Dlaczego jestem odrażający? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-16, 05:45   #1
SzafirowyRubin
Przyczajenie
 
Avatar SzafirowyRubin
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 24
Exclamation

Dlaczego jestem odrażający?


Witam. Na wstępie powiem, że nigdy nie korzystałem ze stron dla płci pięknej, ale sprawa stała się dramatycznie poważna i wyniszcza mi psychikę. Mam od dłuższego czasu załamanie nerwowe albo depresje, dlatego błagam pomóżcie, bo już nie wiem, gdzie i do kogo pisać.

Odkąd pamiętam, na portalach Badoo, czy Fotka itp. zawsze zbierałem najniższe oceny. Nie piszcie mi, że jestem przystojny itd. bo średnia ocen mówi coś zupełnie innego i pewnego. Chcę tylko wiedzieć, dlaczego zbieram tak poniżająco niskie oceny i co bym mógł w sobie zmienić. Jestem w stanie nawet ściąć włosy, jeśli to przez to, że dziewczynom się to nie podoba... Jestem przez to w coraz gorszym stanie psychicznym i tracę resztki pewności siebie... a jeszcze kilka lat temu myślałem, że już gorzej się przez to nie będę czuł, tymczasem stan się pogłębia w najlepsze (albo raczej najgorsze)
SzafirowyRubin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 10:27   #2
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez SzafirowyRubin Pokaż wiadomość
Witam. Na wstępie powiem, że nigdy nie korzystałem ze stron dla płci pięknej, ale sprawa stała się dramatycznie poważna i wyniszcza mi psychikę. Mam od dłuższego czasu załamanie nerwowe albo depresje, dlatego błagam pomóżcie, bo już nie wiem, gdzie i do kogo pisać.

Odkąd pamiętam, na portalach Badoo, czy Fotka itp. zawsze zbierałem najniższe oceny. Nie piszcie mi, że jestem przystojny itd. bo średnia ocen mówi coś zupełnie innego i pewnego. Chcę tylko wiedzieć, dlaczego zbieram tak poniżająco niskie oceny i co bym mógł w sobie zmienić. Jestem w stanie nawet ściąć włosy, jeśli to przez to, że dziewczynom się to nie podoba... Jestem przez to w coraz gorszym stanie psychicznym i tracę resztki pewności siebie... a jeszcze kilka lat temu myślałem, że już gorzej się przez to nie będę czuł, tymczasem stan się pogłębia w najlepsze (albo raczej najgorsze)
Moze wrzuc foto na metamorfozy i dziewczyny cos doradza. Nie wiem jak wygaldasz wiec ciezko cos powiedzieć. Zwolenniczek dlugich wlosow nie brakuje choc przyznam ze w moim otoczeniu kobiety (w tym ja) nie akceptuja długich wlosow u mężczyzny. Ale o gustach sie nie dyskutuje i na pewno sa takie co uwielbiaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 10:29   #3
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Wrzuć zdjęcie to Ci powiemy. I usuń portale na których się dostaje oceny, po co Ci coś co wpędza Cię w kompleksy?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 10:36   #4
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Krótko:
nigdy nie zrozumiem/ bardzo mnie wkurza/ irytuje, gdy ktos postrzega swoją atrakcyjnośc pprzez oceny na portalach randkowych. Ja rozumiem jeszcze nastolatki (burza hormonów, te sprawy). Ale jeśli Autor jest osobą dorosłą to naprawde powinien się nad sobą głęboko zastanowić i skontaktować się z psychologiem.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 10:47   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez SzafirowyRubin Pokaż wiadomość
Witam. Na wstępie powiem, że nigdy nie korzystałem ze stron dla płci pięknej, ale sprawa stała się dramatycznie poważna i wyniszcza mi psychikę. Mam od dłuższego czasu załamanie nerwowe albo depresje, dlatego błagam pomóżcie, bo już nie wiem, gdzie i do kogo pisać.

Odkąd pamiętam, na portalach Badoo, czy Fotka itp. zawsze zbierałem najniższe oceny. Nie piszcie mi, że jestem przystojny itd. bo średnia ocen mówi coś zupełnie innego i pewnego. Chcę tylko wiedzieć, dlaczego zbieram tak poniżająco niskie oceny i co bym mógł w sobie zmienić. Jestem w stanie nawet ściąć włosy, jeśli to przez to, że dziewczynom się to nie podoba... Jestem przez to w coraz gorszym stanie psychicznym i tracę resztki pewności siebie... a jeszcze kilka lat temu myślałem, że już gorzej się przez to nie będę czuł, tymczasem stan się pogłębia w najlepsze (albo raczej najgorsze)
Trololollo oceniollo. Taaa, średnia ocen celem i sensem życia.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 12:21   #6
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Osobiście uwielbiam długie włosy, szczególnie jak są miękkie i zadbane 😍 wrzuć na metamorfozy, jak już któraś użytkowniczka pisała
niepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-16, 20:15   #7
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Pamiętam, że jako nastolatka dawałam na fotce wszystkim jedynki, bo bawił mnie ten żal 4 liter.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-16, 20:46   #8
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Ja nie mam konta na FB z wyboru a z randkowych nigdy nie korzystałam.

Natomiast wiem, że ludzie podreperowuja często własne, niskie poczucie wartości komentujac wady czyjegoś wyglądu. Nigdy nie zapomnę, jak kolega internetowy, którego bardzo lubię, wstawił swoje zdjęcie z jakiejś imprezy tematycznej. No i się zaczęły durne komentarze i to wcale nie nastolatków, tylko ludzi już wtedy po dwudziestce, typu: "Ale grubas", "Ciekawe, jak podciera tyłek?" i inne, wulgarne. Fakt, kolega ma nadwagę, jednak jest przystojny i wizualnie naprawdę mi się podoba (bez podtekstów). W dodatku to osoba inteligentna, oczytana, niebanalna, z szerokim horyzontem, błyskotliwa wręcz.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 03:26   #9
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 426
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

A zdjęcie ze związanymi włosami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 06:59   #10
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Włosy spoko pod warunkiem, że ładnie podcięte z gęstymi końcami no i bez zakoli jak stąd do Singapuru. Jeśli chcesz ściąć to całkiem spoko byłaby modna obecnie fryzura na Johnny'ego Bravo - króuciutkie boki i dłuższa góra, zwłaszcza, jeśli włosy się kręcą. Przeobraziłbyś się wtedy z metala w hipstera.

Moim zdaniem jedyne co to powinieneś zmienić okulary, wybrałeś oprawki jak chłopaki z oazy z lat 90. Mocniejsze, bardziej stylowe oprawki mogą dużo zmienić.
Druga rzecz:na zdjęciu nie widać, ale, moim zdaniem, należałoby porzucić "typowe koszulki metali" na rzecz nawet najprostszego t-shirtu z sieciówki.

No i na koniec: dorosły facet nie powinien przejmować się ocenami na portalach randkowych. Wygląd to nie wszystko!
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 07:46   #11
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Twarz masz ładną, więc podejrzewam, że niskie oceny wynikają z "posiadaniem jakieś ale" do Twojego stylu. Oczywiście możesz ściąć włosy czy zmienić koszulki, ale czy wtedy będziesz sobą czy raczej zrobisz to by przypodobać się dziewczynom? Lepiej chyba poszukać dziewczyny z podobnym zamiłowaniem do cięższej muzyki.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-17, 07:52   #12
Odwazna_jak_sliwa
Raczkowanie
 
Avatar Odwazna_jak_sliwa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 405
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

NIE.ŚCINAJ.WŁOSÓW.


Wydaje mi się, że Twój problem polega na tym, że szukasz zainteresowania nie tam, gdzie trzeba. Na wymienionych przez Ciebie portalach siedzą raczej dziewczyny i kobiety średnio zainteresowane grającym na gitarze miłośnikiem rocka w okularach. Stąd tak słabe oceny.


Jak dla mnie jesteś super. Nie musisz niczego w sobie zmieniać.
Odwazna_jak_sliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 08:00   #13
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Jak dla mnie wyglądasz bardzo fajnie. Teraz styl i gust trochę mi się zmieniły, ale w czasach licealnych do takiego typu chłopaków wzdychalam skrycie.
Ale bądźmy szczerzy, styl metalowy jest bardzo konkretny i podoba się osobom z pewnego środowiska, z konkretnym gustem muzycznym czy chociażby lubiącym takie klimaty. Jest to styl niszowy, a nie uniwersalny kanon, więc nic dziwnego, że większości osób, które Cię oceniają nie będzie się podobał. Owszem, możesz zmienić styl na bardziej uniwersalny, ale czy wtedy to wciąż będzie do Ciebie pasować? Nie jesteś szpetny, jesteś oryginalny (w tym dobrym znaczeniu), więc według mnie lepiej znaleźć kogoś, kto Cię zaakceptuje i komu to co sobą prezentujesz będzie się podobać, a nie zmieniać się tylko po to żeby podobać się większości.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 10:24   #14
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Mnie sie nie podobasz. Ale nie dlatego ze cos z Toba nie tak tylko dlatego ze to kompletnie nie styl ani subkultura ktore mnie kreca. Niestety mężczyźni których spotykałam w typie metala/rockowca mimo ze czesto mieli ciekawa osobowość i dusze wizualnie mnie kompletnie nie odpowiadają.
Jednak problem mysle jest właśnie jak opisano wyzej: szukasz w zlych kregach. Na takich portalach to glowie panie i panowie w stylu dziewczyna/chlopak z sąsiedztwa. Trafiają sie tez inni, jasne ale zdecydowanie mniej.

Pytanie w kogo tez celujesz? Nie widze przy Tobie delikatnej blondynki w rozowym sweterku sluchajacej jazzu. Czy 'uderzasz' do kobiet ktore obiektywnie moglyby sie Toba zainteresowac?

Musisz przemyśleć czy ważniejsze jest dla Ciebie porzucenia swojego stylu na koszt zwiekszenia swoich szansz czy lepiej pozostać sobą tylko zaczac szukac w innych kregach i miejscach. Np koncerty, jakies fora tematyczne.

Ja bym te wlosy sciela i zdecydowanie zmienila okulary. Koszulki metalowe zastapila czarnymi gladkimi t-shirtami jesli juz ma byc 'ostrzej'...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 10:37   #15
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

W moim otoczeniu fanek długich włosów jest zdecydowanie mniej niż krótkich.

Poradziłabym Ci ścięcie włosów. Wyrzucenie okularów i wsadzenie soczewek. Usunięcie brodawki. Delikatne wyregulowanie brwi i będzie bardzo dobrze. Tyle.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 11:32   #16
janna88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 39
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Może te niskie oceny wynikają z tego, z jaką subkulturą się identyfikujesz. Napiszę, jak to wygląda z mojej strony.

Gdy byłam w liceum, sama chodziłam w glanach, ubierałam się na czarno i tacy chłopcy mi się podobali. Ale... to właśnie byli chłopcy.Około 25 roku życia zaczęłam rozglądać się za mężczyznami. Subkultury przestały mnie interesować, choć muzyki wciąż słucham takiej samej. Dla mnie przynależność do subkultury oznacza fazę młodzieńczego buntu, czas szukania swojego miejsca na świecie, chęć pokazania swojej indywidualności, chęć przynależności do grupy itd. Rozumiem to u nastolatków i ewentulanie u studentów. Członek subkultury nie kojarzy mi się z dojrzałością, odpowiedzialnością, stabilizacją, zaradnością, której szukam u mężczyzny.

Jeżeli nie chcesz rezygnować ze swojego stylu, po prostu musisz szukać gdzie indziej i celować w dziewczyny z tego samego, że sie tak wyrażę, kręgu kulturowego
janna88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 11:39   #17
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Na pierwszym zdjęciu wyglądasz lepiej - pasuje ci taki lekki zarost, jaki tam masz. Może spróbuj nawet trochę więcej? w okularach niezbyt ci do twarzy, a juz na pewno nie takich. No i na 1. zdjeciu masz lekko pokrecone wlosy - tez na plus.
Ja bym wlosow nie scinala, a jesli juz to nie na krotko tylko max do linii brody albo trochę przed.
Niskie oceny zapewne wynikaja stad, ze masz nietypowy styl, co nigdy nie bedzie sie podobalo wiekszosci.
Wg mnie na pierwszym zdjeciu jestes bardzo atrakcyjny, na drugim juz za to duzo mniej. Takze nie wiem, czy to wynika z ujecia, ze swiatla, czy z tych roznic ktore wymienilam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 11:50   #18
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Jak dla mnie fajnie wyglądasz, zwłaszcza na pierwszym zdjęciu. Gdy byłam młoda, podobali mi się właśnie długowłosi fani cięższych brzmień


Myślę, że szukasz nie tam, gdzie powinieneś. A poza tym, jak można uzależniać swoje dobre samopoczucie czy własną wartość od oceny zdjęcia na portalach, które skupiają się wokół punktowania zdjęć?
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 12:00   #19
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Całkiem ładny kuc z Ciebie, mogłabym się zakochać 10 lat temu, w twoim wypadku soczewki > okulary i dobrze Ci z zarostem

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2019-07-17 o 12:02
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-17, 12:11   #20
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Te długie gładkie włosy mi się nie podobają, mimo że zawsze podobali mi się tzw metale. Ja bym je ścięła, ewentualnie skróciła i wtedy z takimi kręconymi byłoby ok. Zapuściłabym brodę, trochę ogarnęła brwi, kupiła nowe okulary, bo te są po prostu złe (albo zamiast tego soczewki). Nie wiem ile masz lat, ale zakładam że jesteś już po 25 urodzinach, więc zrezygnowałabym z takich elementów jak bransoleta z ćwiekami. Osobiście lubię kiedy faceci się ubierają na czarno, ale nie kiedy jest ten ubiór zdominowany przez elementy wskazujące na przynależenie do jakiejś subkultury. Takie jest moje zdanie.
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 12:12   #21
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Wizualnie mi się nie podobasz. Osobiscie nie cierpię dlugich wlosow u facetów i ciezkiej muzyki. A jaki masz charakter? Bo może tu jest problem?
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 12:15   #22
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez Odwazna_jak_sliwa Pokaż wiadomość
NIE.ŚCINAJ.WŁOSÓW.


Wydaje mi się, że Twój problem polega na tym, że szukasz zainteresowania nie tam, gdzie trzeba. Na wymienionych przez Ciebie portalach siedzą raczej dziewczyny i kobiety średnio zainteresowane grającym na gitarze miłośnikiem rocka w okularach. Stąd tak słabe oceny.

Zgadzam się całkowicie.

Masz piękne włosy, jakbyś kiedyś chciał ściąć włosy, to gorąco namawiam do przekazania ich fundacji Rak'N'Roll

A z tym scinaniem włosów (nie namawiam) ale zobacz jak korzystnie, po takiej zmianie wygląda Krzysztof Zalewski ciekawe, czy nie żałuje

A tak btw to fajny jesteś(choć nie mój typ)
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2019-07-17 o 12:18
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 13:07   #23
Liszja
Raczkowanie
 
Avatar Liszja
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 182
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez SzafirowyRubin Pokaż wiadomość

Odkąd pamiętam, na portalach Badoo, czy Fotka itp. zawsze zbierałem najniższe oceny. Nie piszcie mi, że jestem przystojny itd. bo średnia ocen mówi coś zupełnie innego i pewnego. Chcę tylko wiedzieć, dlaczego zbieram tak poniżająco niskie oceny i co bym mógł w sobie zmienić.
Mogłbyś np. darować sobie durne serwisy dla atencyjnych narcyzów, rozwalajac sobie samoocene. Polecam.
Liszja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 13:09   #24
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Masz ładnie skrojone usta, zdaje się że fajną szczupłą sylwetkę, ładne włosy, dobrze Ci w zaroście z pierwszego zdjęcia. Nie jestem fanką Twoich brwi, ale nie widzę żadnych większych defektów, które miały by być przyczyną takich problemów o jakich piszesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2019-07-17 o 13:18
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 13:19   #25
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Na pierwszym zdjęciu dużo lepiej. Jeśli chcesz się podobać większej ilości kobiet i chcesz zmienić wyglad to zetnij włosy. Ale nie sądzę żebyś miał większy problem ze znalezieniem jakiejś której spodobają się takie włosy jakie masz. A i pójście do DOBREJ kosmetyczki i regulacja brwi też by pomogła. Ogólnie problem z tyłka, jesteś całkiem przystojny, wyłącz durne portale i tyle
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.

Edytowane przez thirky
Czas edycji: 2019-07-17 o 13:20
thirky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 13:35   #26
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Na pewno nie jesteś odrażający, bez przesady. Mimo że nie mój typ (nie przepadam za długimi włosami u faceta),to nie widzę u Ciebie nic co można by uznać za odrażające- wręcz przeciwnie-masz ładne oczy, usta, jedynie brwi przydałoby się ogarnąć u dobrej kosmetyczki.
Co do opinii na portalach to po pierwsze dużo ludzi klika tam dla żartów a po drugie myślę że na takich portalach łatwiej się przebić i spodobać z bardziej uniwersalnym wyglądem- modną fryzurą,ciuchami z popularnych sieciówek itp.
Wydaje mi się że metalowcy czy przedstawiciele subkultur będą mieć problem ze znalezieniem tam swojej niszy.
Ty na pewno możesz się podobać, tylko musisz znaleźć osobę która będzie czuła Twój klimat- bardziej szukałabym na koncertach, zlotach niż na portalach typu fotka czy badoo.

Edytowane przez madziunia2
Czas edycji: 2019-07-17 o 13:44
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 13:58   #27
SuperPyra
Raczkowanie
 
Avatar SuperPyra
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 36
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Cytat:
Napisane przez Liszja Pokaż wiadomość
Mogłbyś np. darować sobie durne serwisy dla atencyjnych narcyzów, rozwalajac sobie samoocene. Polecam.
Najlepsza rada w tym temacie.
SuperPyra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 14:39   #28
Panna_Polna
Przyczajenie
 
Avatar Panna_Polna
 
Zarejestrowany: 2018-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87003525]Na pierwszym zdjęciu wyglądasz lepiej - pasuje ci taki lekki zarost, jaki tam masz. Może spróbuj nawet trochę więcej? w okularach niezbyt ci do twarzy, a juz na pewno nie takich. No i na 1. zdjeciu masz lekko pokrecone wlosy - tez na plus.[/QUOTE]

TAAAAK. Kręcone włosy, zarost <3 Okulary są mi o☠☠☠ątne.
Panna_Polna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 15:50   #29
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

nie jestes odrazajacy
nie jestes nawet brzydki ;-)
oceniasz sie zbyt krytycznie
tez zrezygnowalabym z okularow wlosy sa ok szczegolnie na tym pierwszym zdjeciu
partnerek szukaj w ludziach ktorzy lubia podobny rodzaj muzyki maja podobne zainteresowania
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-17, 15:57   #30
Jogurtowe_love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 294
Dot.: Dlaczego jestem odrażający?

Pierwsze zdjęcie super. Jak nie lubię zazwyczaj długich włosów u facetów, tak te mi się podobają. I świetnie Ci w zaroście.
Jogurtowe_love jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 19:32:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.