urządzenie do laserowego usuwania włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-21, 03:24   #1
kaufmann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2

urządzenie do laserowego usuwania włosów


zwracam sie do wszystkich pan, a szczegolnie tych znajacych sie na rzeczy, z prosba o kilka porad dotyczacych usuwania niechcianego owlosienia laserem. z gory zaznaczam iz jestem mezczyzna a pytam ze wzgledu na moja zone... otoz kupilem jej w prezencie urzadzenie do laserowego usuwania wlosow (w anglii), gdyz wiele razy widzialem juz jak walczy z tym problemem przy pomocy najrozmaitszych metod, wiem rowniez, ze kilkakrotnie zastanawiala sie ona nad skorzystaniem z ofert salonow uzywajacych lasera. no wiec gdy zobaczylem reklame w gazecie pomyslalem, a co mi tam, moze akurat to urzadzenie jej ulzy i kupilem, jeszcze go nie wreczylem, dopiero za kilka dni jade do polski i przed tym chcialbym wiedziec na ten temat jak najwiecej, sporo juz poczytalem na forum, ale nadal mam kilka watpliwosci, czy ktos moze mi powiedziec, jak to jest z tymi wlosami przed zabiegiem? to trzeba je ogolic, czy nie, bo juz sie zgubilem? nie wiem, czy nie wyprobuje tego najpierw na sobie, mam kilka niechcianych wloskow na plecach i przekonam sie czy to dziala, i czy nie wywoluje jakis dziwnych efektow ubocznych.dziekuje z gory za pomoc i zamieszczam link do producenta urzadzenia:
http://www.riolaserhair.com/
dziekuje
kaufmann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 06:58   #2
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: niesmiala prosba...:)

czesc. nie jestem pewna ale instrukcja obslugi chyba powinna byc zamieszczona w opakowaniu a w niej wskazowki dotyczace uztkowania oraz przygotowywania skory przed i po hehe . ale ale z tego co wiem o laserowym usuwaniu owlosienia w gabinetach to skora powinna byc wydepilowana i dokladnie oczyszczona przed zabiegiem, nastepnie mozna zabrac sie do depialcji laserem, po paru dniach zabieg trzeba powtorzyc gdyz wloski w stanie uspienia w czaseie pierwszej depilacji moga wyrosnac wiec nie trzeba sie bac ze jest to uszkodzony aparat ktory nic nie zdzialal taki efekt wyrastania wloskow moze jeszcze pare razy sie powtorzyc, zalezy takze jaka czesc ciala chcemy wydepilowac im wieksza tym czesciej moze nam cos wyrosnac, po zabiegu skore prwdopodobnie trzeba czyms lagodzic bo nawet slyszalam o malych pecherzykach powstalych w wyniku usuwania laserem ale dokladnie jakich preparatow to nie wiem. FAjny prezent zonce zrobiles mam nadzieje ze sie spodoba
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 07:07   #3
kaufmann
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2
wielkie dzieki

no instrukcja to jest, tylko jakos nic o usuwaniu wlosow przed zabiegiem nie znalazlem, dopiero tutaj na forum przeczytalem, ze trzeba - stad moje rozterki. ale dzieki, pewnie jak slonko wstanie to sie dowiem jeszcze wiecej. aha, obiecuje, ze napisze (na pewno juz wraz z zona!) jak sie urzadzonko sprawuje, bo przeciez nawet po przeliczeniu na zlotowki to nie jest olbrzymia suma... oczywiscie w porownianiu z tym co trzeba placic w gabinetach. gdyby dzialalo to moge sprowadzac hurtowo...
kaufmann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 08:16   #4
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: niesmiala prosba...:)

ja ci niestety nie pomoge, ale jak juz wreczysz zonie prezent, to daj znac po jakims czasie, jakie sa efekty.
noana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.