botox w kremie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-01, 16:48   #1
Akwarela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 70

botox w kremie


i jeszcze jedno... mam 28 lat i zaczynam zauwazac u siebie powstawanie zmarszczek mimicznych, tzn. moje czolo zaczelo sie faldowac przy podnoszeniu brwi.zastanawiam sie czy pora siegnac po kosmetyki botoxopodobne. wiem ze l'oreal ma taki specyfik z bosweloksem.co wy na to drogie wizazanki?
Akwarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-01, 18:05   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: botox w kremie

Nie ma co czekać, warto używać istniejących i tak już nic nie zlikwiduje, ale zapobiegnie nowym no i nieco wygładzi skórę nie nalezy się takich kremów bać, a używać moim zdaniem warto, ja raz na jakiś czas sięgam, z dobrymi efektami. Tylko akurat Loreala nie polecam, średniaczek, wolę Dermikę Extremale i Myokine Vichy
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-01, 19:01   #3
ninka
Raczkowanie
 
Avatar ninka
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 328
GG do ninka
Re: botox w kremie

Smoczyca napisał(a):
> Nie ma co czekać, warto używać istniejących i tak już nic nie zlikwiduje, ale zapobiegnie nowym no i nieco wygładzi skórę nie nalezy się takich kremów bać, a używać moim zdaniem warto, ja raz na jakiś czas sięgam, z dobrymi efektami. Tylko akurat Loreala nie polecam, średniaczek, wolę Dermikę Extremale i Myokine Vichy
A moja Mama testował L'oreala, bo ma jedna jedyna zmarszczkę tzw. lwią i byłysmy zaskoczone efektem
-wyraźnie zaobserwowałyśmy pogłebienie sie tej bruzdy. także brawa dla L'Oreala
ninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 13:45   #4
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Re: botox w kremie

Ja również zachęcona opiniami wizażystek Nineczki i Smoczycy przetestowałam kremiki z botoxem.. i ta lwia zmarszczka po użyciu kremiku zanika mi już całkowicie tak jakby sie wypełnia po posmarowaniu na tyle juz jest niewidoczna że nawet przy marszczeniu nosa nie widać bruzdy po zdjeciu kremiku z buzi i po kilku dnaich przerwy jest widoczna ale już o niebo lepiej z nią czyli jednak coś tam te kremiki pomagaja nawet na powstałe juz zmarszczki ukłon szczególny w strone Vichy..

Co innego z partiami twarzy na granicy gdzie łacze krem pod oczy z Mioakina tam wyraźnie skóra po zdjęciu kremiku vichy jest przesuszona, poddałam sie i po prostu wiekszy obszar smaruje kremikiem pod oczy bo z dnia na dzień skóra po zdjęciu kremu była jakby coraz bardziej pognieciona myślę że za małe nawilżenie w tej partii a nie stosowałam kremu na noc bo ja z tych co uparcie twierdzą że trzeba czasami dać całkowicie wytchnąć skórze od różnych mazideł a na tę pore wybrałam noc .. tak że polecam również ..Loreala nie probowałam staram sie kierować opiniami nie stać mnie na wpadki cholerka nie stać mnie nawet na te kremiki.. ale co tam w sądażach prawdopodobnie polacy wydaja wiecej niż zarabiaja.
Pozdrawiam a może któraś z Was również zaobserwowała takie przesuszenie skóry wokół oczu po tym kremiku i coś poradzicie..
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 14:19   #5
julka444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4
Re: botox w kremie

Kobitki! Tez sie nosze z zamiarem kupna botox-podobnego kremu. Co polecacie? Vichy, skrytykowany juz L`oreal, a moze cos polskiego? Czy to naprawde daje jakies efekty??
julka444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 12:08   #6
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Re: botox w kremie

Używałam Dermikę. Fatalnie. Skóra ściągnięta, przesuszona i co za tym idzie pomarszczona. W ogóle bardzo nieprzyjemne w czasie stosowania uczucie "poparzonej" skóry. Krem wylądował w koszu!!!!! Przecież taki to się do pięt nie nadaje.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 12:52   #7
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Re: botox w kremie

Też nad tym myślę i coś myslę, że jednak padnie na L`oreal -Vichy mnie uczula, a dermika Extremale...o Boże... Napisałam do nich o próbki...Ku memu zdziwieniu przysłali, wprawdzie po 3 miesiacach, ale jednak- przysłali 5 probek Extremale i 5 Meritum, czyli całkiem nieżle, a nawet pieknie No i co? Mam podobne odczucia do Dermiki - to jakiś ściągający syf, odczucia jak [po stosowaniu spirytusu na suchą skórę..Brrrrrr. Nie, nie, nie i jeszcze raz nie - a ten krem kosztuje około 100 zł...Beż komentarza...L`oreal jeśli nie pomoże, to miejmy nadzieje, nie zaszkodzi, bo Dermika szkodzi.
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-04, 14:16   #8
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Re: botox w kremie

mam teraz własnie serię z Bosweloxem z Loreala, cóż przede wszystkim są dosyć mocno perfumowane -przypuszczam że nie każdemu może się to podobać, używam jak na razie od tygodnia więc o reducji mimicznych nic nie powiem. Sama juz mam spore zaczątki (wada wzroku - nadmierne mróżenie oczu, mocno wyrażam twarzą emocje więc mam)stąd taka decyzja. Trudno mi ocenić obiektywnie te kremiki...nie uczuliły mnie (to juz sporo,mają dosyć dziwną konzystencję (jakby śliską)że w sumie to nie wiadomo ile nałożyć...oczywiście dosyć nieporęczne słoiczki - nawet ładnie wyglądają na półeczce dla mnie sa raczej ok ale zobaczymy jak będzie sie zachowywała skóra po jakims czasie.
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 14:24   #9
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Re: botox w kremie

Bo problem polega też na tym, że nigdzie człowiek nie może sie doprosić próbki l`oreala, a jeżeli na sporo rzeczy reaguje się uczuleniem, to kupowanie bez próbowania , w 70% kończy się klęską...I tak sobie właśnie myślę, że jeszcze nigdy w życiu nie miałam w ręce próbki firmy L`oreal Paris, co mnie samą zaskoczyło...W każdym razie uważajcie na Dermikę!
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 14:53   #10
Jo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Bolonia
Wiadomości: 290
Re: botox w kremie

Dziewczyny sprobujcie Bielende, 12 zl.
Jo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 14:59   #11
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Re: botox w kremie

Od jakiego wieku można używać kremików z botoxem?
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-04, 18:35   #12
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Re: botox w kremie

No i właśnie. Gdy po wielu różnych próbach, w pewnym momencie, uświadomiłam sobie co ja nakładam na twarz z tych różnych, pięknych słoiczków, to w końcu zaczęłam sobie sama robić kremy. I wiecie co? Efekt jest taki: w kieszeni znacznie więcej pieniędzy a skóra co najmniej lepsza niż po tych wszystkich wcześniejszych "eksperymentach" i cudach kosmetyki.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 08:52   #13
julka444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4
Re: botox w kremie

No tak, nie posluchalam dobrych rad (nie mialam czasu przeczytac Waszych uwag)i kupilam Dermike. Rzeczywiscie, sciaga skore. Obawiam sie, ze na tym wlasnie polega dzialanie tego kremu - redukcja zmarczek poprzez naciaganie
skory. Niestety,krem jednoczesnie wysusza skore, a wobec zblizajacej sie zimy to masakra..Zastaniawiam sie, czy
dodatkowe posilkowanie skory poltlustym kremem (bez tego ani rusz..)nie odwroci tego napinajacego dzialania kremu..
julka444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 08:59   #14
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Re: botox w kremie

Hmmmmmm...Możesz spróbować tak zrobić, a raczej musisz, bo inaczej nie dasz rady...Zwłaszcza jeśli masz suchą skórę - ja od razu powiem, że wykorzystałam 5 probek po 2 ml i było coraz gorzej, ale uparcie brnęłam w Dermikę)))) A efekt był taki, że przez nastpny tydzień codziennie maski z siemienia lnianego, krem lniany i twarz jak po miesiącu spedzonym na jachcie w ostrym wietrze,czerwono-chropowata...Wrrrrrrr
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 12:10   #15
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Re: botox w kremie

Jak już wspomniałam ja tez taki efekt zauważyłam po zastosowaniu vichy Myoakine, jest to efekt trudny do zauważenia ponieważ po całodniowym zadowalajacym efekcie z zastosowania kremiku zmywamy go mleczkiem i zaraz po zastosowaniu toniku (który jest również nawilżający kładziemy krem na noc) efekt wysuszenia w moim mniemaniu zauważalny jest u użytkowniczek stosujących taka toalete po dość długim czasie a efekty myśle że juz trudne do odwrócenia, ja zauwazyłam że skóra sie marszczy dość szybko bo zmywam makijaż wodą i stosuje tylko tonik odpuszczam sobie krem na noc twarz jest dziwnie pomarszczona ale brnełam dalej bo krem nie uczula i trzeba go wykorzystac tani nie był.. moje zdanie na ten temat to iż jest to placebo o efekcie dorażnym po zastosowaniu i jak moge zrozumieć że nie działa po zaprzestaniu stosowania bo doraźny efekt jest zadawalający to jego szkodliwość mnie przeraża.
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-05, 16:23   #16
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Re: botox w kremie

dzisiaj właśnie kupiłam sobie nową serię z botoxem Firmy Mincer Mona Liza na razie tonik i śmietankę zobaczymy cóż to za cudeńko
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.