Staraczki 2019, część 7 - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-06-07, 08:39   #5011
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez klakla91 Pokaż wiadomość
Zaciskam kciuki!

Mocno przytulam i trzymam kciuki, zebyście wyszli zwycięsko z tego kryzysu

Trochę się tego obawiam u nas, 13 lat razem, 5 po ślubie, prawie 3 lata starań. Boję się, że jak już się uda to nie będziemy potrafili się odnaleźć w nowej rzeczywistości.
Właśnie cały czas mi to chodzi po głowie... dam znać po porodzie jak to wszystko funkcjonuje u nas w tym roku też 5 rocznica ślubu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 08:50   #5012
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Staraczki 2019, część 7

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88746420]A co to jest dwupłytowe łożysko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Dwuplatowe (głupi słownik), mam dwa płaty łożyska, czyli w skrócie można powiedzieć, że mam dwa łożyska.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 09:52   #5013
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1 351
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
To co piszesz jest bardzo ważne i potrzebne, tak jak pisze Stotek. Dla mnie dużym zaskoczeniem było to, że jasne, wszystkie te wydarzenia wzmocniły nasz związek, a jednocześnie przeniosły go na inny poziom. Odkąd zaszłam w ciążę, staliśmy się bardziej rodzicami niż parą samą w sobie. Tak jak już pisałam ja zupełnie straciłam zainteresowanie seksem, mąż się nie przystawia, bo się boi. Przytulamy się, ale tak żeby nie gnieść brzucha, albo tak, żeby mąż czuł kopniaki. Widzę też, że jeśli ja się do niego nie zbliżę to on sam też tego nie robi. Tłumaczy to tym, że nie chce mi sprawiać dyskomfortu. Bardzo mało między nami takiej fizycznej bliskości, którą kiedyś zapewnialiśmy sobie seksem, a teraz jakoś słabo z czymkolwiek. Kiedyś robiliśmy sobie wieczorne seanse z jakimś dobrym jedzeniem i alkoholem. Teraz obydwoje padamy wieczorami i zasypiamy po jednym odcinku serialu, alko wiadomo, że odpada, wyżerka też bo mam cukrzycę więc muszę trzymać dietę. Także z dawnych przyjemności w sumie mało co zostało, a jak dziecko przyjdzie na świat to już w ogóle będzie kosmos
Oczywiście nie chcę, żeby ktoś odebrał moją wypowiedź jako narzekanie. Jesteśmy szczęśliwi, że nasze marzenie się spełnia, cieszymy się z każdego etapu ciąży i wokół tego kręci się obecnie nasze życie. Po prostu jestem zaskoczona tym jak z czasem zmieniają się relacje między ludźmi. W sumie my też długo jesteśmy ze sobą, bo już 11 lat i nie znamy innego życia niż bezdzietnej pary. Może tak ciężko się teraz przestawić, bo tamten etap trwał za długo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Warto jest dzielić się doświadczeniami. To, co napiszę, może być okropne, ale przez pierwszy miesiąc, to chciałam powrócić do poprzedniego życia. Raczej ze zmęczenia takie głupie, tępe myśli przychodziły do głowy. Wstawałam normalnie, jak na kacu, ale dobrze, że była mama obok. Mąż półprzytomny chodził. Np. budził mnie o 2 w nocy, bo dzidzia zrobiła kupkę, a ja mu odpowiedziałam: daj Ty mi spokój, chcę chociaż godzinę spać, spać, spać, spać i jeszcze raz spać. Ale podniosłam się resztkami sił. Mąż naszykował ciepłą wodę i jakoś wspólnie przewinęliśmy, wiecie przez ten pierwszy okres. Teraz idzie jak z płatka, czas leci, dzidzia jest już spora, więcej kuma. Teraz mnie straszyła ciotka: poczekaj, jak będzie chodzić, wtedy dopiero nic nie zrobisz. A ja mówię: e tam, teraz dam radę. Jak się wyśpię, to dam radę. 4-5 godzin snu ciągiem to rarytas wielki. Daliśmy radę i to jest najważniejsze. To są moje przeżycia z tej drugiej strony. Przepraszam, ale punkt widzenia się zmienia. Nie chodzi o narzekanie, tylko o realia, o faktyczne zmęczenie. Teraz, jak widzę kobietę w stanie błogosławionym, to już do głowy przychodzą myśli typu: współczuję tego wstawania nocnego i koczowania, dobrze, że już to za mną, uff. To jest takie właśnie dziwne, sama na siebie jestem zła, bo wcześniej, to po prostu byłam zazdrosna. Ja nie chcę kogoś z Was straszyć, nie o to mi chodzi, bardziej o to, że niekoniecznie może być cukierkowo. Nie wolno się zgubić. Przytulanki też stały się rzadsze. Tak czy siak trzymam mocne kciuki za wszystkie dziewczyny i życzę samych cudownych chwil. Jestem z Wami. Buziaczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1a9c51b4548d89d11e721d236c99b8ab04e98e50_62b39ef2e88cf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 10:52   #5014
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Staraczki 2019, część 7

[1=1a9c51b4548d89d11e721d2 36c99b8ab04e98e50_62b39ef 2e88cf;88746762]Warto jest dzielić się doświadczeniami. To, co napiszę, może być okropne, ale przez pierwszy miesiąc, to chciałam powrócić do poprzedniego życia. Raczej ze zmęczenia takie głupie, tępe myśli przychodziły do głowy. Wstawałam normalnie, jak na kacu, ale dobrze, że była mama obok. Mąż półprzytomny chodził. Np. budził mnie o 2 w nocy, bo dzidzia zrobiła kupkę, a ja mu odpowiedziałam: daj Ty mi spokój, chcę chociaż godzinę spać, spać, spać, spać i jeszcze raz spać. Ale podniosłam się resztkami sił. Mąż naszykował ciepłą wodę i jakoś wspólnie przewinęliśmy, wiecie przez ten pierwszy okres. Teraz idzie jak z płatka, czas leci, dzidzia jest już spora, więcej kuma. Teraz mnie straszyła ciotka: poczekaj, jak będzie chodzić, wtedy dopiero nic nie zrobisz. A ja mówię: e tam, teraz dam radę. Jak się wyśpię, to dam radę. 4-5 godzin snu ciągiem to rarytas wielki. Daliśmy radę i to jest najważniejsze. To są moje przeżycia z tej drugiej strony. Przepraszam, ale punkt widzenia się zmienia. Nie chodzi o narzekanie, tylko o realia, o faktyczne zmęczenie. Teraz, jak widzę kobietę w stanie błogosławionym, to już do głowy przychodzą myśli typu: współczuję tego wstawania nocnego i koczowania, dobrze, że już to za mną, uff. To jest takie właśnie dziwne, sama na siebie jestem zła, bo wcześniej, to po prostu byłam zazdrosna. Ja nie chcę kogoś z Was straszyć, nie o to mi chodzi, bardziej o to, że niekoniecznie może być cukierkowo. Nie wolno się zgubić. Przytulanki też stały się rzadsze. Tak czy siak trzymam mocne kciuki za wszystkie dziewczyny i życzę samych cudownych chwil. Jestem z Wami. Buziaczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Ja to mowie sobie, że teraz to najłatwiejsza część, później sie dopiero zacznie.
Chociaż z zazdrością patrzę na mojego męża, który wychodzi na 4 piętro bez zadyszki.
Jestem powolna jak moja matka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 11:38   #5015
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
Ja to mowie sobie, że teraz to najłatwiejsza część, później sie dopiero zacznie.
Chociaż z zazdrością patrzę na mojego męża, który wychodzi na 4 piętro bez zadyszki.
Jestem powolna jak moja matka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja z zazdrością patrzę na ludzi beztrosko jedzących lody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 11:45   #5016
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Starania potrafią bardzo przeorać związek. My może nie jesteśmy jakimiś dinozaurami w tym temacie, wielu problemów w ogóle nie musieliśmy przerabiać, ale pamiętam jak na początku byliśmy przekonani, że wszystko pójdzie łatwo, bo przecież każdy mówi, że odstawisz tabletki i zaraz jesteś wiatropylna. A to tak nie działa. Wtedy nie mieliśmy pojęcia jaki wpływ na to wszystko ma nasz styl życia i że na własne życzenie jesteśmy niepłodni. Przez te 9 miesięcy starań o pierwszą ciążę ciężko było wyciągnąć jakąkolwiek przyjemność z seksu, szczególnie w płodne dni, kiedy teoretycznie powinno być przecież najfajniej. Ale to myślenie, że musi być tego i tego dnia, że muszą być konkretne pozycje mnie dobijało. Co miesiąc wkręcanie sobie, że może się udało, że chyba mam objawy. W końcu okropne słowa mojej lekarki, która stwierdziła, że jak przez 2 miesiące leki nie zadziałają, to mamy iść do kliniki. A potem strata i też dramat, bo ja, mimo że i tak chyba poradziłam sobie z tym całkiem dobrze, to i tak miałam doły, przez 2 miesiące żyłam tylko tym i zastanawianiem się jak to się stało i co zrobić, żeby się nie powtórzyło. A mąż, chociaż też przeżywał, to podchodził na chłodno, bo przecież od początku z ciążą było źle i zanim się zdążył przyzwyczaić, to się skończyło. Ja jeszcze czasami o tym myślę, tym bardziej, że zbliża się termin porodu tamtej ciąży i wciąż mnie to kłuje.

Ale powiem wam, że teraz nie jest wcale lepiej. Ja się ciągle zamartwiam. Teraz tym, że dziecko się słabo rusza albo ja nie umiem tego wyczuć, bo bardzo rzadko czuję. Już mam takie fazy, że 2 razy dziennie potrafię detektor włączyć (a najchętniej to ciągle bym z nim chodziła) i mimo że tętno jest i że wtedy słychać bulgotanie i jakby ruchy, to i tak się denerwuję. Totalnie mi nie służą wizyty co miesiąc. Prawie nic jeszcze nie kupiłam, bo się boję. I tutaj też się z mężem nie rozumiemy, bo on uważa, że skoro lekarz mówi, że jest książkowo i skoro serce bije i brzuch mi rośnie, to przecież nie ma się czym martwić. A ja jak mam doła to na maksa i nic mi się nie chce, przez co nie mam ochoty na wspólne spędzanie czasu. Najchętniej bym leżała i się zastanawiała czy dziecko się rusza. Chociaż w sprawach seksualnych jest teraz rewelacyjnie, mi się bardzo podniosło libido, ale znowu dużo pozycji, które lubimy jest teraz dla nas zakazane i też jest rzadziej, bo mąż się trochę boi.

Czasami próbuję sobie wyobrażać jak to będzie potem, chociaż jak tylko zaczynam o tym myśleć, to mnie od razu ogarnia czarnowidztwo "o ile będzie jakieś potem, o ile to wszystko się w ogóle dobrze skończy". Na pewno będzie trudno, tym bardziej, że mąż od października wraca trochę do pracy stacjonarnej, często ma na rano i jak każdy musi się wysypiać. Przez pierwsze miesiące nie będziemy mieć właściwie żadnej pomocy ze strony babć (chociaż mam nadzieję, że może czasami obiad ugotują), do tego pora roku będzie depresyjna. Na pewno z każdej strony będą też "dobre rady" (szczególnie od mojej mamy i siostry) i przez to bardzo się obawiam depresji i tego, jak to wpłynie na małżeństwo.

Nie wiedziałam, że to będzie aż takie trudne - najpierw prawie rok starań, potem poronienie, a teraz strach o dziecko i o przyszłość.

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2021-06-07 o 11:50
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 12:54   #5017
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Ważne tematy dziewczyny poruszyłyście. Nasze starania trwały prawie dwa lata, długo i niedługo. Od początku ciąży jestem na jakimiś euforycznym hype'ie i z każdym tygodniem coraz większym i mam wrażenie, że tych dwóch lat nie było dosłownie dostałam jakiejś amnezji - wydaje mi się, że to po prostu wyparcie. To był okropny czas, szczególnie od poronienia w zeszłym roku, miałam myśli, że nigdy już mamą nie zostanę. Nasz związek mam wrażenie to umocniło, mimo że były gorsze momenty to czułam, że coraz mocniej ściskamy się za ręce i obiecaliśmy sobie, że cokolwiek się nie stanie to przetrwamy to i wyjdziemy z tego silniejsi i będziemy szczęśliwi, z tym dzieckiem czy bez. Przed zajściem bałam się, że całą ciąże spędze na internecie wyszukując objawy, smutne historie etc, będę cała w nerwach itd. Jest zupełnie inaczej, nie czytam, nie nakręcam się, ufam lekarzowi, słucham się organizmu, który mówi mi, że wszystko z naszym maluszkiem jest ok (czuję, że tam siedzi we mnie mały chłopczyk ).
Innym tematem natomiast będzie poród, połóg i czas z małym dzieckiem. Póki co nie wyobrażam sobie siebie w tej nowej rzeczywistości, ale staram się myśleć pozytywnie. Zdaje sobie jednak sprawę, że z tej euforii niewiele może pozostać i permanentne zmęczenie ją zabije. Zobaczymy co czas pokaże.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-07, 13:23   #5018
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Ja z zazdrością patrzę na ludzi beztrosko jedzących lody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jako jeżdżąca beztrosko lody-przepraszam!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 14:50   #5019
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Ja właśnie wracam z wizyty, pochwale się, ze widziałam dzisiaj bijące serduszko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 14:52   #5020
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
Jako jeżdżąca beztrosko lody-przepraszam!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Spoko zazdroszczę, ale tak w granicach normy, nie mam ochoty nikogo zabić za te lody
Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Ja właśnie wracam z wizyty, pochwale się, ze widziałam dzisiaj bijące serduszko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 14:59   #5021
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Ja właśnie wracam z wizyty, pochwale się, ze widziałam dzisiaj bijące serduszko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova cudownie! a jak Ty sie czujesz?:love :
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-07, 14:59   #5022
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Ja właśnie wracam z wizyty, pochwale się, ze widziałam dzisiaj bijące serduszko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 15:14   #5023
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Staraczki 2019, część 7

orzeszkova gratuluję ️ to musi być przepiękny moment

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 15:47   #5024
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Orzeszkova ogromne gratulacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 16:18   #5025
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Ja właśnie wracam z wizyty, pochwale się, ze widziałam dzisiaj bijące serduszko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super, gratulacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 16:51   #5026
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Ja właśnie wracam z wizyty, pochwale się, ze widziałam dzisiaj bijące serduszko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje!
Spokojnych 8 miesięcy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 18:15   #5027
ulotnamelodia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 677
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Ja właśnie wracam z wizyty, pochwale się, ze widziałam dzisiaj bijące serduszko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudownie, to musi być piękna chwila .


U mnie pęcherzyk zdecydował się sam pęknąć, więc transfer będzie wcześniej . Na wizycie u dzisiejszego lekarza zgłupiałam, bo absolutnie kazał przyjść na wlew pomimo histeroskopii. Paśnik w zaleceniach napisał to lub to, więc już sama nie wiem czy iść czy nie, nie chcę przedobrzyć... Stotek proszę doradź .
ulotnamelodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 19:22   #5028
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Nie pomogę niestety, bo u Ciebie jest problem z tym polipowatym endo, a ja nie wiem, jak Accofil może na nie wpłynąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 19:38   #5029
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
orzeszkova cudownie! a jak Ty sie czujesz?:love :
Dziękuję za wszystkie gratulacje
Ja się czuję dokladnie tak jak przed ciążą, jedynie może to że powiększyłem się w okolicach brzucha.
Niemozliwe żeby to już było widać, ale jak tak patrzę na mój brzuch to daleko mu do płaskiego. Możliwe że to od proga, albo pod prostu jakieś wzdęcie.
Ale rzeczywiście to radosny moment, mąż też szczęśliwy. Korci nas żeby się tym z kimś podzielić, ale będziemy się wstrzymywać z tym jeszcze parę tygodni.
A wy kiedy mówiliście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-07, 20:08   #5030
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie gratulacje
Ja się czuję dokladnie tak jak przed ciążą, jedynie może to że powiększyłem się w okolicach brzucha.
Niemozliwe żeby to już było widać, ale jak tak patrzę na mój brzuch to daleko mu do płaskiego. Możliwe że to od proga, albo pod prostu jakieś wzdęcie.
Ale rzeczywiście to radosny moment, mąż też szczęśliwy. Korci nas żeby się tym z kimś podzielić, ale będziemy się wstrzymywać z tym jeszcze parę tygodni.
A wy kiedy mówiliście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My powiedzieliśmy rodzicom i mojej siostrze tydzień po pozytywnej becie, nie umiałabym tego ukryć. Reszcie ok 10-12tygodnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 20:52   #5031
ulotnamelodia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 677
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Nie pomogę niestety, bo u Ciebie jest problem z tym polipowatym endo, a ja nie wiem, jak Accofil może na nie wpłynąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlew będzie robić jeszcze ktoś inny, więc jeszcze to skonsultuje u 3 źródła.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie gratulacje
Ja się czuję dokladnie tak jak przed ciążą, jedynie może to że powiększyłem się w okolicach brzucha.
Niemozliwe żeby to już było widać, ale jak tak patrzę na mój brzuch to daleko mu do płaskiego. Możliwe że to od proga, albo pod prostu jakieś wzdęcie.
Ale rzeczywiście to radosny moment, mąż też szczęśliwy. Korci nas żeby się tym z kimś podzielić, ale będziemy się wstrzymywać z tym jeszcze parę tygodni.
A wy kiedy mówiliście?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikomu nie mówiliście o ivf? Moja teściowa co chwilę mnie pyta kiedy mi wszczepią zarodek .
ulotnamelodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 21:32   #5032
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Dziewczyny, która ma ochotę założyć nową część?

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Ja właśnie wracam z wizyty, pochwale się, ze widziałam dzisiaj bijące serduszko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gratulacje
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 22:52   #5033
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie gratulacje
Ja się czuję dokladnie tak jak przed ciążą, jedynie może to że powiększyłem się w okolicach brzucha.
Niemozliwe żeby to już było widać, ale jak tak patrzę na mój brzuch to daleko mu do płaskiego. Możliwe że to od proga, albo pod prostu jakieś wzdęcie.
Ale rzeczywiście to radosny moment, mąż też szczęśliwy. Korci nas żeby się tym z kimś podzielić, ale będziemy się wstrzymywać z tym jeszcze parę tygodni.
A wy kiedy mówiliście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję serduszka

My powiedzieliśmy moim rodzicom na Wigilię był 7 tydzień wtedy. Potem na dzień dziadka i babci moim dziadkom powiedzieliśmy i już się samo rozniosło. Jedynie męża babciom jakoś pod koniec lutego. Ale tu też że względu, że jedna by przyjeżdża ciągle i mi głowę zawracała a u mnie początek ciąży był trochę senny. I łatwiej było mi udawać chodzenie do pracy i odpoczywać w domu.
Wcześniej wiedziała moja bardzo bliska koleżanka z pracy. W sumie od razu po teście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 19:26   #5034
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Ja właśnie wracam z wizyty, pochwale się, ze widziałam dzisiaj bijące serduszko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudownie gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 19:37   #5035
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Ja właśnie wracam z wizyty, pochwale się, ze widziałam dzisiaj bijące serduszko
Pięknie <3
Cytat:
Napisane przez ulotnamelodia Pokaż wiadomość
Nikomu nie mówiliście o ivf? Moja teściowa co chwilę mnie pyta kiedy mi wszczepią zarodek .
Hahah, dobra nasi rodzice nic nie wiedzą o in vitro. Może jeśli się uda to powiemy, ale też niekoniecznie. A za Ciebie trzymam kciuki niezależnie czy z wlewami czy też bez. W obu przypadkach nie zaszkodzą
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 20:49   #5036
Barbarka992
Raczkowanie
 
Avatar Barbarka992
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 481
Dot.: Staraczki 2019, część 7

Orzeszkova gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Barbarka992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-08, 22:00   #5037
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Staraczki 2019, część 7

ponieważ nie było chętnych, założyłam nowy wątek

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281954

zapraszam
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-08 23:00:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.