Dziurawiec a solarium - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-23, 10:27   #1
Eliza.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79

Dziurawiec a solarium


Czesc,bardzo potrzebuje Waszej rady.Pod koniec stycznia bylam przeziebiona i bralam kapsulki z czosnkiem i dziurawcem.Obecnie chcialabym sie wybrac na solarium,ale nie wiem czy juz moge.Jak myslicie?
Eliza.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 10:49   #2
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Dziurawiec a solarium

Mysle ze jus spokojnie mozesz bo przy kuracji dziurawcem chodzi o to zeby jednoczesnie nie wystawiac sie na dzialanie promieniowania bo grozi to poparzeniem,co nie znaczy ze ja zachecam do chodzienia na solarium polecam kupic pozadny samoopalacz- wiem co mowie bo sama kiedys chodzialam nalogowo na solarium a teraz wydaje fortune na kosmetyki zeby skora znow wygladala na moje 20 lat
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 11:05   #3
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Dziurawiec a solarium

Dziurawiec działa fotouczulająco, ale jak długo trwa jego działanie od momentu odstawienia, to nie wiem tego. Ja bym nie ryzykowała. Dziurawiec jest bardzo zdradliwy, występuje w wielu preparatch np. na uspokojenie typu Deprim. Odradzam jakiekolwiek opalanie, chyba że w plamki, kropki itp.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 13:12   #4
Eliza.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: Dziurawiec a solarium

Smok,no wlasnie tego sie obawiam.Nie wiem jaki jest okres poltrwania zwiazkow zawartych w dziurawcu w organizmie...
KENZO,ja na solarium nie bylam juz okolo roku,w ogole korzystam bardzo rzadko.Jestem studentka kosmetologi,wiec wiem czym grozi korzystanie z solarium,jedak ostatnimi czasy pogoda jest taka,ze chcialabym isc na solarium choc raz,zeby poprawic sobie humor A co do samaoopalaczy,to dobry pomysl,stosuje je czasami,ale teraz mam ochote skorzystac wlasnie z solarium
Eliza.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 13:47   #5
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Dziurawiec a solarium

O to mozemy sobie podac raczki ja tez jestem na kosmetologii
Co do dziurawca to mysle ze spokojnie mozesz juz pojsc jesli juz go nie uzywasz wiem co mowie - mam siostre farmaceutke
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 18:30   #6
Eliza.A
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: Dziurawiec a solarium

O to swietnie Dziekuje za informacje,bo ja to cykor jestem i jeszcze pewnie ze 3 miesiace bym sie zastanawiala...
Pozdrawiam studentke najbardziej babskiej i fajowej specjalizacji,jaka jest kosmetologia!!
Eliza.A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.