L'OREAL paris-podkłady - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-17, 11:36   #31
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Chii, ale każdy podkład w źle dobranym kolorze jest nieciekawy...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 11:46   #32
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Chii, ale każdy podkład w źle dobranym kolorze jest nieciekawy...
no tak ale nie tylko to mi przeszkadza- gł.brak krycia,ja musze mieć mocno kryjący podkład.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 21:59   #33
Barwna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 139
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Nie jestem pewna czy akurat Infaillible jest dla mnie, ponieważ ma ujędrniać(?), czyli jest przeznaczony do starszej skóry...Jest tu wiele dobrych opini na jego temat więc może sama też wyprubuję(Ideal Balance jest dobry, ale szukam czegos lepszego). Czy podkłady tego typu nie niszczą młodej cery?
Barwna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 06:33   #34
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
dla porownania z Recovera rimmel 103
a czy ten recover jest w konsystencji miękki? i taki delikatny na twarzy? próbowałaś kiedyś translucide loreala? jeśli kojarzysz konsystencję to - podobny?
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 07:50   #35
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
a czy ten recover jest w konsystencji miękki? i taki delikatny na twarzy? próbowałaś kiedyś translucide loreala? jeśli kojarzysz konsystencję to - podobny?
Translucide nie probowalam...

Recover latwo sie rozprowadza na twarzy ale przyznam szczerze delikatny nie jest przez drobinki rozswietlajace , ktore moja twarz troche drapia. a Konsystencja
jest nie jest plynna jak woda. i to dobrze

mam porownanie do true matcha i konsystencja true matcha i recovera jest podobna, tylko mowie. drobinki.
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 14:26   #36
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Cytat:
Napisane przez Barwna Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna czy akurat Infaillible jest dla mnie, ponieważ ma ujędrniać(?), czyli jest przeznaczony do starszej skóry...Jest tu wiele dobrych opini na jego temat więc może sama też wyprubuję(Ideal Balance jest dobry, ale szukam czegos lepszego). Czy podkłady tego typu nie niszczą młodej cery?
Infallible ma rozświetlać i dawać efekt wypoczętej cery. Dla cery dojrzałej przeznaczony jest Visible Lift.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 16:01   #37
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Mam True Match, kolor w1, oczywiscie kupiony na obczyznie. Szkoda, ze gama kolorystyczna u nas w polsce jest tak uboga, bo z tego podkładu jestem bardzo zadowolona.
Kiedyś, jakies pięc lat temu, miałam jeszcze Air Wear. Był całkiem niezły, dobrze krył. Nie wiem czy jeszcze jest w sprzedaży.
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 17:39   #38
ena99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 84
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Cytat:
Napisane przez Barwna Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi.
Eva99, jaki masz rodzaj cery? Pytam bo piszesz, że Ideal Balance ci nie służył...
Cera mieszana. Po Ideal Balance moja cera była matowa przez około 30 minut. W tym się nie sprawdził.
ena99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 19:17   #39
Barwna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 139
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Dzięki, wydaję mi się ze Ideal Balance jednak bedzie bardziej do suchej a nie tak jak w naszym przypadku, mieszanej cery
Barwna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 21:10   #40
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Dziewczyny a wiadomo juz cos o tym niby nastepcy Translucide?
chociaz jaka bedzie mial nazwe?

Translucide byl moim faworytem z L'oreala- mimo,ze moja buzia ma sklonnosc do zapychania i zawsze sa na niej jakies niedoskonalosci to ten podklad swietnie ja wygladzal i rozswietlal-po prostu cud,miod i prazone orzeszki i nie moge odzalowac,ze go wycofali...

A z innych pudrow tej firmy uzywalam: Infaillible i mam mieszane odczucia-z jednej strony bardzo pdobal mi sie odcien, nadawal buzi zdrowy wyglad i u mnie nie powodowal swiecenia skory,ale jakos mialam wrazenie,ze to jednak nie to...wprawdzie wystwiam go na kosmetycznym,ale chyba jeszcze raz przetestuje,a noz sie od niego jednak przekonam...

Mam rowniez: True Match w wersji mineralnej i ten,mimo poczatkowych klopotow z rownym nalozeniem cienkiem,ale mimo to kryjacej warstwy mi podpasowal. Efekt na buzi baaardzo naturalny i mam wrazenie,ze sluzy mojej cerze... zdecydowanie sprawdza sieu mnie wiosna i jesienia
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 19:32   #41
Rachel Green
Przyczajenie
 
Avatar Rachel Green
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

aniser a jaki masz kolor tego podkładu True Match w wersji mineralnej?? Bo napaliłam się na niego mocno, tylko boję się, że nie trafię z kolorem, potrzebuję czegoś z żółtymi tonami do jasnej karnacji...
Czy ten podkład nie wysusza Ci skóry? Masz może porównanie z jakiś innym mineralnym podkładem (np Rhea?) i czy ten podkład trzyma się na twarzy choć kilka godzin? echhh alez Cie zasypałam tymi pytankami, ale będę Ci BARDZO wdzięczna za odpowiedz na te pytanka
Rachel Green jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 19:37   #42
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Ja mam podklad perfect match (to pewnie w polsce true match). Jest ok. Kolor jasniutki, ale za malo kryje. Za to bardzo lubie ich blyszczyki.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 18:40   #43
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Cytat:
Napisane przez Rachel Green Pokaż wiadomość
aniser a jaki masz kolor tego podkładu True Match w wersji mineralnej?? Bo napaliłam się na niego mocno, tylko boję się, że nie trafię z kolorem, potrzebuję czegoś z żółtymi tonami do jasnej karnacji...
Czy ten podkład nie wysusza Ci skóry? Masz może porównanie z jakiś innym mineralnym podkładem (np Rhea?) i czy ten podkład trzyma się na twarzy choć kilka godzin? echhh alez Cie zasypałam tymi pytankami, ale będę Ci BARDZO wdzięczna za odpowiedz na te pytanka
Mam odcien W5- golden sand/sable dore. Z nazwy wydaje sie ciemny,ale moim zdaniem jest przeznaczony dla normalnej/sredniej cery, a sam odcien okreslilabym jako dosc cieply,sloneczny/zlocisty bez.Nie zauwazylam w nim domieszki rozu...
Po nalozeniu na twarz ladnie stapia sie z naturalnym kolorem skory, a odcien traci na intensywnosci...
skory mi nie wysuszyl,wrecz przeciwnie-w pewnym momencie mialam skore mocno przesuszona przez mocne masci od dermatologa i byl to jedyny podklad, ktorym moglam sie umalowac <reszta na moim suchym nosie i w jego okolicach wygladala jakbym nalozyla zbyt duzo szpachlowki>
Niestety nie uzywalam innych pudrow mineralnych,wiec nie moge go porwnac...

Moim zdaniem w przypadku mineralnych pudrow L'oreala najwazniejsze to nauczyc sie go dobrze nakladac,ja mialam z tym na poczatku problemy i chcialam go rzucic w kat,ale teraz napewno wroce do niego na wiosne
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 21:59   #44
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
a czy ten recover jest w konsystencji miękki? i taki delikatny na twarzy? próbowałaś kiedyś translucide loreala? jeśli kojarzysz konsystencję to - podobny?
Ja używam Rimmela i miałam też Translucide, ale tego drugiego użyłam max 3 razy i spowrotem sprzedałam . Konsystencja jest właściwie podobna, obydwa są kremowe (powiedziałabym nawet, ze Translucide był bardziej wodnisty), ale miałam różne odczucia mając je na skórze. Recover mimo bardziej kremowej konsystencji jest dla mnie mało "odczuwalny" na twarzy, czuję lekkość. Po translucide czułam się, jakby nawaliła sobie na twarz czegoś ciężkiego i tłustego..Czułam, jakby skóra się pod nim dusiła... Używałam też Bourjois takiego lekkiego i ten, choć zostawiał na twarzy tłustą warstwę, był lekki, nie miałam uczucia dyskomfortu. Translucide z tą odczuwalną ciężkością jak i błyskiem, powodował u mnie chęć natychmiastowego zmycia z twarzy...

Polecam przejrzec KWC, tam jakoś dziewczyny piszą, że jest lekki, może to ja jestem tylko jakaś inna
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 08:57   #45
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

capuccino, dzieki za odp
bylam wczesniej w drogerii i recover jest jednak za ciezki. Translucide byl lzejszy wedlug mnie. Przynajmniej na mojej buzi
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 11:04   #46
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Recover latwo sie rozprowadza na twarzy ale przyznam szczerze delikatny nie jest przez drobinki rozswietlajace , ktore moja twarz troche drapia. .
Dokladnie, recover ma wyczuwalne na twarzy drobinki. Zwlaszcza odczuwalam to podczas demakijazu.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Infallible ma rozświetlać i dawać efekt wypoczętej cery. Dla cery dojrzałej przeznaczony jest Visible Lift.
I musze powiedziec, ze ten efekt wypoczetej cery calkiem im wyszedl.
Cytat:
Napisane przez Barwna Pokaż wiadomość
Dzięki, wydaję mi się ze Ideal Balance jednak bedzie bardziej do suchej a nie tak jak w naszym przypadku, mieszanej cery
To ze podklad nie sprawdza sie przy cerze mieszanej nie oznacza, ze sprawdzi sie przy suchej. Wlascicielki cery suchej tez nie lubia jak im sie cera od podkladu blyszczy. I to blyszczenie nie ma sie nijak z komfortem nawilzenia.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 11:17   #47
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

czy ktoras z was wyprobowala juz Age Re -Perfect Loreala? jak wrazenia? w KWC pusto, a ja mam ochote na ten podklad.
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 07:10   #48
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Ja go miałam i właśnie skończyłam, miałam najjaśniejszy kolor, który w słoiczku wyglada dość ciemno, ale po rozsmarowaniu jaśnieje. Jest to jedyny podkład, który zużyłam do końca. Zimą idealny, rozświetla i nawilża, wtapia się w skóre ale kryje. Trwałość nie jest wieczna, ok 16 się ścierał, ale ja go nie utrwalałam pudrem. Byłam bardzo zadowolona, ale lubię zmiany, niestety, bo już mam na stanie kilka nie trafionych. Mam ochotę na Visible lift, ale kolory dosyć ciemne.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 12:35   #49
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
I musze powiedziec, ze ten efekt wypoczetej cery calkiem im wyszedl.
Zgadzam się. Świetnie ukrywa zmęczenie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 12:59   #50
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Ja jak pisałam, miałam dwa opakowania Infaillible.
Pierwsze - nawet nie chcę wspominać koszmar w słoiczku, tłustomaziowate coś...

Dostałam drugie opakowanie, z niechęcią użyłam i się zakochałam, piękna cera jest po nim
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 13:11   #51
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja jak pisałam, miałam dwa opakowania Infaillible.
Pierwsze - nawet nie chcę wspominać koszmar w słoiczku, tłustomaziowate coś...

Dostałam drugie opakowanie, z niechęcią użyłam i się zakochałam, piękna cera jest po nim
to znaczy, że jakiś inny był?

Zastanawiam sie pomiedzy Visible lift, a tym Infallible i nie wiem, który wybrać. Mam cerę mieszaną z tendencja do przesuszeń, nie najmłodszą. Proszę o poradę.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 15:58   #52
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Cytat:
Napisane przez zoee5 Pokaż wiadomość
to znaczy, że jakiś inny był?

Zastanawiam sie pomiedzy Visible lift, a tym Infallible i nie wiem, który wybrać. Mam cerę mieszaną z tendencja do przesuszeń, nie najmłodszą. Proszę o poradę.
Oba opakowania były identyczne, dlatego nie pojmuję dlaczego tak się różni zawartość.
Może coś ulepszyli w składzie.
A czasem zdarza się że do Pl trafiają produkty przeznaczone do innego kraju i są o niebo lepsze niż te które docelowo mają trafić na polski właśnie

Wydaje mi się że do cery mieszanej z tendencją do suchej infaillible spiszę się dobrze
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 20:06   #53
Rachel Green
Przyczajenie
 
Avatar Rachel Green
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

aniser dziekuje Ci bardzo za odpowiedz A powiedz mi jeszcze proszę w jakim stopniu ten podkład kryje? Nie zależy mi na jakimś super mocnym kryciu, ale takie średnie to by się jednak przydało

aaaa i jeszcze jedno, bo napisałaś, że w przypadku mineralnych pudrow najwazniejsze to nauczyc sie go dobrze nakladac, czy mogłabyś mi podpowiedzieć na co muszę szczególnie zwrócić uwagę??? Jakieś metody, sugestie?? będę Ci BAAAAARDZO wdzięczna

A może jeszcze ktoś używał tych podkładów mineralnych z L'oreala????
Rachel Green jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 06:54   #54
zoee5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 149
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Oba opakowania były identyczne, dlatego nie pojmuję dlaczego tak się różni zawartość.
Może coś ulepszyli w składzie.
A czasem zdarza się że do Pl trafiają produkty przeznaczone do innego kraju i są o niebo lepsze niż te które docelowo mają trafić na polski właśnie

Wydaje mi się że do cery mieszanej z tendencją do suchej infaillible spiszę się dobrze
Bardzo dziekuję za odpowiedź. Tylko kolory wydają się dosyć ciemne.
zoee5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 10:06   #55
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Infallible to chyba jeden z lepszych podkładowych produktów L'oreala tylko te odcienie jestem mega blada więc nawet najjaśniejszy był za ciemny. Ale poza tym świetnie kryje, wiec PRAWIE ideał.
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 15:56   #56
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Cytat:
Napisane przez Rachel Green Pokaż wiadomość
aniser dziekuje Ci bardzo za odpowiedz A powiedz mi jeszcze proszę w jakim stopniu ten podkład kryje? Nie zależy mi na jakimś super mocnym kryciu, ale takie średnie to by się jednak przydało

aaaa i jeszcze jedno, bo napisałaś, że w przypadku mineralnych pudrow najwazniejsze to nauczyc sie go dobrze nakladac, czy mogłabyś mi podpowiedzieć na co muszę szczególnie zwrócić uwagę??? Jakieś metody, sugestie?? będę Ci BAAAAARDZO wdzięczna

A może jeszcze ktoś używał tych podkładów mineralnych z L'oreala????
moim zdaniem stopien krycia w przypadku tego podkladu mozna stopniowac-od delikatnego do sredniego ja na wieksze niespodzianki na buzi stosuje punktowo dermacol <bardoz poelcnay na wizazu>a nastepnie nakladalam ten puderek i efekt byl naprawde niezly a gdy moja buzka jest w lepszej kondycji to sam TM w zupelnosci mi wystarcza

A co do nakladania zajrzyj tutaj:http://www.wizaz.pl/forum/showthread...udry+mineralne

Poza tym znajdziesz w tym watku wiele opinii na temat TM, oraz rad i podpowiedzi wizazanek


Dziewczyny,a ja mam pytanie do tych z Was,ktore uzywaly/uzywaja Translucide!

Chcialabym zakupic go na allegro i zastanawiam sie nad odcieniem 22- czy ktoras z Was go ma i moze opisac?
Zalezy mi na kolorku odrobine jasniejszym niz 23, utrzymanym w bezowej tonacji,bez dodatku rozu...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 19:17   #57
Rachel Green
Przyczajenie
 
Avatar Rachel Green
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 15
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

aniserjesteś wielka!Dziękuję Ci bardzo za link, już zabieram się za czytanie

Edytowane przez Rachel Green
Czas edycji: 2008-03-10 o 07:34 Powód: literówka :(
Rachel Green jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 19:23   #58
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Cytat:
Napisane przez moriam Pokaż wiadomość
czy ktoras z was wyprobowala juz Age Re -Perfect Loreala? jak wrazenia? w KWC pusto, a ja mam ochote na ten podklad.
Cytat:
Napisane przez zoee5
Ja go miałam i właśnie skończyłam, miałam najjaśniejszy kolor, który w słoiczku wyglada dość ciemno, ale po rozsmarowaniu jaśnieje. Jest to jedyny podkład, który zużyłam do końca. Zimą idealny, rozświetla i nawilża, wtapia się w skóre ale kryje. Trwałość nie jest wieczna, ok 16 się ścierał, ale ja go nie utrwalałam pudrem. Byłam bardzo zadowolona, ale lubię zmiany, niestety, bo już mam na stanie kilka nie trafionych. Mam ochotę na Visible lift, ale kolory dosyć ciemne.
dzieki za opinie, czekam na kolejne
jak sama wyprobuje, to tez dam znac Bede kupowac na Allegro wiec musze sprawdzic kolorki w drogerii, bede wybierac miedzy 220 i 240.
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 19:34   #59
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Cytat:
Napisane przez Rachel Green Pokaż wiadomość
[b] aniser [b]jesteś wielka!Dziękuję Ci bardzo za link, już zabieram się za czytanie
nie ma za co,mam nadzieje,ze link sie przyda i pomoze w podjeciu decyzji
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 13:42   #60
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: L'OREAL paris-podkłady

Ja sie teraz zastanawiam nad tym mineralnym zamiast tradycyjnego podkladu, tak na lato. Ogolnie mam ladna cere i nie potrzebuje wielkiego krycia. Podklad zima chroni mi cere przed mrozem, ale w lecie z kolei lepiej miec cos lekkiego na twarzy.

Czy myslicie, ze on sie nadaje do suchej cery? I czy nakladajac krem pod ten puder trzeba czekac az sie dobrze wchlonie (pytam, bo zawsze rano smaruje twarz kremem, a potem dosc szybko robie makijaz).
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-18 15:53:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.