Zdrowe krycie cery trądzikowej w lato! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-27, 11:03   #1
Karolencja12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Exclamation

Zdrowe krycie cery trądzikowej w lato!


Hej zacznę od tego, że leczę się na trądzik niestety (mam 21 lat), ale wybuch pryszczy miałam taki silny w zeszłym roku i tak mi się trzyma do dziś. Aktualnie smaruję się na noc kremem skinnoren, biorę antybiotyk w tabletkach. I stąd moje pytanie...co mam nałożyć na buzię w ciągu dnia, żeby zakryć przebarwienia i blizny potrądzikowe, a także zmatowić cerę? Bo mimo, że biorę antybiotyk i skinnoren podobno też wysusza, to moja cera wygląda jak posmarowana olejem non stop :/ ogólnie smaruje się kremem nawilżający z filtrem w dzień firmy Iwostin i stosowałam też krem BB garniera, ale chciałabym coś, co rzeczywiście nie będzie zatykać porów i zaprzyjaźni się z moją cerą polećcie coś proszę, bo naprawdę potrzebuję pomocy!
Karolencja12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 09:16   #2
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 967
Dot.: Zdrowe krycie cery trądzikowej w lato!

Poczytaj o podkładach mineralnych.
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-30, 08:47   #3
highheelsjunkie
Raczkowanie
 
Avatar highheelsjunkie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 163
Dot.: Zdrowe krycie cery trądzikowej w lato!

Potestuj różne, nie wiem jak bardzo wrażliwa jest Twoja cera, więc ciężko jest coś polecić w ciemno.
U mnie, kiedy miałam problemy z trądzikiem najlepiej sprawdzał się zestaw: krem nawilżający, baza wygładzająca, podkład (byle nie rozświetlający), na największe wypryski kamuflujący korektor i na to wszystko puder ryżowy lub bambusowy, bo te najlepiej u mnie utrzymują mat.
Nie skupiałabym się na ultra-kryjącym podkładzie, bo taki w lecie nie będzie dobrze wyglądał, tylko raczej na wyglądającym bardziej naturalnie, a tylko w miejsca problematyczne korektor. Bardzo dobrze sprawdzają się kamuflaże z Catrice. Powodzenia!
highheelsjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-30 09:47:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.