Lubicie siebie bez makijażu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-08, 00:24   #31
NataliaOR
Przyczajenie
 
Avatar NataliaOR
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 11
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Chce tylko dodac, że faceci nawet nie wiedza kiedy jesteśmy pomalowane, a kiedy nie (nie mówię o makijażu wieczorowym itp) - on nie zobaczy podkładu (jeśli nie jest szpachlą, tylko jest dobrze dobrany), nie zrozumie, czy masz trochę podtuszowane rzęsy, pomalowany brwi czy delikatna kreskę. Oni tak gadają, kochają nas naturalne, a od większego dzwonu (jakaś impreza czy coś) żeby zrobić makijaż. Ej, w końcu oni też się nie malują
__________________
Kosmetyki Oriflame 30% taniej niż od konsultantek - zarejestruj się za darmo na www.odkryj-roznice.pl i sprawdź sama

Jestem również podróżującą mamą - tutaj strona dla wszystkich, którzy kochają podróże i zastanawiają się jak to połączyć z rodzicielstwem
www.MamaWPodrozy.pl
NataliaOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 00:56   #32
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Wiekszosci kobiet malowanie sie sprawia przyjemnosc relax
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 06:47   #33
majowy84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Pobiednik Wielki
Wiadomości: 13
GG do majowy84
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Na pewno wolą z zepsutym ciałem niż z zepsutym tokiem myślenia

A co do pytania tytułowego - to zalęzy od mojego stanu skóry Mam takie dni, kiedy czuję się świetnie bez makijażu, mam takie, gdy wolę wyrównać koloryt skóry delikatnym podkładem. Nie wstydzę się też chodzić bez makijażu i robienie tapety celem niewystraszenia bułek w sklepie czy klatki schodowej mnie nie przekonuje
ja podzielam zdanie że nie zawsze trzeba na siebie nakładać tonę "tapety". Niektóre kobiety wyglądają dużo bardziej korzystnie bez mocnego makijażu. Moja kobieta używa z reguły BB kremu i tuszu do rzęs i wygląda cudnie, tak dziewczęco, nie powiem jak ma okazję to troszkę bardziej szaleje. Ale nie wstydzi się również wpuścić mnie do domu jak nie jest pomalowana.
majowy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 06:59   #34
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

A. Ja myśle ze nie powinnismy się przejmować czy oni makijaż widza i czy lubia .
Nawet jeśli nie lubią ....to przecież nikt nie karze im się malować : D.
Myśle tez ze same wzajemnie powinnysmy się mniej oceniać.

( oni - mężczyźni )
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2013-05-08 o 07:03
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 07:59   #35
majowy84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Pobiednik Wielki
Wiadomości: 13
GG do majowy84
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
A. Ja myśle ze nie powinnismy się przejmować czy oni makijaż widza i czy lubia .
Nawet jeśli nie lubią ....to przecież nikt nie karze im się malować : D.
Myśle tez ze same wzajemnie powinnysmy się mniej oceniać.

( oni - mężczyźni )

My raczej (mężczyźni) mniej uwagi zwracamy na makijaż, ale na własnym przykładzie wiem że ciężko mówiąc to mojej kobiecie o zrozumienie tego w jej oczach. Bardziej to kobiety lepiej się czują jak wszystko jest na tip-top
majowy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 08:22   #36
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

O tym majowy84 mówię.
Co kobiece niech kobiece zostanie. Facet ma kochać bez makijazu i odczepuc się gdy ona ma kaprys go robic.
W życiu jestniewiele rzeczy gorszych niż maruda.
My kochamy zupełne nie 6 paki swoich facetów ale nie jeczymy jak facet idzie 3 raz w tyg na siłownię.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 08:35   #37
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Gdybym miala jednolita buzie to nie uzywalabym nic, procz moze kremu tonujacego czasem.

Rzes i tak nie maluje, ust tez nie, cieni nie uzywam, jedyne co to podklad bo nie moge patrzec na te rozne dziwne rzeczy na mojej cerze :/ Chcialabym miec idealna gladka jednolita! cere, bez dziwnych rzeczy pod nosem i na brodzie..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 09:03   #38
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Czasem lubię siebie w makijażu a czasem nie... Zdarza się , że budzę się i mam piękną promienną buzię a czasem mega zaczerwienienia i wtedy lepiej odrazu podkład nakładać!
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 09:51   #39
aneta111332
Raczkowanie
 
Avatar aneta111332
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 368
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

A ja siebie lubię w makijażu ale bardzo lekkim czyli krem BB, tusz do rzęs i usta pomalowane pomadką ochronną Rzadko nakładam fluid, bo zawsze mi się odznacza Poza tym umalowanie się kremem Bb, tuszem i pomadką dodaje mi pewności siebie. Ale bez makijażu chodzę większość czasu. Jak malowałam się fluidem i chłopak widział mnie bez tapety to powiedział niby, że ładnie wyglądam bez a nawet kiedyś powiedział mi, żebym się nie malowała. Ale ostatnio gdy przestałam malować się fluidem tylko używać kremu BB dla jasnej skóry bo taka mam to powiedział mi, żebym malowała się fluidem bo blado wyglądam. Ba...a nawet powiedział, że się mnie wystraszył, że tak blado wyglądam ;[
aneta111332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 11:28   #40
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Lepiej wyglądam w makijażu i lubię go robić ( o ile mam wystarczająco dużo spokoju do tego,a o to trudno z małym dzieckiem)Jednak bez makijażu też jestem w stanie wyjść na spacer lub wyrzucić śmieci,jeśli wychodzę na miasto to makijaż być musi i basta-po prostu czuję się wtedy bardziej komfortowo.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 14:42   #41
pasjonautka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 77
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Oczywiście że tak, ale tylko wtedy jak nie wychodzę z domu
__________________
Lubię kosmetyki i inne "babruchy" Ostatnio zaczęłam prowadzić bloga, ale jakoś kiepsko mi idzie... :P Zapraszam - http://pasjonautka.wordpress.com
pasjonautka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 19:32   #42
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Przede wszystkim to powinnysmy to ROBIC DLA SIEBIE nie dla FACETA !! skoro lubimy troche malnac sie to czemu nie ,a zaden facet nie powinien nas krytykowac za to ,oni tez maja swoje meskie sprawy
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 22:32   #43
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Zimą nie za bardzo, ale latem lubię siebie bez makijażu - jestem wtedy opalona i wystarczy mi przejechać rzęsy tuszem i użyć kremu matującego - i oto cały mój makijaż. Ale w okresie jesienno-zimowym czuję się bez makijażu... goło i niewesoło. Chociaż, przyznam szczerze, gdy jestem sama lub w gronie zaufanych przyjaciół to nie przeszkadza mi to aż tak bardzo, ale gdy wychodzę do kogoś nieumalowana czuję się mało pewna siebie...
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 19:03   #44
AgggJ
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 643
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

To zależy od stanu mojej cery Jeśli jest ładna, bez wyprysków itp. to lubię, jeśli nie to nie lubię Ale nie mam problemów z wyjściem z domu bez makijażu, chociaż wolę mieć na twarzy chociaż jakiś krem tonujący i tusz do rzęs
__________________
Mój kanał YouTube
Instagram
AgggJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 12:43   #45
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Ja lubię... czasami
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 13:08   #46
Lusijkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Lusijkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Osobiście dobrze czuje się bez makijażu, ale jak prawie każda kobieta zdecydowanie lepiej z nim Nieraz wychodzę z domu całkiem naturalna,ale wolę siebie chociażby z pomalowanymi rzęsami,mam je długie więc efekt jest fajny : ) Mój mężczyzna także mówi mi,że bez makijażu wyglądam tak dobrze,jak i z, ale coś nie do końca mu wierzę ,mimo to nie krępuję się mu pokazywać prawdziwej odsłony
Lusijkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 15:03   #47
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
Wiekszosci kobiet malowanie sie sprawia przyjemnosc relax
szczególnie jak zaśpie do pracy to straszny mam relaks malując sie w panice

szczerze, do 30stki bez makijażu bylo ok, teraz juz nie moge na siebie patrzec soute ale wystarczy pare ruchów pędzlem i daje rade
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 15:23   #48
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
szczególnie jak zaśpie do pracy to straszny mam relaks malując sie w panice
Ja się maluję wtedy w pracy

Sama siebie bez makijażu nie lubię - ale nie jest to jednoznaczne z tym, że nie wyjdę bez niego z domu

Swoją drogą, a propos mężczyzn: pracuję z całą zgrają od kilku lat, w zespole kobiet jest dwie. Ja i koleżanka. Widzieli mnie w makijażu, bez makijażu, rozmazaną i malującą się. Z tego co widzę to nie zwracają uwagi na to czy jestem czy nie jestem umalowana, a raczej na to czy np. jestem wypoczęta, wyspana, uśmiechnięta. Potrafię zebrać całą masę komplementów niezależnie od posiadania makijażu czy jego braku, jak również usłyszeć 'nie wyglądasz najlepiej' w analogicznych sytuacjach.

Tak szczerze mówiąc: mam wrażenie, że czasem bardziej się malujemy dla... kobiet niż, żeby podobać się mężczyznom. To z kobietami sie porównujemy i nie chcemy się czuć brzydsze od innych. Po tej niewielkiej garstce kobiet z którymi mam doczynienia [i sobie] widzę, że prędzej nieumalowane pójdziemy na piwo z facetami, niż na kawę z koleżankami
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 22:05   #49
motylemJestemm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 278
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Ludziez natury lubia OZDABIAC czy to DOM,czy to ogrod ,auto jak i siebie i nie my w tym nic zlego
motylemJestemm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-11, 10:05   #50
blue eyes girl
Przyczajenie
 
Avatar blue eyes girl
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Lubicie siebie bez makijażu?

Jak dla mnie kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn (co do zasady) zawsze dążą do perfekcji, dlatego też chcą zakryć nawet najmniejszą niedoskonałość.
Plus jest taki, że dzięki temu mówi się o nas ,,płeć piękna", a minus taki, że przejmujemy się wyglądem zdecydowanie bardziej niż mężczyźni.

Ja bez makijażu nie czuję się dobrze. Lubię mieć zawsze podkreślone oczy- to podstawa. Dlatego nie rozstaję się z tuszem i eyelinerem

Jak znajdę dobry sposób na przyciemnienie i zagęszczenie rzęs to może polubię siebie bez makijażu
blue eyes girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.