Hot Couture edp - wygląd opakowań - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-18, 19:42   #91
nikielka
Raczkowanie
 
Avatar nikielka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 421
Dot.: Hot Couture edp - wygląd opakowań

Dziewczyny,
przeczytałam cały wątek i chcę się upewnić, czy dobrze rozumiem.

Ta aukcja tutaj:

http://cgi.ebay.co.uk/Hot-Couture-Gi...d=p3286.c0.m14

to dawna normalna wersja EDT?

Czy jednak Collection No. 1 (napis na opakowaniu pod Hot Couture) to jeszcze coś zupełnie innego?

Z góry dziękuję za odpowiedź, poluję na zwykłą wersję EDT i nie chcę zaliczyć wtopy.

EDIT: Myślicie, że zapach się nie zmienił przez tyle czasu?
nikielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 19:52   #92
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Hot Couture edp - wygląd opakowań

Cytat:
Napisane przez nikielka Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
przeczytałam cały wątek i chcę się upewnić, czy dobrze rozumiem.

Ta aukcja tutaj:

http://cgi.ebay.co.uk/Hot-Couture-Gi...d=p3286.c0.m14

to dawna normalna wersja EDT?

Czy jednak Collection No. 1 (napis na opakowaniu pod Hot Couture) to jeszcze coś zupełnie innego?

Z góry dziękuję za odpowiedź, poluję na zwykłą wersję EDT i nie chcę zaliczyć wtopy.

EDIT: Myślicie, że zapach się nie zmienił przez tyle czasu?


To wersja edt Mam taką samą. Zapach w mojej flaszce jest niezmieniony ale to wszystko zależy od tego jak był przechowywany
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 20:38   #93
nikielka
Raczkowanie
 
Avatar nikielka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 421
Dot.: Hot Couture edp - wygląd opakowań

Dziękuję Ci bardzo.
nikielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 11:54   #94
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Hot Couture edp - wygląd opakowań

Dziewczyny zaznajomiłam się z wątkiem bo wczoraj znalazłam tester Hot Couture 100 ml w przystępnej cenie w perfumerii internetowej i też pogubiłam się z wyglądem buteleczek Wiele lat temu zakochalam sie w tym zapachu ( dobre 10 lat temu) nie mając jeszcze wtedy świadomości że zapach jest 1 ale sa 2 wersje: edp i edt. Mam miniaturkę edp jeszcze z czarną panią. 2 lata temu będąc w szkocji natknęłam się na wersję edt, ktora na mnie rozwinęla się jak lody waniliowo-malinowe, pięknie cieplo i o zgrozo 30 ml kosztowało tylko 14,99 funtów a ja tak sie czaiłam że nie kupilam Mam nadzieję że odróżniam buteleczki dobrze: różowa jest wersją edt, a taka beżowa wersją edp - bo mi ciągle stary design siedzi jeszcze w głowie Czy macie porównianie ktora z nich jest na Was bardziej trwała? Tak czy tak zamówiłam opiszę wrażenia jak ją dostanę

A co powiecie o tym? to różowa jest edt czy edp?
http://www.perfumy-perfumeria.pl/pro...na-Tester.html

http://www.perfumy-perfumeria.pl/pro...wa-Tester.html

czyżby opisy byly na opak? czy ja cos zle zrozumiałam w waszych poprzednich postów?
Proszę o wyjaśnienie

Edytowane przez madziullka
Czas edycji: 2011-07-03 o 12:12
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 07:52   #95
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Hot Couture edp - wygląd opakowań

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
Dziewczyny zaznajomiłam się z wątkiem bo wczoraj znalazłam tester Hot Couture 100 ml w przystępnej cenie w perfumerii internetowej i też pogubiłam się z wyglądem buteleczek Wiele lat temu zakochalam sie w tym zapachu ( dobre 10 lat temu) nie mając jeszcze wtedy świadomości że zapach jest 1 ale sa 2 wersje: edp i edt. Mam miniaturkę edp jeszcze z czarną panią. 2 lata temu będąc w szkocji natknęłam się na wersję edt, ktora na mnie rozwinęla się jak lody waniliowo-malinowe, pięknie cieplo i o zgrozo 30 ml kosztowało tylko 14,99 funtów a ja tak sie czaiłam że nie kupilam Mam nadzieję że odróżniam buteleczki dobrze: różowa jest wersją edt, a taka beżowa wersją edp - bo mi ciągle stary design siedzi jeszcze w głowie Czy macie porównianie ktora z nich jest na Was bardziej trwała? Tak czy tak zamówiłam opiszę wrażenia jak ją dostanę

A co powiecie o tym? to różowa jest edt czy edp?
http://www.perfumy-perfumeria.pl/pro...na-Tester.html

http://www.perfumy-perfumeria.pl/pro...wa-Tester.html

czyżby opisy byly na opak? czy ja cos zle zrozumiałam w waszych poprzednich postów?
Proszę o wyjaśnienie
Opisy w tej perfumerii są pokręcone-różowa to edt, a beżowa edp na 100%.
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 01:58   #96
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Hot Couture edp - wygląd opakowań

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Opisy w tej perfumerii są pokręcone-różowa to edt, a beżowa edp na 100%.
dzięki serdeczne
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 09:03   #97
olu ia
Raczkowanie
 
Avatar olu ia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 230
Dot.: Hot Couture edp - wygląd opakowań

Niewiem czy dobry wątek odkopałam , ale mam pytanie odnośnie HC EDP , mam taką zakupioną w polecanej perfumerii internetowej i raczej jest wszystko ok , tylko na mnie strasznie słabo pachnie prawie nikt ich nie czuje jak pytam córci to mówi ,że coś tam słabo bardzo pachnie .Dziwi mnie to bo opinie jakie czytałam potwierdzały ,że zapach trwały i mocny a tu u mnie klops
Czy ktoś z Was też tak ma , czy ja mam taką skórę niedobrą
Muszę zaznaczyć , że kocham ten zapach straszliwie i chciałabym nim pachnieć chociaż trochę
olu ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 11:36   #98
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Hot Couture edp - wygląd opakowań

Cytat:
Napisane przez olu ia Pokaż wiadomość
Niewiem czy dobry wątek odkopałam , ale mam pytanie odnośnie HC EDP , mam taką zakupioną w polecanej perfumerii internetowej i raczej jest wszystko ok , tylko na mnie strasznie słabo pachnie prawie nikt ich nie czuje jak pytam córci to mówi ,że coś tam słabo bardzo pachnie .Dziwi mnie to bo opinie jakie czytałam potwierdzały ,że zapach trwały i mocny a tu u mnie klops
Czy ktoś z Was też tak ma , czy ja mam taką skórę niedobrą
Muszę zaznaczyć , że kocham ten zapach straszliwie i chciałabym nim pachnieć chociaż trochę
Czaje sie na ten zapach, ale przyznam, ze prawie go nie znam Waham sie nad zakupem w ciemno nawet i obstawiam raczej edp, wydaje mi sie nawet, ze chyba mialam kiedys probke tych perfum i wowczas bardzo mi sie spodobaly, ale nie wiem dlaczego zapomnialam i o probce i o perfumach w ogole. Moze akurat cos innego wtedy bylo na horyzoncie. Ale prawie na 100% apach byl mocny i trwaly, natomiast cos blizej moglabym powiedziec po 2-3 dniach globalnych testow... Moze masz taka skore (ja zreszta tez), ze zapachy sie na niej kiepsko trzymaja?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 18:02   #99
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Hot Couture edp - wygląd opakowań

HC ładnych parę lat temu zostały zmienione, zmiany dotyczą zarówno butelek jak i zapachów.

Wersje pierwotne:
obie butelki miały wygrawerowane sylwetki kobiet, na kartonikach obok logo perfum były wytłaczane szpilki.
Zapachy:
edt- malinowy słodziak o wielkiej trwałości i pięknym ogonie, cudny i zbiera wiele komplementów.
edp - butelka z czarną ścianką tylną, na przedniej wtpiaskowana postać kobiety - zapach malinowo-wetiwerowo-ambrowy, słodko - wytrawny o dużej trwałości i emanacji.


Po reformulacji:
oba kartoniki bez szpilek, butelki bez postaci kobiety.
Zapachy: obie wersje pozbawione mocy, charakteru, wydaje mi się że edp jest teraz słabsze i mniej pazurzaste, brak nuty wetiweru.
edt wypada po reformulacji imho lepiej, jest mocniejsze i trwalsze ale i tak nowe wersje to popłuczyny po starych.


Stare wersje można jeszcze dostać w sieci jednak przestrzegam bo trafiają się zepsute egzemplarze, trafiłam na takie już 2 razy.
__________________



renia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 20:42   #100
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Hot Couture edp - wygląd opakowań

Cytat:
Napisane przez renia30 Pokaż wiadomość
HC ładnych parę lat temu zostały zmienione, zmiany dotyczą zarówno butelek jak i zapachów.

Wersje pierwotne:
obie butelki miały wygrawerowane sylwetki kobiet, na kartonikach obok logo perfum były wytłaczane szpilki.
Zapachy:
edt- malinowy słodziak o wielkiej trwałości i pięknym ogonie, cudny i zbiera wiele komplementów.
edp - butelka z czarną ścianką tylną, na przedniej wtpiaskowana postać kobiety - zapach malinowo-wetiwerowo-ambrowy, słodko - wytrawny o dużej trwałości i emanacji.

Po reformulacji:
oba kartoniki bez szpilek, butelki bez postaci kobiety.
Zapachy: obie wersje pozbawione mocy, charakteru, wydaje mi się że edp jest teraz słabsze i mniej pazurzaste, brak nuty wetiweru.
edt wypada po reformulacji imho lepiej, jest mocniejsze i trwalsze ale i tak nowe wersje to popłuczyny po starych.


Stare wersje można jeszcze dostać w sieci jednak przestrzegam bo trafiają się zepsute egzemplarze, trafiłam na takie już 2 razy.
Hmmm... no to klops Myslalam, ze nie mieszali w tych zapachach, a tu sie okazuje, ze nie tylko design sie zmienil... No szkoda, ale moze i tak sie skusze, tylko teraz nie wiem na ktora wersje... myslalam, ze to edp jest bardziej komplementowana i ciekawsza.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 06:22   #101
olu ia
Raczkowanie
 
Avatar olu ia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 230
Dot.: Hot Couture edp - wygląd opakowań

No kurczę ja tez myślałam ,że w zapachach nie mieszali , szkoda bo zapach piękny może jeszcze uda mi się gdzieś capnąć EDT i zobaczymy jak wypadnie , może poczekam na rozbiórkę jakąś
olu ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-26, 20:24   #102
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Hot Couture edp - wygląd opakowań

To ja jeszcze raz, tym razem o EDT wlasnie - czy komus ten zapach przypomina malinki z Gucci II? Dzis testuje nowe edp i jestem srodze zawiedziona...
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 06:45   #103
renia30
Zakorzenienie
 
Avatar renia30
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 215
Dot.: Hot Couture edp - wygląd opakowań

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
To ja jeszcze raz, tym razem o EDT wlasnie - czy komus ten zapach przypomina malinki z Gucci II? Dzis testuje nowe edp i jestem srodze zawiedziona...
Jeśli chcemy porównać stare edt i Gucci II to Gucci jest piątą wodą po kisielu ze szczyptą chemicznego pieprzu.

Ciężko mi porównywać do nowych edt - ale z tego co pamiętam i tak biją Gucci o kilka długosci.

Tak, też tak to widzę - edp w nowej wersji to kompletna porażka, szkoda na nie czasu.
__________________



renia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 08:19   #104
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Hot Couture edp - wygląd opakowań

Witam.
Mam pytanie odnośnie oznaczania wersji Hot Couture w jednej z perfumerii i nie chciałabym się naciąć (a kiedyś już to zrobiłam-niestety). Co oznacza napis: GIVENCHY HOT COUTURE 2.VERZE czy to stary Hot Couture czy to oznaczenie jakiejś nowej wersji? Chodzi mi o wersję edp, niestety kiedyś zakupiłam edt i trafiłam na podróbkę w polecanej perfumerii-tak sądzę, gdyż trwałość tobyła max 45-60 min. Nie powiem, bo oddali kasę ale teraz cykam się tam kupować cokolwiek. Chętnie ponosiłabym malinki edt, ale boję się ryzykować kolejny raz. EDP natomiast mam jeszcze końcówkę w starej wersji, i bardzo je lubię na jesień-zimę. Tylko oświećcie mnie z tym 2.VERZE, bo nie kumam
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 19:44   #105
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Hot Couture edp - wygląd opakowań

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
Witam.
Mam pytanie odnośnie oznaczania wersji Hot Couture w jednej z perfumerii i nie chciałabym się naciąć (a kiedyś już to zrobiłam-niestety). Co oznacza napis: GIVENCHY HOT COUTURE 2.VERZE czy to stary Hot Couture czy to oznaczenie jakiejś nowej wersji? Chodzi mi o wersję edp, niestety kiedyś zakupiłam edt i trafiłam na podróbkę w polecanej perfumerii-tak sądzę, gdyż trwałość tobyła max 45-60 min. Nie powiem, bo oddali kasę ale teraz cykam się tam kupować cokolwiek. Chętnie ponosiłabym malinki edt, ale boję się ryzykować kolejny raz. EDP natomiast mam jeszcze końcówkę w starej wersji, i bardzo je lubię na jesień-zimę. Tylko oświećcie mnie z tym 2.VERZE, bo nie kumam
Wydaje mi sie, ze to ten sam zapach - kiedys sie nawet o to pytalam kilku perfumerii- przynajmniej tak mi cos swita


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 20:10   #106
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Hot Couture edp - wygląd opakowań

Dzięki bardzo
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 11:48   #107
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Hot Couture edp - wygląd opakowań

Kilka dni temu w Warszawie na lotnisku testowałam nową wersję edp, spodziewałam się słodyczy, malin itp a czułam jedynie pieprz, przyprawy. Bardzo żałuję, że nie było edt, stąd moje pytanie - czy w tej wersji faktycznie czuć słodkie pozbawione mocnego pieprzu maliny??
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-17 12:48:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.