revlon color stay - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-08, 20:26   #181
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: revlon color stay

hmm( teraz to sie zastanawiam jaki kolor wziasc czy ivory czy buff ...mam jasna cere....uzywalam wczensiej rimmel recover true ivory i rimmel taki inny tez ten kolor.Z avonu cream albo ivory( pomozcie!!! aaa i wezme ten z softlexem bo niby lepszy
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 09:46   #182
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: revlon color stay

Cytat:
Napisane przez women20 Pokaż wiadomość
hmm( teraz to sie zastanawiam jaki kolor wziasc czy ivory czy buff ...mam jasna cere....uzywalam wczensiej rimmel recover true ivory i rimmel taki inny tez ten kolor.Z avonu cream albo ivory( pomozcie!!! aaa i wezme ten z softlexem bo niby lepszy
Jeśli używałaś z rimmela recover 103 (to cyba jest true ivory) to buff będzie lepszy. ja zastanawiałam się nad tym samym i zdecydowałam na buff, jest super i kolor bardzo podobny do recovera. jasny beż, bez pomarańczu ani różu.
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 13:47   #183
women20
Raczkowanie
 
Avatar women20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 476
Dot.: revlon color stay

dziekujezamowilam buff
__________________












women20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 16:30   #184
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: revlon color stay

prosze o poradę, mam cerę mieszaną, bez pryszczy i skłonności do ich powstawania, raczej gładką, nie wymagającą zbyt mocnego krycia, w związku z tym chciałabym dopasować jakiś podkład i wacham się właśnie pomiędzy revlonem colorstay, max factor lasting performance lub color adapt. co myślicie?
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 12:11   #185
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 143
Dot.: revlon color stay

Dziewczyny błagam was pomóżcie mi w wyborze odpowiedniego odcienia.
Kupiłam w zimie CS z softflex 220 natural beige ale niestety już wtedy był odrobinkę za jasny i za różowy, no ale jakoś dałam radę, teraz nie wiem jaki wybrać. Napiszę wam jaki odcień był dla mnie idealny z Vichy: dermablend 25 nude, i jeszcze z Avonu calming effects odcień ceram. Zastanawiam się nad odcieniem 300 golden beige ale boje się ze bedzie za ciemny. Prosze pomóżcie.
sonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:27   #186
Majka722
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 155
Dot.: revlon color stay

Również proszę o pomoc zastanawiam się nad zakupem podkładu Revlon Colorstay i mam dylemat miedzy dwoma odcieniami Fresh Beige i True Beige do cery tłustej. Czy któraś z Was posiada jakiś z tych odcieni? bo chciała bym zobaczyć jego kolorek na jakimś zdjęciu na rączce lub na twarzy (obojętnie) . Ogólnie szukam żółto/brązowego kolorku raczej takiego średniego. Jeśli nie zdjęcia to może krotki opis Jeśli ktoś posiada jakiś z tych odcieni do cery suchej to też proszę o fotki Będę bardzo wdzięczna za pomoc
Majka722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 08:25   #187
neefrit
Przyczajenie
 
Avatar neefrit
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10
Question Dot.: revlon color stay

Używam tego podkładu zawsze gdy nie mogę znaleźć innego...Moja cera jest Baaardzo jasna, dlatego trudno znaleźć mi odpowiedni podkład
Moim zdaniem jest on bardzo ciężki,dlatego nakładam jedynie cienką warstwę, a na to lekki puder.
Jego zaletą jest to że ma dużą gamę kolorystyczną i ma ładny zapach (trochę przypomina mi jakiś likier;-))
Absolutną wadą jest to, że nie ma pompki i ma dziwną konsystencję Jest taki .... Lejący....
Do tego jest drogi(dla mnie 69 zł to dużo) a jakoś nie mam odwagi, kupic go na Allegro.

Podsumowując: Gdy nie mam do wyboru innnego podkładu wybieam ten
neefrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.