zmiana kształtu ust - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-24, 10:15   #1
palmer
Raczkowanie
 
Avatar palmer
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: my little heaven
Wiadomości: 226

zmiana kształtu ust


Na wstępie - wybaczcie jeśli ten wątek nie pasuje do tematu metamorfozy, ale nie bardzo wiedziałam gdzie go umiejscowić

Moje pytanie tyczy się zmiany kształtu ust przez wypełnienie kwasem hialuronowym, jednak nie o to w jaki sposób się to robi albo czy boli,
moje pytanie dotyczy raczej samej metamorfozy ust a co za tym idzie wyglądu twarzy...
Bardzo bym chciała usta powiekszyć, jak najbardziej naturalnie, tyle że nie wiem jak to będzie wyglądać u mnie na twarzy ( nie chodzi mi o jakąś bardzo drastyczną zmianę - nie oczekuję ust w stylu Rosie Huntington)
I moje pytanie (może się wydać strasznie idiotyczne ) ale czy można coś zrobić z ustami przed ich wypełnieniem żeby sprawdzić jak mniej więcej będzie się wyglądało po wypełnieniu?? Czy obrysowanie ust konturówką poza granicą czerwieni wargowej tak aby wyglądały na większe i wypełnienie ich pomadką aby miały jednolity kolor daje wizualny efekt podobny albo nawet taki sam jak po wypełnieniu ???

Już tak robiłam ("powiekszałam" za pomocą konturówki i szminki) ale ten efekt wyglądał na mojej twarzy raczej dziwnie i własciwie nie pasował zupełnie do mnie
ale z kolei jak oglądam zdjęcia dziewczyn po wypełniaczu to żadna nie wyglądała dziwnie, wręcz przeciwnie takie usta tylko dodawały uroku (oczywiście o ile nie przesadziła i nie wyglądały jak pontony)

Bardzo proszę o doradzenie mi w tej kwestii, bo to jednya rzecz która powstrzymuje mnie przed tym aby wypełnić usta. Bardzo proszę o opinie dziewczyn które miały już usta wypełniane kwasem.

Pozdrawiam Palmer
palmer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 16:09   #2
dzasmine
Przyczajenie
 
Avatar dzasmine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 27
Dot.: zmiana kształtu ust

jeśli zależy Ci na naturalnym efekcie powiększenia ust, spróbuj z lip injection marki freezeframe. to wypełnianie ust kwasem hialuronowym, ale nieinwazyjne, daje subtelny, ale już widoczny efekt. ja jestem zachwycona, także warto spróbować zanim sięgnie się po skalpel
dzasmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.