Listopadowe Mamy-2021! - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-06-11, 14:54   #1411
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez arbuzik28 Pokaż wiadomość
Kury nie dźwigne ze względu na materiał minky nie znoszę nawet na niego patrzeć a jakbym miała dotknąć to brrr. Takie moje dziwactwo

O to ten zestaw co ja. Wstępnie patrzyłam za jakimś wzorem tropikalnym, w liscie albo groszki czy gwiazdki. Nie lubię za bardzo dziecięcych wzorów ale ogrom maja, aż za duży wybór

Takie podnóżki miałam w pracy. Super. Tyle, że pod kątem 45 stopni wyprofilowany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To tylko jeden rodzaj. Są w bambusowe, bawełniane itp. Musisz wejść w menu w linku

https://www.lamillou.com/shop/poduszki-do-karmienia

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez Opiumalfa
Czas edycji: 2021-06-11 o 14:56
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-11, 18:05   #1412
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Arbuzik ja rogal do spania kocham! Bez niego to bym chyba w ogóle nie spała w 3 trym. Naprawdę super się sprawdził Ale ile ciężarnych tyle opinii, nie każdemu podpasuje.
To samo z poduszką do karmienia, póki było kp z poduszką karmiło mi się najwygodniej.

U mnie od kilku dni kopniaki przybrały na sile

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-11, 18:16   #1413
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Mój rogal i poduszkaScreenshot_2021-06-11-19-15-34-470_pl.allegro.jpgScreenshot_2021-06-11-19-14-36-318_pl.allegro.jpg

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-11, 18:57   #1414
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Ja mam taka IMG_4643.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-11, 19:59   #1415
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Ja mam taką siódemkę bo mnie plecy bolały i mi polecono ale jest ogromna Screenshot_20210611_205608_com.android.chrome.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 08:33   #1416
arbuzik28
Raczkowanie
 
Avatar arbuzik28
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 190
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cześć po weekendzie! Ale tu cisza!

U mnie był aktywny, bo w sobotę odrugozowanie mieszkania i gotowania a w niedzielę goście a później jej spacer.

Wczoraj wydawało mi się, ze po raz pierwszy poczułam ruchy. Dzisiaj rano powtórzyło się to samo jak leżałam na lewym boku. No nie wiem, niby 18 tydzień to wcześnie jak na pierwszą ciążę 🧐 ale czytałam, że kobiety które mają małe brzuszki mogą wcześniej odczuwać

Wczoraj była u mnie moja psiapsi z którą z powodu różnych zajęć i odległości nie widziałam się od początku mojej ciazy. Miałam na sobie swoje zwykle spodnie z materiału i t-shirt i powiedziała że w ogóle nie zauwazylaby ciąży wygląda jakbym się najadla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
arbuzik28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 08:40   #1417
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Oj u mnie brzuchol nie do ukrycia

Ja właśnie prasuję, jutro z samego rana wyjeżdżamy. A o 12:00 mam wizytę kontrolną, później test na covid ().
Przełożyłam połówkowe na 26.06. troszkę wcześniej

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-14, 09:30   #1418
chiare
Raczkowanie
 
Avatar chiare
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 310
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Hej hej
Świetny poniedziałek mam
Rano jechałam do laboratorium z synkiem, potem zawiozłam go do przedszkola, następnie do kolejnego laboratorium, nie przyjęli mnie bo nie honorują skierowań, kolejne laboratorium zakończyło pobór krwi pół godziny wcześniej, ze smutku pojechałam do warzywniaka po truskawki i na parkingu padło mi auto dobrze że drugie auto mamy u teściow i jest piękna pogoda na spacer 🤣 właśnie sobie leżę na hamaku

Codizennie czuje bardzo wyraźne kopniaki, nawet mąż raz poczuł w czwartek idę na połówkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chiare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 10:11   #1419
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Ja wciąż tylko te bąbelki czuję i to też niezbyt często. Ale gin ostatnio mówił, żeby się tym nie przejmować, że jeszcze naprawdę wcześnie. I ja zdecydowanie nie miałam płaskiego brzucha przed ciążą i teraz też nie

W sobotę byliśmy z mężem w outlecie i wstapiliśmy do Smyka. Spoko ceny, chociaż nie ma jakiegoś ogromnego wyboru, bo to mały outlet. Musiałam mężowi tłumaczyć po co jest śpiworek i mu się bardzo spodobała ta koncepcja nawet chciał już kupić, bo były mega tanie (30 zł), ale jednak się jeszcze wstrzymaliśmy. Ale na pewno tam pojedziemy w lipcu
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 10:25   #1420
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Ja czuje ruchy, nie czesto, ale jeszcze nie przez skore, Tz nie wyczuje jeszcze. Mialam tak fatalna noc ze masakra, nie jedzcie czeresni na noc, mowie wam
Do tego synek chyba ma zapalenia ucha i Tz pojechal z nim do lekarza, pol nocy sie budzil.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 11:17   #1421
arbuzik28
Raczkowanie
 
Avatar arbuzik28
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 190
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez chiare Pokaż wiadomość
Hej hej
Świetny poniedziałek mam
Rano jechałam do laboratorium z synkiem, potem zawiozłam go do przedszkola, następnie do kolejnego laboratorium, nie przyjęli mnie bo nie honorują skierowań, kolejne laboratorium zakończyło pobór krwi pół godziny wcześniej, ze smutku pojechałam do warzywniaka po truskawki i na parkingu padło mi auto dobrze że drugie auto mamy u teściow i jest piękna pogoda na spacer 🤣 właśnie sobie leżę na hamaku

Codizennie czuje bardzo wyraźne kopniaki, nawet mąż raz poczuł w czwartek idę na połówkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pięknie rozpoczęty początek tygodnia
Grunt, ze teraz relaks i odpoczynek
Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Ja wciąż tylko te bąbelki czuję i to też niezbyt często. Ale gin ostatnio mówił, żeby się tym nie przejmować, że jeszcze naprawdę wcześnie. I ja zdecydowanie nie miałam płaskiego brzucha przed ciążą i teraz też nie

W sobotę byliśmy z mężem w outlecie i wstapiliśmy do Smyka. Spoko ceny, chociaż nie ma jakiegoś ogromnego wyboru, bo to mały outlet. Musiałam mężowi tłumaczyć po co jest śpiworek i mu się bardzo spodobała ta koncepcja nawet chciał już kupić, bo były mega tanie (30 zł), ale jednak się jeszcze wstrzymaliśmy. Ale na pewno tam pojedziemy w lipcu
Ja byłam w szoku, ze tak wcześnie poczułam 🤨 albo mi się zdawało. Z tym, że ja przed ciąża zawsze miałam płaski brzuch. Jakoś gdzie indziej mi się rozkladało
Teraz mi masakrycznie wyszedł cellulit na tyłku ️ i jak dzisiaj popatrzyłam to rozstępy na udach

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Ja czuje ruchy, nie czesto, ale jeszcze nie przez skore, Tz nie wyczuje jeszcze. Mialam tak fatalna noc ze masakra, nie jedzcie czeresni na noc, mowie wam
Do tego synek chyba ma zapalenia ucha i Tz pojechal z nim do lekarza, pol nocy sie budzil.
Chodzą za mną czereśnie, ale nie mam jutro pójdę na bazarek, bo na dzisiaj mam śliwki, arbuza i truskawki
Ja źle się czułam pół nocy, bo jak debil zjadłam na wieczór pieczywo czosnkowe, chociaż wiem ze mój żołądek tego nie toleruje. Za lakomstwo się płaci
Zdrowka dla synka, ja całe dzieciństwo miałam problemy z uszami :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
arbuzik28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-14, 13:41   #1422
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Dzięki Arbuzik, całe szczęście nic mu nie jest. Ale zapalenie ucha to dla synka okropny bol dlatego trzeba szybko działać z antybiotykiem bo dziecko bardzo cierpi, s bol jest najgorszy jak się leży.
Ja na szczęście nigdy nie miałam nic z uchem wiec nie wiem jak to jest.

Wypisałam się z tej grupy na FB. Nie na moje nerwy
Jest grupa listopadowek, o wiele przyjaźniejsza


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 13:50   #1423
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Oj ja wiem jak boli ucho... Ze łzami w oczach czekałam na ulgę

Po rutynowej wizycie, wszystko ok, na płeć czekam do połówkowych.

W Chorwacji ma być ponad 30 stopni, ale będę miała morze. Tutaj mają być te same temp, ale morza brak

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 14:52   #1424
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Oj ja wiem jak boli ucho... Ze łzami w oczach czekałam na ulgę

Po rutynowej wizycie, wszystko ok, na płeć czekam do połówkowych.

W Chorwacji ma być ponad 30 stopni, ale będę miała morze. Tutaj mają być te same temp, ale morza brak

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Zazdro wielkie, ja juz sie swojego wyjazdu nie moge doczekac
Odpoczywaj!
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 16:02   #1425
chiare
Raczkowanie
 
Avatar chiare
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 310
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Opiumalfa czyżby post o przekłuwaniu uszu przelał gorycz? 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chiare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 16:24   #1426
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez chiare Pokaż wiadomość
Opiumalfa czyżby post o przekłuwaniu uszu przelał gorycz? 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
akurat tego nie widzialam, ale jak juz po raz setny czytam, ze nie mozna jesc truskawek przy KP, albo, "babcia mowi, ze nie moge KP na dworze w upale bo dziecko sie przeziebi, co myslicie", itd... to mnie trzepie
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 17:19   #1427
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Oo czereśnie zjadłabym ale ja cierpie na takie zaparcia, że wczoraj to już się ledwo ruszałam tak mnie wszystko bolało 🤦☠♀️ nic nie pomoga, muszę się lekarza zapytać już o jakieś środki farmakologiczne bo chyba sobie sama nie poradze.

Arbuzik ja z tych takich drobniejszych tez i do tego zawsze aktywna i nie wiedziałam co to cellulit, teraz wziął mi się dosłownie chyba z powietrza 🤷☠♀️ bo dużo piję i nie tyje za bardzo. Ale polecam bardzo szczotkowanie na sucho i do tego jakieś dobre oleje, ja używam z lullalove i widzę poprawę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-14, 19:03   #1428
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Dziewczyny przyszalałam na Zalando i Niunia ma nakupowane ciuszków za 400zł Ale i tak sukces, bo startowałam z 800 w koszyku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 10:59   #1429
arbuzik28
Raczkowanie
 
Avatar arbuzik28
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 190
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez Intuicja_88 Pokaż wiadomość
Oo czereśnie zjadłabym ale ja cierpie na takie zaparcia, że wczoraj to już się ledwo ruszałam tak mnie wszystko bolało 🤦♀️ nic nie pomoga, muszę się lekarza zapytać już o jakieś środki farmakologiczne bo chyba sobie sama nie poradze.

Arbuzik ja z tych takich drobniejszych tez i do tego zawsze aktywna i nie wiedziałam co to cellulit, teraz wziął mi się dosłownie chyba z powietrza 🤷♀️ bo dużo piję i nie tyje za bardzo. Ale polecam bardzo szczotkowanie na sucho i do tego jakieś dobre oleje, ja używam z lullalove i widzę poprawę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja w pierwszym trymestrze miałam biegunki a teraz trochę zaparcia, więc rozumiem :/

Haha a ja drobna nigdy nie byłam, bo mam 173 cm i rozmiar M, ale w brzuch mi nie wchodziło. A że czasem ćwiczyłam, to cellulitu dużego nie było.
Mam szczotkę i chyba wrócę do niej, bo słabo mi jak patrzę w lustro ( a w łazience mamy duże i nie da się nie spojrzeć ). Dobrze, że mi o niej przypomnialas


Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyszalałam na Zalando i Niunia ma nakupowane ciuszków za 400zł Ale i tak sukces, bo startowałam z 800 w koszyku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gratuluje zakupów

Poleciałam dzisiaj do sh pogrzebac, wróciłam do domu i od razu kurier zadzwonił z moja poduszka ciazowa
Muszę opracować plan leżenia na niej, bo mam długi tułów i w ta literkę C muszę się dobrze wpasować materiał ładny, schludnie wykończone. Tylko zdziwiłam się rozmiarem poduszki do karmienia - wyobrażałam sobie, że ona jest większa a to trochę większe od mojej poduszeczki na kark co jeżdżę z nią w dalsze trasy w samochodzie

Mikoma a ty w końcu zamówiłaś?

Zaraz idę na wyżerke bo kupiłam sobie czereśnie i arbuza 🥰🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
arbuzik28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-15, 11:01   #1430
arbuzik28
Raczkowanie
 
Avatar arbuzik28
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 190
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Jakby ktoś się pytał to taki zestaw Screenshot_2021-06-15-11-59-53-094_com.miui.gallery.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
arbuzik28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 11:16   #1431
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez Intuicja_88 Pokaż wiadomość
Oo czereśnie zjadłabym ale ja cierpie na takie zaparcia, że wczoraj to już się ledwo ruszałam tak mnie wszystko bolało 🤦☠♀️ nic nie pomoga, muszę się lekarza zapytać już o jakieś środki farmakologiczne bo chyba sobie sama nie poradze.

Arbuzik ja z tych takich drobniejszych tez i do tego zawsze aktywna i nie wiedziałam co to cellulit, teraz wziął mi się dosłownie chyba z powietrza 🤷☠♀️ bo dużo piję i nie tyje za bardzo. Ale polecam bardzo szczotkowanie na sucho i do tego jakieś dobre oleje, ja używam z lullalove i widzę poprawę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja- probuj roznych rzeczy na te zaparcia, mi wiesz co pomagalo? Winogrona. Od razu mnie przeczyszczalo. Nie mowie, ze tobie akurat to pomoze, ale nie wiadomo, musisz szukac. generalnie surowizna.

A co do szczotkowania- uwazalabym w ciazy, wszelkie masaze, stymulacje, moga byc niebezpieczne. Moze porozmawiaj z lekarzem.
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 11:31   #1432
arbuzik28
Raczkowanie
 
Avatar arbuzik28
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 190
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Podobno w fizjologicznej ciąży można się szczotkowac poza brzuchem oczywiście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
arbuzik28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 11:34   #1433
Intuicja_88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 949
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Próbuję wszystkiego- siemię lniane, jabłka, śliwki, kefiry, płatki owsiane itd. no i słabo spróbuję winogron chociaż raczej staram się nie jeść bo mają mega dużo cukru

Szczotkowanie jest bezpiecznie jeśli z ciążą się nic nie dzieje. Jedynie w III trymestrze nie powinno się juz szczotkować brzucha. Ale ja to w sumie i tak robię tylko na nogach i pośladkach, brzuch ogarnę po porodzie

Ja witam się dziś w połowie ciąży️, teraz już z górki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Intuicja_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 11:35   #1434
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

To tez chyba zalezy od tego, co sie robilo wczesniej- sauna nie jest zalecana, ale jesli ktos korzystal regularnie to moze kontynuowac bo jego cialo jest przyzwyczajone. Arabki chodza nadal do hammamu
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 11:47   #1435
arbuzik28
Raczkowanie
 
Avatar arbuzik28
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 190
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Intuicja gratuluje połówki! U mnie dzisiaj wybiło 18+0, czyli zaczynam wchodzić w 19 tydzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
arbuzik28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 14:58   #1436
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez Intuicja_88 Pokaż wiadomość
Próbuję wszystkiego- siemię lniane, jabłka, śliwki, kefiry, płatki owsiane itd. no i słabo spróbuję winogron chociaż raczej staram się nie jeść bo mają mega dużo cukru

Szczotkowanie jest bezpiecznie jeśli z ciążą się nic nie dzieje. Jedynie w III trymestrze nie powinno się juz szczotkować brzucha. Ale ja to w sumie i tak robię tylko na nogach i pośladkach, brzuch ogarnę po porodzie

Ja witam się dziś w połowie ciąży️, teraz już z górki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ponoć popcorn jest dobry. Mi pomagały w pierwszej ciąży śliwki zalane wodą i na czczo rano wypite i śliwki zjedzone.

Teraz dopiero się zacznie, upały i coraz większy brzuch

U mnie dziś 19+0, kiedy to zleciało 🤷
Nie byłam tu cały weekend, ciąża z dwulatkiem to wyzwanie. Czasu brakuje mi na wszystko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 16:16   #1437
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Arbuzik, jeszcze nie zamówiłam, ale to tylko dlatego, że nie mam czasu i zapominam. Za dużo pracy mam i nie wiem za bardzo co się dzieje wokół mnie. Wczoraj pani w tramwaju ustąpiła mi miejsca i jak usiadłam, to sie musiałam przez dłuższą chwilę zastanowić dlaczego - zapomniałam, że jestem w ciąży ale jak wróciłam, to już mi Młoda dobitnie przypomniała o swoim istnieniu, bo zwymiotowałam bez powodu

Ja mam dzisiaj 18t+5. Trochę sie wkurzam na tę zmianę TP, bo przy pierwszym terminie miałam tak, że nowy tydzień zaczynałam w poniedziałki i było mi łatwo policzyć w pamięci, w którym dokładnie dniu jestem. A teraz przestałam ogarniać W ogóle od kilku dni przestałam ogarniać moje życie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 21:23   #1438
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Pozdrawiam z Chorwacji
Godzinę temu dojechaliśmy na pierwszy nocleg tuż za chorwacką granicą. Jutro rano jedziemy już do miejsca docelowego nad morzem.

Mam dziecko turystę. Od 8:00 w podróży, a zniósł ją wzorowo. Nie marudził, nie płakał, trzasnął sobie dwie drzemki. Śpiewał i tańczył (w foteliku!!). Jadł ładnie to co ze sobą mieliśmy. Teraz w nowym obcym miejscu zasnął bez problemu. Oby drugie też takie było

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-15, 23:49   #1439
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam z Chorwacji
Godzinę temu dojechaliśmy na pierwszy nocleg tuż za chorwacką granicą. Jutro rano jedziemy już do miejsca docelowego nad morzem.

Mam dziecko turystę. Od 8:00 w podróży, a zniósł ją wzorowo. Nie marudził, nie płakał, trzasnął sobie dwie drzemki. Śpiewał i tańczył (w foteliku!!). Jadł ładnie to co ze sobą mieliśmy. Teraz w nowym obcym miejscu zasnął bez problemu. Oby drugie też takie było

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Zazdroszczę urlopu i grzecznego dzieciaka. Oby Moja Mała też w przyszłości była taką dzielną podróżniczką. Wypocznijcie solidnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-16, 09:07   #1440
chiare
Raczkowanie
 
Avatar chiare
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 310
Dot.: Listopadowe Mamy-2021!

Witam się w połowie ciąży czekam na wizytę, a po południu połówkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chiare jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 10:27:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.