Prosze o pomoc!!! Połowinki !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-04, 13:46   #1
Basia R.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Smile

Prosze o pomoc!!! Połowinki !!


Za tydzień połowinki na studiach. Myslałam, że sukienkę zakupię całą czarną i miałam już wszystko zaplanowane (makijaż, biżuterię itd.), a dziś kupiłam sukienkę czarną, ale przy dekolcie obszyta jest cekinkami w kolorze miedzianym i totalnie wybiło mnie to z równowagi Krój sukienki: "mala czarna", dopasowana w talii, duży dekolt podkreślający biust, a dół postrzępiony, rożnej długości, za kolano. Buty klasyczne, zamszowe szpilki. Dodam jeszcze, ze jestem brunetką o dosyć ciemnej karnacji. Proszę poradźcie w jakich kolorach makijaż i jakie dodatki do takiej kreacji żeby nie wyglądać tak jak "cala reszta"
Pozdrawiam
Basia R. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 12:51   #2
vid
Przyczajenie
 
Avatar vid
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Talking Dot.: Prosze o pomoc!!! Połowinki !!

hmmmm....miedziane?? hmm jest taki fajny cień złoto-miedziany joko eye shadows 835[nie widze żadnego innego numerka, więc to chyba ten nad kodem kreskowym....jakby co pod spodem pisze coś takiego: "winter glamour, cienie sypkie - gwiezdny pył, brylantowy pyłek rozświetlający powiekę kryształowym muśnięciem" , w takim pojemniczQ smiesznym....i właśnie nadaje się na takie okazje(ja go miałam na sylwestra), jest bardzo efektowny i na pewno będziesz wyglądać inaczej od całej reszty cień można nałożyć leciutko i wtedy tylko sie delikatnie mieni a jak się nałoży normalnie to się taaaak baaardzo błyszczą oczka:P aaa i możesz wziąść malutko tego cienia na wacik albo coś i sobie ymm rozświetlić ramiona......mam nadzieje, że wiesz o co chodzi tylko na ramiona mało, tak tylko, żeby było widać tylko troszke złotych drobinek .... albo zamiast cieniem możesz to zrobić rozświetlającym żelem do ciała dr irena eris to jest z tej serii 20(strzałki w dół ne stworzę) on jest z takimi złotymi drobinkami super to wygląda na ciemnej karnacji mam nadzieję, że trochę pomogłam :P
vid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 18:25   #3
Basia R.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Dot.: Prosze o pomoc!!! Połowinki !!

Nareszcie ktoś sie zlitowal . Dziekuje Vid . Zatem biegne jutro zobaczyc ten cien. Jesli chodzi o ramionka - przypomnialas mi! Mam balsamik rozswietlajacy ze zlotymi drobinkami, mysle ze go wykorzystam bo przyznam szczerze lubie gdy cialko sie blyszczy
Pozdrowionka
Basia R. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.