Spotkanie z wizazysta "x" w Sephora - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-23, 08:44   #1
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020

Spotkanie z wizazysta "x" w Sephora


Witam,
Nie mogłam znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Otóż czy WARTO sie wybrac na spotkanie z makijażystka danej marki. Przyznam szczerze, ze nie byłam nigdy na takim czymś i nie wiem czego sie spodziewać. Wolałabym poznać Wasze opinie niż konsultantek Sephora. Dodam, ze najbliższe spotkanie w moim mieście jest z makijażystka ze smashboxa. Bardzo proszę o opinie. Głownie chciałabym sie dowiedzieć co sie dzieje na takim spotkaniu, czy jestem malowana, czy musze kupic dane kosmetyki itp.

Pozdrawiam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 10:01   #2
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Spotkanie z wizazysta "x" w Sephora

ja ostatnio dostałam zaproszenie na dni ekspertów w Sephorze i poszłam z ciekawości. Byli to eksperci od pielęgnacji i potem konsultanci od make upu. Bardzo mile to wspominam, tzn ja akurat byłam u Clinique i Lancome, Clinique szału nie zrobił, ale Panie z lancome mnie pięknie umalowały, powiedziały jakich kosmetyków powinnam używać, przedstawiły swoją ofertę, o co chciałam to się dopytywałam, testowałam także inne ich produkty niż te, które miałam już kiedyś lub którymi mnie umalowały, pokazały mi jak się malować, jakich sztuczek używać, jakich pędzli i jak je wykorzystać, dostałam kilka próbek, pokazały mi nowości, które wejdą na rynek, nie zmuszały do zakupu. Ogolnie jak dostanę znowu zaproszenie chętnie skorzystam
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 18:33   #3
Iselle
Zadomowienie
 
Avatar Iselle
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: woj. śląskie - Zagłębie
Wiadomości: 1 475
GG do Iselle
Dot.: Spotkanie z wizazysta "x" w Sephora

mnie w Douglasie malowała pani z Clarinsa i też dobrze wspominam: wprost mówiła co fajne a co bubel i może fakt że nie dopasowała podkładu do mojej twarzy (po powrocie do domu zaczęła się świecić, ale może nie mają nic mocno matującego w kolorówce), ale dzięki niej poznałam (i na tym makijażu od razu przetestowałam) korektor pod oczy który od tamtej pory jest dla mnie must-have jako chyba jedyny kosmetyk... makijaż zrobiła może inny niż mój preferowany ale nie o to chodzi żeby pomalować mnie tak jak chcę (takie rzeczy to tylko płatnie), tylko właśnie żeby przedstawić swoją koncepcję i ogólnie zapoznać z marką, nie tylko z kolorówką bo przecież miałam makijaż robiony od zera, łącznie z demakijażem, kremem i bazą pod cienie też nie byłam zmuszana do niczego ale postanowiłam dać C szansę i zaraz po malowaniu kupiłam sobie mały zestaw kolorówki - każdego po trochu tydzień temu dostałam zaproszenie z Collistara ale zapomniałam się zapisać (miałam na to tylko 3 dni) albo miałam co innego na głowie no i przepadło... chętnie jeszcze kiedyś skorzystam, można sobie tak poprawić humor
Iselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-24 19:33:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.