Skrzyp polny na włosy lepszy w herbacie czy w tabletkach ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-14, 15:54   #1
dorcia516
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Question

Skrzyp polny na włosy lepszy w herbacie czy w tabletkach ?


Kupiłam sobie ostatnio takie tabletki Suplement Diety Dr Vita SKRZYP , Czyli tabletki ze skrzypu , chciałabym aby działały one na wzrost włosów , głównie tylko to mnie interesuje . Ostatnio koleżanka pochwaliła mi się że włosy jej rosną strasznie szybko po herbacie ze skrzypu . I Teraz zastanawiam się czy lepsze byłyby tabletki ze skrzypu czy jednak herbata ? I UWAGA , słyszałam że ta herbata ma efekty uboczne , szkodzi organizmowi ? Może mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób ?
dorcia516 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 17:25   #2
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Skrzyp polny na włosy lepszy w herbacie czy w tabletkach ?

Cytat:
Napisane przez dorcia516 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie ostatnio takie tabletki Suplement Diety Dr Vita SKRZYP , Czyli tabletki ze skrzypu , chciałabym aby działały one na wzrost włosów , głównie tylko to mnie interesuje . Ostatnio koleżanka pochwaliła mi się że włosy jej rosną strasznie szybko po herbacie ze skrzypu . I Teraz zastanawiam się czy lepsze byłyby tabletki ze skrzypu czy jednak herbata ? I UWAGA , słyszałam że ta herbata ma efekty uboczne , szkodzi organizmowi ? Może mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób ?
Dużo wątków o tym jest, wystarczy poszukać.
Ale na szybko napiszę - lepsza herbata, ale nie torebki, tylko sypane ziółka (w aptece).
A z efektów ubocznych to słyszałam tylko o wypłukiwaniu witamin z grupy B, ale tu i tak różnie piszą.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 08:40   #3
21Truskaweczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Skrzyp polny na włosy lepszy w herbacie czy w tabletkach ?

Cytat:
Napisane przez dorcia516 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie ostatnio takie tabletki Suplement Diety Dr Vita SKRZYP , Czyli tabletki ze skrzypu , chciałabym aby działały one na wzrost włosów , głównie tylko to mnie interesuje . Ostatnio koleżanka pochwaliła mi się że włosy jej rosną strasznie szybko po herbacie ze skrzypu . I Teraz zastanawiam się czy lepsze byłyby tabletki ze skrzypu czy jednak herbata ? I UWAGA , słyszałam że ta herbata ma efekty uboczne , szkodzi organizmowi ? Może mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób ?
uważam ze to i to pomaga tak samo, ale herbatka na pewno jest zdrowsza niż faszerowanie sie lekami... niestety sam skrzyp nie pomoże chce odbudować swoje włosy już jakiś czas i poszukuje jakiejś dobrej odżywki może znasz cos?
21Truskaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 09:31   #4
martynka1916
Wtajemniczenie
 
Avatar martynka1916
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 2 036
GG do martynka1916
Dot.: Skrzyp polny na włosy lepszy w herbacie czy w tabletkach ?

Cytat:
Napisane przez 21Truskaweczka Pokaż wiadomość
uważam ze to i to pomaga tak samo, ale herbatka na pewno jest zdrowsza niż faszerowanie sie lekami... niestety sam skrzyp nie pomoże chce odbudować swoje włosy już jakiś czas i poszukuje jakiejś dobrej odżywki może znasz cos?
Truskaweczka ja biore wyciag ze skrzypu+inne witaminy i radicalem myłam glowę no i mgiełka tez radicalu do zniszczonych i wypadajacyh.. efekt zauwazylam po miesiacu a teraz jeszcze robie płukankę z kawy... efekt super
martynka1916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 18:59   #5
21Truskaweczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Skrzyp polny na włosy lepszy w herbacie czy w tabletkach ?

oo dzięki a o co chodzi dokładnie z tą płukanką z kawy ? jak sie robi itp

Edytowane przez 21Truskaweczka
Czas edycji: 2012-05-18 o 19:02
21Truskaweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 21:59   #6
martynka1916
Wtajemniczenie
 
Avatar martynka1916
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 2 036
GG do martynka1916
Dot.: Skrzyp polny na włosy lepszy w herbacie czy w tabletkach ?

Cytat:
Napisane przez 21Truskaweczka Pokaż wiadomość
oo dzięki a o co chodzi dokładnie z tą płukanką z kawy ? jak sie robi itp


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=454611 proszę poczytaj
martynka1916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 22:14   #7
Misia123a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 46
Dot.: Skrzyp polny na włosy lepszy w herbacie czy w tabletkach ?

Ja jestem za herbatą . Po co szpikować się tabletkami? Ale mówię o typowych ziółkach, a nie torebkach.
Misia123a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 08:22   #8
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Skrzyp polny na włosy lepszy w herbacie czy w tabletkach ?

Lepiej pić herbatę, bo lepiej się przyswaja, niż takie tabletki. A już najlepiej samej zbierać skrzyp, suszyć i parzyć. masz wtedy pewność, że jest bez domieszek.

Bardzo dobra na włosy jest też pokrzywa, którą radzi sobie też dobrze z obrzękami.

Pijąc te herbatki, warto pic też drożdże, by uzupełniać ewentualny niedobór witamin z grupy B. warto wiedzieć, ze nadmiar ulegnie po prostu wysiusianiu.

W nadmiernych ilościach herbatki mogą powodować przeczyszczenia. Należy tez uzupełniac ilośc płynów, przyjmując na jedną szklankę takiej herbaty, jedna dodatkową szklankę płynu.

Porost włosów ruszy po regularnym miesiącu, dwóch picia tych mieszanek. Powinien. Choć akurat nie na każdego tak to działa. natomiast kondycja włosów wyrastających, ulegnie znacznej poprawie.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.