rzęsy Secret Lashes - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 12:21   #1
alalajna
Raczkowanie
 
Avatar alalajna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 94

rzęsy Secret Lashes


Witam,
chciałabym przykleić rzęsy metodą Secret Lashes. Mam pytanie czy łatwo przykleja się takie rzęsy, czy gdybym zakupiła na allegro zestaw do przyklejania, to byłabym w stanie sama je sobie przykleić, czy bez odpowiedniego kursu nie mam szans i lepiej, żebym nawet nie próbowała? W salonie taki zabieg kosmetyczny kosztuje powyżej 300zł, myślę, że nie każdego na coś takiego stać..
__________________
Odkryję moje drugie Ja
alalajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 22:07   #2
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: rzęsy Secret Lashes

Cytat:
Napisane przez alalajna Pokaż wiadomość
Witam,
chciałabym przykleić rzęsy metodą Secret Lashes. Mam pytanie czy łatwo przykleja się takie rzęsy, czy gdybym zakupiła na allegro zestaw do przyklejania, to byłabym w stanie sama je sobie przykleić, czy bez odpowiedniego kursu nie mam szans i lepiej, żebym nawet nie próbowała? W salonie taki zabieg kosmetyczny kosztuje powyżej 300zł, myślę, że nie każdego na coś takiego stać..
.......
nie ma opcji żeby samemu przykleic sobie rzęsy metodą jeden do jednego,a nie daj Boże żeby klej dostał się do oka...jeżeli juz to idz do dobrego salonu.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 21:05   #3
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: rzęsy Secret Lashes

Święta racja.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 11:50   #4
megc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zawiercie/Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: rzęsy Secret Lashes

Cytat:
Napisane przez alalajna Pokaż wiadomość
Witam,
chciałabym przykleić rzęsy metodą Secret Lashes. Mam pytanie czy łatwo przykleja się takie rzęsy, czy gdybym zakupiła na allegro zestaw do przyklejania, to byłabym w stanie sama je sobie przykleić, czy bez odpowiedniego kursu nie mam szans i lepiej, żebym nawet nie próbowała? W salonie taki zabieg kosmetyczny kosztuje powyżej 300zł, myślę, że nie każdego na coś takiego stać..

Ja robiłam je w salonie w Krakowie, zapłaciłam 250 PLN, ale nie ma najmniejszych szans, żeby zrobić sobie to samemu - 2 h leżenia i niesamowita precyzja osób, które to robią. Z tego co się orientuję, to są specjalne kursy, na których uczą jak nakładać rzesy, wiec to tez jakis sposób na dodatkowy zarobek, jak już umiesz oczywiście
megc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 14:24   #5
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: rzęsy Secret Lashes

absolutnie sama nie przedłużysz sobie rzes (przynajmnniej metodą 1:1), do tego musisz leżeć z zamkniętymi oczami tak 2-3 godzinki, gdy stylistka przykleja do Twoich rzęs po jednej sztucznej. Swoją drogą rzęsy Secret Lashes są bardzo dobre, ja na nich pracuję i naprawdę mogę je polecić
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 16:08   #6
megc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Zawiercie/Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: rzęsy Secret Lashes

ja też mam je od marca i poważnie są godne polecenia
megc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 19:16   #7
forumkowiczka
Zadomowienie
 
Avatar forumkowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 059
Dot.: rzęsy Secret Lashes

Szefowa w pracy wlasnie zakupila zestaw do przedluzania i zageszczenia rzes wyzej wymienionej firmy. Produkty godne polecenia! Niestety nikt sam nie jest w stanie dokleic sobie rzes bez pomocy osoby drugiej.
__________________
,,Wiesz Prosiaczku...miłość jest wtedy, kiedy kogoś lubimy...za bardzo"
forumkowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 12:11   #8
rysa na szkle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 81
Smile Dot.: rzęsy Secret Lashes

dokładnie! sama nie przykleisz tych rzęs, radzę odwiedzić dobry salon kosmetyczny ja tak zrobiłam i jestem zadowolona - nic złego nie dzieje się z moimi Secret Lashes.
rysa na szkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 15:12   #9
patinka90
Raczkowanie
 
Avatar patinka90
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 50
Dot.: rzęsy Secret Lashes

czesc dziewczynki widze ze strasznie zachwalacie secret lashes a ja nie moge tego powiedziec bo m0oje trzymaly sie 2 tyg i strasznie sie odklejaly, jeszcze dlatego poszlam do instruktorki bo bylam pewna ze zalozy mi je dobrze skoro szkoli inne dziewczyny i powiem szczerze ze sie zawiodlam strasznie ale nie powiem efekt fajny ale na poczatku.
patinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 21:13   #10
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: rzęsy Secret Lashes

Cytat:
Napisane przez patinka90 Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki widze ze strasznie zachwalacie secret lashes a ja nie moge tego powiedziec bo m0oje trzymaly sie 2 tyg i strasznie sie odklejaly, jeszcze dlatego poszlam do instruktorki bo bylam pewna ze zalozy mi je dobrze skoro szkoli inne dziewczyny i powiem szczerze ze sie zawiodlam strasznie ale nie powiem efekt fajny ale na poczatku.
Patinko a może źle je pielęgnowałaś? Albo miałaś zatłuszczone rzęsy (np. od kosmetyków do demakijażu) przed aplikacją?
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 11:13   #11
patinka90
Raczkowanie
 
Avatar patinka90
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 50
Dot.: rzęsy Secret Lashes

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Patinko a może źle je pielęgnowałaś? Albo miałaś zatłuszczone rzęsy (np. od kosmetyków do demakijażu) przed aplikacją?
kasienka.b własnie gdybym nie stosowała sie do rad instruktorki mogła bym Sobie to zazycić ale nie robiłam wszystko jak należy, nie uzywałam tłustych kosmetyków, nie byłam na saunie, nawet ich nie moczyłam czesałam je szczoteczka specialna od nich i tak paskudnie zaczeły sie odklejac;/ naprawde jestem zawiedziona bo tez mało nie zapłaciłam. Nie wiem moze uzywała jakiegos kiepskiego kleju? tego tez nie moge wiedzieć ,bo nie widze jakich produktów uzywa. a wy jakie macie doswiadczenie z ta firmą? bo moze ja poprostu zle trafiłam?
patinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 11:29   #12
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: rzęsy Secret Lashes

Cytat:
Napisane przez patinka90 Pokaż wiadomość
kasienka.b własnie gdybym nie stosowała sie do rad instruktorki mogła bym Sobie to zazycić ale nie robiłam wszystko jak należy, nie uzywałam tłustych kosmetyków, nie byłam na saunie, nawet ich nie moczyłam czesałam je szczoteczka specialna od nich i tak paskudnie zaczeły sie odklejac;/ naprawde jestem zawiedziona bo tez mało nie zapłaciłam. Nie wiem moze uzywała jakiegos kiepskiego kleju? tego tez nie moge wiedzieć ,bo nie widze jakich produktów uzywa. a wy jakie macie doswiadczenie z ta firmą? bo moze ja poprostu zle trafiłam?
nietłuste...to masz na mysli konkretnie beztłuszczowe? bo takie właśnie musza być.Np.Płyn micelarny też nie nadaje się,wbrew temu co twierdzą niektóre stylistki
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 11:42   #13
disajna
Raczkowanie
 
Avatar disajna
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 135
Dot.: rzęsy Secret Lashes

Samemu nie da rady... Przedłużanie rzęs już wcale nie jest takie drogie, bo jest tego coraz więcej na rynku. Moja kosmetyczka też na początku brała prawie 300zł, a teraz 220 (www.plusdlaurody.com). Konkurencja jest spora i ceny muszą być atrakcyjne.
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
disajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 13:01   #14
patinka90
Raczkowanie
 
Avatar patinka90
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 50
Dot.: rzęsy Secret Lashes

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
nietłuste...to masz na mysli konkretnie beztłuszczowe? bo takie właśnie musza być.Np.Płyn micelarny też nie nadaje się,wbrew temu co twierdzą niektóre stylistki
hej darko, ja widze ze my rozmawiamy o tym samym na 2 wątkach to powiem ci tak używałam płynu ktory mi ta kosmetyczka poleciła, a tak niczego innego tłustego nie używałam, dlatego tak mnie zdziwiła ta krótka wyczymałośc tych rzes;/

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez disajna Pokaż wiadomość
Samemu nie da rady... Przedłużanie rzęs już wcale nie jest takie drogie, bo jest tego coraz więcej na rynku. Moja kosmetyczka też na początku brała prawie 300zł, a teraz 220 (www.plusdlaurody.com). Konkurencja jest spora i ceny muszą być atrakcyjne.
czesc disajna, ja wiem ze na rynku juz jest coraz wiecej ofert tanszych to tak jak kiedyś z paznokcjami było ale mnie poprostu słaba wyczymałość tych rzes zdziwiła bo nawet jak tanio zrobisz to jest ci zal ze tak krotko sie trzymały jak mowili ze innaczej;/
patinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 16:45   #15
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: rzęsy Secret Lashes

Cytat:
Napisane przez patinka90 Pokaż wiadomość
kasienka.b własnie gdybym nie stosowała sie do rad instruktorki mogła bym Sobie to zazycić ale nie robiłam wszystko jak należy, nie uzywałam tłustych kosmetyków, nie byłam na saunie, nawet ich nie moczyłam czesałam je szczoteczka specialna od nich i tak paskudnie zaczeły sie odklejac;/ naprawde jestem zawiedziona bo tez mało nie zapłaciłam. Nie wiem moze uzywała jakiegos kiepskiego kleju? tego tez nie moge wiedzieć ,bo nie widze jakich produktów uzywa. a wy jakie macie doswiadczenie z ta firmą? bo moze ja poprostu zle trafiłam?
Hmm to może faktycznie klej nie taki
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 19:19   #16
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: rzęsy Secret Lashes

EDIT- A nie zatłuściłaś rzęs PRZED aplikacją Patinko? Bo wtedy nawet najlepszy preparat sobie nie poradzi
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 14:05   #17
Lidzia121
Przyczajenie
 
Avatar Lidzia121
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6
Dot.: rzęsy Secret Lashes

czesc dziewczynki ja miałam robione Nouveau Lashes i jestem zachwycona ich wyczymałościa i jakościa, naprawde warto Sobie je zrobic
Lidzia121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 11:21   #18
rysa na szkle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 81
Dot.: rzęsy Secret Lashes

hmm mnie zawsze wszystko się ładnie trzyma.. może akurat trafiłaś na niekompetentną stylistkę ? ja bawię się już jakiś czas z Secret Lashes i jestem zadowolona z tej marki
rysa na szkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 14:33   #19
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: rzęsy Secret Lashes

nie kombinuj :P po coś te kursy są ...
czasami na portalach typu grupon itp są kupony rabatowe i rzęsy można zrobić naprawdę bez obciążania swojego portfela
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 14:40   #20
patinka90
Raczkowanie
 
Avatar patinka90
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 50
Dot.: rzęsy Secret Lashes

Cytat:
Napisane przez aniela_k Pokaż wiadomość
ja bym się bała, że wpadnie mi do oka! oddaje się w ręce kosmetyczki i mam spokój. w timeclinic robią to profesjonalnie metodą secret lashes własnie, przynajmniej nie odpadają jak po wizycie u mojej kosmetyczki z osiedla.
czesc aniela_k nie uwazama ze kosmetyczki z osiedla robią bznadziejnie rzęsy bo ja miałam robione secret lashes u stylistki i odpadaly mi juz po tygodniu , mysle ze to kwestia wprawy i profesjonalizmu stylistki i do tego jakosc produktów.
patinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 08:48   #21
Martisia00
Raczkowanie
 
Avatar Martisia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: LUBLIN
Wiadomości: 40
Dot.: rzęsy Secret Lashes

patinka90 jeśli chodzi ogólnie o produkty secret lashes jestem zadowolona natomiast tak jak wiele dziewczyn zauważyło i moim zdaniem popsuł im się klej + dodatkowo rzęski przed aplikacją mogły być dość mocno zatłuszczone i wcale tu nie chodzi o to że miałaś tłuszcz na oczach a wystarczy zwykłe potarcie oczu jakimś kosmetykiem który ciężko usunąć z rzęs
Mam taką jedną klientkę której ostatnio rzęsy zaczęły wypadać po 1-2 tyg i okazało się, że po wcześniejszym uczuleniu zaczęła mimowolnie częściej pocierać oczy, a że używa sporo oliwki ( ze względu na pracę ) rzęski zaczęły się sypać ...

Więc skoro Twoja stylistka była trenerką nie koniecznie musiała zrobić coś źle, choć wiadomo, że czasem z roztargnienia może coś nie wyjść
Martisia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 16:16   #22
czaja_halina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: rzęsy Secret Lashes

Jeżeli szukacie kursu to podpowiem bo sama dużo czasu spędziłam zanim coś wyszukałam. W select w Warszawie jest kurs russian volume za dobrą kasę. Zapisy mają już na 2015.
czaja_halina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 14:29   #23
diana9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 5
Dot.: rzęsy Secret Lashes

Zapisałam się już na luty, secret lashes russian style, super cena i dobra szkoła, moja kuzynka skończyła u nich wizaż i fryzjerstwo. Obecnie szukała kogoś kto u niej w salonie zakładałby rzęsy i stwierdziłam ,ze ja się nauczę. xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-01 o 13:04 Powód: Reklama.
diana9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 14:29:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.