Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chłopakiem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-12, 18:06   #1
Kakuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 4

Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chłopakiem.


Cześć wszystkim! Tytuł bardzo obszerny ale mam problem i chciałabym żeby ktoś spojrzał na niego może z innej perspektywy niż ja bo może błąd lezy we mnie.

Zacznijmy ode mnie, jestem osoba nadwrażliwa, szybko się wzruszam, łatwo zrobić mi przykrość. Byłam w toksycznym związku przez 2 lata- słyszałam ze mam schudnąć, jestem za gruba ( jestem normalna dziewczyna) Skończyłam ten związek i weszłam w kolejny. Na początku było super, motyle w brzuchu, codziennie słyszałam ze pięknie wyglądam, kotkowanie i myszkowanie było na porządku dziennym. Byliśmy ze sobą rok i 9 miesięcy. I teraz przechodzę do konkretów . Zawsze wydawało mi się ze mój tz pochodzi z dobrej rodziny, jest kulturalny ale podejście moje się zmieniło jak słyszałam dogadywanki ze strony ojca do matki. Po co tyle jesz, znowu śpisz- wiecie niby błahostki ale ja jestem uczulona na takie komentarze. Ostatnio na imprezie jego matka od ojca usłyszała ze zanim weźmie te ciasto może pójdzie do łazienki na wagę. Ja od mojego tez usłyszałam, ze mogłabym się poprawić z wyglądem bo on lubi sportowy tryb życia i jędrne cislo mu się bardziej podoba. Dodam ze trenuje 3x w tygodniu ale tez mam uda większe oraz biodra bo taka mam figurę. Upomniałam go raz, drugi trzeci nie zadziało. Ciagle ta sama śpiewka „dla motywacji”. W ostatnim czasie kłótnia była również o imprezę u jego koleżanki na która został zaproszony sam i chciał tam spać była również miesiąc temu sprawa z tinderem, jak się tłumaczył założył bo był z kolegami i dla „beki” oglądali bo ci koledzy to single. Można by wymienić, ogólnie facet ma silny charakter, nie zna słowa przepraszam i dopiero po pewnym czasie dochodzi do niego ze coś jest nie tak ale omija sprawę i udaje ze wszystko okej. Od jakiegoś czasu brak jakiegoś kochania, namiętności czułości. O buziaku na powitanie musiałam zrobić lekka kłótnie bo o tym tez zapomniał. Wczoraj odbyło się wesele jego brata. W czwartek powiedział „nic nie odwalaj bo ja się zachowuje z klasa”. Wiecie jak jego klasa wyglądała? Znał tam znajomych swojego brata a ja nie i nawet mi ich nie przedstawił, co chwile odchodził od stolika gdzieś szedł nawet nie mówi ze idzie. Była sytuacja ze poszedł do rodziny i dopiero jego ciocia przyszła po mnie i spytała się czemu sama siedzę. Ja rozumiem ze trzeba pogadać z rodzina ale wystarczy mnie wziąć ze sobą. Sprawa zakończyła się tak ze się popłakałam i od slow do slow wyszła potężna kłótnia. Dowiedziałam się ze mam problemy psychiczne bo mi mama umarła, ze w końcu się rozstajemy a później ze on jest *ujem a ja najlepsza dziewczyna. Wiecie, alkohol dużo tez tu zadziałał ale po prostu coś we mnie pękło. Wiem ze to było wesele jego bratem (nie był świadkiem) ale jeśli nie chciał się kłócić to mógłby przynajmniej mnie uspokoić powiedzieć ze przeprasza ze nie będzie tak robił.. około 2 przyjechała po mnie taksówka i pojechałam do domu. Dzisiaj poprawiny ale oczywiście nie poszłam- ani tz ani rodzice jego nie odezwali się do mnie. Czy przesadziłam? Czy wpadłam w kolejny toksyczny związek? Na koniec dodam ze tz to bardzo uparta osoba. Z twardym charakterem szybko się denerwuje i wybucha złością
Kakuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 18:48   #2
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chlopakiem

To nie jest toksyczny związek i na pewno jest w Tobie trochę nadwrazliwości (bez przesady, zeby analizować związek rodziców faceta, patrz na swój związek, nie cudzy).



I tu dochodzimy do sedna problemu. Bo jesteś robiona w jajo. Facet ma profil na Tinderze, chce spać u koleżanki, centralnie mówi Ci o tym, a Ty jeszcze z nim jesteś? No to powodzenia. Dajesz się robić. Spoko, też się kiedyś dawałam. Dlatrgo moja rada: uciekaj. Bo to żaden związek nie jest.

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Edit: aha, ok, zerwał z Tobą. Przynajmniej skonczył ten cyrk. Trzymaj się i lecz po rozstaniu, bo każdy następny facet będzie lepszy od tego.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 18:50   #3
Kakuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 4
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chlopakiem

Analizuje ich związek bo oni tak zachowują się przy ludziach a niestety pewne cechy charakteru jego ojca widzę w nim :/

Z tym tinderem podobno nie pisał do żadnych, miał fejkowe konto. Ze spaniem powiedziałam mu ze to głupi pomysł ale sam fakt ze ta dziewczyna zaprasza go samego na imprezę a mnie zna to jest nie fair. Żałuje tylko ze nie kazałam mu pokazac tej aplikacji. Ogólnie to jestem normalna dziewczyna, nie za gruba nie za chuda myśle ze żaden paszczur ze mnie a mam wrażenie ze nigdy nie będę dziewczyna o której powie ze jest piękna bo na początku tak było, ale szybko się skończyło
Kakuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 18:57   #4
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chlopakiem

Mnie już na wstępie wkurza to, że skoro partner wie, że coś jest nie tak to nie przeprasza a omija temat. Serio? Tak robią dorośli ludzie?
Ja też wybucham złością ale za 10 minut wszystko ze mnie opada i potrafię rozmawiać jak człowiek. I jeśli ja wiem że popełniam błąd to bije się w piersi a nie rzne głupa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 19:13   #5
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chlopakiem

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 03:06
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 19:39   #6
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chlopakiem

Dobrze że uwolniłaś się od pajaca, zablokuj wszędzie i zapomnij. Żaden tam mocny charakter, co to w ogóle za definicja, przecież bycie upartym osłem i ciśnięcie po własnej dziewczynie to oznaka słabego charakteru a nie mocnego. Jak najdzie go za parę miesięcy na zagadywanie do ciebie innym kanałem (jak jednak na tinderku i imprezach nie wyrwie tabuna lasek albo szybko od niego ktoś konkretniejszy ucieknie po podobnych tekstach) to przypomnij sobie ten wątek i jego wszystkie krzywe akcje żeby od razu spławić.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 19:51   #7
Kakuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 4
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chlopakiem

Ja ogólnie jestem ugodowa i chwila i już się nie gniewam ale z niechętny taka sytuacja ze ja potem chodzę zdenerwowana bo on mnie nie potrafi przeprosić. Nie potrafi porozmawiać na dany temat tylko woli za 2 dni się odezwać jak gdyby nigdy nic

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Ja zamiast go opieprzyć to zawsze się popłakałam pomysłom komentarzu. Widział to i nic z tym nie zrobił tylko zawsze tekst ze to do motywacji

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Mocny charakter ma bo zawsze musi się unieść honorem :/
Kakuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-12, 19:51   #8
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chlopakiem

Cytat:
Napisane przez Kakuk Pokaż wiadomość
Ja ogólnie jestem ugodowa i chwila i już się nie gniewam ale z niechętny taka sytuacja ze ja potem chodzę zdenerwowana bo on mnie nie potrafi przeprosić. Nie potrafi porozmawiać na dany temat tylko woli za 2 dni się odezwać jak gdyby nigdy nic

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Ja zamiast go opieprzyć to zawsze się popłakałam pomysłom komentarzu. Widział to i nic z tym nie zrobił tylko zawsze tekst ze to do motywacji
To jak nie potrafi przeprosić to tego nie zmienisz. Widocznie nie nauczył się tego i liczy, że każdy będzie tańczyć tak jak on zagra.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 19:55   #9
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chlopakiem

Cytat:
Napisane przez Kakuk Pokaż wiadomość
Ja ogólnie jestem ugodowa i chwila i już się nie gniewam ale z niechętny taka sytuacja ze ja potem chodzę zdenerwowana bo on mnie nie potrafi przeprosić. Nie potrafi porozmawiać na dany temat tylko woli za 2 dni się odezwać jak gdyby nigdy nic

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Ja zamiast go opieprzyć to zawsze się popłakałam pomysłom komentarzu. Widział to i nic z tym nie zrobił tylko zawsze tekst ze to do motywacji

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Mocny charakter ma bo zawsze musi się unieść honorem :/
Czyli słaby. Nie umie przyznać się do błędu = słabość. Nie honorem tylko swoim kruchym ego = słabość. Nie umie rozmawiać tylko zamiata pod dywan = słabość. Nie umie przeprosić tylko próbuje zmanipulować cię żebyś jeszcze podziękowała za jego chamstwo = słabość. Patrz na czyny i interpretuj zgodnie z własnymi odczuciami a nie tym jak on nazwie (wybielając siebie).
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 19:55   #10
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chlopakiem

Dziewczyno, jeżeli wierzysz, że Twój eks ma fejkowe konto na Tinderze, to jest naiwność lvl hard. Na własne życzenie dawałaś się robić.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 20:16   #11
Kakuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 4
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chlopakiem

Apke usunął przy mnie, ale i tak uważam ze za dużo pozwalałam.
Kakuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-12, 20:18   #12
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chlopakiem

Twój facet jest toksyczny ale szczerze Ty masz nie mniejsze problemy. Ok zachował się na weselu beznadziejnie więc powinnaś zamówić taksówkę do domu a nie krzykiem i płaczem domagać się zrozumienia i przeprosin. Masz 5 lat że jak sytuacja Ci nie odpowiada to rzucasz się na ziemię, płaczesz i tupiesz nogami? Zachowując się w ten sposób sprawiasz ze nikt nie będzie traktował tego co mówisz poważenie. Z tym gościem zerwij ale na przyszłość nie rób dram bo w tym momencie dałaś facetowi również powody do zerwania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Czas edycji: 2021-06-12 o 20:20
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 21:26   #13
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chlopakiem

Dobrze się stało, że się rozstaliście, bo nie będziesz szczęśliwa z facetem, który cały czas chce cię poprawiać, dogryzać, zwracać uwagę. Trenujesz 3 razy w tygodniu a on każe ci zadbać o siebie? Zwraca dorosłej kobiecie uwagę, żeby nie zrobiła siary na weselu? Masakra, to można zwariować z takim kolesiem. Oczywiście, że facet nie musi być identyko jak ojciec, ale jednak w obrazie rodziny/rodziców można troche zobaczyć i jak widać po tym facecie, bierze przyklad z ojca. Serio, nie ma co żałować rozstania.

Warto też, żebyś na przyszłość zastanowiła się nad swoich zachowaniem. Z opisu wyglądacie na bardzo młodych ludzi, zrobiliście szopkę na weselu z tą kłótnia. A to było wesele w najbliższej rodzinie, wiadomo że wszelkie takie szopki nie są raczej miłą niespodzianką. Facet to pewnie jakiś młodziak i nie nauczył się jeszcze albo nie wyniósł z domu takich nawyków jak: przedstawienie ciebie znajomym na oficjalnej imprezie, czy swego rodzaju zadbanie o swoją osobę towarzyszącą (by nie zostawiać jej samej przy stole). Jednak tragedia też się nie stała aż taka, by płakać i robić sceny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Kakuk Pokaż wiadomość
Ja ogólnie jestem ugodowa i chwila i już się nie gniewam ale z niechętny taka sytuacja ze ja potem chodzę zdenerwowana bo on mnie nie potrafi przeprosić.

Ja zamiast go opieprzyć to zawsze się popłakałam pomysłom komentarzu. Widział to i nic z tym nie zrobił tylko zawsze tekst ze to do motywacji[COLOR="Silver"]
Czyli on nie umiał przepraszać, więc ty za każdym razem, kiedy czułaś się urażona próbowałaś wymusić przeprosiny płaczem. Jeśli często tak robiłaś, to serio nic dziwnego, że płacz przestał go ruszać. Może nawet sama nie zdawałaś sobie z tego sprawy, że zaczęłaś używać płaczu jako manipulacji. Jeśli często robisz takie akcje, to serio po jakimś czasie przestaje to nawet robić wrażenie, bo powszednieje. Serio chcesz robić z siebie taką beksę, jakby naprawdę to był powód do płaczu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-13, 00:23   #14
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chlopakiem

Tak, przesadziłaś. Sama niedługo mam swoje wesele i gdyby osoba towarzysząca kogoś z rodziny mi urządzała jakieś płacze i wielkie kłótnie to bym była mega zniesmaczona i chyba sama bym tą osobę wyprosiła. Trzeba mieć jakieś minimalne wyczucie, pewnych rzeczy się po prostu nie robi na oficjalnej imprezie w towarzystwie.

Jeśli chodzi o faceta to toksyk 100% i dobrze że się rozstaliście. Polecam sobie na spokojnie przeanalizować swoje związki i wyciągnąć wnioski na przyszłość
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-13, 08:52   #15
13e04aff77a26badce511545edbe1fb21313cff4_62d888f2f2271
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 443
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chlopakiem

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;88755554]Dziewczyno, jeżeli wierzysz, że Twój eks ma fejkowe konto na Tinderze, to jest naiwność lvl hard. Na własne życzenie dawałaś się robić.[/QUOTE]Masakra, jaki burak z tego chłopa. Nie ma żadnego wytłumaczenia dla takiego zachowania.
Przerabialam takie zachowania. Facet, z którym się spotykałam miał konto premium na portalu randkowym. Inny znowu wygadal się, że jak jest pandemia to nie można się nawet z nikim umawiać. A ja siedziałam obok...
Facet generalnie do pozbycia się i im szybciej o nim zapomnisz, tym lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
13e04aff77a26badce511545edbe1fb21313cff4_62d888f2f2271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-13, 20:07   #16
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chlopakiem

Tak, przesadziłaś.


Nie robi się takich scen na cudzym weselu.


Facet do nie podobny i dobrze, że to koniec tego związku, na dobre ci wyjdzie.


Ale musisz popracować nad sobą, bo to nie była zdrowa relacja. Albo sama wprowadzasz toksyczną atmosferę, albo możesz takich facetów przyciągać.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 10:23   #17
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chłopakiem.

A moim zdaniem nie przesadziłaś, facet zachował się jak burak co jak widać zauażyła również jego ciocia. Miałaś prawo mu zwrócić uwagę, masz prawo do emocji i jeślizebrało Ci sie na płacz to miałaś do tego również prawo. Oczywiście, żeby nie było - trzeba też umieć trzymać nerwy na wodzy i w pewnych sytuacjach czy okolicznościach takich jak wesele nie robić scen. Z Twojego opisu sceny nie widziałam.
Również rozumiem Twoją obserwację jego rodziców, dość często czerpiemy wzorce z domu i jak się okazuje Twój ex zachowuje się podobnie do swojego ojca, który również serwuje mamie niesmaczne teksty.
Dobrze, że się rozstaliście bo facet to toksyk i burak, przy którym mogłaby spaść Twoja samoocena.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-17, 22:35   #18
niepogodna
Raczkowanie
 
Avatar niepogodna
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 462
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chłopakiem.

Jak dla mnie nie jesteście dla siebie. Nie stwierdzę, że facet jest bucem i pajacem, chociaż zlewanie cię, nieumiejętność rozmowy i ten Tinder to dla mnie mocne "nie". Ale ty też jesteś bardzo wrażliwa, masz dużo pretensji. Zakładam, że jedno oddziałuje na drugie: jego opór/oziębłość wywołuje twoje pretensje i chęć zbliżenia, a to z kolei wywołuje w nim znów upór, chęć unikania i koło się zamyka. Może to znudzenie, może to wasza niedojrzałość (zakładam, że nie macie wielu lat), a może zwyczajne niedopasowanie. Dobrze, że umiesz stawiać granice i się denerwujesz w momencie, gdy jesteś średnio traktowana, to już jest twój zasób i nie dasz sobie w następnym związku wejść na głowę. Jest to ważne, bo w większości związki to nauka na błędach i mimo że to ciężkie/bolesne, rzadko kiedy ktoś trafia na "tę" osobę za 1, 2 czy nawet 3 razem.
__________________
Love has a nasty habit of disappearing overnight
niepogodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-22, 01:09   #19
visje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 3
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chlopakiem

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;88755593]Twój facet jest toksyczny ale szczerze Ty masz nie mniejsze problemy. Ok zachował się na weselu beznadziejnie więc powinnaś zamówić taksówkę do domu a nie krzykiem i płaczem domagać się zrozumienia i przeprosin. Masz 5 lat że jak sytuacja Ci nie odpowiada to rzucasz się na ziemię, płaczesz i tupiesz nogami? Zachowując się w ten sposób sprawiasz ze nikt nie będzie traktował tego co mówisz poważenie. Z tym gościem zerwij ale na przyszłość nie rób dram bo w tym momencie dałaś facetowi również powody do zerwania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Trigger. Tylko chciałam zaznaczyć, że autorka napisała, że się popłakała, bo pewnie jej po prostu było przykro, mi też by było na jej miejscu. Nie napisała, że rzuciła się na ziemie i zaczęła krzyczeć jak małę dziecko. Co jest z niektórymi ludźmi nie tak, że od razu w ten sposób reagują, oceniacie innych po sobie czy jak? Zawsze mam alergię na tego typu reakcje. Znam to aż za dobrze z własnej rodziny. Nie można nic powiedzieć, bo zostanie to odebrane w sposób skarykaturalizowany i zhiperbolizowany do potęgi. Widocznie lubicie odgrywać dorosłego i pouczać innych, nawet jeśli nie ma ku temu potrzeby.
visje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-22, 15:40   #20
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chlopakiem

Cytat:
Napisane przez Kakuk Pokaż wiadomość

Z tym tinderem podobno nie pisał do żadnych, miał fejkowe konto.
Po co komus fejkowe konto i dlaczego mialoby sluzyc do innych celów?
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 21:54   #21
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Czy dobrze zrobiłam? Rozstanie z chlopakiem

Cytat:
Napisane przez visje Pokaż wiadomość
Trigger. Tylko chciałam zaznaczyć, że autorka napisała, że się popłakała, bo pewnie jej po prostu było przykro, mi też by było na jej miejscu. Nie napisała, że rzuciła się na ziemie i zaczęła krzyczeć jak małę dziecko. Co jest z niektórymi ludźmi nie tak, że od razu w ten sposób reagują, oceniacie innych po sobie czy jak? Zawsze mam alergię na tego typu reakcje. Znam to aż za dobrze z własnej rodziny. Nie można nic powiedzieć, bo zostanie to odebrane w sposób skarykaturalizowany i zhiperbolizowany do potęgi. Widocznie lubicie odgrywać dorosłego i pouczać innych, nawet jeśli nie ma ku temu potrzeby.
Autorka napisała cytuję: "wyszła potężna kłótnia. Wiem że to było wesele jego brata ale mógł mnie chociaż uspokoić". Czyli chyba jednak ją poniosło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-23 21:54:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.