_Skuteczny krem i podkład matujący_ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-11, 13:56   #1
NeskaCaffe_
Raczkowanie
 
Avatar NeskaCaffe_
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79

_Skuteczny krem i podkład matujący_


Mam problem z błyszczaca sie cera w obszarze "T".Probowalam juz wielu kremów i podkładów matują a i tak po ok godzinie moja cera była juz tlustaPodkładu w zasadzie uzywam tylko pod oczy i na krostki jak jakas sie pojawi.Mozecie mi polecic jakies nprawde skuteczne kremy matujace?podklady??
NeskaCaffe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 14:25   #2
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: _Skuteczny krem i podkład matujący_

Ja też przez kilka lat używałam kremy matujące, ale nic dobrego to nie przyniosło. Wrzuć krem matujący w wyszukiwarkę, a przekonasz się, że nie są one raczej polecane, bo wysuszają skórę i doprowadzją do jeszcze większej produkcji sebum. Ja też próbowałam nakładać podkład matujący na krem matujący, porażka, wszystko zjeżdża i się roluje. Lepiej tak: krem nawilżający z filtrem, na to podkład matujący.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 19:28   #3
masta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 252
Dot.: _Skuteczny krem i podkład matujący_

a ja uzywam kremu matującego i zwykłego podkładu ( w sensie, ze nie jakiegos super matującego), oprocz tego na czole nosie i brodzie uzywam pudru prasowanego. utrzymuje sie do 6,7 godzin, nie mam jednak strasznie tlustej skory
masta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 21:23   #4
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: _Skuteczny krem i podkład matujący_

Polecam emulsję Svr Lysanel Mat-mam tłustą cerę i jestem zaskoczona skutecznością. Natomiast jedyny podkład, który dotychczas się u mnie sprawdził to Revlon Colorstay. Nie znika niewiadomo gdzie pod wpływem sebum i matuje tez calkiem nieźle, też sam ponieważ używałam go przed Svr. I nie musze już tak często się w pracy okładać papierem toaletowym
Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 21:42   #5
wiwona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1
Dot.: _Skuteczny krem i podkład matujący_

proponuję podkład matujący Maybelline w postaci musu ten w słoiczku cena ok 30 zł 15 ml czyli może niewiele ale bardzo wydajny
wiwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 22:05   #6
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: _Skuteczny krem i podkład matujący_

Acha! i przestrzegam przed 'Badziewiem Matującym Kolastyny', miałam nieprzyjemność użycia próbki po czym wyglądałam jak topiona w frytkownicy!
Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 00:08   #7
lala77
Raczkowanie
 
Avatar lala77
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
GG do lala77
Dot.: _Skuteczny krem i podkład matujący_

Używam kremu matującego z GARNIERA i jest w porządku jak dla mnie,matuje cere prawie na cały dzień tylko muszę zaznaczyć że nie mam problemu z bardzo''świecącą'' sie skórą.
__________________
''Bo najlepsze w byciu single jest to ze moge malowac usta na czerwono nie bojac sie ze ktos pocalunkiem moze je rozmazac" - Lala77
lala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-13, 00:24   #8
Evelyne
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dublin, Irlandia
Wiadomości: 60
Dot.: _Skuteczny krem i podkład matujący_

Cytat:
Napisane przez lala77
Używam kremu matującego z GARNIERA i jest w porządku jak dla mnie,matuje cere prawie na cały dzień tylko muszę zaznaczyć że nie mam problemu z bardzo''świecącą'' sie skórą.
Generalnie kosmetyki Garniera są bardzo delikatne, i jak ktoś oczekuje spektakularnego efektu to może się przejechać Ja np mam cerę mieszaną w kierunku normalnej ( z przesuszaniem się w zimie i wśród kaloryferów) i używam toniku Garniera do cery mieszanej i normalnej. Jest dla mnie idealny,zatem gdy ktoś decyduje się na kosmetyki Garniera niech zwróci uwagę że są bardzo delikatne w swym działaniu.

Tak jak dziewczyny pisały: kremem matującym wysuszysz twarz i stanie się bardziej problematyczna. Polecam doby krem nawilżający ( nie natłuszczający) i podkład matujacy. Ja używam od miesiąca Maybelline Dream Matte Mousse i jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus to to że uwidacznia suche skórki ( u mnie na płatkach nosa) ale pod podkład krem i bedzie cacy Przez pewien czas myślałam że to Dream Matte Mouse wysuszył mi cerę, a jednak to był krem matujący + dermacol jako korektor. Odstawiłam jedno i drugie i jest o niebo lepiej Trzeba uważać z matującymi kosmetykami, bo czasem można przedobrzyć
Evelyne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 09:50   #9
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: _Skuteczny krem i podkład matujący_

Właściwie już wszystko zostało napisane, ja tylko dodam, że krem matujący niekoniecznie musi być dobrym rozwiązaniem - bo faktycznie, najczęsciej doprowadza problem świecenia się do niebezpiecznej eskalacji - kremy matujące wyciągają wilgoć z naskórka i sprawiają iż świeci się ona jeszcze bardziej No i rzeczą bardzo ciężką będzie nałożyć na mocno matujący krem matujący podkład - takie kremy zawierają często kaolin i okropnie się wałkują przy próbie nałożenia nań czegokolwiek. Moim zdaniem lepiej będzie uzyć lekkiego beztłuszczowego nawilżającego kremu/emulsji i matującego podkładu. A w ogóle poszukaj wątku o skrobii ziemniaczanej - matuje nawet najbardziej tłustą cerę, wiele z nas przestało w ogóle inwestować w sypkie pudry, bo skrobia sprawia się świetnie
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 17:07   #10
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Post Dot.: _Skuteczny krem i podkład matujący_

A może Hydra Luminous Matt Tinted Day Cream (with pure, arctic spring water and wit. E) z Lumene, seria BLUE dla wrażliwej cery.
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 21:23   #11
lemontea
Wtajemniczenie
 
Avatar lemontea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 686
Dot.: _Skuteczny krem i podkład matujący_

ja polecam łopianowy Garniera albo z górnej połki T-Mat Chanel
lemontea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.