ściąć czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-03, 19:54   #1
kamilkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kielce/kraków/poznań
Wiadomości: 4

ściąć czy nie?


od 3 miesiecy mam nowego faceta... chyba po raz pierwszy w życiu sie zakochałam problem w tym, że zbliza sie lato i chce spełnic swoje marzenie - ogolić głowę na zero a on jest temu przeciwny... nie wiem co robic?!
chcialam sie takze zapytac czy glowe golą w kazdym salonie czy tylko w meskich? co ile trzeba golic taka glowe ponownie zeby nie zarosnac? czy jesli mam okragla twarz to nie moge byc ' łysa'?
czy ktoras z was miala kiedys ogolona głowe?

czekam na odp.
wachajaca sie kam
kamilkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 20:15   #2
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: ściąć czy nie?

Hmm... Nie wiem co Ci doradzić, jeśli chodzi o faceta. Jeśli mu zależy, to nie zostawi z powodu włosów. :P
Natomiast co do samej fryzury. Włosy rosną ok 0,5cm na 2 tyg. Mój chłopak jest łysy i goli głowę co ok. 2 tyg własnie (sam, nie w salonie). W damskich salonach mają golarki, więc spokojnie możesz tam iść. A to czy Ci będzie dobrze w takiej fryzurce (a właściwie jej braku ), bardziej zalezy od kształtu głowy niż twarzy. Jak jest kształtna, okrągła, nie jakas jajowata, czy spłaszczona z tyły, to powinno być ok.
Jak miałam 16 lat to też bardzo chciałam ogolić głowe (tzw. okres buntu młodzieńczego ), ale IMO nie mam zbyt kształtnej głowy, więc poprzestałam wtedy na 2cm-owych włosach.
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 20:24   #3
quenya
Raczkowanie
 
Avatar quenya
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Wiadomości: 115
GG do quenya Send a message via Skype™ to quenya
Dot.: ściąć czy nie?

Jezeli masz okrągłą buzie to ja raczej bym nie polecała mozesz wydac się pyzata...Najlepiej by było gybys dała swoje zdjęcie! Moze na by wiecej powiedziec. Obecnie mozesz dokonac małego eksperymentu i związać włosy jaknamocniej do tyłu w koński ogon... Jezeli ciasno je zwiążesz tak ze włosy bedą naciągnięte i znajdowac sie bede przy samej skórze bedziesz miała obraz tego jak bedziesz wyglądać... A facetem sie nie przejmuj jezeli bedzie Ciebie wart to bedzie potrafił ustosunkowac sie każdej twojej decyzji ale niestety mężczyzni długie wlosy lubią...a kazda babka czasem chce się szczególnie swojemu podobać. Mysle ze najwązniejsze w tym wszytskim jest to by czuć sie sobą !!! A osobiście jakbym się scinała na łyso to najpierw bym sobie zrobiła dready a potem ogoliła jak szalec to szaleć !
A pozatym to link :
http://www.rtc.pl/~glaca/
__________________
Quenya

"Mężczyżni zazwyczaj pragną byc zawsze pierwszą miłością kobiety; kobiety mają subtelniejszy instynkt i wolą być zawsze ostatnia miłością mężczyzny..."
Oscar Wilde
quenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 20:36   #4
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: ściąć czy nie?

na łyso? trzeba mieć naprawdę kształtną głowę żeby móc coś takiego szalonego sobie zafundować A jeżeli chodzi o chłopaka, to chyba nie rzuca się dziewczyny z tego powodu,że chce ogolić głowę Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 20:46   #5
kamilkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kielce/kraków/poznań
Wiadomości: 4
Dot.: ściąć czy nie?

dzieki za odp... zdjecia niestety nie mam, bo siedze na nie swoim komputerku, w nie swoim domku a szkoda..
w gruncie rzeczy ja zawsze miałam dlugie włosy i w moim przypadku < choc mam 21 lat> to faktycznie tez jakis bunt stad ta wielka ochota i okreslanie jako MARZENIE. Echh... w gruncie rzeczy to włosy odrosna, wiec Tomek Tomkiem i jego zdanie, ale szczerze to boje sie czy bedzie mi to pasowac... bo jak sprawdzic kształt głowy?

golić czy nie? o to jest pytanie! prosze o wiecej odp
kamilkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 20:49   #6
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: ściąć czy nie?

Kochana Nie gól napewno Cie bedzie kochal dalej nawet łysą, ale pomysl sobie, że nie bedziesz MU się taka podobała. Tzn napewno będziesz ale wiesz jak to jest. Napewno kocha Twoje włosy i to jak w nich wyglądasz. Jesli jest tak jak napisałas, tzn ze zakochałaś sie naprawdę [ i to pierwszy raz w życiu] więc może warto zrobic taki krok poświecenia dla ukochanego Co Ci zalezy obiąć te włoski, może nie będzie Ci pasowało tak itd. a jesli nie obetniesz to napewno będziesz sie bardziej podobała swojemu mężczyźnie i napewno doceni że zrezygnowałaś z tego marzenia dla Niego Pozdrawiam i daj znać co postanowiłas
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 21:05   #7
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: ściąć czy nie?

Sądze że jeśli jest to Twoje marzenie to powinnaś ściąć!
Jeśli nie teraz to kiedy?
W wieku 40 lat już nie będzie wypadało
I możliwe ze już nigdy sie nie przekonasz jak to jest .
Oczywiście decyzja należy do Ciebie.
Życze trafnego wyboru .
Przecież ważne jest to jak Ty będziesz sie czuła!
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-03, 21:11   #8
sylwiaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 181
Dot.: ściąć czy nie?

pfff.ciężki problem :P mi by nigdy do głowy nie przyszło żeby ogolić wlosy ale uważam że powinnaś wziąć pod uwagę zdanie faceta.tym bardziej że 3 miesiące to nie jest zbyt długi okres i może on zechceć sobie poszukać jakiejś innej dziewczyny,z długimi włosami.mężczyźni to w dużej mierze tradycjonaliści
__________________



sylwiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 21:50   #9
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: ściąć czy nie?

nie rób sobie krzywdy... nie chcę Cię urazić,ale wyrażę tylko SWOJE zdanie. łyse dziewczyny nie są seksowne. ani ładne. nawet niewielu chłopcom tak naprawdę taka fryzura pasuje... chcesz być z mężczyznami mylona...?? w ogóle nie wyobrażam sobie takiej "fryzury",a raczej jego braku nie radziłabym Ci robić tego kroku, oczywiscie Twoja wola i zrobisz tak jak będzie Ci serducho podpowiadało;P pozdrawiam
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 21:59   #10
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: ściąć czy nie?

Wydaje mi się, że zeby miec ogoloną głowę trzeba mieć konkretny styl i pomysł na siebie. Nie wyobrażam sobie dziewczyny w sukience, szpilkach i łysej. Cóż, może mam ograniczoną wyobraźnię
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 22:02   #11
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: ściąć czy nie?

tak na serio to nie patrzylabym w tym wypadku na nikogo facet jezeli kocha to jest z Toba nie tylko dla wygladu , sama kombinowalam w wlosami ile sie da i nigdy nie patrzylam co na to moj facet i takie tam w koncu to Ty masz sie dobrze czuc i byc zadowolona i szczesliwa Jezeli dobrze sie bedziesz czula to sie nie zastanawiaj w koncu to Twoje marzenie i powtorze co powiedziala kolezanka wyzej w poscie , jestes mloda wiec eksperymentoj bo pozniej juz nie bedzie na to czasu
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 10:46   #12
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: ściąć czy nie?

a w razie czego jak ci sie nie spodoba sa.... peruki
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 11:10   #13
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: ściąć czy nie?

Nie ścinaj się na łyso. To tylko moje skromne zdanie, ale jak dla mnie dziewczyny (chłopcy w sumie też) ogoleni na łyso wydają się hm... nie wiem, po prostu nie podobają mi się. Ale to tylko moje zdanie, chociaż właściwie podzielane przez dużą część społeczeństwa.
W każdym razie powodzenia
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 13:07   #14
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: ściąć czy nie?

hmm, jeśli masz ładny kształt głowy i niezbyt pyzatą twarz, a przy okazji wiesz że łysy łebek będzie pasował do twojego stylu to czemu nie? ktoś dobrze napisał że jak nie teraz to kiedy? jak bedziesz miala 40 lat? ja na twoim miejscu nie goliłabym głowy bo kompletnie mi się to nie podoba, ale to twoje włosy i twoja sprawa na faceta nie zwracaj uwagi,jak kocha to spodobasz mu się z każdą fryzurą ;] chyba że to dopiero początek znajomosci,wtedy możesz go odstraszyc nagłą zmianą fryzu... ;>
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 13:49   #15
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: ściąć czy nie?

ja bym nie ryzykowała pozatym nie podobają mi się dziewczyny ogolone na zapałkę. Może Natalie Portman to pasuje, ale nie każdemu ( czyt. Figura )
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 18:57   #16
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: ściąć czy nie?

Cytat:
Napisane przez Mysia_
Kochana Nie gól napewno Cie bedzie kochal dalej nawet łysą, ale pomysl sobie, że nie bedziesz MU się taka podobała. Tzn napewno będziesz ale wiesz jak to jest. Napewno kocha Twoje włosy i to jak w nich wyglądasz. Jesli jest tak jak napisałas, tzn ze zakochałaś sie naprawdę [ i to pierwszy raz w życiu] więc może warto zrobic taki krok poświecenia dla ukochanego Co Ci zalezy obiąć te włoski, może nie będzie Ci pasowało tak itd. a jesli nie obetniesz to napewno będziesz sie bardziej podobała swojemu mężczyźnie i napewno doceni że zrezygnowałaś z tego marzenia dla Niego Pozdrawiam i daj znać co postanowiłas

MOIM ZDANIEM: nie doceni; niestety nie szanuje sie ludzi ktorzy rezygnuja z siebie dla innych. inna sprawa jak mu powiesz "po prostu zrezygnowalam z tego pomyslu, wiem ze sie ucieszysz Kochanie"


a mi sie wydaje ze to wymaga OGROMNEJ ODWAGI! do tego krotkie wlosy mozna potem farbowac i meczyc do woli, bo na koniec szalenstw sie zetnie jeszcze raz na lyso i bedzie odrastac na nowo.

nie ma trafnych wyborow w 100%. ale powinnas byc pewna na 95% ze chcesz.

beda chwile ze bedziesz tesknic do tych kosmykow, beda chwile ze bedziesz sie czula wyzwolona od lokowek, szczotek, pianek.

ps facet bedzie w szoku przez trzy-cztery dni- potem dopiero bedzie mogl ocenic czy rzeczywiscie mu sie nie podobasz.

pozdrawiam i zycze trafnej decyzji
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 20:39   #17
kamilkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kielce/kraków/poznań
Wiadomości: 4
Dot.: ściąć czy nie?

chodziłam dziś 7h po mieście szukając fryzjera... a jak tylko znajdowałam to od razu myślałam sobie - nie, to jeszcze nie ten. to było okropne!! cala noc o tym myślałam, przeglądałam mnostwo stron na ten temat, ściagnelam full filmikow zeby moc zobaczyc to od drugiej strony. bylam zdecydowana, az tu ... DÓŁŁŁŁŁŁ... Wkurzyłam sie strasznie i o godz 18 zdecydowalam sie wejsc do jednego z salonow. Byl to jeden z tych tanich i obskurnych Ale nie specjalnie zalezało mi na ' wygodzie '. Wazne bylo dla mnie zeby uniknac gapiów ... Wchodze, siadam, mowie ze na 3mm... A baba na mnie z takimi GAŁAMI! hehehe, az rumieniec spaliłam. 4 razy pytala sie czy napewno, zaczela ze mna rozmawiac jak by byla psychologiem - co mnie sklonilo do tej decyzji itd. mowila ze nie jedna dziew. chcialaby miec takie wlosy jak ja... blablabla. w koncu sie wkurzyłam i wyszłam z jej salonu Z WŁOSAMI
poszłam, kupiłam golarke, wrocilam do domu - mieszkam u kumpeli. siedzialam tak do 20:30, w koncu namowilam kumpele zeby mi pomogła i tak o to przed 21 stałam sie wlaścicielka 1mm puszku na głowie... Achhhhhh, jak mi dobrze!!!!!!!!! Dziekuje wszystkim za odp Czuje sie wspaniale, jakbym z włosami zrzucila wszystkie problemy...!!! Smieszne, ale jednak Dzieki wszystkim! Dzieki!
kami
kamilkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 20:42   #18
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: ściąć czy nie?

WITAM

Moim zdaniem to twoje zycie,twoja głowa i mozesz zrobić z nia co chcesz, nawet ogolic
z drugiej strony musisz sie zastanowić i okreslic twój styl.Czy jest jednolity?Fryzura mówi o nas, o naszej osobowości.Dal wielu kobet stracić wlosy to jak wyzbyć sie kobiecości.Jeśli ty nie myslisz w tych kategoriach to smiało zrób to.Bo ważne jest to zebysmy MY kobiety czyły sie dobrze w swojej skórze

Z czas czysto praktycznychjeśli masz długie włosy to ogolenie głowy bedzie duuuuuuuuzym szokiem.Taki swoisty suprajs

Pozdrawiam
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 22:01   #19
sylwiaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 181
Dot.: ściąć czy nie?

anulala,chyba troche za poźno
kamilkka,napisz reakcję chłopaka,bo chyba wszystkie jesteśmy ciekawe
__________________



sylwiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 22:24   #20
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: ściąć czy nie?

kamilkka gratuluje odwagi
ja bym sie nie zdecydowała ale podziwiam ludzi których stać na taki krok
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 22:27   #21
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: ściąć czy nie?

Kamilkko, ja równiez gratuluje odwagi i cieszę się razem z Tobą!
No i napisz, co na to Twój chłopak!
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 22:54   #22
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: ściąć czy nie?

Cytat:
Napisane przez sylwiaa_
anulala,chyba troche za poźno
kamilkka,napisz reakcję chłopaka,bo chyba wszystkie jesteśmy ciekawe
jak tworzyłam to jeszcze nie było owej odpowiedzi ,a raczej relacji
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 10:04   #23
sylwiaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 181
Dot.: ściąć czy nie?

wiem,domyslilam się
pozdrawiam

ps. gdzie ta kamilkka?? :P
__________________



sylwiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 10:24   #24
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: ściąć czy nie?

Hm.
No właśnie, jeśli twój facet naprawdę Cię kocha, to nie przesanie Cię kochać z powodu ogolonych włosów. To w końcu ty sie ogolisz,a nie on, i to jest tylko twoja decyzja. Ty kierujesz swoim życiem. Jeśli sie boisz reakcjii chłopaka to pooprostu nie gól się.
Ale chłopaka doskonale rozumiem,
bo przecież atrybutem kobiety są również długie włosy. Wiec może przemyśl to. No i sie zastanów czy taka przemiana nie wyjdzie Ci na złe ... Różnie to bywa.
A hmm co do golenia w jakich salonach, to w damskich również ogolą Ci głowkę. Ale przecież istnieja też takie salony fryzjerskie jak : damsko-męskie. Więc z pewnoscią każdy fryzjer ogoli Ci główkę..
Pozdrawiam ;*
I podziwiam twoją odwagę (;
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 12:48   #25
kamilkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: kielce/kraków/poznań
Wiadomości: 4
Dot.: ściąć czy nie?

jestem jestem
chłopak przyjął... w miare normalnie chyba nawet mu sie spodobało bo cały czas mnie głaszcze i całuje po głowie dzieki za wsparcie !

pzdr
kamilkka
kamilkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.