Problem z pierwszym rzędem włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-19, 21:57   #1
marcin5567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Lightbulb

Problem z pierwszym rzędem włosów


Witam, mój problem polega na tym, iż pierwszy rząd włosów (ten który widać) lub maksymalnie drugi, jest bardzo suchy, włosy kręcą się, są suche, puszą się, najprościej mówić, jest tam takie siano. Nie dziwiło by mnie to, gdyby nie fakt, że od tego 2 rzędu do konca głowy, włosy są już fajne, nie są proste, ale tak fajnie naturalnie lekko zagięte (a nie powywijane w każdą stronę jak te na początku) lśniące, i miłe w dotyku. Na czym może polegać ten problem? jestem mężczyzną, i mam 19 lat
marcin5567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 07:34   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Problem z pierwszym rzędem włosów

Cytat:
Napisane przez marcin5567 Pokaż wiadomość
Witam, mój problem polega na tym, iż pierwszy rząd włosów (ten który widać) lub maksymalnie drugi, jest bardzo suchy, włosy kręcą się, są suche, puszą się, najprościej mówić, jest tam takie siano. Nie dziwiło by mnie to, gdyby nie fakt, że od tego 2 rzędu do konca głowy, włosy są już fajne, nie są proste, ale tak fajnie naturalnie lekko zagięte (a nie powywijane w każdą stronę jak te na początku) lśniące, i miłe w dotyku. Na czym może polegać ten problem? jestem mężczyzną, i mam 19 lat
Może wskazywać na jakieś zaburzenia hormonalne. Generalnie włosy z czubka głowy reagują mocniej na różne zwichrowania gospodarki hormonalnej, stąd też łysieje góra głowy, a nie obszary np nad karkiem czy nad uszami.
Też mam podobny problem, doraźnie rozwiązuje go keratynowym prostowaniem, ale przypuszczam, ze jako facet masz pewnie krótkie włosy, więc to by się u Ciebie nie sprawdziło.
Niestety metody kosmetyczne (odżywki, maski, wcierki) nie są w stanie zmienić struktury włosa.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 09:28   #3
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: Problem z pierwszym rzędem włosów

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 11:55   #4
kczajka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 32
Dot.: Problem z pierwszym rzędem włosów

Dokładnie miałam podobnie i myślę też właśnie, że to było spowodowane tak jak napisała powyżej kiniao6 przez hormony. Bo podobnie miałam i po jakimś czasie problem sam się rozwiązał. Ja bym właśnie próbowała spróbować zmienić odżywkę do włosów, a jak by nie dało to sposób kini wypróbować.
kczajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-21 11:55:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.