Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-09, 20:17   #61
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze to on,ale nie jestem pewna na 100%, mowil ze zwiazek trwal 5 lat , nie o spotkaniach po raz czy dwa razy z dziewczyna.

W jakimś odcinku ekscytowali się z ojcem, że był na jakichś spotkaniach z dziewczyną (i w sumie nie było wiadomo, czy to w końcu nie było jedno spotkanie, bo tak to opisywał, że...) i już praktycznie była gadka, jakby to była miłość. Nawet majątek jej wyliczali.


To, że jest deficytowy nie wyklucza, że był w związku 5 lat kiedyś tam. Przecież takie osoby tworzą związki, nawet mają dzieci.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 09:43   #62
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
mi sie zdaje ,czy Marcin byl w zwiazku 5 letnim? chyba tak mowil na poczatku.
Dla mnie ocenianie chlopaka ktory jest spokojny i moze troche flegmatyczny jest troche niefajne, nie kazdy jest przebojowy i ma gadane
To się nazywa "wymów". https://youtu.be/1p5xc67vjKw?t=11
Wymagania dziewczyn tak bardzo się chyba nie zmieniły przez ostatnie 20 lat.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 10:14   #63
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
To się nazywa "wymów". https://youtu.be/1p5xc67vjKw?t=11
Wymagania dziewczyn tak bardzo się chyba nie zmieniły przez ostatnie 20 lat.

Wybacz, ale Marcin i 20 lat temu nie łapałby się w wymagania większości kobiet. Przecież po nim widać, że coś poszło jednak nie tak. To nie chodzi o brak przebojowości. Serio, nie podciągaj facetów z tego programu pod "kobiety mają wymagania", bo to śmieszne. Miałeś pracować nad zmianą myślenia, ale widzę, że nic z tego. Większość ludzi z tej serii to albo ofiary AZP, albo deficyty rozwojowe, albo efekty nadużywania alkoholu itp. Rzadko któryś jest w miarę w normie. Zresztą i wtedy często się okazuje, że jednak jest sporo "na rzeczy" czemu nie ma dziewczyny.

Świat się zmienił i bardzo dobrze. Kobiety już się po prostu w większości nie godzą na złe traktowanie. Więc serio, skończ już te swoje wycieczki. Nawet z upośledzenia próbowałeś zrobić "kobiety mają lepiej, bo po nich nie widać". Taaa.


W każdej wsi i każdym mieście zostawali "starzy kawalerowie", z którymi jednak coś było nie tak. I to w czasach aranżowanych małżeństw. Poznaj nieco historii, zamiast własnych wizji pt. kiedyś to każdy znalazł, bo baby nie wybrzydzały.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-02-10 o 10:52
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 11:25   #64
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Z upośledzenia niczego nie próbowałem zrobić. Podałem jedynie fakty o budowie mózgu, które pozwalają kobietom lekko przykryć swoje deficyty inteligencji. Z resztą dużo mniej jest kobiet z bardzo niskim IQ, tak samo jak z bardzo wysokim.

Ale ja wcale nie mówię, że każdy facet powinien mieć przydział. Wymagania nastolatki podałem w ramach żartu, odnośnie bajerki. Bo nie oszukujmy się, ale nawet taki patologiczny "Szczerba" niejedną na tą swoją bajerę złapał.

Więc wymagań nie uważam za jakoś zawyżone, a ewentualnie czasami za dziwne. Jestem w stanie uwierzyć, że facet przebojowy albo z pieniędzmi, a z wyglądem Marcina mógłby sobie znaleźć kobietę. I w różnych konfiguracjach to mogłoby funkcjonować. Dla wielu kobiet liczy się "to coś", bo nie wszystkie stawiają najwyżej wygląd, kasę czy "wymów". U naszego bohatera dochodzi wiele takich cech, które są mało atrakcyjne i takie połączenie czyni go "nierandkowalnym".
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 11:45   #65
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
(...)

Więc wymagań nie uważam za jakoś zawyżone, a ewentualnie czasami za dziwne. Jestem w stanie uwierzyć, że facet przebojowy albo z pieniędzmi, a z wyglądem Marcina mógłby sobie znaleźć kobietę. I w różnych konfiguracjach to mogłoby funkcjonować. Dla wielu kobiet liczy się "to coś", bo nie wszystkie stawiają najwyżej wygląd, kasę czy "wymów". U naszego bohatera dochodzi wiele takich cech, które są mało atrakcyjne i takie połączenie czyni go "nierandkowalnym".

A ja tak serio to nie wierzę w to. Przecież u Marcina nie sam wygląd jest problemem. Nawet kasa pewnych rzeczy nie przykryje i nie wynagrodzi. Mam kolegę, który jest specyficzny, prawdopodobnie w spektrum autyzmu. Ma sporą wiedzę, można się z nim pośmiać, pospacerować. Generalnie dobry kolega. Zarabia bardzo bardzo dobrze (kwoty nieraz powyżej 10 tysięcy miesięcznie) jak na polskie warunki (jest świetny w swojej wąskiej dziedzinie) i sorry, na kasę żadna dotąd nie poleciała. Żadna. Niestety jego specyficzność (no bo szybko ludzie zauważają w rozmowie, w jego ruchach, w gestykulacji, że... no jest inny) sprawia, że ma koleżanki (ale też trzymające go na dystans, aby sobie za dużo nie pomyślał), ale brak chętnych na związek z nim. Pomimo tego, że kobieta żyłaby sobie przy nim jak przysłowiowy pączuś w maśle. I wierz mi - swatałam go już z przeróżnymi dziewczynami, żadne ą ę. Nic z tego. Są ludzie, którym niestety nie jest pisane być z kimś. Jedyną szansą mojego kolegi byłoby poznanie jakiejś dziewczyny równie specyficznej jak on, może również ze spektrum.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-02-10 o 11:51
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 14:44   #66
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Myślę, że jakaś dzieciata laska by się pokusiła na takiego "specyficznego", taką "bezpieczną przystań". Do pewnego wieku szukamy ideałów. Później życie weryfikuje nasze wymagania i nas samych. Gorzej kiedy się nie zdążymy ogarnąć i pozostaje obniżenie poprzeczki do zera lub samotność.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 14:54   #67
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Myślę, że jakaś dzieciata laska by się pokusiła na takiego "specyficznego", taką "bezpieczną przystań". Do pewnego wieku szukamy ideałów. Później życie weryfikuje nasze wymagania i nas samych. Gorzej kiedy się nie zdążymy ogarnąć i pozostaje obniżenie poprzeczki do zera lub samotność.

Lloyd, wiesz co? Za dużo myślisz. Nie, przez 36 lat jego życia jakoś żadna dzieciata się nie napaliła na "bezpieczną przystań". Masz naprawdę zaburzony obraz relacji międzyludzkich. Kobiety mające dzieci, te z szukających "bezpiecznej przystani", też nie wezmą sobie kogoś, kto im kompletnie nie odpowiada. Jak długo ukryjesz niechęć do kogoś? Przez dzień? Tydzień?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-10, 15:11   #68
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Kobiety są w związkach z pijakami, narkomanami, zadłużonymi alimenciarzami, leserami, przestępcami itd. To nie wiem co musi być z tym nie tak, że żadna go nie chce.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 15:24   #69
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Kobiety są w związkach z pijakami, narkomanami, zadłużonymi alimenciarzami, leserami, przestępcami itd. To nie wiem co musi być z tym nie tak, że żadna go nie chce.

Bo najczęściej jednak coś do nich poczuły - czasami wiedząc od początku o problemach, czasami nie. To jest często efekt współuzależnienia - tkwienie w takich związkach. Efekt bezradności, czy strachu itp. Kończąc OT, bo robimy niechcący: mylisz pewnie zjawiska i pojęcia. Zrozum, są ludzie dobrzy, ale jednak mający w sobie coś na tyle nieciekawego, irytującego (na dłuższą metę), czy odstręczającego ogół, że żadne pieniądze świata nie pomogą (bo nie mylmy związku ze sponsoringiem z doskoku). W świecie zwierząt niektóre jednostki są odrzucane - czemu wśród ludzi ma być inaczej? Jakaś komunistyczna sprawiedliwość ma obejmować miłość? No nie. Twoje wizje, że wystarczy kasa i każdy znajdzie nie są prawdziwe, co potwierdza życie - jest jednak sporo samotnych (nie z wyboru), a majętnych osób. Tylko podkreślam: pomijając sponsoring z doskoku.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 16:39   #70
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Strasznie się uczepiłaś tej kasy, a przecież wymieniłem też inne cechy. Np. tę bajerkę "Szczerby", która mu jakieś laski nastręczała. A przecież był niewyględny, pijak, przestępca i chyba nawet kiedyś skopał swoją lubą jeśli dobrze pamiętam. Kasy to już w ogóle nie miał, bo co zarobił to przetracił, a potem pożyczał na fajki od biednej matki. Powtórzę po raz kolejny, że trzeba mieć "to coś". Niestety większość "Chłopaków do wzięcia" tego czegoś nie ma.

Poza tym mówisz, że podkreślam jak to kobiety mają lepiej, ale czy powstał kiedyś program w stylu "Dziewczyny do wzięcia"? Jak myślisz, dlaczego?
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-10, 20:43   #71
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość



Poza tym mówisz, że podkreślam jak to kobiety mają lepiej, ale czy powstał kiedyś program w stylu "Dziewczyny do wzięcia"? Jak myślisz, dlaczego?
Powstał.


Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-11, 13:11   #72
wokster
Przyczajenie
 
Avatar wokster
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 27
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Powstał film w 1972 roku ale w zupełnie innych realiach i nijak tego porównywać nie powinno się.
__________________
kiedyś byłem piękny i młody a teraz, no cóż...

Edytowane przez wokster
Czas edycji: 2021-02-11 o 13:12
wokster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-11, 13:26   #73
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez wokster Pokaż wiadomość
Powstał film w 1972 roku ale w zupełnie innych realiach i nijak tego porównywać nie powinno się.
powstał też serial który można porównać do chłopaków.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-11, 13:28   #74
wokster
Przyczajenie
 
Avatar wokster
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 27
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Z chęcią zobaczę, masz może jakieś namiary?
__________________
kiedyś byłem piękny i młody a teraz, no cóż...
wokster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-11, 13:51   #75
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez wokster Pokaż wiadomość
Z chęcią zobaczę, masz może jakieś namiary?
https://www.ipla.tv/wideo/serial/Pan...ydaniu/5003086
powstało tylko tych kilka odcinków, szkoda, ale pewnie oglądalność niska, bo normalne dziewczyny/kobiety, a nie tacy kolesie jak w chłopakach.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-11, 13:56   #76
wokster
Przyczajenie
 
Avatar wokster
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 27
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Dziękuję, sprawdzę po pracy.
__________________
kiedyś byłem piękny i młody a teraz, no cóż...
wokster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-11, 16:43   #77
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
https://www.ipla.tv/wideo/serial/Pan...ydaniu/5003086
powstało tylko tych kilka odcinków, szkoda, ale pewnie oglądalność niska, bo normalne dziewczyny/kobiety, a nie tacy kolesie jak w chłopakach.
Nie sądzę, że tylko dlatego.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-12, 16:27   #78
b7753a44a1c10c338a67ce6272119e056bc3ccd0_60908071ee455
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 87
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Szczena i Asia zostali rodzicami - na grupie jest zdjęcie dziecka, ale każdy jest osobno.
b7753a44a1c10c338a67ce6272119e056bc3ccd0_60908071ee455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-12, 20:24   #79
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Asia była w domu samotnej matki. Jej siostra tak pisała

Wysłane z mojego Redmi 7A przy użyciu Tapatalka
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-13, 09:45   #80
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

[1=b7753a44a1c10c338a67ce6 272119e056bc3ccd0_6090807 1ee455;88506862]Szczena i Asia zostali rodzicami - na grupie jest zdjęcie dziecka, ale każdy jest osobno.[/QUOTE]

Oj oj, to wcześniej musiał ją boleć ząb.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-13, 14:42   #81
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

[1=b7753a44a1c10c338a67ce6 272119e056bc3ccd0_6090807 1ee455;88506862]Szczena i Asia zostali rodzicami - na grupie jest zdjęcie dziecka, ale każdy jest osobno.[/QUOTE]Widziałam właśnie....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-19, 19:06   #82
b7753a44a1c10c338a67ce6272119e056bc3ccd0_60908071ee455
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 87
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Jaruś na ostatnich odcinkach ostrzega przed fałszywym profilem na Facebooku: https://www.youtube.com/watch?v=oESV2n3iHko

"Szczena" wraz z Asią odpisują w swoim stylu na komentarze widzów: https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy...eaRG-TyTQ.html
b7753a44a1c10c338a67ce6272119e056bc3ccd0_60908071ee455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-19, 19:23   #83
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Myślę, że jakaś dzieciata laska by się pokusiła na takiego "specyficznego", taką "bezpieczną przystań". Do pewnego wieku szukamy ideałów. Później życie weryfikuje nasze wymagania i nas samych. Gorzej kiedy się nie zdążymy ogarnąć i pozostaje obniżenie poprzeczki do zera lub samotność.
Nie myśl tyle, bo nie jesteś w tym dobry. Odpuść nam swoje chore wypociny.
Ja jestem dzieciata a właściwie bylam, bo dzieci mam już dorosłe. Sama je wychowałam, sama zapracowałam, sama wykształciłam. Moje dzieci ukończyły zagraniczne uczelnie, jedno z wyróżnieniem. Teraz czekam, co Ty w życiu osiągnąłeś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-19, 20:05   #84
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Teraz czekam, co Ty w życiu osiągnąłeś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lloyd osiągnął najwyższy stopień pogardy w stosunku do kobiet, które go nie chcą, czyli do wszystkich.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-19, 21:59   #85
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Nie myśl tyle, bo nie jesteś w tym dobry. Odpuść nam swoje chore wypociny.
Ja jestem dzieciata a właściwie bylam, bo dzieci mam już dorosłe. Sama je wychowałam, sama zapracowałam, sama wykształciłam. Moje dzieci ukończyły zagraniczne uczelnie, jedno z wyróżnieniem. Teraz czekam, co Ty w życiu osiągnąłeś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co mnie to obchodzi? Ja ci tych dzieci nie zrobiłem żeby się tym przejmować albo cieszyć z ich "zagranicznych uczelni".

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Lloyd osiągnął najwyższy stopień pogardy w stosunku do kobiet, które go nie chcą, czyli do wszystkich.
E tam. Nie czuję pogardy nawet do takich agresywnych kwok jakie czasem spotykam na swojej drodze. Niech sobie gdaczą.
Normalne babeczki mnie bardzo lubią, ale ich nie rusza "brzydka prawda".
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 16:42   #86
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Co mnie to obchodzi? Ja ci tych dzieci nie zrobiłem żeby się tym przejmować albo cieszyć z ich "zagranicznych uczelni".



E tam. Nie czuję pogardy nawet do takich agresywnych kwok jakie czasem spotykam na swojej drodze. Niech sobie gdaczą.
Normalne babeczki mnie bardzo lubią, ale ich nie rusza "brzydka prawda".
No ty byś człowieku nawet do mnie nie podszedł a co dopiero byś mi dzieci chciał robić. Chyba bym się porzygała. Skończyłeś chociaż podstawówkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Lloyd osiągnął najwyższy stopień pogardy w stosunku do kobiet, które go nie chcą, czyli do wszystkich.
to jest pierwsza i ostatnia rzecz którą w życiu osiągnął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 17:11   #87
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
No ty byś człowieku nawet do mnie nie podszedł a co dopiero byś mi dzieci chciał robić. Chyba bym się porzygała. Skończyłeś chociaż podstawówkę?
Pewnie, że bym nie podszedł. Nie gustuję w takich.
Podstawówkę? Jasne. Z wyróżnieniem!
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 18:40   #88
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Pewnie, że bym nie podszedł. Nie gustuję w takich.
Podstawówkę? Jasne. Z wyróżnieniem!
To gratuluję podstawówki, mama musi być dumna z takiego syna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 20:08   #89
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
To gratuluję podstawówki, mama musi być dumna z takiego syna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję. Również jestem z siebie dumny.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 20:49   #90
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-08 12:29:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.