Nie zmarszczki, ale opadanie i puchnięcie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-16, 13:26   #1
Black_Rose
Zadomowienie
 
Avatar Black_Rose
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 003
GG do Black_Rose

Nie zmarszczki, ale opadanie i puchnięcie.


Kiedy patrze na moja mame i na siebie juz teraz (30lat) dostrzegam, ze na zmarszczki przyjdzie u mnie czas kolo 60... ale mam niestety sklonnosci do opadajacej buzi, napuchnietych workow pod oczami, "pyzowacenia". Nawet nie wiem czy sensem jest stosowanie kremow przecizmarszczkowych...Co stosowac, aby temu zapobiec??
Black_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 22:15   #2
ania_w37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Nie zmarszczki, ale opadanie i puchnięcie.

polecam Ci zabieg Carboxyterapi na oczy, ja mam trochę inny problem w gtej okolocy ale zabieg jest na tyle fajny ze mmoze Ci tez pomoże. Ja chodze do Femmalium na Poznańską w Krakowie, i polecam Ci Panią Gosię taką blondyneczkę
ania_w37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 01:17   #3
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Nie zmarszczki, ale opadanie i puchnięcie.

Również tam byłam, tylko na zrobieniu tipsów u Pani Ani... za jedyne 170 zł, chociaż na stronie internetowej widniało 100. Przy płaceniu byłam bardzo zaskoczona. Pani w recepcji, która przyjmowała pieniądze stwierdziła, że są już nieaktualne...
Tipsy odpadły po paru dniach - reklamacji nie uznano (kosmetyczka stwierdziła, że z pewnością uszkodziłam je mechanicznie - szkoda słów).
Mają ceny z kosmosu.

PS. Prawie we wszystkich swoich postach, a masz ich zaledwie 7 wychwalasz pod niebiosa tylko ten salon.
To Twoje wypowiedzi:


1.
"Polecam Ci zabieg Carboxyterapi na oczy, ja mam trochę inny problem w gtej okolocy ale zabieg jest na tyle fajny ze mmoze Ci tez pomoże. Ja chodze do Femmalium na Poznańską w Krakowie, i polecam Ci..."

2.
"Ja zawsze jestem zadowolona z femmalium, a juz bardzoooooooooo dlugo robię sobie tam paznokcie. Mozę jakiś pech Cie spotkal "

3.
"Ja chodzę do Femmalium na Poznańską, dlatego że bardzo tam dbają o higienę. to jest dla mnie najwazniejsze bo nie chciałabym si ee czymś zarazić "

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A Autorce wątku polecam ten zabieg:
SPM DIGITAL Weyergans ( aparat SPM, niemieckiej firmy Weyergans)
fantastyczne napięcie skóry i rekonstrukcja owalu twarzy - zabieg kolagenowy na twarz.
Jeśli myślisz, że nie jest możliwe odjęcie Ci lat w ciągu zaledwie 1, 5 godziny - to jesteś w błędzie. Zabieg kolagenowy Weyergans to intensywny masaż próżniowy z użyciem naturalnego kolagenu, co sprawi , że Twoja skóra stanie się gładka , jędrna i fantastycznie rozjaśniona. Doskonała propozycja dla osób walczących z " chomikami" , obwisłą skórą lub skórą , któta straciła blask. Zabieg kolagenowy to prawdziwa feeria preparatów, masek i koktaili , które sprawią , że ubędzie Ci lat. Doskonała propozycja przed wielkim wyjściem.Rezultaty wprawią Cię w zachwyt. W ramach zabiegu: masaż w podciśnieni SPM Digital , ampułka z koktailem , masaż ultradżwiekami oraz maska algowa Weyergans.

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-03-17 o 11:26
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 16:50   #4
Black_Rose
Zadomowienie
 
Avatar Black_Rose
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 003
GG do Black_Rose
Dot.: Nie zmarszczki, ale opadanie i puchnięcie.

dzieki sliczne za porade, mieszkam w UK, wiec tutaj musze sie za czyms podobnym rozejzec, ale moze dacie rade mi polecic jakis krem do codziennej pielegnacji, mam cere mieszana ale odwodniona no i to co opisalam na poczatku...
Black_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 18:19   #5
agacio
Zadomowienie
 
Avatar agacio
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z laptopka ;)
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nie zmarszczki, ale opadanie i puchnięcie.

Kremy/sera przeciwzmarszczokowe jak najbardziej profilaktycznie stosuj np na noc.
Na dzień nawilżające kremy pod makijaż.


Warto się jednak zastanowić skąd ta opuchlizna? Czy utrzymuje ciągle? Często spuchnięta twarz i worki pod oczami (nie mylić z podkowami) są oznaką kłopotów z nerkami... może warto się przebadać, ale może taka Twoja uroda po mamusi Jeśli opuchlizna utrzymuje się wyłącznie rano i po pionizacji ciała wszystko wraca do normy jest to skutek nocnego zastoju limfy, warto wtedy dodatkowo ochlapać twarz zimną wodą.
__________________
sudokuholiczka

literakomaniaczka

Mój wątek wymiankowy zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733577

27
agacio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 23:45   #6
ania_w37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 15
Dot.: Nie zmarszczki, ale opadanie i puchnięcie.

Tak jak wczesniej polecam Ci Carboxyterapię bo efekt po prostu jest.
Chyba że tak jak poleca Pani Pola1974, która na marginesie bardzo mnie rozbawiła swoim postem, zaryzykujesz i zrobisz sobie :
A Autorce wątku polecam ten zabieg:
SPM DIGITAL Weyergans ( aparat SPM, niemieckiej firmy Weyergans)
fantastyczne napięcie skóry i rekonstrukcja owalu twarzy - zabieg kolagenowy na twarz.
Jeśli myślisz, że nie jest możliwe odjęcie Ci lat w ciągu zaledwie 1, 5 godziny - to jesteś w błędzie. Zabieg kolagenowy Weyergans to intensywny masaż próżniowy z użyciem naturalnego kolagenu, co sprawi , że Twoja skóra stanie się gładka , jędrna i fantastycznie rozjaśniona. Doskonała propozycja dla osób walczących z " chomikami" , obwisłą skórą lub skórą , któta straciła blask. Zabieg kolagenowy to prawdziwa feeria preparatów, masek i koktaili , które sprawią , że ubędzie Ci lat. Doskonała propozycja przed wielkim wyjściem.Rezultaty wprawią Cię w zachwyt. W ramach zabiegu: masaż w podciśnieni SPM Digital , ampułka z koktailem , masaż ultradżwiekami oraz maska algowa Weyergans

Albo najlepiej zrob jeden i pozniej drugi i sama ocen skutecznosc. ja moge cos powiedziec na ten temat bo zawsze chodze na nowosci i wiem na sto procent co jest dobre. A zabieg który proponuje Ci Pola1974 troch przestarzały jak dla mnie, bo tego typu to ja sobie robiłam 10 lat temu. Wybór należy do Ciebie
ania_w37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.