Jak Mogę Zmienić Czarny Kolor Włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-02, 12:58   #1
maaalinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Unhappy

Jak Mogę Zmienić Czarny Kolor Włosów


Mam Czarne Farboiwane Włosy. Marzy Mi Się Jaśniejsza Fryzurka, Ale Niestety żaden Fryzjer Nie Chce Się Tego Podjąć. Proszę O Jakąś Poradę Jak Mogę Zminić Dotychczasowy Kolor Włosów. Nie Wiem Co Robić, A Czarny Trochę Taki Smutny Jest... Pozdrawiam Kasia
maaalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 13:11   #2
s.beauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jak Mogę Zmienić Czarny Kolor Włosów

Cytat:
Napisane przez maaalinka
Mam Czarne Farboiwane Włosy. Marzy Mi Się Jaśniejsza Fryzurka, Ale Niestety żaden Fryzjer Nie Chce Się Tego Podjąć. Proszę O Jakąś Poradę Jak Mogę Zminić Dotychczasowy Kolor Włosów. Nie Wiem Co Robić, A Czarny Trochę Taki Smutny Jest... Pozdrawiam Kasia
Cześć mam dokładnie ten sam problem! Mój naturalny kolor włosółw to blond, ale w wakacje postanowiłam zaszaleć i teraz mam niemal czarne. Znudził mi się już ten kolor ale nie mam pojęcia jak go rozjaśnić!!! Dlatego przyłączam sie do prśby o radę jak z tego wybrnąć! Pozdrawiam
s.beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 13:56   #3
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Jak Mogę Zmienić Czarny Kolor Włosów

Najlepiej zacząć od robienia pasemek i stopniowo wracać do naturalnego koloru. Ja mam naturalny kolor jasny bląd, a miałam zafarbowane na czarno, żaden fryzjer nie chciał podjąć się zdjęcia farby, więc sama kupiłam taki środek, farba zeszła, ale włosy miały dziwaczny kolor i były w opłakanym stanie, musiałam je obciąć
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 15:34   #4
Kasiaczek_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 32
Dot.: Jak Mogę Zmienić Czarny Kolor Włosów

jeżeli chcesz mieć przynajmniej troche jaśniejsze włosy(blond napewno nie wyjdzie) to ufarbuj włosy na np.dziki kasztan albo coś w tym stylu-za pierwszym razem mała będzie różnica lecz za drugim troche większa.Ja sama to sprawdziłam i udało się ale nie gwarantuje że u ciebie też się uda.A rozjaśniaczami się sama nie baw bo prawdopodobnie wyjdą ci zielone włosy(dobrze radze bo kiedyś coś takiego wyszło mi na głowie).U fryzjera rozjaśnianie z czarnego kosztuje jakieś 200-300 zł i jest to pare zabiegów lecz pamiętaj że włosy i tak będą troche zniszczone i będziesz musiała je sporo podciąć.POWODZENIA
Kasiaczek_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 15:51   #5
Kasiulek :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 49
Dot.: Jak Mogę Zmienić Czarny Kolor Włosów

co prawda nigdy nie miałam prawdziwie czarnego koloru, ale za to najciemniejszy z ciemnych brązów fryzjerka rozjasniła mi to paroma balejażami - które dodatkowo w wakacje rozjasniły sie pod wlywem slońca i wody morskiej
Pierwsze pasemka wyszły hmm....ciemny miodowy kolor, potem odrosty były farbowane jasniejszym kolorem z balejażem i tak po 3 farbowaniach= ponad 3 miesiacach miałam juz naprawde blond pasemka Ale stwierdziłam że wolę ciemne:P
__________________

Kasiulek :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 16:45   #6
Dea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 50
Dot.: Jak Mogę Zmienić Czarny Kolor Włosów

Cytat:
Napisane przez maaalinka
Mam Czarne Farboiwane Włosy. Marzy Mi Się Jaśniejsza Fryzurka, Ale Niestety żaden Fryzjer Nie Chce Się Tego Podjąć. Proszę O Jakąś Poradę Jak Mogę Zminić Dotychczasowy Kolor Włosów. Nie Wiem Co Robić, A Czarny Trochę Taki Smutny Jest... Pozdrawiam Kasia
ja tez miałam czarne włosy i je rozjasnilam balejazem u fryzjera. farbowalam zawsze na czarno lub jakies borda chyba z 8 lat .najpierw farbami a potem jakies ostatnie dwa lata szamponami koloryzujacymi na granatowa czern. fryzjerka zrobiła mi pasemka blond farba magma welli (to jest farba specjalna do pasemek do włosów farbowanych na ciemne kolory) wyszły ładne pasemka jasny blond tylko koncówki były troszke ciemniejsze i zółtawe. robiłam juz dwa razy balejaz za drugim razem juz nie ta magma tylko jakims rozjasniaczem i włosy mam prawie blond.tez w niektórych salonach mi gadali ze nic mi nie wyjdzie i jakos mi wyszło i włosy sa mniej zniszczone niz po farbach ze sklepu.musisz znalezc dobrego fryzjera i niech ci zrobi balejaz to rozjasni twoje włosy.
Dea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 17:22   #7
fryzjerka2086
Raczkowanie
 
Avatar fryzjerka2086
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ostrow wielkopolski
Wiadomości: 34
Dot.: Jak Mogę Zmienić Czarny Kolor Włosów

hej
jesli masz włosy w dobrej kondycji mozesz je poddac zabiegowi sciągnięcia koloru ale musisz sie liczyc z tym ze będą przez jakis czas osłabione wiąrze sie to równierz a kosztami ale efekt będzie taki jak oczekujesz pozdrawiam pa
fryzjerka2086 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-03, 10:05   #8
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Jak Mogę Zmienić Czarny Kolor Włosów

Ja też miałam kiedyś czarne włosy. Teraz mam średni brąż (z wyboru). Czarnego koloru pozbywałam się stopniowo. Po prostu przestałam farbować włosy na czarno. Zaczęłam używać farb brązowych i tak po jakimś czasie moje włosy zrobiły się o wiele jaśniejsze
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 09:48   #9
wiwisekcja
Raczkowanie
 
Avatar wiwisekcja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: San Diego
Wiadomości: 188
Dot.: Jak Mogę Zmienić Czarny Kolor Włosów

Witam, mam dokładnie ten sam problem, od wieków farbuję włosy na czarno, i kilka razy próbowałam odejśc od tego koloru farbując na przykład na ciemny brąz by jakos je rozjasnić efekt był taki ze odrosty były sporo jasniejsze i wygladało to okropnie!!!! Więc znów sięgałam po czarna farbę....czarny kolor bardzo postarza i naprawdę chciałabym jakoś je rozjaśnić, ten pomysł z pasemkami całkiem wydaje się sensowny tylko co z odrostami??? Jak je wtedy farbowac?? Ja muszę farbowac włosy co trzy tygodnie bo mam sporo siwych i odrosty wyglądają obrzydliwie , nigdy nie miałam pasemek i nie wiem jak sie ma sprawa z farbowaniem??? Przecież jesli odrosną i poloze na nie farbę to pasemka znikną??? I znów będę miała takie jasne przy skórze???
wiwisekcja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 11:08   #10
Narin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 143
Dot.: Jak Mogę Zmienić Czarny Kolor Włosów

Mam taką metodę... ale oczywiście jej nie polecam Pewneg razu stwierdziłam, że tek kolor, który aktualnie mam na głowie jest za ciemny i nie do przyjęcia, wobec tego obrzępoliłam włosy maszynką zostawiając jakieś 1,5 cm Z czarnymi niestety mało co mozna zrobić. Mozna farbowac czyms delikatniejszym, pozwalając na jaśniejszy odcień odrostów a z czasem ta czerń podcinać. Mozna też wydac fortune na fryzjera ale schodzenie z koloru trwa dobrych pare miesiecy. No to ja już nie wiem
Narin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 11:17   #11
soni
Raczkowanie
 
Avatar soni
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 316
Dot.: Jak Mogę Zmienić Czarny Kolor Włosów

ja wychodziłam z czarnego pasemkami , póżniej pomagałam sobie szamponami koloryzującymi . najpierw moje włosy były rudawawe , po jakiś dwóch miesiącach brązowe , teraz , po roku mam już całkowicie swój kolor , włosy nie są zniszczone
soni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-10, 17:11   #12
s.beauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jak Mogę Zmienić Czarny Kolor Włosów

Jeny....Strasznie to wszystko skomplikowane....
s.beauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 19:28   #13
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Jak Mogę Zmienić Czarny Kolor Włosów

Ja z czarnego wychodzilam ok. 1.5 miesiaca farbujac co jakis czas bardzo jasnym blondem - najczesciej z Joanny bo to wyjatkowe dobre i nieniszczace wlosow farby. Gdy juz byly brazowe, zrobilam dekoloryzacje (Joanna) i wlosy byly jasnorude Jesli macie testowac dekoloryzatory, to polecam wlasnie ten bo po nim wlosy nie sa zniszczone, nawet nie sa suche ( a np. po takiej Safirze wygladaly dramatycznie) Mam za soba juz pare takich przejsc z wlosami, teraz znow mam ciemne i niebawem znow rozjasniam (znow Joanna)


http://www.joanna.pl/produkty/rozjas...intensywny.asp
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 22:50   #14
amadrienia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Dot.: Jak Mogę Zmienić Czarny Kolor Włosów

Dokladnie! Wszystkie Mamy Ten Problem Ja Tez Wracam Wlasnie Do Mojego Ukochanego Srebrzystego Blondu. Odbilo Mi Raz I Sie Ufarbowalam Na Zlocista Czekolade, Ktora Wyszla Na Moich Wlosach Baaaardzo Ciemna I Baaaaardzo Tego Zaluje, Choc Nie Moge Powiedziec, Ze Wygladam Zle W Tym Kolorze. Ale O Niebo Lepiej Czuje Sie W Blondzie I Dlatego Wracam Do Niego. Bylam U Fryzjera, Najciemniejsze Wlosy Juz Obcielam, Mam Teraz Krotsza Fryzurke, Bardzo Wycieniowana. Fryzjerka Kazala Mi Myc Wlosy Szamponem Wzmacniajacym Wlosy I Cebulki Wlosow, Bo Taki Podobno ściera Farbę. Przeciwłupieżowy I Do Przetłuszczających Też Maja Takie Właściwości. Takze Niedosc, Ze Odzywia Mi Sie Wlosy Po Szamponie Wzmacniajacym, To Jeszcze Zejdzie Mi Farba.musze Sie Pomeczyc Z Odrostami Koloru Mysiego I To Jest Glowny Problem...ale Za Jakis Miesiac Bede Znow Blondynka! NA Co Czekam Bardzo! Pozdrawiam!
amadrienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 11:39   #15
pretty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 100
Dot.: Jak Mogę Zmienić Czarny Kolor Włosów

widzę, że nie tylko ja mam problem z rozjaśnieniem zafarbowanych na czarno włosów. Dwa lata temu miałam jasny blond ale cos mi "odwaliło" i sięgnęłam po ciemny brąz który wyszedł czarrrny Od tej pory (już prawie 1,5 roku!!!) próbuje rozjasnić włosy. ale w ogóle mi to nie wychodzi Pierwsza próba przyniosła fatalny efekt - włosy były jaśniejsze tylko na odrostach a cała reszta ciemna. więc nie chcąc wyglądać jak skunks (tak mnie nazwała siostra hehe) znowu zafabowałam na ciemny brąz. Potem stopniowo rozjaśniałam włosy coraz jasniejszymi brazami i było coraz lepiej. a tydzień temu kupiłam farbę jasny, złoty brąz i... na moich włosach jest najprawdziwsza czerń!!! tak więc chyba nie mam wyjścia i musze wybrać sie do fryzjera na zrobienie pasemek. ehhh...tyle zachodu na marne
pretty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 16:28   #16
monia166
Raczkowanie
 
Avatar monia166
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 136
Dot.: Jak Mogę Zmienić Czarny Kolor Włosów

ja milam podobnie hehe pzrez dlugi czas mialam blond kolorek no ale mi sie znudzil i chilam zrobic tak dla odmiany jakis braz no i zrobilam i wyszedl mi ciemny fes ale bylam zla:P no to poszlam do sklepu i kupilam rozjasniac ale tak na poczatek wybralam o 2-3 tony no i zrobilam sobie sama pasemka no i torszke sie rozjasnily no i po jakims czasie znowu kupilam ten rozjasniac ale juz chyba o 4-5 tony no i mi ise rozjasnily troszke no i teraz mam taki jakby miodowy blond ale znow mnie kusi ten braz tyko zeby byl taki mleczny ale nie wiem:P juz tyle razy kombinowlam z tymi wlosami hehe:Pmam troche zniszczone ale nie tak fes :P narazie zyja:P
monia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.