Roczna Szkoła Paznokcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-05, 13:22   #1
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096

Roczna Szkoła Paznokcia


Cześć Dziewczyny!
Mam do Was pytanie... Jestem zainteresowana roczną szkołą paznokcia Jakubowksich, ale przenigdzie nie mogę znaleźć jakichkolwiek istotnych i przydatnych informacji na jej temat. Wiem,że jest ona nową ale i bardzo profesjonalną szkołą.
Zajmuję się już od prawie 2 lat przedłuzaniem i zdobieniem paznokci, ale moja pasja nie daje mi żyć więc myślę również o takiej profesjonalnej szkole. Czy wiecie coś o tym, słyszałyście, a może uczycie się w tej szkole....??

Baaardzo gorąco proszę Was o odpowiedzi
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 17:38   #2
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: Roczna Szkoła Paznokcia

oj nie wiem nic na ten temat, ale hmm bardzo ciekawe tez bylabym zainteresowana

to co znalazlam na innym forum:
"ROCZNA SZKOLĄ ANETY I TOMKA JAKUBOWSKICH i dzwoniłam zeby sie wszystkiego dowiedziec. Nauka to 10 miesiecy a w kazdym miesiacu jeden zjazd (cena 500zł) dwudniowy oczywiście. Nauka to wyklady i praktyka, wszystkie metody zdobienia, manicure pedicure iwszystko co jest związane z pazurkami tymi na dole i na górze "
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 19:10   #3
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Roczna Szkoła Paznokcia

500 zł za 1 zjazd??????? czy za 10 miesięcy ???
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 19:20   #4
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: Roczna Szkoła Paznokcia

karolka-bobasek dziękuję za zainteresowanie tematem!! Tą infoormację też juz wyhaczyłam jakis czas temu. Cena TO 5 tys zł za całą szkołę tj.za 10 miesięcy. Z jednej strony to dużo z drugiej mało, bo ok 1,5 tys trezba zapłacic za 5 dniowy kurs a tutaj mamy rok pracy z tymi metodami i tak mysle ze po takiej szkole po prostu chyba nie da się nie zostać profesjonalistą.

Interesują mnie bardziej takie inforamacje:

gdzie? tzn Łódź czy Warszawa
czy nabór jest tylko co rok czy co semestr
i oczywiście najważniejsze chyba to wrażenia ze szkoły dziewczyn juz tam uczęszczających
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 19:25   #5
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Roczna Szkoła Paznokcia

a ja znalazłam jeszcze 1 informację, cytuję:
"Kolejna rzecz - Jakubowscy, czterokrotni mistrzowie w przedłużaniu i zdobieniu paznokci, mnóstwo kobiet do nich przyjeżdża z całej Polski, bo nikt nie robi tak jak Jakubowscy... Koszt kursu u nich 600 zł plus zestaw startowy Young Nails za ok 350 zł czyli w sumie 950 zł, czas trwania kursu - 1 dzień. Wiem bo dzwoniłam i pytałam."

tylko, ze to dot. kursu 1-dniowego, wiec rzeczywiscie bardziej sie opłaca kurs 10-mies. Moze po prostu zadzwon i wypytaj o wszystko?
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 19:31   #6
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: Roczna Szkoła Paznokcia

Tak też myślę, że zadzwonię

Jak bede coś więcej wiedzieć to na pewno się podziele z Wami informacjami.
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 20:29   #7
Sylunia1987
Raczkowanie
 
Avatar Sylunia1987
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Elbląg/Grudziądz
Wiadomości: 77
GG do Sylunia1987
Dot.: Roczna Szkoła Paznokcia

Truscafka i co juz wiadomo co z ta szkola?Bylas w niej?tez bylabym zaintereswoana...
Sylunia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 11:51   #8
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: Roczna Szkoła Paznokcia

O matko 5 tyś zł za 1 rok nauki i tylko jeden zjazd w miesiącu
Toż to droższe niż studia...
Ja właśnie kończę szkołę 1 roczną (studium), kierunek wizaż i stylizacja paznokci, zjazdy dwa razy w miesiącu (dwa weekendy),wszystkie materiały zapewnione, przedłużamy pazurki dobrymi jakościowo produktami m.in IBD,EF...
A czesne miesięcznie wynosi 170zł. Nauka trwa 10 miesięcy.

W czerwcu wybieram się na studia kosmetologia ze specjalizacją stylizacja paznokci i tam czesne miesięcznie wynosi 470zł.

Zastanów się czy warto bo przez te 10 miesięcy wychodzi na to że bedziesz miała 10 zjazdów (weekendów )które będą Cię kosztowały 5 tyś.

Mój kurs trwał 5 weekendów, pracowałyśmy od razu na modelkach i kosztował mnie 1650zł z noclegami, co prawda było to rok temu i teraz może być drożej ale mocno zastanowiłabym się nad wyborem tej szkoły tym bardziej że nie ma zbyt dużo opini na jej temat. No chyba że tak jak mówisz potraktujesz to jako 10miesięczn kurs
POZDRAWIAM

Edytowane przez mmagda1988
Czas edycji: 2009-01-26 o 11:53
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 12:19   #9
Sylunia1987
Raczkowanie
 
Avatar Sylunia1987
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Elbląg/Grudziądz
Wiadomości: 77
GG do Sylunia1987
Dot.: Roczna Szkoła Paznokcia

A gdzie robilas ta szkole?Zapewne chodzi ci o TEB?Gratuluje,ze trafiles wlasnie na dobre prosukty.Ja robie szkole kosmetyczna w TEBie,ale nie mamy przedluzania.byly organizowane kursy z LaFemme,ale to beznadzieja.ja robilam kursik w EF.
Nigdy nie slyszalam o takiej specjalizacji na kosmetologii...?

Edytowane przez Sylunia1987
Czas edycji: 2009-01-26 o 12:30
Sylunia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 14:46   #10
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: Roczna Szkoła Paznokcia

Tak na kosmetyce w Tebie nie ma przedłużania i stylizacji, dlatego też wybrałam WiSP, co prawda ta szkoła to jeżeli chodzi o mnie to taki zapełniacz czasu, ponieważ i tak już od prawie roku pracuje w zawodzie Natomiast na produkty nie mogę narzekać , można popróbować różnorodnych dość dobrych firm. Ale jak dla mnie poziom i zakres materiału jest troszkę niewystarczający dlatego zamierzam podjąć studia. Co do kosmetologi ze specjalizacją s.p ciężko jest uzyskać zadawalające informacje ale jak tylko uzyskam pewną odpowiedż dam znać...
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 00:31   #11
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Roczna Szkoła Paznokcia

http://www.youngnails.pl/
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-26, 20:05   #12
Blejsia
Raczkowanie
 
Avatar Blejsia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 69
Dot.: Roczna Szkoła Paznokcia

hej własnei dzis wyczytalam rowniez na temat rocznej szkoly w akademi paznokcia i rowniez mnie to zainteresowalo ale jest tu tylko podany nr tel.0-42 630-72-38 adres oraz strona moze podam stronke www.womennails.pl

A własnie jestem rowniez zainteresowana tym kierunkiem ze specjalizacja paznokci co to i gdzie??
Blejsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 13:07   #13
natus2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 168
Dot.: Roczna Szkoła Paznokcia

cześć dziewczyny ja również jestem zainteresowana zrobieniem tej szkoły rocznej tylkona stronce nic nei ma że to szkoła a mampytanko do tych dziewczyn które tam dzowniły czy po ukończeniu szkoły dostaje sie tytuł technik stylizacji paznokci?
natus2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 21:44   #14
insane0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Roczna Szkoła Paznokcia

Hej. Ja również interesowałam się tą szkołą i nawet dzowniłam się dowiedzieć przed 1 naborem, zaraz po jej powstaniu. Niestety trafiłam na kogoś, kto zupełnie nie wiedział ocb i kazał dzwonić później. Jakoś zrezygnowałam, a teraz chętnie znowu bym spróbowała Może spotkamy się na tych zjazdach A co do czesnego to faktycznie droga zabawa, bo tyle się płaci za studia prywatne dzienne.
insane0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 02:51   #15
agniwszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 38
Dot.: Roczna Szkoła Paznokcia

dziewczyny ja skonczylam ta szkole w marcu tego roku i jestem bardzo zadowolona polecam ja oczywiscie, dodam ze wczesniej nie mialam stycznosci z paznokciami a naprawde duzo sie nauczylam pani kasia, anetka i pan tomek sa naprawde fajni i swietnie przekazuja swoja wiedze! szkola kosztuje 600 zloty za zjazd, jest dziesiec zjazdow zakonczonych egzaminami teoria i praktyka, praca dyplomowa na koniec a do niej przygotowujesz sie caly rok... rok mozna zaczac albo we wrzesniu albo w luty-marzec ale warto zapisywac sie wczesniej bo z tego co wiem to maja sporo chetnych grupy sa okolo 16 osobowe w mojej grupie bylo 12 osob. pozdrawiam
__________________
Agnieszka

Edytowane przez agniwszka
Czas edycji: 2009-07-12 o 02:53
agniwszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 23:51   #16
gremma85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Roczna Szkoła Paznokcia

Witam, jestem z Grudziądza i szykam szkoły która nauczy mnie zdobienia paznokci. Jeśli ktoś wie coś wiecej na ten temat czekam na info. pozdrawiam.
gremma85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 17:07   #17
Blejsia
Raczkowanie
 
Avatar Blejsia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 69
Dot.: Roczna Szkoła Paznokcia

Cytat:
Napisane przez mmagda1988 Pokaż wiadomość
Tak na kosmetyce w Tebie nie ma przedłużania i stylizacji, dlatego też wybrałam WiSP, co prawda ta szkoła to jeżeli chodzi o mnie to taki zapełniacz czasu, ponieważ i tak już od prawie roku pracuje w zawodzie Natomiast na produkty nie mogę narzekać , można popróbować różnorodnych dość dobrych firm. Ale jak dla mnie poziom i zakres materiału jest troszkę niewystarczający dlatego zamierzam podjąć studia. Co do kosmetologi ze specjalizacją s.p ciężko jest uzyskać zadawalające informacje ale jak tylko uzyskam pewną odpowiedż dam znać...

hej i jak udalas sie na te studia??czy jest na nich specjalizacja ze stylizacja pazurkow??a ta szkola roczna ktora ukonczylas to gdzie i jaka??
Blejsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.