odżywka 4 Long Lashes-okulista - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-11, 18:38   #1
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534

odżywka 4 Long Lashes-okulista


Nie wiem czy piszę na odpowiednim forum, w każdym razie czy ktoś z Was stosujący odżywkę do rzęs 4 Long Lashes konsultował się przy okazji z okulistą, czy jest to w miare bezpieczny produkt dla naszych oczu. Odżywka zawiera Bimatoprost (niestety na ulotce nie pisze w jakim stężeniu) który jest stosowany w leczeniu jaskry. W internecie nie znalazłam niestety nikogo kto wypowiadałby się na temat tej odżywki w fachowy sposób. Zakupiłam ją zanim dowiedziałam się że zawiera ten składnik i teraz zastanawiam się czy odżywka nie popsuje mi wzroku.

Edytowane przez Linanna
Czas edycji: 2014-05-11 o 18:40
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 19:17   #2
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: odżywka 4 Long Lashes-okulista

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
Nie wiem czy piszę na odpowiednim forum, w każdym razie czy ktoś z Was stosujący odżywkę do rzęs 4 Long Lashes konsultował się przy okazji z okulistą, czy jest to w miare bezpieczny produkt dla naszych oczu. Odżywka zawiera Bimatoprost (niestety na ulotce nie pisze w jakim stężeniu) który jest stosowany w leczeniu jaskry. W internecie nie znalazłam niestety nikogo kto wypowiadałby się na temat tej odżywki w fachowy sposób. Zakupiłam ją zanim dowiedziałam się że zawiera ten składnik i teraz zastanawiam się czy odżywka nie popsuje mi wzroku.
znlazałam ciekawą recenzje https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...rost-rzes.html. też mam tę odżywke i nic mi sie nie dzieje ale po przeczytaniu recenxji bedę uważać. cchciałabym, aby rzesy podrosły i sie podwinęły i stąd odżywka, zobaczymy jak będzie.
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 16:02   #3
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: odżywka 4 Long Lashes-okulista

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
znlazałam ciekawą recenzje https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...rost-rzes.html. też mam tę odżywke i nic mi sie nie dzieje ale po przeczytaniu recenxji bedę uważać. cchciałabym, aby rzesy podrosły i sie podwinęły i stąd odżywka, zobaczymy jak będzie.
ja będę u okulisty dopiero pod koniec czerwca to wtedy się dowiem... postaram się być ostrożna do tego czasu
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 16:15   #4
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: odżywka 4 Long Lashes-okulista

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
ja będę u okulisty dopiero pod koniec czerwca to wtedy się dowiem... postaram się być ostrożna do tego czasu
po przeczytaniu tej recenzji postanowiłam spróbowac tej odżywki oczywiscie jak skończe l4l albo jak ja odstawie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...ecenzja=904322. Ta odżywka nie zawiera Bimatoprostu- a Biotinoyl Tripeptide i dlatego jest bezpieczniejsza niz odżywka firmy Oceanic l4l. Na razie stosuje l4l i obserwuje oczy i wszystko.
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 18:11   #5
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: odżywka 4 Long Lashes-okulista

Cytat:
Napisane przez annajustyna Pokaż wiadomość
po przeczytaniu tej recenzji postanowiłam spróbowac tej odżywki oczywiscie jak skończe l4l albo jak ja odstawie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...ecenzja=904322. Ta odżywka nie zawiera Bimatoprostu- a Biotinoyl Tripeptide i dlatego jest bezpieczniejsza niz odżywka firmy Oceanic l4l. Na razie stosuje l4l i obserwuje oczy i wszystko.
używałam jej bardzo długo, niestety nie dawała żadnych efektów... przynajmniej mi
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 16:13   #6
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: odżywka 4 Long Lashes-okulista

Byłam dziś u okulistki i przy okazji zapytałam się czy odżywka jest bezpieczna dla oczu skoro zawiera bimatoprost, no i okulistka powiedziała że to jest lek na jaskre, ale jak najbardziej można stosować przy linii rzęs, byle tylko sobie tego do oczu nie wkraplać ;p. No i że po bimatoporoście bardzo ładnie rosną rzęsy ;p
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 19:00   #7
cherry_94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: odżywka 4 Long Lashes-okulista

Dziewczyny chętnie odstąpię long 4 lashes - serum przyspieszające wzrost rzęs. Kupiłam przez przypadek, miało być serum do brwi (paragon zgubiłam, więc o zwrocie nie ma mowy...)
Nowe, zafoliowane. Jakby któraś była zainteresowana to piszcie
cherry_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-26, 20:03   #8
Linanna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: odżywka 4 Long Lashes-okulista

Cytat:
Napisane przez cherry_94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chętnie odstąpię long 4 lashes - serum przyspieszające wzrost rzęs. Kupiłam przez przypadek, miało być serum do brwi (paragon zgubiłam, więc o zwrocie nie ma mowy...)
Nowe, zafoliowane. Jakby któraś była zainteresowana to piszcie
Serum do brwi i rzęs ma identyczny skład, odżywki różnią się tylko pedzelkiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Linanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 14:12   #9
galadrielka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: odżywka 4 Long Lashes-okulista

Czytałam o tej substancji sporo i nie wydaje mi się, żeby mogło jakkolwiek źle wpłynąć na oczy... Mam dosyć dużą wadę wzroku i bardzo wrażliwe oczy,dlatego też dla pewności spytałam o to swojego okuliste. Powiedział, że jeżeli stosuje się to zgodnie z zaleceniami, instrukcją i przeznaczeniem to nie powinno być żadnych problemów. Wiadomo, że należy obserwować reakcję oczu,ale nie ma się o co martwić stosuję to dosyć długo (od kwietnia) i jest ok
galadrielka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 22:40   #10
Maylina
Rozeznanie
 
Avatar Maylina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 687
4lash-najtaniej

Dziewczyny,używałyscie?Sz ukalam w wyszukiwarce jednak nic nie znalazłam.... Potrzebuje pomocy,gdzie teraz NAJTANIEJ,znajde te wersje do rzęs,w drogeriach bądź internetowych aptekach?Sa jakies promocje,wiecie coś?
Maylina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-03, 10:14   #11
letni_promyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 10
Dot.: 4lash-najtaniej

ja ostatnio tzn.ok.2 tyg.temu kupiłam go w aptece za 56 zł. Stosuję codziennie wieczorem ale jakiś spektakularnych efektów nie widze
letni_promyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-03 11:14:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.