kilka porad jednoczesnie-bardzo prosze!!;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-25, 21:35   #1
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414

kilka porad jednoczesnie-bardzo prosze!!;)


Witam
Wiec po mojej kilkugodzinnej wycieczce po forum fryzjerskim wizazu wywiedzialam sie ze podciecie koncowek nie przyspieszy porostu wlosow tylko poprawi ich wyglad-i to jest pierwsze pytanie czy tak do konca jesta drugie to takie jak w takim razie moge przyspieszyc porost moich wlosow, gdyz kiedys rosly mi one szybko ale mialam taki okres ze czesto stosowalam zelazko bez zadnej pielegnacji i tym doprowadzilam swoje wlosy do kompletnej ruiny.Teraz stosuje maseczke na wlosy Wella Vivality i juz ich nie prostuje.Zdaje sobie sprawe z tego ze podciecie koncowek nie spowoduje tego ze beda szybko rosly a jesli ich nie obetne to zniszczony wlos bedzie mial opory w rosnieciu i kolo sie zamykaMusze zapuscic do czerwca jeszcze ok 7-8 cm wlosow tak by siegaly mi lopatek i abym mogla wtedy odwiedzic pania Grażyne (oczywiscie mowa o pani, ktora udziela porad na wizazu)Chcialam jeszcze dodac, ze moje wlosy to byla istna ruina ale po stosowaniu wyzej wymienionej maseczki troche poprawil sie ich wyglad.Moze moglybyscie mi jeszcze polecic jakas dobra maske lub odzywke?Przepraszam, ze sie tak rozpisalam ale bardzo potrzebuje porad i odpowiedzi na pytania, ktore tu zawarlam
serdecznie pozdrawiam
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-25, 21:44   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: kilka porad jednoczesnie-bardzo prosze!!;)

to jak szybko wlosy rosną(ok 1-1,5cm miesiecznie)tez troche zalezy od genetyki, podcinanie nie wpływa na gestposc ani na wzrost, raczej na wyglad, jezeli ta odzywka ci słuzy to ja stosuj, pij drożdze : łyżeczka drozdzy piekarniczych+łyzeczka cukru lub miodu, rozetrzec, zalac wrzącym mlekiem lum wrzacą wodą trzy czwarte szklanki, ostudzic i pić dwa razy dziennie przez 6 tygodni
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-26, 07:40   #3
JOWI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 7
Re: kilka porad jednoczesnie-bardzo prosze!!;)

Ja polecam odżywkę do włosów Henna Treatment Wax (dostępny do włosów blond lub ciemnych) w aptece za około 20 zł.
Z tymi drożdżami tobym uważała bo drożdże pęcznieją w żołądku i mogą Ci zaszkodzić. Pozdrawiam
JOWI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-26, 08:25   #4
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: kilka porad jednoczesnie-bardzo prosze!!;)

Drożdze mogą też uczulić (jak wszystko zresztą). Ja jestem uczulona na tabletki z drożdży, które brałam kiedyś na poprawę kondycji cery. Po drożdzach zawsze dostawałam wysypkę na łokciach i kolanach. Pozdrawiam
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-26, 12:31   #5
Lilith81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 28
Re: kilka porad jednoczesnie-bardzo prosze!!;)

ja jestem zwolenniczką drożdży- sama od paru lat stosuje drożdże w tabletkach- lewitan- na mnie działają b.pozytywnie
Z odżywek polecam Henna Treatment Wax, ampułki Radical lub serię Złota Linia pantene pro-v (co aktualnie używam- też mam zniszczone -rozjaśnianiem włosy)
Lilith81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-26, 22:23   #6
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: kilka porad jednoczesnie-bardzo prosze!!;)

napewno nie rosną w żoładku!! ale moze jak ktoś jest alergikim to moze i moga uczulić, narazie nie słyszałam o takich reakcjach, raczej o dorych skutkach kuracji
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-27, 16:07   #7
bambi69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 4
Re: kilka porad jednoczesnie-bardzo prosze!!;)

na porost i wypadanie rewelacyjne sa tabletki silica i nie drogie a na zniszczone wlosy jesli stac cie maska Biotherm Re.source.Ja co miesiac farbuje wlosy i to zazwyczaj rozjasniam i stosuje prostownice a ze ta odzywka wspaniale nawilza je to moge to robic bez obaw.I jeszcze kosmetyki firmy Ekinos mi odratowaly wlosy po dekoloryzacji z czarnych!
bambi69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-27, 20:58   #8
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414
Re: kilka porad jednoczesnie-bardzo prosze!!;)

Bambi dzieki, a moglabys mi powiedziec cos o tych tabletkach np. z czego one sa, cena w przyblizeniu itp?dzieki za wszystkie porady, napewno sie do nich zastosuje.Ale teraz mam glupiutki dylemacik czy obciac te koncowki czy niePozdrawiam
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-28, 10:13   #9
bambi69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 4
Re: kilka porad jednoczesnie-bardzo prosze!!;)

sa to tabletki z witaminami,mineralami i ziolami na wzmocnienie wlosow,skory i panokci.Ja za 100 tabletek(1 opakowanie) zaplacilam 27zl.Polecila mi pani w aptece ze sa tanie a maja taki sam sklad jak te drogie.A co do koncowek to ja tez mam strasznie zniszczone ale narazie nie obcinam bo przez to obcinanie juz od 2 lat nie moge zapuscic na dłuzsze
bambi69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.