Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-21, 06:47   #31
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jowitka jak pięknie Ci wyszło! Moze jednak te farby joanny nie są takie złe? Utarło się, że joanna niszczy włosy, a tu proszę. Super efekt!

Z Paletty jest jeszcze Permanent Natural Colors 219 superjasny blond popielaty. Rozjasnia 2-4 tonów. Wklejam foto farby. Akurat angielska wersja, ale polska ma tylko polskie napisy.

Kachula, Marion podobno bardzo rudzieje. Tez przez chwile zastanawiałam się nad ich farbami, bo tanie jak barszcz. Tylko blondy podobno wcale nie wychodzą jak na opakowaniu, ale moze akurat trafiłam na takie opinie. W kazdym razie nie zaryzykowałam.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-09-06 o 12:44
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 08:09   #32
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Mysia to i a nie ryzykuję. Zaryzykowałam z Delią i niestety potwierdziły się na mnie te negatywne opinie Ech...
Własnie przejrzałam pewien wątek i tam zachwalany jest palette 00A. To niestety rozjaśniacz ale włoski dziewczyny po nim są takie o jakich marzę teraz! No i jeszcze jeden kolorek znalazłam innej dziewczyny śliczny i mam nadzieję że nie obrażą się za to że wstawiam ich fotki tutaj.

Kedud Ty chyba coś kiedyś miałaś próbować tym palette XXL clubbing collection (czy jakoś tak) na pasemku?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 08:18   #33
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

nie było mnie dwa dni i myślałam że już nie doczytam do końca

do Kate - odrazu jak zobaczyłam zdjęcie w nowym kolorze włosków blond to pomyślałam sobie że świetnie było by Ci w kolorze Jessici Alby jaki pokazała Kachula. Taki ciemniejszy blond, bardzo jasny mleczno czekoladowy brąz.

Też bardzo mi się podoba taki kolor-nie wiem jaki to ja jestem typ(mama mówi że spod ciemnej gwiazdy ), mam żółtawą jasną cerę, jasnobrązowe oczy(czasem bardziej zielone), i ciemny blond włosy-który na starość (hahaha) mi się jeszcze przyciemnia. Próbowałam już w fotoszopie przerabiać zdjęcie efekt był taki że już nawet w blond mi się nie podobało


A co do fioletowych szamponów-ja mam taki z rosmanna i powiem wam, że widoczne zmiany już po pierwszym użyciu. Ostatnio nałozyłam na włosy odżywkę na to nalałam szamponu i tak zostawiłam z 5 minut- i kolor zrobił się taki chłodniejszy i perłowy. Niestety włosy po zmyciu były tak szorstkie, że odżywkę trzeba było nałożyć od nowa. Jednak pomyślałam sobie, że w ten sposób potraktuję moją płukankę flor illum-zmieszam kilka kropel z odżywką i nałożę na same odrosty jak zżółkną po waxie nic mi nie spłynie a będę mieć pewność, że inne włosy nie złapią mi na fiolet
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 08:52   #34
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam wiec tez wczoraj mylam Joanna i wydaje mi sie ze tez po tym jednym trzymaniu kolor sie zmienil....

choc ja jednak pomaranczowa bladynka jestem chyba lepiej sie czuje w cieplym zoltym niz w popielatym...

a pamietam ze fryzjerka jak mi polecala ten szampon to jednak mowila ze bardzo wlosy przesusza wiec trzeba uwazac...

Jowitka ladny ten kolorek
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 09:06   #35
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kachula, ale Ty masz juz prawie białe włoski i pisałas, że takie są dla Ciebie za jasne, no a ta dziewczyna z fotki ma bieluśkie. A ta farbka 00A to czysta platyna i rozjąsnia nawet średni braz do białej platyny, tak mają na stronie w kazdym razie. Musi byc mocna.
A w ogóle jak Ci sie kolorek trzyma? Pisałas, ze troche żołknie. Mogłabys jakies fotki wrzucic? Bardzo mi się podobał ten kolor po 218.

Kiciamala ja tez źle sie czuje w popielu, dlatego nie trzymam tak długo juz tego szamponu, bo za srebrne to jednak nie dla mnie. Ale i tak uzywam, bo zamiast rudawego mam takie metaliczne złoto. Bardzo mi to odpowiada.
Mnie ten szampon nie wysusza włosów. Choc przeraziłams ie tymi opiniami, ze niby takie spustoszenia robi. Po prostu trzeba po nim nałozyc odzywkę, ale jak ktos ma włosy blond, to raczej bez tego się i tak i tak nie obejdzie. Ja nawet mam wrażenie, że im dłuzej stosuję ten szampon, tym gładsze mam włosy. On ma w sobie silikony, wiec pewnie dlatego, ale nie narzekam. Mnie akurat służą.
Dodam, ze ja ten szampon uzywam od 4 miesięcy do kazdego mycia.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-04-21 o 09:08
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 09:31   #36
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Adzi07
Lola20 Dawno Ci tu u nas nie było.I jak woski??? Pisałaś ze jakoś je wyprowadziłaś.Mam nadzieje ze dla Ciebie są ok.
Hej z włosami coraz lepiej - uzywałam ostatnio Wellatonu 12/1, jak dla mnie jest lepszy niż Garnier 111 lepiej rozjasniał włosy i dawał bardziej równomierny efekt (po garnierze te mocniej rozjasnione pasma robiły się mocno popielate i bardzo to kontrastowało z tymi mniej rozjasnionymi, jeszcze rudawymi partiami włosów). Wellaton jest tez chyba łagodniejszy dla włosów i ma lepszą odzywkę. Jest tylko jedno "ale" - ten kolor to niby bardzo jasny popielaty blond, ale u mnie wcale nie wychodzi chłodny - raczej taki neutralny, nawet trochę ciepły. Ale to nie jest dla mnie problemem, od kiedy odkryłam cud w postaci srebrnej płukanki Delii Tak pieknego koloru jak po tej płukance nie miałam jeszcze po żadnej farbie.

Jowitka, ślicznie wyszła Ci ta "szlachetna perła" Joanny . Faktycznie to taki jasniutki beż kurcze sama już nie wiem czy nią farbować, bo nie mam szczęścia do beżowych blondów - zdarzało się,że wpadały u mnie w brąz lub rudy zależy mi raczej na czymś popielatym albo zbliżonym do platyny, ewentualnie neutralnym, żeby mozna to było później posrebrzyć płukanką. Mam też w zanadrzu jedno opakowanie srebrnego blondu 218 z Palette deluxe (więcej nie mieli w drogerii, kupiłam ostatnie pudełko). Ale nie wiem czy jest na tyle wydajna,żeby wystarczyła mi na całe włosy. Druga rzecz to odstraszające opinie na KWC, palette deluxe ma bardzo słabe oceny...
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 10:08   #37
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziękuję dziewczęta
Kachula to jest ból, że do większości tych tańszych farb nie ma odżywek, musimy sobie same radzić

Kate dziękuję Twój kolorek też jest niczego sobie grunt, że teraz masz już dobrą bazę pod nakładanie innych farb i zdecydowanie większe szanse na jednolity kolorek (ja niestety jeszcze z tym walczę -jaśniejsze końcówki). trzymam kciuki

teraz się zastanawiam czy nie lepiej spróbować z jakąś mocniejszą farbą, np. rozjaśniającą o 4-6 tonów. chciałabym mieć jeszcze trochę jaśniejsze włosy, a jak teraz biorę farby 2-4 tony to juz nie ma takiego spektakularnego efektu jak na początku, róznica jest zaledwie w poświacie... poszperam w rossmanie i poczytam KWC i do nastepnego malowanka 3 tygodnie
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-04-21 o 10:14
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 11:13   #38
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczęta
Kachula to jest ból, że do większości tych tańszych farb nie ma odżywek, musimy sobie same radzić
teraz się zastanawiam czy nie lepiej spróbować z jakąś mocniejszą farbą, np. rozjaśniającą o 4-6 tonów. chciałabym mieć jeszcze trochę jaśniejsze włosy, a jak teraz biorę farby 2-4 tony to juz nie ma takiego spektakularnego efektu jak na początku, róznica jest zaledwie w poświacie... poszperam w rossmanie i poczytam KWC i do nastepnego malowanka 3 tygodnie
Ja polecam tą odżywkę dodawaną do farby Wellaton - mozna kupić ja osobno w tubce w Rossmanie albo Naturze wg mnie jest bardzo dobra, choc nietania - mała tubka kosztuje ok 7zł, jesli ktoś ma dłuższe włosy, to na długo mu takie coś nie starczy. A wiadomo, że tuz po farbowaniu nie nalezy oszczędzać przy nakładaniu odzywki, bo włosy potrzebują wtedy naprawde dobrej regeneracji Oczywiście jest tez cała masa profesjonalnychproduktów stworzonych z myślą o nałożeniu na farbowane uprzednio włosy. Z drogeryjnych dobrze odżywia maseczka Herbal Essences "nawilżanie po brzegi", myslę, że spokojnie mozna jej użyc jako odzywki po farbowaniu, nie obciąża włosów, więc nic się nie stanie jeśli potrzymamy ją dłużej. L'Oreal elseve z czerwonej serii do włosów farbowanych tez sie sprawdza, jesli używamy tego regularnie między farbowaniami

A co do wizualnej poprawy kondycji włosa, to ostatnio w Naturze złowiłambardzo niepozornie wyglądający "gęsty jedwab" firmy Artiste Hair Care & Styling spora buteleczka (w porównaniu z innymi jedwabiami) -20 ml kosztuje ok 8 zł i wygładza i nabłyszcza mi włosy jak żaden inny produkt tego typu ma bardzo gęstą, "lepka"konsystencje, ale nałożony z umiarem na wilgotne włosy daje naprawde fajne efekty. Moje przesuszone sianko jest po nim gładkie, miekkie, błyszczące i "okiełznane" na kwc też ma pókico dobre opinie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ing-Jedwab.htm.

Podobno jest też z tej serii "jedwab w płynie", który ma filtr UV i nie zawiera silikonów. Zdaje się, że jest w sprayu. Wkleję jego opis bo brzmi ciekawie, musze koniecznie wypróbować poza tym 150 ml kosztuje ok. 5 zł, więc i cena bardzo przystepna w porównaniu do np. takiego BIOSILKA

Jedwab w płynie Artiste Hair Care & Styling nadaje włosom połysk i zdrowy wygląd nie obciążając ich. Skutecznie poprawia strukturę i wygląd nawet mocno zniszczonych i zmatowiałych włosów. Hydrolizat naturalnego jedwabiu otula włosy ochronną powłoką białkową, wzmacnia i poprawia ich kondycję. Dzięki zawartości aloesu o działaniu nawilżającym, pielęgnacyjnego pantenolu oraz witamin A i E preparat stanowi wyjątkowe połączenie perfekcyjnej stylizacji z troskliwą pielęgnacją włosów. Filtr UV redukuje efekt płowienia włosów naturalnych i przedłuża trwałość koloru włosów farbowanych. Nie zawiera silikonów.

a to o moim jedwabiu-Gęsty jedwab Artiste Hair Care & Styling nadaje włosom połysk i zdrowy wygląd. Skutecznie wygładza i nabłyszcza nawet mocno zniszczone i zmatowiałe włosy, ułatwia rozczesywanie. Hydrolizat naturalnego jedwabiu wzmacnia i poprawia kondycję włosów. Doskonały do stosowania również na końcówki włosów.

Jowitka, nie wiem czy to dobry pomysł z farbą rozjasniającą o 4-6 tonów. W praktyce często nie dają duzo lepszego efektu niz te, które rozjaśniają o 2-4 tony, a oprócz mocnej wody utlenionej zawieraja tez saszetki z niebieskim proszkiem, jak w rozjasniaczach. Ja bym się chyba nie odwazyła ich uzyć na mocno rozjasnione włoski Takie włosy mają to do siebie, że są juz dośc przesuszone i podniszczone innymi produktami rozjasniającymi i za mocna farba może je spalić. Farby rozjasniajace o 4-6 tonów niewiele różnią sie od rozjasniaczy - jedyna róznica to zwykle ta,że farba tak mocno rozjasniająca, oprócz mocy rozjasniacza posiada jeszcze pigment nadający odbarwionym włosom od razu jakiś odcień. Choć z doświadczenia wydaje mi się, że i tak w większości przypadków daja brzydki, żółtawy kolor, który trzeba potem czymś pokryć.
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2010-04-21 o 11:14
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 11:27   #39
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Skopiowałam to ze strony palette. Może się Wam przyda:

Wyjściowy kolor włosów
Aby uzyskać odcień blond, Twój wyjściowy kolor włosów nie powinien być ciemniejszy niż jasny brąz. Jeśli Twój wyjściowy kolor włosów to średni brąz, zalecamy użycie Palette Intensive Color Creme - E20 Superjasny blond.

Rozjaśnianie ciemnych włosów
Produkty do rozjaśniania włosów przeznaczone do domowego użytku mogą rozjaśnić włosy tylko do pewnego stopnia – rozjaśnianie ułatwia nadtlenek wodoru. Im więcej nadtlenku wodoru zawiera produkt, tym jaśniejszy efekt kolorystyczny. Jednakże, zgodnie z przepisami prawa, w produktach przeznaczonych do stosowania w domu nie może być więcej nadtlenku wodoru niż 6%. Dlatego w domu możesz rozjaśnić włosy tylko o kilka tonów. Jeśli oczekujesz większej zmiany, skonsultuj się z fryzjerem.


Jak działają produkty do rozjaśniania?
Podczas rozjaśniania, naturalne barwniki (melaniny) zostają usunięte z włosa – najpierw ciemne pigmenty (eumelaniny), potem jasne, rudawe pigmenty (feomelaniny).
Podczas rozjaśniania Twój naturalny kolor przechodzi przez kolejne fazy. Jeśli Twoim wyjściowym kolorem był ciemny blond – najpierw stanie się on pomarańczowo-czerwony, potem przejdzie w fazę odcienia pomarańczowo-żółtego. Dopiero wówczas włosy osiągną wymarzony odcień jasny blond.

Niepożądany czerwonawy odcień
Nie skracaj zalecanego czasu działania produktu! Może prowadzić to do nieprzewidzianych efektów. Czasami na włosach pozostanie pomarańczowe zabarwienie (zobacz - Jak działają produkty do rozjaśniania?). W takim przypadku, powtórz cały proces koloryzacji, stosując się do zalecanych czasów działania.
Pamiętaj: Wydłużenie czasu działania nie wpłynie na efekt kolorystyczny, ani nie zniszczy Twoich włosów.--??


Żółtawe zabarwienie
Czasami w wyniku rozjaśniania może pozostać na włosach żółtawy odcień. Tak się często dzieje, gdy włosy były zniszczone przed farbowaniem lub zastosowany produkt był nieodpowiedni dla naturalnego koloru włosów. Żółtawy odcień można zneutralizować kolorem o srebrzysto-popielatym odcieniu, np. srebrzysty blond lub jasny popielaty blond.


Produkty do rozjaśniania obejmują:
Rozjaśniacze i Intensywne rozjaśniacze
W wyniku rozjaśniania naturalne barwniki zostają usunięte z włosa, a w ich miejsce nie są wprowadzane nowe barwniki. Produkty te dają możliwość najintensywniejszego rozjaśnienia włosów – aż do 7 tonów.

Kremy koloryzująco-rozjaśniające
W wyniku rozjaśniania naturalne barwniki zostają usunięte z włosa, a w ich miejsce wprowadzane są nowe barwniki. Włosy mogą zostać rozjaśnione aż o 4 tony
(podejrzewam, ze producentowi chodziło o 2-4)i równocześnie uzyskać nowy kolor. Wybór odcieni blond, jaki można uzyskać jest bardzo szeroki: od chłodnych - popielatych po ciepłe - miodowe odcienie blond.
Produkty do pasemek
Szerokie pasma lub naturalne refleksy – z zestawami do pasemek Palette Blond możesz stworzyć swój wyjątkowy wizerunek. Dzięki łatwemu w użyciu aplikatorowi, możesz łatwo i bez wysiłku stworzyć wymarzony efekt.



Zniszczenie włosów po rozjaśnianiu
Przestrzegaj zawsze wskazówek dotyczących stosowania produktów oraz stosuj dołączone produkty do pielęgnacji. Właściwe użycie produktów do rozjaśniania Palette zapobiegnie zniszczeniom włosów. Jeśli Twoje włosy były zniszczone, zmiana koloru może być niewskazana. Radzimy wypróbować produkt na jednym paśmie aby upewnić się jaki będzie efekt.Jeśli rozjaśniasz włosy przez dłuższy czas, nałóż produkt tylko na odrosty . W innym przypadku Twoje włosy mogą być narażone na zniszczenie.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 11:51   #40
asinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

a ja wam polecam jeszcze odżywkę tą sama co szampon z joanny nakładac po umytych włoskach efekt jeszcze szybszy niż po samym szamponie super bynajmniej na moich włoskach
asinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 11:55   #41
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Mysia ja to juz jestem po delii księżycowy blond i wstawiałam ostatnio foty. Ten 218 jakby mi ściemniał. W ogóle mi te rudawe po jakimś czasie wychodzą. I to nie o to chodzi że białe mi się nie podobają, raczej siwo popielate. Białe to tylko wyróżniają się pasemka na reszcie włosów i dlatego może ciągle mi się wydaje że mam za ciemne włosy... Sama już nie wiem. TŻ ma mnie juz dość bo nigdy mi się nie podoba kolor. To chyba uroki bycia blondi.

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

A i jeśli chodzi o wysuszanie włosów Joanną to troche w tym jest prawdy ale jeśli tylko nią myje sie włosy (jak kiedyś to robiłam). Ja dlatego używam najpierw innego szamponu a ją na drugie szorowanie. Ale teraz to tylko płukankę.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 12:20   #42
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witajcie blondynyyy!
Pamiętacie mnie jeszcze?dawno temu plakałam z powodu zafarbowania odrostow na żółtko (najjasniejsza farba luo color u fryzjerjki). Pozniej bylam na poprawie juz u innej - dolozyla mi ciemnych pasemek i troche ta żółc się "zgubila"ale srednio mi sie podobalo..Minelo 2 miesiace i mialam spore odrosty.. żółtko sie troche zmylo, te pasemka ciemne jednak sie dobrze trzymają mimo ze na rozjasnianych wlosach..
wczoraj poszlam do fryzjerki(tej sprawdzonej juz) i jestem zadowolona Zrobila mi same jasne pasemka cieniutkie na wodzie 3% (tak!! 3% ) i wyszly slicznie rozjasnione. chociaz troszke dluzej musialam posiedziec ale przynajmniej nie mam zniszczonych wlosow. Robilam odrost i przeciagac musiala w miejscach tej żółci(juz wyplowialej). Efekt mi sie podoba ale fryzjerka mowila ze moglabym sprobowac sobie sama w domu za ok. miesiac farbką Garniera bardzo jasny bezowy blond nr 101. Kupilam.. za miesiac wyprobuje;D ale najpierw na pasemku.. jak sądzicie chwyciloby mi odrost? pokazalam na zdjeciu jaki mam kolor odrostu-ciemny blond. Porsze o rady.

wklejam fotki wlosow przed farbowaniem nr 1,2, 3,4
a reszta po farbowaniu, wlosy są wyprostowane i nawet nie czesane od wczoraj czekam na opinie

p.s. siedze z kokoskiem na wlosach, niedlugo ide myc i zrobie pierwszy raz szamponem fioletowym z Rossmana, jak myslicie ile potrzymac jak na 1 raz? 2 minuty?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:28   #43
katrina1105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

hej od dłuzszego czasu mam robiony baleyage z blondu i lekkiego brazu chciałabym je troche przyciemnic tylko nie czarne chodzi mi oto zeby tak naturalnie wygladaly,jaka farbą uzyskam taki efekt?myslalam o kaszmirowym brazie tylko nie wiem jak on moze wyjsc na rozjasnionych włosach,doradzcie cos plisss
katrina1105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:38   #44
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny ostatnio farbowałam czyli wczoraji dziś odrosty samodzielnie najpierw skandynawskim blondem który wyszedł pomarańczowy, póżniej srebrzystym blondem palet i jeszcze było żółtko więc dzisiaj jeszcze raz poprawiłam srebrzystym wszystko z palette. Sama się za to wziełam bo ostatnio fryzjerka tak mi spaliła pasma że powidziałam nigdy więcej wyszły mi prawie wszystkie białe pasemka zaraz po wizycie. I w końcu teraz jest już nieżle, muszę wspomieć że mam ciemne włosy pewnie będzie to brąz, ale w ciemnych włosach wyglądam staro więc rozjaśniam. I wszystko byłoby ok tylko że teraz mimo że włosy mi się nie spaliły nie wyszły ale- strasznie rozpaloną mam skórę na głowie i się boję że może wyjdą mi z cebulkami - czy to możliwe? błAGAM ODPISZCIE
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:40   #45
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Mysia ja to juz jestem po delii księżycowy blond i wstawiałam ostatnio foty. Ten 218 jakby mi ściemniał. W ogóle mi te rudawe po jakimś czasie wychodzą. I to nie o to chodzi że białe mi się nie podobają, raczej siwo popielate. Białe to tylko wyróżniają się pasemka na reszcie włosów i dlatego może ciągle mi się wydaje że mam za ciemne włosy... Sama już nie wiem. TŻ ma mnie juz dość bo nigdy mi się nie podoba kolor. To chyba uroki bycia blondi.

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

A i jeśli chodzi o wysuszanie włosów Joanną to troche w tym jest prawdy ale jeśli tylko nią myje sie włosy (jak kiedyś to robiłam). Ja dlatego używam najpierw innego szamponu a ją na drugie szorowanie. Ale teraz to tylko płukankę.
ojej.. faktycznie.. coś mi sie pokiełbasiło.. ale co tak źle po tej delii? Bo ładny ten kolor Ci wyszedł. A co do pasemek, to włosy na szczęście rosną odrost łapie Ci chyba równomiernie?
mój mąz, jak mam zły humor i chodze z dziwną miną, to od razu mnie pyta: co ci jest? znowu włosy robiłas? hehe.. bo on to tam nigdy róznicy nie widzi.. własciwie to nawet nie zauważył jak zmieniłam z czarnych na blond. tylko ostatnio sie zdziwił, ze na starych zdjeciach mam takie czarne

szampon joanny stosuję jako drugi, tzn najpierw myje zwykłym szamponem do farbowanych włosów, a potem joanną.

Asinka, ja widziałam własnie tą odżywkę, ale wahałam się, czy nie wyjdą fioletowe. A w ogole jak ona działa? Mieciutkie i głądkie sa po niej włoski?

Kochaneczka, co to za wspaniały efekt po 3%! Super. Naturalnie i bardzo jaśniutko.

isska, aleś zaszalała.. idz do dermatologa i niech Ci jakas masc da na to, zeby sie ładnie pogoiło. Jak zadbasz, to nie powinny wypasc.. Na takie poparzenia osobiście polecam bepanthen krem. Stosuje się go u niemowląt nawet, wiec na pewno nie zaszkodzi a troche przyniesie ulgi.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-04-21 o 12:44
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:49   #46
bianka12345
Raczkowanie
 
Avatar bianka12345
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 83
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
I jeszcze to, że profesjonalne farby trzeba umiec mieszac z odpowiednimi steżeniami i iloscia mililitrow oxydantu i tu albo trzeba przejsc szkolenie, albo próbowac metoda prób i błedów.
Od tego jest ulotka dołączona do profesjonalnej farby. Uwierzcie mi, nic trudnego a jakość - bez porównania.
__________________
Zapuszczam wloski
bianka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 12:58   #47
asinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Mysiu dzięki tej odżywce włosy sa miękkie i nie plączą sie co niestety szampon powodował i naprawdę odzywka robi mega niebieskie ręce dlatego zakładam rękawiczki i nie nakładam duzo i trzymam 3 min.na włosach bo faktycznie jest nisamowicie niebieska ta odzywka ale na włosach zadnego niebieskiego nie widze a efekt super ale kazdemu moze wyjsc inaczej dla tego nie chce by ktos był na mnie zły wiec pisze opinie ze na moich włosach jest rewelacja spróbuj dac troszke na pasmo włosków a jak bedziesz zadowolona to dopiero daj na cała głowe i kosztuje tyle co szampon
asinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 13:01   #48
klebkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witam wszystkie lubiace eksperymenty blondynki
Potrzebuje Waszej pomocy!
Zawsze farbowalam wlosy delikatnymi blond farbami z loreal, ponad miesiac temu skusilam sie na schwarzkopf essential color 205, nie wyszedl idealnie jasny jak na opakowaniu ale i tak ladnie mi pokrył. niestety b.szybko sie splukuje. chcac w koncu je rozjasnic kupilam wczoraj szampon z palette 310 gołębi(nie wiedzialam,ze bedzie on fioletowy) musialam za dlugo przytrzymac i na koncówkach mam fioletowy jasny popiel, a te zdrowsze partie wlosow zciemnialy:/ teraz chce jak najszybciej pofarbowac blond farba bo juz mnie nosi do rossmana. nie mam pojecia jaka:/ czytam Wasze posty i zainteresowala mnie Wellaton 12/1,zeby byly jasne i cieple, bo jak wezme mrozny to nie zlapie mi na blond tylko juz w ogole beda siwe, a i nie chce tych ciemnych:/
Bylabym strasznie wdzieczna za jakies rady, pozdrawiam
klebkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 13:19   #49
asinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

a jesli chodzi o farbki joanny to np.moja mama juz troche miała w zyciu róznych firm farbowych na głowie i naprawde jest najbardziej zadowolona z joanny i jeszcze taka taniocha ale ja spróbowałam na rozjasnione pasmo srebrny pył i troche nie bieskawy biały wyszłedł ale pewnie dlatego ze odrazu na rozjasnione żóltawe dałam a słyszałam ze lepiej nie kłasc odrazu farb na włosy potraktowane samym rozjasniaczem

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez klebkaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie lubiace eksperymenty blondynki
Potrzebuje Waszej pomocy!
Zawsze farbowalam wlosy delikatnymi blond farbami z loreal, ponad miesiac temu skusilam sie na schwarzkopf essential color 205, nie wyszedl idealnie jasny jak na opakowaniu ale i tak ladnie mi pokrył. niestety b.szybko sie splukuje. chcac w koncu je rozjasnic kupilam wczoraj szampon z palette 310 gołębi(nie wiedzialam,ze bedzie on fioletowy) musialam za dlugo przytrzymac i na koncówkach mam fioletowy jasny popiel, a te zdrowsze partie wlosow zciemnialy:/ teraz chce jak najszybciej pofarbowac blond farba bo juz mnie nosi do rossmana. nie mam pojecia jaka:/ czytam Wasze posty i zainteresowala mnie Wellaton 12/1,zeby byly jasne i cieple, bo jak wezme mrozny to nie zlapie mi na blond tylko juz w ogole beda siwe, a i nie chce tych ciemnych:/
Bylabym strasznie wdzieczna za jakies rady, pozdrawiam



spróbuj sobie nałożyć na pasemko dla sprawdzenia szlachetną perłe z joanny kosztuje 5 zł tylko
asinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 13:20   #50
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

mysia bardzo dziękuję za opnię naprawde jestem zadowolona! nie ma to jak doswiadczona fryzjerka uzywalas moze szamponu fioletowego z rossmana? bo wlasnie zaraz chce go wyprobowac.. a pierwszy raz bede go uzywac.. prosze o rady jesli uzywalas
i czy myslisz ze lepiej robic sobie takie pasemka juz tylko na odrostach wodą 3% i nic nie kombinowac wiecej? czy jednak zaryzykowac i zafarbowac jakas farba odrosty(za okolo miesiac) np. Garnierem nutrise bardzo jasny bezowy blond 101 ? prosze o odp pozdrawiam
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 13:31   #51
bianka12345
Raczkowanie
 
Avatar bianka12345
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 83
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ostatnio farbowałam czyli wczoraji dziś odrosty samodzielnie najpierw skandynawskim blondem który wyszedł pomarańczowy, póżniej srebrzystym blondem palet i jeszcze było żółtko więc dzisiaj jeszcze raz poprawiłam srebrzystym wszystko z palette. Sama się za to wziełam bo ostatnio fryzjerka tak mi spaliła pasma że powidziałam nigdy więcej wyszły mi prawie wszystkie białe pasemka zaraz po wizycie. I w końcu teraz jest już nieżle, muszę wspomieć że mam ciemne włosy pewnie będzie to brąz, ale w ciemnych włosach wyglądam staro więc rozjaśniam. I wszystko byłoby ok tylko że teraz mimo że włosy mi się nie spaliły nie wyszły ale- strasznie rozpaloną mam skórę na głowie i się boję że może wyjdą mi z cebulkami - czy to możliwe? błAGAM ODPISZCIE
wszystkie Ci nie wyjdą ale przesadziłaś z tym farbowaniem tyle razy... mogłas odczekać chociaż tydzień. Możliwe, ze to pieczenie to tylko z podrażnienia ale niestety cebulki łatwo uszkodzić a raz uszkodzona cebulka sie nie regeneruje. Włos wyrasta cieńszy i krócej żyje. Proponuje Ci teraz odżywki które odżywiaja i dotleniają też skórę głowy (Seboradin nano efect - pomarańczowa, balsam też pomarańczowy, Wax, Seboradin lotion)...

A ja własnie się głowięjakby tu rozjaśnić włosy o 1 ton do takich jak ma ta laska na stronie głównej w zakładce HOT - Makijaze dla blondynki... Własnie brakuje mi 1 ton do takich i nie wiem czym macie jakiś pomysł?
__________________
Zapuszczam wloski

Edytowane przez bianka12345
Czas edycji: 2010-04-21 o 13:33
bianka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 13:40   #52
asinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

1 zdjęcie przed 2 po 8 umyciach szamponem joanna trzymałam ponad 5 minut i odzywke taka sama z joanny 3 min trzymalam
asinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 13:44   #53
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez asinkaa Pokaż wiadomość
1 zdjęcie przed 2 po 8 umyciach szamponem joanna trzymałam ponad 5 minut i odzywke taka sama z joanny 3 min trzymalam
oo dzieki asinka!! różnica duza!! jasniejsze masz i to juz po 8 uzyciach super zaraz ide tez zastosować ten szampon, dam na 3 min narazie mam nadzieje ze nie wyjdzie fiolet.. p.s. co to za odzywka?tez do chlodnych blondow?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 13:52   #54
asinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

kochaneczka a wiec odzywka wygląda identycznie jak szampon tylko pisze na niej odzywka i uważaj bo brudzi ręce lepiej w rękawiczkach nakładać do tego tak jak wcześniej pisałam ja nie mam żadnych odcieni fioletu i niebieskiego ale każdemu może inaczej wyjść zwłaszcza odzywka lepiej przetestuj na kosmyku włosów i nie zniechcecaj sie bo odrazu napewno nie bedzie efektu troszke czasu potrzeba
asinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 13:59   #55
jolka_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cześć dziewczyny!

mam pytanko odnośnie farby wellaton 12.0 Po wizycie u fryzjerki (dezaktywator, rozjaśniacz, farba w piaskowym odcieniu) moje włosy są zbyt "jaskrawe" i wpadają w żółty kolor a na dole niektóre pasma są pomarańczowe! Kupiłam wellaton 12.0 i zastanawiam się czy ta farba zniweluje ten żółtawy odcień? Co o niej myślicie? Używałyście jej może? Acha! u fryzjerki byłam 10 kwietnia minęło już 1.5 tygodnia mogę zafarbować je po raz kolejny? w sobotę idę na slub siostry i nie chcę mieć tego żółtka
proszę pomóżcie
jolka_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:10   #56
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny jeśli mowa o szamponie z joanny to też go używam, ale strasznie są po nim szorstkie włosy...niestety, a jeżeli miałybyście wybierać to szampon z joanny czy płukanka?? co daje lepsze efekty i jak kondycja włosów po nich??

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Hmm...no fakt nie pomyślałam, że przecież te cholerne odrosty To powinaś odrost zobić czymś innym a później na całość białe złoto-tak mi się wydaje. Ale lepiej żeby podpowiedział Ci ktoś bardziej obeznany bo ja to tak niebardzo
no właśnie te odrosty, ale tak szczerze Ci powiem, że nie chce mi się najpierw nakładać na same odrosty, potem na całość innej farby...
bo wiesz, ten 218 srebrzysty blond mi ładnie łapie odrosty ale jest trochę za ciemny, chciałabym żeby farbka łapała mi tak odrosty ale była jaśniejsza
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:12   #57
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kochaneczka super Ci ta fryzjerka zrobiła włosy ,aż Ci zazdroszczę .
I to na wodzie 3% cudownie, naprawdę bardzo mi się podobają te Twoje włoski
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:34   #58
asinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 47
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

jolka to naturalny kolor wiec powinien zneutralizować żółć choc nie wiadomo jak przyjmie sie akurat u ciebie a po sobie wiem ze na rozjasniane włosy szybkie nakładanie farb nie wróży najlepiej przetestuj na pasmie włosów szkoda wszystkich włosów niszczyc!

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Ewciu ehh ja mam kiepskie doswiadczemie z płukankami rozcienczysz za duzo łapie fiolet na głowie lub lekko niebiesko zielony a rozcienczysz za mało to efektu rzadnego a włosy ploncze i sa sztywne a pisze o odzywce wyzej z której AKURAT JA jestem zadowolona
asinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:35   #59
katrina1105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

nikt mi nie pomoze?
katrina1105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 14:40   #60
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez katrina1105 Pokaż wiadomość
nikt mi nie pomoze?
jak zafarbujesz brązem na rozjaśnione włosy to wyjdzie Ci bardzo ciemny kolor...

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez asinkaa Pokaż wiadomość
jolka to naturalny kolor wiec powinien zneutralizować żółć choc nie wiadomo jak przyjmie sie akurat u ciebie a po sobie wiem ze na rozjasniane włosy szybkie nakładanie farb nie wróży najlepiej przetestuj na pasmie włosów szkoda wszystkich włosów niszczyc!

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Ewciu ehh ja mam kiepskie doswiadczemie z płukankami rozcienczysz za duzo łapie fiolet na głowie lub lekko niebiesko zielony a rozcienczysz za mało to efektu rzadnego a włosy ploncze i sa sztywne a pisze o odzywce wyzej z której AKURAT JA jestem zadowolona
bo właśnie skończył mi się szampon z joanny i nie wiem czy znowu go kupić czy płukankę??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.