Lakiery hybrydowe KABOS - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-01, 09:21   #31
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Czy używałyście może bazy z kabos w połączeniu z kolorówka nn lub Indigo? Chce zacząć od samej bazy i spróbować z nn i Indigo, semi i lakiery z ali juz sprzedalam i chce po prostu sprawdzić czy sama zmiana bazy przyniesie efekt i nie spowoduje uczulenia. Jakieś doświadczenia?
A ja myślę, że warto spróbować. Prawie od samego początku malowania hybrydami stosuję bazę shellac właśnie po pojawieniu się onycholizy po jednokrotnym użyciu EB z Neonail. Mani świetnie się trzyma bez matowienia płytki, a stosuję neonail, indigo, modenę, semilac, shellac. Oczywiście objawów uczulenia brak.
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 12:20   #32
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Ja łączyłam na siostrze indigo z shellac i wszystko odpryskiwalo na 2gi dzień. Podejrzewam, że z kabos będzie to samo. Raczej nie powinno się ich łączyć z inbymi firmami bo moze być reakcja krzyżowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakby ją tak prsemyc/zmatowic przed położeniem koloru?
Ja się jeszcze ludzie ze to hardi mnie uczulily a nie nn i chce narazie sama bazę kupić.

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez dota_st Pokaż wiadomość
A ja myślę, że warto spróbować. Prawie od samego początku malowania hybrydami stosuję bazę shellac właśnie po pojawieniu się onycholizy po jednokrotnym użyciu EB z Neonail. Mani świetnie się trzyma bez matowienia płytki, a stosuję neonail, indigo, modenę, semilac, shellac. Oczywiście objawów uczulenia brak.
Ooo dobrze wiedziec
A jak długo już używasz takiej mieszanki i ile leczyłas onycholizę zanim wypróbowałas kabos?
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 12:23   #33
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Ja bym nie łączyła. Ale każdy robi jak uważa. W ogóle odkąd wiem więcej o hybrydach to jestem podejrzliwa i ostrożna.

Tymczasem infini 34 u mojej mamy, niestety kolor przeklamany. W rzeczywistości jak mardi gras
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Screenshot_2017-02-01-13-17-26.png (699,4 KB, 131 załadowań)
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 12:28   #34
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Ooo dobrze wiedziec
A jak długo już używasz takiej mieszanki i ile leczyłas onycholizę zanim wypróbowałas kabos?
Ale ja nie używam lakierów kobos, tylko bazę shellac. Wydaje mi się że to ogólnie chodzi o zastosowanie bariery pomiędzy paznokciem a wywołującym uczulenie lakierem. U mnie jest to akurat shellac, bo prawie rok temu nie słyszałam o lakierach kobos.
Onycholizę leczyłam kilka tygodni, pisałam o tym w wątku o uczuleniu na hybrydy.

Edytowane przez dota_st
Czas edycji: 2017-02-01 o 12:29
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 12:33   #35
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
A jakby ją tak prsemyc/zmatowic przed położeniem koloru?
Ja się jeszcze ludzie ze to hardi mnie uczulily a nie nn i chce narazie sama bazę kupić.[COLOR="Silver"]
Wiesz co nie wiem. Jak teraz myślę to ja robiłam siostrze na bazie proteinowej kolor shellac i się nie trzymalo.

Ja bym osobiście juz nie kombinowala, mlodej zrobilam bo mi trula, ale na sobie nie robilabym kombinacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 12:40   #36
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Ja bym nie łączyła. Ale każdy robi jak uważa. W ogóle odkąd wiem więcej o hybrydach to jestem podejrzliwa i ostrożna.

Tymczasem infini 34 u mojej mamy, niestety kolor przeklamany. W rzeczywistości jak mardi gras
A z jakiego powodu byś nie laczyla?

Cytat:
Napisane przez dota_st Pokaż wiadomość
Ale ja nie używam lakierów kobos, tylko bazę shellac. Wydaje mi się że to ogólnie chodzi o zastosowanie bariery pomiędzy paznokciem a wywołującym uczulenie lakierem. U mnie jest to akurat shellac, bo prawie rok temu nie słyszałam o lakierach kobos.
Onycholizę leczyłam kilka tygodni, pisałam o tym w wątku o uczuleniu na hybrydy.
No ja mam nadzieje ze taka bariera wystarczy. Pewnie tak spróbuję bo nie uśmiecha mi się rezygnować z moich ulubionych kolorów. Jak bedzie trzeba to nie będzie wyjścia ale chcę im dać jeszcze szansę.
Wątek uczuleniowy przeczytałam cały ale właśnie mam problem bo ja nie mam klasycznych objawów uczulenia a moja onycholiza cały czas wydaje mi się jakaś schiza raczej bo w porównaniu do zdjęć zdjęć neta moje paznokcie nie wyglądają źle. Odkryłam natomiast zdjęć mocno uszkodziłam płytkę przy ściąganiu i mam fale wiec tak czy inaczej robie przerwę.

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Wiesz co nie wiem. Jak teraz myślę to ja robiłam siostrze na bazie proteinowej kolor shellac i się nie trzymalo.

Ja bym osobiście juz nie kombinowala, mlodej zrobilam bo mi trula, ale na sobie nie robilabym kombinacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zastanawiam mnie to. Bo w sumie niektóre bazy lepiej działają po zdjecematowieniu np. Proteinowa widziałam zdjecematowieniu niektóre przemywaja. Wiec jakby to potem zmatowic to w sumie czemu miałoby się nie trzymać? Nie oczekuję odpowiedzi, tak tylko głośno mysle
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 12:41   #37
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Czy używałyście może bazy z kabos w połączeniu z kolorówka nn lub Indigo? Chce zacząć od samej bazy i spróbować z nn i Indigo, semi i lakiery z ali juz sprzedalam i chce po prostu sprawdzić czy sama zmiana bazy przyniesie efekt i nie spowoduje uczulenia. Jakieś doświadczenia?
Moze nie Kabos, ale swego czasu laczylam baze i top Shellac z kolorowka NN i CZ. CZ odpadal dosc szybko, doslownie rozdzielal sie od bazy, za to z NN nie bylo problemow
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-01, 12:49   #38
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Napisane przez shameeka90 Pokaż wiadomość
Moze nie Kabos, ale swego czasu laczylam baze i top Shellac z kolorowka NN i CZ. CZ odpadal dosc szybko, doslownie rozdzielal sie od bazy, za to z NN nie bylo problemow
Dzieki
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 12:51   #39
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
A z jakiego powodu byś nie laczyla?


No ja mam nadzieje ze taka bariera wystarczy. Pewnie tak spróbuję bo nie uśmiecha mi się rezygnować z moich ulubionych kolorów. Jak bedzie trzeba to nie będzie wyjścia ale chcę im dać jeszcze szansę.
Wątek uczuleniowy przeczytałam cały ale właśnie mam problem bo ja nie mam klasycznych objawów uczulenia a moja onycholiza cały czas wydaje mi się jakaś schiza raczej bo w porównaniu do zdjęć zdjęć neta moje paznokcie nie wyglądają źle. Odkryłam natomiast zdjęć mocno uszkodziłam płytkę przy ściąganiu i mam fale wiec tak czy inaczej robie przerwę.


Zastanawiam mnie to. Bo w sumie niektóre bazy lepiej działają po zdjecematowieniu np. Proteinowa widziałam zdjecematowieniu niektóre przemywaja. Wiec jakby to potem zmatowic to w sumie czemu miałoby się nie trzymać? Nie oczekuję odpowiedzi, tak tylko głośno mysle
Wiesz co, bo tu nawet nie chodzi o trzymanie się mani a reakcje krzyżowe czy jak to się nazywa. Chemka w shellacu/ kabosie a w innych hybrydach jest inna i polaczenie może różnie skutkować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 12:57   #40
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Wiesz co, bo tu nawet nie chodzi o trzymanie się mani a reakcje krzyżowe czy jak to się nazywa. Chemka w shellacu/ kabosie a w innych hybrydach jest inna i polaczenie może różnie skutkować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie to jest dla mnie trochę niezrozumiałe. Bo podobne reakcje mogą zachodzić między wszystkimi innymi firmami jak nie używa się jednej firmy i oczywiście każda firma zaleca stosowania wszystkich swoich produktów i nie mieszania a ludzie i tak mieszają i żyją. I właśnie dlatego się zastanawiam czy to tylko taki marketing czy faktycznie kabos/shallac są jakieś specjalne pod tym względem i faktycznie coś się dzieje a jeśli się dzieje to co i jakie ma skutki.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 13:05   #41
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

No na pewno gorzej sie trzymaja wiec jest jakaś roznica na pierwszy rzut oka. Myślę, że ta chemia jest totalnie inna niż w standardowych hynrydach, ze tak ujme. Ale chemikiem nie jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-01, 13:35   #42
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
No na pewno gorzej sie trzymaja wiec jest jakaś roznica na pierwszy rzut oka. Myślę, że ta chemia jest totalnie inna niż w standardowych hynrydach, ze tak ujme. Ale chemikiem nie jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez nie jestem niestety a bardzo mnie to ciekawi.

Oglądam kolory kabos, piękne są ale ta cena i pojemność jak się robi tylko dla siebie trochę za duże. .. szkoda ze nie maja 5 czy 6 ml
Może ktoś byłby chętny na jakąś rozbiórkę na pół?
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 14:10   #43
Beerchen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Ja tez nie jestem niestety a bardzo mnie to ciekawi.

Oglądam kolory kabos, piękne są ale ta cena i pojemność jak się robi tylko dla siebie trochę za duże. .. szkoda ze nie maja 5 czy 6 ml
Może ktoś byłby chętny na jakąś rozbiórkę na pół?
hauuu, a kiedy chcesz kupić mniej więcej? Bo ja pod koniec lutego chcę kupić kilka kolorów i tak właśnie myślałam żeby wrzucić na odlewkowy, bo jednak nigdy sama tego nie zużyję
Beerchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 14:59   #44
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Hauu, Kabos ma tez ceny dla profesjonalistow. Np. Gelike kosztuje wtedy 35 zl zamiast 46 zl, wiec juz troche bardziej przystepnie Jesli masz dzialalnosc w kosmetyce lub ukonczony kurs mani hybrydowego/zelowego, to po podeslaniu certyfikatu zmieniaja Ci konto na profesjonalne. Fajne jest to, ze mozesz wybrac sie na darmowy kurs Kabos i juz wtedy jestes trakowana jak profesjonalistka
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 15:30   #45
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Napisane przez Beerchen Pokaż wiadomość
hauuu, a kiedy chcesz kupić mniej więcej? Bo ja pod koniec lutego chcę kupić kilka kolorów i tak właśnie myślałam żeby wrzucić na odlewkowy, bo jednak nigdy sama tego nie zużyję
Póki co zamierzam wypróbować nn na bazie kabos ale odlewke chętnie bym przygarnela. Daj mi znać na priv jakbyś potrzebowała pozbyć się nadmiaru dobroci póki co czekam i tak aż pazury dojda do siebie ale jako że sprzedalam trochę lakierów to miejsce w szufladzie na coś małego się znajdzie

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez shameeka90 Pokaż wiadomość
Hauu, Kabos ma tez ceny dla profesjonalistow. Np. Gelike kosztuje wtedy 35 zl zamiast 46 zl, wiec juz troche bardziej przystepnie Jesli masz dzialalnosc w kosmetyce lub ukonczony kurs mani hybrydowego/zelowego, to po podeslaniu certyfikatu zmieniaja Ci konto na profesjonalne. Fajne jest to, ze mozesz wybrac sie na darmowy kurs Kabos i juz wtedy jestes trakowana jak profesjonalistka
Niestety żaden ze mnie profesjonalista poza tym mam jakąś dziwna fobie przed zbyt dużymi pojemnościami.... wiem ze ludzie maja po 300 lakierów itp ale ja jak mam lakier którego wiem ze nie zuzyje to mam jakieś okropne uczucie marnowanie pieniędzy i zasmiecania środowiska... wiem, psychiczna jestem
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 15:33   #46
Beerchen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Póki co zamierzam wypróbować nn na bazie kabos ale odlewke chętnie bym przygarnela. Daj mi znać na priv jakbyś potrzebowała pozbyć się nadmiaru dobroci póki co czekam i tak aż pazury dojda do siebie ale jako że sprzedalam trochę lakierów to miejsce w szufladzie na coś małego się znajdzie

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------


Niestety żaden ze mnie profesjonalista poza tym mam jakąś dziwna fobie przed zbyt dużymi pojemnościami.... wiem ze ludzie maja po 300 lakierów itp ale ja jak mam lakier którego wiem ze nie zuzyje to mam jakieś okropne uczucie marnowanie pieniędzy i zasmiecania środowiska... wiem, psychiczna jestem
Będę pamiętać odezwę się jak już poczynię zakupy
Beerchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 18:07   #47
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Powód niemieszania dla mnie jest taki (oprócz reakcji które mogą zachodzić) ze nie chcę używać lakierów ze szkodliwym składem. Niestety użycie bazy czy bazy i topu bezpiecznej firmy nie załatwia sprawy bo szkodliwe substancje parując powodują podrażnienia i poparzenia chemiczne. Tak więc dla mnie wybór jest prosty
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 19:15   #48
dota_st
Raczkowanie
 
Avatar dota_st
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 125
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość

No ja mam nadzieje ze taka bariera wystarczy. Pewnie tak spróbuję bo nie uśmiecha mi się rezygnować z moich ulubionych kolorów. Jak bedzie trzeba to nie będzie wyjścia ale chcę im dać jeszcze szansę.
Wątek uczuleniowy przeczytałam cały ale właśnie mam problem bo ja nie mam klasycznych objawów uczulenia a moja onycholiza cały czas wydaje mi się jakaś schiza raczej bo w porównaniu do zdjęć zdjęć neta moje paznokcie nie wyglądają źle. Odkryłam natomiast zdjęć mocno uszkodziłam płytkę przy ściąganiu i mam fale wiec tak czy inaczej robie przerwę.
Ja też nie miałam typowych objawów uczulenia, a ta onycholiza objawiła się na szczęście tylko nierówną linią uśmiechu na 8 paznokciach. Skoro i tak masz lakiery to warto spróbować zmienić tylko bazę na kabos, może akurat to wystarczy. Rozumiem jednak dziewczyny, które przeszły przez wszystkie objawy uczulenia i nie dziwię się, że Ci odradzają eksperymenty. Na ich miejscu też nie podejmowałabym niepotrzebnego ryzyka.
dota_st jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 21:26   #49
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Powód niemieszania dla mnie jest taki (oprócz reakcji które mogą zachodzić) ze nie chcę używać lakierów ze szkodliwym składem. Niestety użycie bazy czy bazy i topu bezpiecznej firmy nie załatwia sprawy bo szkodliwe substancje parując powodują podrażnienia i poparzenia chemiczne. Tak więc dla mnie wybór jest prosty
Niby tak ale przecież nawet takie Semi nie każdego uczula
Są osoby, które używają latami bez uczuleń. Ja fo końca nie wiem co mnie uczulily wiec chce sprawdzić.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-02, 18:19   #50
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Jeśli jesteś na grupie uczulenie na hybrydy (nie uczulone) to właśnie teraz tam dziewczyny wypowiadają się o takim połączeniu. Niepochlebnie bardzo.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-02, 18:28   #51
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś na grupie uczulenie na hybrydy (nie uczulone) to właśnie teraz tam dziewczyny wypowiadają się o takim połączeniu. Niepochlebnie bardzo.
Widzialam tylko ze to dziewczyny z grupy kabos a tam strasznie pietnuje się takie mieszanki. Na tej grupie balabym aie o to zapytać bo tam silny kult kabos, wszystko inne zapytacie aie semilac to najgorsze okropienstwa i nie ma dyskusji

Postanowiłam tak czy inaczej za po prostu sprobuje
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 07:32   #52
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Nie wspominała bym o tym gdyby to były dziewczyny z grupy (tylko dwie)

W każdym razie trochę niepokojące jest ze tyle dziewczyn ma problemy nawet przy dotknięciu butelki czy malowaniu komuś w rękawiczkach.

Kult mówisz może i kult ale czy można się im dziwić skoro część z nich straciła nadzieję na możliwość robienia hybryd a teraz noszą je bez problemów? Przyznaj że w takiej sytuacji sama byś go wielbiła

W każdym razie trzymam kciuki za twoje pazury
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 10:33   #53
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Nie wspominała bym o tym gdyby to były dziewczyny z grupy (tylko dwie)

W każdym razie trochę niepokojące jest ze tyle dziewczyn ma problemy nawet przy dotknięciu butelki czy malowaniu komuś w rękawiczkach.

Kult mówisz może i kult ale czy można się im dziwić skoro część z nich straciła nadzieję na możliwość robienia hybryd a teraz noszą je bez problemów? Przyznaj że w takiej sytuacji sama byś go wielbiła

W każdym razie trzymam kciuki za twoje pazury
Ja po prostu staram się być racjonalna mimo uczulenia i to ze ja mam alergie na coś nie oznacza ze będę wszędzie krzyczeć ze to zło i odradzac innym. Dlatego może nie jest to grupa dla mnie, w sumie oglądam tak tylko zdjęcia bo cała reszta contentu budzi we mnie wewnętrzny sprzeciw i jest totalnie nie dla mnie no ale rozumiem ze są osoby, które się tam odnajdują i którym to pasuje.

Moje paluszki mają się coraz lepiej za to mnie rozłożyła choroba i siedzę teraz na internetach oglądając pazury
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 20:57   #54
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Widzę, że rozmawiacie o mieszaniu. Ostatnio zaryzykowalam i użyłam Pierre Rene z bazą i topem Kabos. Podkusiły mnie dobre opinie i mam go pod ręką w Naturze. Mam go tydzień na pazurkach i na razie wszystko jest ok. Chyba nawet lepiej trzyma niż kolor Kabos, bo on zawsze szybko ściera mi się z wolnego brzegu. Ale nie powiem, pietra mam i nie będę za bardzo szaleć.
__________________
 21.04.2001
 21.12.2010
 29.01.2011
 07.06.2012
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 07:59   #55
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Napisane przez pinaplesss Pokaż wiadomość
Widzę, że rozmawiacie o mieszaniu. Ostatnio zaryzykowalam i użyłam Pierre Rene z bazą i topem Kabos. Podkusiły mnie dobre opinie i mam go pod ręką w Naturze. Mam go tydzień na pazurkach i na razie wszystko jest ok. Chyba nawet lepiej trzyma niż kolor Kabos, bo on zawsze szybko ściera mi się z wolnego brzegu. Ale nie powiem, pietra mam i nie będę za bardzo szaleć.
I jak się to trzyma?
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 12:15   #56
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Dzisiaj dopiero 8 dzień, ale jest wszystko ok Kolor ładnie trzyma się z Kabosikiem, dobiję do dwóch tyg. i zmieniam

A jakie macie odczucia co do oliwki magicznej z Kabos?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pierre rene 30.jpg (177,1 KB, 129 załadowań)
__________________
 21.04.2001
 21.12.2010
 29.01.2011
 07.06.2012
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 12:33   #57
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

pinaplesss ślicznie.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 13:18   #58
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Cytat:
Napisane przez pinaplesss Pokaż wiadomość
Dzisiaj dopiero 8 dzień, ale jest wszystko ok Kolor ładnie trzyma się z Kabosikiem, dobiję do dwóch tyg. i zmieniam

A jakie macie odczucia co do oliwki magicznej z Kabos?
Cudny kształt i piękny kolor!
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 13:52   #59
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

Gdyby ktoś potrzebował....


1486389083901.jpg1486389092803.jpg1486389100873.jpg1486389109173.jpg1486389118070.jpg1486389128032.jpg1486389138362.jpg1486389152795.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 13:56   #60
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Lakiery hybrydowe KABOS

1486389283604.jpg1486389290684.jpg1486389297193.jpg1486389324376.jpg1486389331620.jpg1486389340036.jpg1486389348497.jpg1486389359038.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-07 15:21:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.