Pytanie do fryzjerek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-09, 01:48   #1
Estrellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11

Pytanie do fryzjerek


Witajcie, chciałabym powrócić do naturalnego koloru włosów, poniżej znajdują się krótkie filmy. Mój naturalny kolor najbardziej jest podobny do filmu nr 1 (chodzi mi o tę małą dziewczynkę-blondyneczkę, jaka występuje na samym początku filmu). Obecnie mam blond tego samego poziomu, tylko delikatnie ocieplony. Jednak chciałabym powrócić do naturalnego blondu. Włosy mam zdrowe, niewysuszone,itp., ale marzę o moim naturalnym. W zasadzie mogłabym nie farbować już włosów, bo odrosty mam delikatnie chłodniejsze od farbowanych szamponem koloryzującym na delikatnie cieplejszy odcień. (Kolor wygląda bardzo naturalnie).
Link do krótkiego filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=QXdYB...eature=related
Podkreślam w tym linku chodzi mi o małą dziewczynkę - blondynkę, jest na początku tego filmu

Drugi link, to kobieta w lokach i koku. Mam do niej bardzo podobny kolor, jak ma koka. Proszę spójrzcie na cały ten film. Moje pytanie odnośnie tego filmu to jak wyczarować te drobniejsze loki i kok, czy on ma jakąś specyficzną nazwę Pewnie sama takiego nie wyczaruję, ale chciałabym dobrze fryzjerowi wytłumaczyć (ze zdjęciem) jak ma mnie uczesać w tego koka.

Link: http://www.youtube.com/watch?v=dLKF5...response_watch

Trzeci link-to kolor, który urzekł Kogoś i chciałabym dowiedzieć się, jaki to będzie kolor.
Link: http://www.youtube.com/watch?v=NPTswZP-Avc
To z reklamy perfum
Podsumowując, jaki kolorek ma dziewczynka w pierwszym filmie i Sonya Smith (też blondynka) w drugim filmie, jak wyczarować jej drobne loki i jak wytłumaczyć dokładnie fryzierowi, jak ma wyczarować mi tego koka na głowie, oczywiście ze zjęciem.
I czwarte pytanie, jaki kolor włoów ma dokładnie ta modlka w reklamie perfum.
Interesują mnie jedynie delikatne farby profesjonalne, bo nie chce już zmieniać odcienia włosów, tym bardziej jak jestem jasna z natury.
Ja myślę, że to będzie 10,1-czyli bardzo bardzo jasny blond popielaty, zastanawiam się też nad 9,1 czyli bardzo jasny blond popielaty oraz nad 10,12 to bardzo bardzo jasny blond popielato - perłowy ten z Loreal Luo color (na testerku był identyczny z moim odrostem, tylko jak on wychodzi na włosach...). Dodam, że mi kolorki wychodzą zawsze jak na próbniku, jedynie później ocieplają się delikatnie, ale żółtka nie znam.
Dodaję jeszcze przykładową paletę z Loreal Majirel-odcienie tylko popielate.
I moje ostatnie pytania, czy w farbach, jak np. Luo color, Majirel, Alfaparf poziomy 10 są z rozjaśniaczem czy bez? Czy poziomy 10 1/2 z Majirel są z rozjaśniaczem czy nie? Albo prościej, po czym poznać, że w farbie jest rozjaśniacz. Wszyscy mi mówili, że Majirel, Luo color, Alfaparf poziomy do 10 nie mają rozjaśniacza, a poziom 11 i 12 np. z Alfaparf to chyba taki rozjaśniacz w farbie już ma? Bo poziomy 11 i 12 są nazwane rozjaśniające, czyli te rozjaśniające i superrozjaśniające już rozjaśniacz mają a te nazwane nie-rozjaśniające są bez rozjaśniacza? Chciałabym kiedyś spróbować poziom 11 i 12, ale do refleksów na włosy jasne o poziomie 10, czy mogłabym użyć do nich zaledwie 6% wody? Włosy rozjaśniają mi się bardzo dobrze. Czy do poziomu 11 i 12 mogłabym (tylko do refleksu) dać 6% wodę, bo chciałabym nieco jaśniejszy odcień niż po 10, ale nie jakiś biały, tylko delikatnie jaśniejsze niuanse. W tych filmach światło (kiedy jest ciemno) też przyciemnia kolor włosów.

Za wszelkie rady wielkie podziękowania

Edytowane przez Estrellaa
Czas edycji: 2010-01-09 o 01:51
Estrellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 18:02   #2
Estrellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: Pytanie do fryzjerek

Proszę o radę. Dodaję jeszcze link modelki reklamujące perfumy. http://beauty.blog.nl/files/2009/06/...-demon-va1.jpg

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

hello

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

hello
Estrellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.