniądze nie poszł się "wietrzyć" a zresztą to i tak żeby zobaczyć jakieś wyniki trzeba poddać się takim zabiegom co najmniej 3 razy.
Kameleon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-01, 11:08   #4
sonia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6
Re: do Łodzianek

Jeśli chodzi o depilację laserową mogę polecić Centum Estetyki Beauty na Gdańskiej.Zabieg jest mało bolesny w porównaniu z innymi laserami i trwa krócej,bo od razu naświetlany jest fragment skóry.Miła obsługa,podobne do innych miejsc ceny.
A ja poszukuję dobrego dermatologa - kometologa.Przygotowuję się na jesień do zamykania naczynek i chciałabym trafić w dobre ręce.Znacie kogoś takiego?
sonia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 09:32   #5
victoria2627
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 10
Re: do Łodzianek

Sonia, napisz prosze czy mialas depilacje na gdanskiej i jakie sa efekty? duzo odroslo? mialas raz czy wiecej razy? jaki oni maja tam laser? dzieki za odp.
mozesz pisac na maila: agneswitczak@box43.pl
victoria2627 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 09:40   #6
victoria2627
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 10
Re: do Łodzianek

ja jakis czas temu chodzilam na masaze do gabinetu JUVE na ulicy Tatrzanskiej 63/65. Chodzilam 3 razy w tygodniu przez miesiac i niezle mnie tam odchudzili. Bylam bardzo zadowolona bo masaz godzinny odchudzajacy ze stawianiem baniek kosztowal 45 zl.Po tych bankach mialam z reguly dwa trzy dni siniaki ale cellulit zginal mi calkowicie i pogubilam po 6 cm w biodrach i pasie.Problem polega na tym ze dosc dobrze sie z nimi zaprzyjaznilam i jest mi glupio isc teraz i pokazac ze zaprzepascilam wszystko i znow przytylam.Po prostu jest mi wstyd.Gabinet prowadzi malzenstwo z Ukrainy ale prosze sie nie przestraszyc tym gdyz on jest lekarzem i maja ten gabinet ponad 10 lat a, wszyscy ich masazyci to osoby po studiach po rehabilitacji, lub studenci medycyny itp. jakby ktos byl zainteresowany to podaje tel. 6400231.JULIA I WITALI (YULIA , VETALI). MOZNA POWOLAC SIE NA MOJE NAZWISKO: LUKASIEWICZ
victoria2627 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-02, 10:15   #7
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: do Łodzianek

był juz wątek na temat masażysty w łodzi (anty-cellulite), musisz przeszukac forum, bo ja nie mam linka
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-02, 10:15   #8
sonia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6
Re: do Łodzianek

Jak ktoś decyduje się na zabiegi laserowego usuwania owłosienia,to musi sie nastawić na conjmniej 4 sesje,a czasem więcej.
Ja na razie byłam na dwóch i jestem zadowolona z efektów,choć oczywiście szykuję się na kolejne.
A jaki to laser nie pamiętam,ale wypróbowałam dwa inne i ten jst wg mnie najlepszy - bo najszybszy i najmniej bolesny.
sonia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.