Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-14, 22:31   #31
Goosberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Szkoda się katowac podejrzanym specyfikiem żeby mieć pół rozmiaru więcej. Chociaż doskonale rozumiem dziewczyny, które wiele by dały za te pół rozmiaru
Czytałam na necie relacje dziewczyn zażywającycg tabletki Farmony - agneska podawała wyżej link - i wiele z nich narzekało na problemy żołądkowe.

A jeśli chodzi o podniesienie biustu to polecam pływanie. najlepiej żabką!
Goosberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 22:37   #32
vanilliaslim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Mam pytanie,
co jezeli dziewczyna w okresie dojrzewania zacznie brac tabletki powiekszajace biust?
Jakie to moze miec skutki?
vanilliaslim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 02:02   #33
nnikka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 688
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

nie wiem jakie moga byc skutki ale nie wierze w dobre działanie takich tabletek i nie wiem dlaczego niektóre kobiety sie na to nabierają-co najwyżej mogą bardzo zaszkodzic
wole ujedrnić i wypełnic ćwiczeniami i masażami biust niz faszerować sie niewiadomo jakimi wynalazkami-a widze po aukcjach na allegro ze co jeden to 'lepszy' i producenci prześcigają sie w chwytach na naiwne kobietki
miałam sobie to Be-próbowałam wszystkiego żeby mój rozmiar był wiekszy(kremy,tablety,żel e,napoje dziwnej treści,wynalazk i z allegro i nic)aż....znalazłam cudowny srodek
masaż(w prawdzie z wykorzystaniem rąk Tż który jest wniebowzięty i nigdy sie nie opiera-polecam tą metode) +ćwiczenia na biust(codziennie)+zwykłe kremy z najnizszej półki np.perfecta=co dało po dwóch miesiacach podniesione,pełne piersi i zmiene miseczki stanika na C
stawiam na wypełnianie i ujedrnianie-jeden rozmiar wyżej gwarantowany-to nic nie kosztuje a zabiera moze 20 min dziennie
a jak ktos chce powiększyc biust o dwa rozmiary i to zaraz to niech idzie od razu do chirurga bo na tabletki itp szkoda kasy

Edytowane przez nnikka
Czas edycji: 2009-07-05 o 02:06
nnikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 13:57   #34
mysia0017
Raczkowanie
 
Avatar mysia0017
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 41
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

Ja tez nie wierzę bo takie rzeczy się nie działają wystarczy spojrzeć na gwiazdy mają tyle kasy a i tak robią operacje bo tylko ona daje rezultaty.
__________________




Walka z sylwetką !!




Każda kobieta piękna jest brzydką w stosunku do piękniejszej od siebie, każda brzydka - piękną w stosunku do brzydszej - każda, czy piękna, czy brzydka, piękna - w stosunku do mężczyzny , któremu się podoba.
Henryk Sienkiewicz



mysia0017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 22:45   #35
vanilliaslim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19
Dot.: Większe piersi BOSOM CONTOUR co o tym sądzicie??

No ale sluchajcie, jezeli te tabletki pomagaja wytwarzac estrogeny, ktore dziewczyna w okresie dojrzewania produkuje (im jest ich mniej tym mniejsze piersi) to chyba pomoze to troszke zwiekszyc biust i nic sie nie powinno stac, ?
vanilliaslim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.