Peeling Neodermy-EFEKTY PO ZABIEGU!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-08, 10:02   #1
kaylii
Raczkowanie
 
Avatar kaylii
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 41

Peeling Neodermy-EFEKTY PO ZABIEGU!!!


Znam już kilka adresów w Łodzi, gdzie można zrobić taki peeling, ale chętnie, aby ostatecznie się na niego zdecydować, przeczytam o efektach po peelingu, szczególnie interesuje mnie, czy usuwa blizny potrądzikowe??? I czy po jednym zabiegu coś widać??? Bo niestetynie stać mnie na serię , gdyż za drogi...w Łodzi kosztuje na całą twarz aż 250 zł!!!
kaylii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 10:29   #2
kaylii
Raczkowanie
 
Avatar kaylii
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 41
Dot.: Peeling Neodermy-EFEKTY PO ZABIEGU!!!

Nikt nie wykonywał tego zabiegu? Kiedyś pisała o nim trochę Sonika ale poza jej wypowiedzią, nic nie znalazłam...
kaylii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 11:31   #3
kaylii
Raczkowanie
 
Avatar kaylii
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 41
Dot.: Peeling Neodermy-EFEKTY PO ZABIEGU!!!

Hmmmm...w takim razie skoro nikt się nie znalazł, kto by mnie zachęcił do tego zabiegu...chyba jednak na razie zrezygnuję i wypytam mojego dermatologa, co o tym myśli...
kaylii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 16:28   #4
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Peeling Neoderma, a peeling azjatycki

Chcialam sie dowiedziec od Was czy peeling Neoderma i peeling azjatycki to to samo. W pazdzierniku planuje poddac sie serii peelingow Neoderma. Powiedziano mi, ze seria peelingow sklada sie z 3 wizyt w ciagu 10 dni. Chcialam aby wykonano mi wiecej tych peelingow, a nie tylko 3, ale podobno wolno to powtarzac co najwyzej 1 w miesiacu. Brzmi wiec intensywnie. Jestem nieszczesliwa posiadaczka przebarwien i zaskornikow, a nie mam niestety czasu aby moc poddac sie kwasom u dermatologa.Skad moje pytanie czy azjatycki i neoderma to to samo? A no stad, ze na niektorych stronach w necie uzywa sie wymiennie tych pojec na okreslenie tego samego peelingu, a na innych z kolei stronach jest napisane, ze neoderme mozna zastosowac max. jako serie 3 peelingow w ciagu 10 dni, a azjatycki tyle ile sie chce. Krotko mowiac: wiadomosci sa strasznie rozbiezne. Kto mi pomoze wyklarowac jak to jest?
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 22:53   #5
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Peeling Neoderma, a peeling azjatycki

Naprawde nikt nie wiem czy azjatycki i Neoderma to to samo? A moze chociaz ktos mi moze powiedziec i 3 Neodermy w ciagu 10 dni to za duzo lub za malo przy przebarwieniach?
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.