żel grafiti nails? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-26, 11:54   #1
martyneczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28

żel grafiti nails?


czesc dziewczyny,co sądzicie o firmie grafiti nails z Gdyni?czy pracowałyście na ich produktach jakie mają żele?wiem że żel za 15 gr płaci się u nich 65 zł więc cena świadczy o tym że mogą być dobre a jak w praktyce?
martyneczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 12:56   #2
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: żel grafiti nails?

odobiście nie znam, ale o ich akrylach słyszałam pozytywy
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 18:52   #3
Agulekk
Raczkowanie
 
Avatar Agulekk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 169
GG do Agulekk
Dot.: żel grafiti nails?

Z tej firmy mam tylko primer,zatem nie mogę nic wielkiego powiedzieć ...
__________________
Agusia
Agulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 17:05   #4
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: żel grafiti nails?

Ich stronka jakoś mnie nie przekonuje
http://www.grafiti-nails.com/index.p...ukty&grupa=zel
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 19:16   #5
martyneczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: żel grafiti nails?

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Ich stronka jakoś mnie nie przekonuje
http://www.grafiti-nails.com/index.p...ukty&grupa=zel
dziękuje mona za poświęcenie że pofatygowałaś mi się odpisać tylko że to chyba nie strona internetowa świadczy o jakości produktów,źle zbudowana strona internetowa jest jedynie błędem informatyka
martyneczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 19:56   #6
claudia.c
Raczkowanie
 
Avatar claudia.c
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Radom-Szydłowiec
Wiadomości: 170
Dot.: żel grafiti nails?

pracowała na tych żeliach w zakładzie - tylko tym rzadkim na tips
jest troszkę jak silikonowy, miękki i moja była szefowa zrywała go sobie warstwami z paznokci brr
szczerze to wolę z SPN jest troszkę tańszy i mnóstwo wyboru co do koloru czy gęstości żeli
a ostatnio zastanawiam się nad ibd budującym - bo lubię gęste żele na formę
tylko muszę się dowiedzieć jak to jest z tymi na Allegro kto sprzedaje oryginał bo cena jest jeszcze tańsza niż obie wymienione wyżej firmy
claudia.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 20:20   #7
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: żel grafiti nails?

Nie znam tych produktów, co do ich "pochodzenia" mam pewne wątpliwości nawet jeśli są amerykańskie ( tylko dlaczego oryginalne amerykańskie żele mają polskime etykietki ) Gdyby ta firma sprzedawała produtky dla osób po kursie, to by nie mysieli pisać tego typu rzeczy:
Cytat:
Urzšdzenie niezbędne do modelowania paznokci żelowych. Służy do utwardzania masy żelowej.
Przecież każda stylistka wie do czego służy lampa Albo
Cytat:
Nail sealer (A-Coat)
Bardzo ważny element wykańczający stosowany w metodzie akrylowej i żelowej. Preparat stosowany w końcowej fazie modelowania paznokci, jest produktem wyrównującym wszelkie nie widoczne uszkodzenia powstałe podczas piłowania i polerowania nadajšc idealną gładź paznokciu.
Od kiedy polerowanie uszkadza przedłużone paznokcie
Po za tym wirtualna wróżka (czyt. gooogle) nie znalazła żadnej amerykańskiej stronki tych żeli... to też o czymś świadczy.

Po za tym tego typu lanie wody, żeby zrobić wrażenie jest zbędne, jeżeli to dobra firma
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-28, 21:02   #8
martyneczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: żel grafiti nails?

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Nie znam tych produktów, co do ich "pochodzenia" mam pewne wątpliwości nawet jeśli są amerykańskie ( tylko dlaczego oryginalne amerykańskie żele mają polskime etykietki ) Gdyby ta firma sprzedawała produtky dla osób po kursie, to by nie mysieli pisać tego typu rzeczy: Przecież każda stylistka wie do czego służy lampa Albo Od kiedy polerowanie uszkadza przedłużone paznokcie
Po za tym wirtualna wróżka (czyt. gooogle) nie znalazła żadnej amerykańskiej stronki tych żeli... to też o czymś świadczy.

Po za tym tego typu lanie wody, żeby zrobić wrażenie jest zbędne, jeżeli to dobra firma
dziekuje za tak szczegółowe informacje tylko Ja się troszke pośpieszyłam i zamówiłam już ten żel nic nie pozostaje już tylko czekać jak zrobie sobie nim pazurki i będe nosiła to wtedy wam napisze jaki jest to żel w rzeczywistości czy nie spływa na skórki czy nie pęka wszystkie informacje przekaże ale dziękuje za pomoc
martyneczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 21:47   #9
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: żel grafiti nails?

Cytat:
Napisane przez martyneczka23 Pokaż wiadomość
dziękuje mona za poświęcenie że pofatygowałaś mi się odpisać tylko że to chyba nie strona internetowa świadczy o jakości produktów,źle zbudowana strona internetowa jest jedynie błędem informatyka
Pofatyguje sie drugi raz i odpisuje Ci, że to nie jest wina informatyka
Informatyk umieszcza na stronie informacje jakie otrzyma od firmy

Wydaje mi się , że oczekujesz pozytywnych opinii, bo skoro juz żel zamówiony - napisałam to, co myślę - chyba lepiej niż "zamów , bo słyszałam, że to super żele"
A poza tym ..Obla.. już napisała, to co najważniejsze
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 22:07   #10
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: żel grafiti nails?

Powiem tak, pracowałam na Graffitti i w sumie nie są złe, ale... Biorąc pod uwagę ich cenę wolę zdecydowanie SPN, IBD, Christrio a nawet Ra.

Edytowane przez awa2001
Czas edycji: 2007-07-29 o 10:49
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-28, 22:44   #11
martyneczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: żel grafiti nails?

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Pofatyguje sie drugi raz i odpisuje Ci, że to nie jest wina informatyka
Informatyk umieszcza na stronie informacje jakie otrzyma od firmy

Wydaje mi się , że oczekujesz pozytywnych opinii, bo skoro juz żel zamówiony - napisałam to, co myślę - chyba lepiej niż "zamów , bo słyszałam, że to super żele"
A poza tym ..Obla.. już napisała, to co najważniejsze
nie oczekuje samych dobrych opinii,prosze o opinie osob ktore na nich pracowały a żele zamowiłam bo był mi pilnie potrzebny a wtedy na forum były tylko dwie pierwsze wypowiedzi i nie wiedziałam co robic wiec zaryzykowałam...
martyneczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-29, 15:17   #12
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: żel grafiti nails?

Cytat:
Napisane przez martyneczka23 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny,co sądzicie o firmie grafiti nails z Gdyni?czy pracowałyście na ich produktach jakie mają żele?wiem że żel za 15 gr płaci się u nich 65 zł więc cena świadczy o tym że mogą być dobre a jak w praktyce?
Sądzę, że sa lepsze marki , nie pracowałam na nich jeszcze.
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 05:32   #13
G-nails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: żel grafiti nails?

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Nie znam tych produktów, co do ich "pochodzenia" mam pewne wątpliwości nawet jeśli są amerykańskie ( tylko dlaczego oryginalne amerykańskie żele mają polskime etykietki ) Gdyby ta firma sprzedawała produtky dla osób po kursie, to by nie mysieli pisać tego typu rzeczy: Przecież każda stylistka wie do czego służy lampa Albo Od kiedy polerowanie uszkadza przedłużone paznokcie
Po za tym wirtualna wróżka (czyt. gooogle) nie znalazła żadnej amerykańskiej stronki tych żeli... to też o czymś świadczy.

Po za tym tego typu lanie wody, żeby zrobić wrażenie jest zbędne, jeżeli to dobra firma
Witam serdecznie.

Zastanawiam się dlaczego na forum konkurencyjne firmy i osoby bardzo je wspierające posługują sią tak baaaardzo słabym marketingiem opierającym sie na pisaniu nie do końca sprwadzonych informacji na temat jakiejś firmy.

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości pragnę poinformować iż produkty Grafiti są wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych dla Grafiti Nails Cosmetics co nie oznacza iż takie same występuja na rynku Amerykańskim a tym bardziej posiadają tam własną strone internetową!

Jeżeli ktoś zagłębiu się w temat wcale ale wcale nie za głęboko to zdobędzie informacje, iż wszelkie produkty kosmetyczne wprowadzone do obroty na terene RP musze posiadać etykiety w j.polskim!!!
Na etykiecie jest wyrażnia informacja gdzie Nasze produkty są wyprodukowane i dla kogo. W przeciwieństwie do innych "firm" nie są produkowane w chinach i nie są zbieraniną najtanszych produktów chemicznych. Serdecznie zapraszam do Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi wszystkie dobre produkty na Naszym rynku muszę przejść tam rejestrację.

Co do strony www to zawsze może wyglądać lepiej i będzie zapraszam od wrzesnia.Dziekuję za konstruktywą krytyke porozmawiam z informatykiem

Może i każda stylistka wie do czego służy lampa UV albo A-coat ale jak widać nie każda stylistka wie do czego służy strona WWW.

Wyjaśniam: nie każda osoba która wchodzi na stone www, musi być stylistką może poprostu chce nią zostać i potrzebuje informacji o produkcie , szkoleniach etc.

W razie jakichkolwiek dalszych wątpliwości dotyczacych Naszych produktów, firmy itp proszę o kontakt z wielka przyjemnością postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Pozdrawiam serdecznie
Rafał Niewiarowski
Grafiti Nails Cosmetics
G-nails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 08:59   #14
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: żel grafiti nails?

Cytat:
Napisane przez G-nails Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.

Zastanawiam się dlaczego na forum konkurencyjne firmy i osoby bardzo je wspierające posługują sią tak baaaardzo słabym marketingiem opierającym sie na pisaniu nie do końca sprwadzonych informacji na temat jakiejś firmy.

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości pragnę poinformować iż produkty Grafiti są wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych dla Grafiti Nails Cosmetics co nie oznacza iż takie same występuja na rynku Amerykańskim a tym bardziej posiadają tam własną strone internetową!

Jeżeli ktoś zagłębiu się w temat wcale ale wcale nie za głęboko to zdobędzie informacje, iż wszelkie produkty kosmetyczne wprowadzone do obroty na terene RP musze posiadać etykiety w j.polskim!!!
Na etykiecie jest wyrażnia informacja gdzie Nasze produkty są wyprodukowane i dla kogo. W przeciwieństwie do innych "firm" nie są produkowane w chinach i nie są zbieraniną najtanszych produktów chemicznych. Serdecznie zapraszam do Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi wszystkie dobre produkty na Naszym rynku muszę przejść tam rejestrację.

Co do strony www to zawsze może wyglądać lepiej i będzie zapraszam od wrzesnia.Dziekuję za konstruktywą krytyke porozmawiam z informatykiem

Może i każda stylistka wie do czego służy lampa UV albo A-coat ale jak widać nie każda stylistka wie do czego służy strona WWW.

Wyjaśniam: nie każda osoba która wchodzi na stone www, musi być stylistką może poprostu chce nią zostać i potrzebuje informacji o produkcie , szkoleniach etc.

W razie jakichkolwiek dalszych wątpliwości dotyczacych Naszych produktów, firmy itp proszę o kontakt z wielka przyjemnością postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Pozdrawiam serdecznie
Rafał Niewiarowski
Grafiti Nails Cosmetics
Dalsze wątpliwości są jeszcze większe i na pewno nie będe wychwalać (twojej) tej firmy nad niebiosa Nic nowego nie wymyśliłeś, a już na pewno nie zrobiło to na mnie wrażenia, za to jak zajrzałam na twoją stronkę, odniosłam wrażenie, jakbym czytała txt aukcji żelu za 9zł na allegro Po za tym, odnosze dziwne wrażenie, że REKLAMUJESZ SWOJĄ FIRMĘ Przynajmniej ja tak to odbieram
__________________

Edytowane przez ...:::oblabobla:::...
Czas edycji: 2007-07-30 o 10:27
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 11:45   #15
G-nails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: żel grafiti nails?

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Dalsze wątpliwości są jeszcze większe i na pewno nie będe wychwalać (twojej) tej firmy nad niebiosa Nic nowego nie wymyśliłeś, a już na pewno nie zrobiło to na mnie wrażenia, za to jak zajrzałam na twoją stronkę, odniosłam wrażenie, jakbym czytała txt aukcji żelu za 9zł na allegro Po za tym, odnosze dziwne wrażenie, że REKLAMUJESZ SWOJĄ FIRMĘ Przynajmniej ja tak to odbieram
Witam ponownie
Niestety spodziewałem sie takiej odp.
Przykro mi że masz jeszcze wieksze watpliwośc, sadząc po twojej buntowniczej postawie trudno będzie je rozwiąć. Napewno nie zależy mi na tym aby nas wychwalać ale chodzi mi wyłącznie o obiektywną ocenę a jeżeli dla ciebie obiektywną oceną produktu jest metka to niech tak pozostanie .

Aby krytykować jakiś produkt to najpierw należy spróbować z czym się ma doczynienia , jeżeli według ciebie w Naszym produkcie nie mam nic odkrywczego to niech pozostanie to twoim subiektywnym odczuciem może dla innych stylistek jest odpowiednio dobry i odkrywczy ale nie mnie o tym decydować.To jest nasz własny wybór!!!
Jeżeli chodzi o reklamę firmy to trochę dziwne spostrzeżenie, nie wspomniałem nic o produktach , jakie to są wspaniałe itp. dołączyłem się tylko do dyskusji.

Równie dobrze mogłem podszyc sie pod osobę XY podawć za super doświadczoną stylistkie i pisać że pracuje tylko na takich a takich produktach a cała reszt tylko nadaje sie do kosza. Jak widać podpisałem sie imieniem i nazwiskiem oraz nazwą firmy aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

A co do strony stylistycznie nie mus każdemu odpowiadać. Mam nadzieje iż nowa bardziej przypadnie gustu.

Pozdrawiam
Rafał Niewiarowski
G-nails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 12:50   #16
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: żel grafiti nails?

Cytat:
Napisane przez G-nails Pokaż wiadomość
Witam ponownie
Niestety spodziewałem sie takiej odp.
Przykro mi że masz jeszcze wieksze watpliwośc, sadząc po twojej buntowniczej postawie trudno będzie je rozwiąć. Napewno nie zależy mi na tym aby nas wychwalać ale chodzi mi wyłącznie o obiektywną ocenę a jeżeli dla ciebie obiektywną oceną produktu jest metka to niech tak pozostanie .
Najlepszym rozwiązaniem moich wątpliwości byłoby wypróbowanie waszych żeli Niestety mam pełen komplet (moim zdaniem) bardzo dobrych produktów, więc nie zanosi się na to, żebym chciała przenosić się na inne. Nie mniej jednak jeżeli macie jakieś próbki (niektóre firmy wysyłają próbne mini zestawy) to bardzo chętnie skorzystam, bo TYLKO wtedy będę mogła dokonać obiektywnej oceny (cociaż wątpię, żeby wam w ogóle zależało na mojej opini ).
Nie jestem nieomylna, za to uparta i zbuntowana- może troszkę...
Co do stwierdzenia, że dla mnie wyznacznikiem jakości jest metka -nie koniecznie
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 13:16   #17
G-nails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: żel grafiti nails?

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Najlepszym rozwiązaniem moich wątpliwości byłoby wypróbowanie waszych żeli Niestety mam pełen komplet (moim zdaniem) bardzo dobrych produktów, więc nie zanosi się na to, żebym chciała przenosić się na inne. Nie mniej jednak jeżeli macie jakieś próbki (niektóre firmy wysyłają próbne mini zestawy) to bardzo chętnie skorzystam, bo TYLKO wtedy będę mogła dokonać obiektywnej oceny (cociaż wątpię, żeby wam w ogóle zależało na mojej opini ).
Nie jestem nieomylna, za to uparta i zbuntowana- może troszkę...
Co do stwierdzenia, że dla mnie wyznacznikiem jakości jest metka -nie koniecznie
Witam ponownie

No troszke się klimat ocieplił!!!
Baardzo chetnie prześle próbki bez jakichkolwiek zobowiazń wraz z krotka informacja jak używać , różnia sie sposobem nakładania od niektórych dostepnych na naszym rynku żeli.

Zależy nam na każdej opini jeżeli jest konstruktywna i wnosi coś porzytecznego do naszej pracy.
Metkę zostawmy już w spokoju.
Proszę o przesłanie na email danych abym mógł przygotować przesyłkę.

Pozdrawiam
Rafał
G-nails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 13:29   #18
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: żel grafiti nails?

Cytat:
Napisane przez G-nails Pokaż wiadomość
Witam ponownie

No troszke się klimat ocieplił!!!
Baardzo chetnie prześle próbki bez jakichkolwiek zobowiazń wraz z krotka informacja jak używać , różnia sie sposobem nakładania od niektórych dostepnych na naszym rynku żeli.

Zależy nam na każdej opini jeżeli jest konstruktywna i wnosi coś porzytecznego do naszej pracy.
Metkę zostawmy już w spokoju.
Proszę o przesłanie na email danych abym mógł przygotować przesyłkę.

Pozdrawiam
Rafał

Bo ja przecież nie jestem potworem to, że jestem baaaardzo sceptyczna (taka już moja natura- zbyt wiele razy się sparzyłam i rozczarowałam) Prawdę mówiąc doznałam lekkiego szoku, ale miłego (prawdę mówiąc to pierwsza sympatyczna rzecz jaka mnie dzisiaj spotkała.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 15:14   #19
claudia.c
Raczkowanie
 
Avatar claudia.c
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Radom-Szydłowiec
Wiadomości: 170
Dot.: żel grafiti nails?

kurcze a jak się pytałam o wasze żele w Radomiu to mi mówili że to niemieckie
zgłupiałam
no ceny też niższe niż na stronce o 5 zł ale to chyba dobrze
claudia.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-31, 07:50   #20
martyneczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: żel grafiti nails?

Cytat:
Napisane przez G-nails Pokaż wiadomość
Witam ponownie

No troszke się klimat ocieplił!!!
Baardzo chetnie prześle próbki bez jakichkolwiek zobowiazń wraz z krotka informacja jak używać , różnia sie sposobem nakładania od niektórych dostepnych na naszym rynku żeli.

Zależy nam na każdej opini jeżeli jest konstruktywna i wnosi coś porzytecznego do naszej pracy.
Metkę zostawmy już w spokoju.
Proszę o przesłanie na email danych abym mógł przygotować przesyłkę.

Pozdrawiam
Rafał
Witam Panie Rafale,bardzo Mi miło,że rozpoczęłam wątek odnośnie żeli grafiti nails.Powiem tak zadałam to pytanie ponieważ chciałam zobaczyć jaką opinie mają panie na forum wizaż,szczerze to wierzyłam iż jest to naprawde dobra marka produktów a teraz Pan Mnie w tym przekonaniu umocnił.Skończyłam szkolenie na produktach grafiti w Chojnicach z tym że było to 2,5 roku temu i dopiero od lutego tego roku powróciłam do wykonywania stylizacji paznokci z tym,że już zawodowo.Na początku pracowałam na produktach innych firm ale gdzieś w pamięci postanowiłam przejść na firme grafiti i stąd Moje pytanie na forum a ponieważ od szkolenia troszke czasu minęło więc chciałam przed zakupem zapytać się o opinie ale zamówiłam w pośpiechu ponieważ był mi potrzebny i mam nadzieje,że żałować nie będe ale mogę powiedzieć że sięgam odlegle w pamięci ze szkolenia i przypominam sobie,że na tych produktach dobrze Mi się uczyło,co ważne p.Paulina B uczyła Nas np m.in na formie i żel ma taką konsystencje,że nei rozlewa się na boki i swobodnie można spokojnie wybudować paznokieć.A proszę Mi napisać czy jest jakaś różnica jesli zamawiam od allegrowicz p Marcina K?wiem że on jako jedyny sprzedaje żele grafiti na allegro jest on z Gdyni więc napewno zakupuje u Państwa....tylko cene ma niższą 58,90 za op 15 gr,i Moje drugie pytanie czy żele Państwa występują w większych opakowaniach niż 15gr??Napisał pan że żele grafiti troszke inaczej nakladają się niż produkty innych firm szczerze to umknęło Mi to z pamięci albo Paulina nie przekazała mi tej cennej informacji
Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam.Mart a
martyneczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 13:29   #21
G-nails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Bo ja przecież nie jestem potworem to, że jestem baaaardzo sceptyczna (taka już moja natura- zbyt wiele razy się sparzyłam i rozczarowałam) Prawdę mówiąc doznałam lekkiego szoku, ale miłego (prawdę mówiąc to pierwsza sympatyczna rzecz jaka mnie dzisiaj spotkała.
Witam dzisiaj.

Miło to usłyszeć a raczej zobaczyć!
Według umowy dzisiaj wychodzi paczuszka z próbkami a na email przesle dalsze instrukcje.
Jak najwięcej miłych rozczarowań!

Pozdrawiam
Rafał , Grafiti

Cytat:
Napisane przez martyneczka23 Pokaż wiadomość
Witam Panie Rafale,bardzo Mi miło,że rozpoczęłam wątek odnośnie żeli grafiti nails.Powiem tak zadałam to pytanie ponieważ chciałam zobaczyć jaką opinie mają panie na forum wizaż,szczerze to wierzyłam iż jest to naprawde dobra marka produktów a teraz Pan Mnie w tym przekonaniu umocnił.Skończyłam szkolenie na produktach grafiti w Chojnicach z tym że było to 2,5 roku temu i dopiero od lutego tego roku powróciłam do wykonywania stylizacji paznokci z tym,że już zawodowo.Na początku pracowałam na produktach innych firm ale gdzieś w pamięci postanowiłam przejść na firme grafiti i stąd Moje pytanie na forum a ponieważ od szkolenia troszke czasu minęło więc chciałam przed zakupem zapytać się o opinie ale zamówiłam w pośpiechu ponieważ był mi potrzebny i mam nadzieje,że żałować nie będe ale mogę powiedzieć że sięgam odlegle w pamięci ze szkolenia i przypominam sobie,że na tych produktach dobrze Mi się uczyło,co ważne p.Paulina B uczyła Nas np m.in na formie i żel ma taką konsystencje,że nei rozlewa się na boki i swobodnie można spokojnie wybudować paznokieć.A proszę Mi napisać czy jest jakaś różnica jesli zamawiam od allegrowicz p Marcina K?wiem że on jako jedyny sprzedaje żele grafiti na allegro jest on z Gdyni więc napewno zakupuje u Państwa....tylko cene ma niższą 58,90 za op 15 gr,i Moje drugie pytanie czy żele Państwa występują w większych opakowaniach niż 15gr??Napisał pan że żele grafiti troszke inaczej nakladają się niż produkty innych firm szczerze to umknęło Mi to z pamięci albo Paulina nie przekazała mi tej cennej informacji
Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam.Mart a
Witam serdecznie.

Na poczatku ma troche smutną wiadomość napewno dla Pani a mianowicie Pani Paulina już nie pracuje dla Grafiti.
Co do charakterystyki produktu tak jak Pani wspomniała sama konsystenca powoduje iz inaczej sie pracuje , lina żelowa została tak skonstrułowana aby móc kłaść żel na formie.
Należy pamietać też o tym aby paznokieć dobrze na poczatku zmatowić kolejnym krokiem jest primer używamy ten samy który jest stosowany w metodzie akrylowej, czas schnięcia żelu wynosi ok 120s w zależności od tego jak gruba warstwę nakładamy. wspólnym prepearatem wykańczajacym jest A-coat zawierający protektor UV zabezpieczający paznokcie przed żółknięciem.
Nowoscią stosowaną w metodzie żelowej jak i akrylowej jest nowy żel tzw. Quick finish gel w przeciwieństwie do A-coatu utwardzamy go w lampie.

Jeżeli nasuną się Pani jakieś pytania bądż wynikna problemy prosze pisać i pytać.

Pozdrawiam
Rafał, Grafiti Nails Cosmetics

Cytat:
Napisane przez claudia.c Pokaż wiadomość
kurcze a jak się pytałam o wasze żele w Radomiu to mi mówili że to niemieckie
zgłupiałam
no ceny też niższe niż na stronce o 5 zł ale to chyba dobrze
Witam serdecznie

Niemieckie napewno nie są!!! Cieżko jest mi powiedzieć o jaką hurtownie Pani chodz i tego co zaobserwowałem już od dłuszego czasu nikt z tego regionu nic u nas nie zamawiał.
Cenny są jednakowee w całej Polsce ale może sie zdarzyć ze dystrybutor bądz hurtownia obniża ceny aby zachęcić klienta, trudno jest mi powiedzieć dlaczego tak jest.

Jeżeli w tej hurtowni wystapia braki towarowe które nie wynikły z naszej winy zapraszam z zamówieniem do nas do Gdyni napewno udzielimu rabatu.

Pozdrawiam
Rafał , Grafiti Nails Cosmetics

Cytat:
Napisane przez martyneczka23 Pokaż wiadomość
Witam Panie Rafale,bardzo Mi miło,że rozpoczęłam wątek odnośnie żeli grafiti nails.Powiem tak zadałam to pytanie ponieważ chciałam zobaczyć jaką opinie mają panie na forum wizaż,szczerze to wierzyłam iż jest to naprawde dobra marka produktów a teraz Pan Mnie w tym przekonaniu umocnił.Skończyłam szkolenie na produktach grafiti w Chojnicach z tym że było to 2,5 roku temu i dopiero od lutego tego roku powróciłam do wykonywania stylizacji paznokci z tym,że już zawodowo.Na początku pracowałam na produktach innych firm ale gdzieś w pamięci postanowiłam przejść na firme grafiti i stąd Moje pytanie na forum a ponieważ od szkolenia troszke czasu minęło więc chciałam przed zakupem zapytać się o opinie ale zamówiłam w pośpiechu ponieważ był mi potrzebny i mam nadzieje,że żałować nie będe ale mogę powiedzieć że sięgam odlegle w pamięci ze szkolenia i przypominam sobie,że na tych produktach dobrze Mi się uczyło,co ważne p.Paulina B uczyła Nas np m.in na formie i żel ma taką konsystencje,że nei rozlewa się na boki i swobodnie można spokojnie wybudować paznokieć.A proszę Mi napisać czy jest jakaś różnica jesli zamawiam od allegrowicz p Marcina K?wiem że on jako jedyny sprzedaje żele grafiti na allegro jest on z Gdyni więc napewno zakupuje u Państwa....tylko cene ma niższą 58,90 za op 15 gr,i Moje drugie pytanie czy żele Państwa występują w większych opakowaniach niż 15gr??Napisał pan że żele grafiti troszke inaczej nakladają się niż produkty innych firm szczerze to umknęło Mi to z pamięci albo Paulina nie przekazała mi tej cennej informacji
Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam.Mart a
Witam ponownie

p.s nasze żele występuja tylko w takiej pojemności a jest to spowodowane tym iż przez swoją gestość zużywa sie ich troszke mniej, poza tym w przypadku gdy dana osoba używa sporadyczine żel mógłby on stracic swoje właściwości co wpłyneło by negatywnie na jego trwałośćna samym paznokciu.

Pozdrawiam
Rafał, Grafiti

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2007-08-15 o 09:29
G-nails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 17:38   #22
martyneczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: żel grafiti nails?

Cytat:
Napisane przez G-nails Pokaż wiadomość
Witam serdecznie

Niemieckie napewno nie są!!! Cieżko jest mi powiedzieć o jaką hurtownie Pani chodz i tego co zaobserwowałem już od dłuszego czasu nikt z tego regionu nic u nas nie zamawiał.
Cenny są jednakowee w całej Polsce ale może sie zdarzyć ze dystrybutor bądz hurtownia obniża ceny aby zachęcić klienta, trudno jest mi powiedzieć dlaczego tak jest.

Jeżeli w tej hurtowni wystapia braki towarowe które nie wynikły z naszej winy zapraszam z zamówieniem do nas do Gdyni napewno udzielimu rabatu.

Pozdrawiam
Rafał , Grafiti Nails Cosmetics
czy Ja wiem czy taka niemiła wiadomość,że Paulina nie pracuje już na grafiti nails?Mam z nia złe wspomnienia i może to i lepiej że nie reprezentuje Pańskiej firmy.Zgubiłam dyplom na żele (robiłam akryl i żel)i pół roku prosiłam się Paulinie o duplikat nie odbierała teefonów unikała aż zadzwoniłam do Panstwa do firmy w Gdynii i tam są na tyle miłe panie że odesłały dyplom w ciągu zaledwie kilku dni
martyneczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 09:35   #23
G-nails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: żel grafiti nails?

Cytat:
Napisane przez martyneczka23 Pokaż wiadomość
czy Ja wiem czy taka niemiła wiadomość,że Paulina nie pracuje już na grafiti nails?Mam z nia złe wspomnienia i może to i lepiej że nie reprezentuje Pańskiej firmy.Zgubiłam dyplom na żele (robiłam akryl i żel)i pół roku prosiłam się Paulinie o duplikat nie odbierała teefonów unikała aż zadzwoniłam do Panstwa do firmy w Gdynii i tam są na tyle miłe panie że odesłały dyplom w ciągu zaledwie kilku dni
to był jeden z wielu powodów dlaczego nie pracujemy już Pania Paulina, przykro nam tylko że nasi klienci ma tym ucierpieli no ale staramy sie to naprawic.

Pozdrawiam
Rafał , Grafiti

p.s jezeli wystapią jakieś problemy bądż nasuną się pytania prosze pisać!
G-nails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 09:59   #24
martyneczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: żel grafiti nails?

Cytat:
Napisane przez G-nails Pokaż wiadomość
to był jeden z wielu powodów dlaczego nie pracujemy już Pania Paulina, przykro nam tylko że nasi klienci ma tym ucierpieli no ale staramy sie to naprawic.

Pozdrawiam
Rafał , Grafiti

p.s jezeli wystapią jakieś problemy bądż nasuną się pytania prosze pisać!
Powiem panu tylko tyle ze nauka Pauliny wyglądała w następujący sposób:chodzenie po sklepach i robienie zakupów oczywiście dla niej mam tu na myśli kurs fryzjerstwa którego miała Mnie niby nauczyc starciłam 2000zł i przekazała mi na kursie to co już wiedziałam a jeżeli chodzi o pazurki to wyglądało to w sposób że każdy musiał się uczyc sam na koniec jakis prowizoryczny egzamin i ceryfikat który tak naprawde nie odzwierciedlał umiejętności zdobytych na kursie,dopiero gdy zabrałam się za stylizacje zawodowo to zaczęłam do wszystkiego dochodzić sama.....
martyneczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 12:52   #25
G-nails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: żel grafiti nails?

Cytat:
Napisane przez martyneczka23 Pokaż wiadomość
Powiem panu tylko tyle ze nauka Pauliny wyglądała w następujący sposób:chodzenie po sklepach i robienie zakupów oczywiście dla niej mam tu na myśli kurs fryzjerstwa którego miała Mnie niby nauczyc starciłam 2000zł i przekazała mi na kursie to co już wiedziałam a jeżeli chodzi o pazurki to wyglądało to w sposób że każdy musiał się uczyc sam na koniec jakis prowizoryczny egzamin i ceryfikat który tak naprawde nie odzwierciedlał umiejętności zdobytych na kursie,dopiero gdy zabrałam się za stylizacje zawodowo to zaczęłam do wszystkiego dochodzić sama.....
no i naszczęcie już z tą panią nie pracujemy, jeżeli ma Pani jakies pytania których nie miał pani sposbności zadać podczas kursu służymy pomocą!
G-nails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 14:43   #26
claudia.c
Raczkowanie
 
Avatar claudia.c
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Radom-Szydłowiec
Wiadomości: 170
Dot.: żel grafiti nails?

w jakiej cenie macie mały zestaw do akrylu aby można było wypróbować te produkty
a i podałam swoje dane do próbek żelu ale żadnego maila zwrotnego nie dostałam
claudia.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 23:31   #27
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: żel grafiti nails?

Przyszły żelki One są OGROMNIASTE! 15 ml (to nie próbka, tylko normalny produkt!) Szczena mi opadła, bo liczyłam na jakieś minimini słoiczki, które starczą na max 10 palców. Oto co dostałam (na fotce) słoiczki pełne po same brzegi. Wypróbowałam dzisiaj różowy żel, a raczej różowawy, bo jest na paznokciu minimalnie różowy, ma prawie taki kolor jak pink z ibd, ale troszkę bardziej przezroczysty- bardzo naturalny.
Zanim nałożyłam go na paznokieć pomęczyłam go trochę Pomieszałam, zapowietrzyłam i powiem szczerze, że w miarę szybko się sam odpowietrzył. Jest gęsty, ale dosyć szybko się wypoziomował, tak więc rozbabrałam go, poszłam zrobić kanapkę, jak wróciłam to był jak nietknięty - ani jednego bąbelka
Utwardziłam sobie jednego naturalka, oczywiście dostałam do kompletu primer Żel się fajnie nakłada, dosyć ładnie poziomuje, nie miałam problemów z budowaniem pazurka, nie rozlał się po skórkach (np. z żelem z LF miałam taki problem: nakładałam go na paznokieć- NIE POZIOMOWAŁ SIĘ, dosłownie jakbym galaretke dr. Oetker`a próbowała nałożyć na pazurka, a jak wkładałam do lampy, rozlewał się jak woda na wszystkie strony)
Grafiti siedział na swoim miejscu więc ma u mnie za to + Niestety za to kiepsko się błyszczy Przemywałam cleanserem z IBD- nie mam innego)
Czy się trzyma- czas pokaże Jak narazie jest ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg graf.JPG (33,1 KB, 60 załadowań)
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 07:07   #28
claudia.c
Raczkowanie
 
Avatar claudia.c
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Radom-Szydłowiec
Wiadomości: 170
Dot.: żel grafiti nails?

a u mnie nic zero odwetu
tylko te pojemniczki inne są jak zwykle
claudia.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 22:08   #29
claudia.c
Raczkowanie
 
Avatar claudia.c
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Radom-Szydłowiec
Wiadomości: 170
Dot.: żel grafiti nails?

no to wreszcie i ja dostałam
żele
milky pink - średnio gęsty jak dla mnie- kolor różowego budyniu lekko kryjący po prostu świetny samopoziomujący
perfect clear- ten mi się podoba ze względu na gęstość nie spływa na skórki super w upały (gęstszy o wiele od budującego z SPN) próbka żelu posiada troszkę zabrudzenia i mnóstwo bąbelków ale damy radę
ostatnią warstwę raczej stosujemy nabłyszczającą lub malujemy bezbarwnym lakierem do połysku i jest ok

szkoda tylko ze nie ma większej pojemności żeli bo było by to bardziej ekonomiczne

jakość porównuję do SPN

a i ja mam coś jeszcze
dziękuję za akrylki
białym robiłam kwiatuchy jest świetny
cena jest przystępna a i kolorówka bogata na którą się skuszę
macie duży wybór w pojemności liquidu co jest zaletą bo nie każdego jest stać aby wydać od razu sto parę zł


myślę że z Panem przedstawicielem zostanę w kontakcie więc liczę na duży rabat
claudia.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 12:43   #30
martyneczka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: żel grafiti nails?

Cytat:
Napisane przez G-nails Pokaż wiadomość
no i naszczęcie już z tą panią nie pracujemy, jeżeli ma Pani jakies pytania których nie miał pani sposbności zadać podczas kursu służymy pomocą!
witam Panie Marcinie pisałam maila ale niestety nie otrzymałam odpowiedzi,zamawiałam kilka dni temu od P.Moniki żel przeźroczysty i pilniki,i tylko na firmie graffiti będe pracować i mam w związku z tym pytanie czy mogłabym prosić o przesłanie próbki żelu z odcieniem rózowym ponieważ wciąż praucje na przeżroczystym i mogłabym urozmaicić troszke prace i jesli jest to możliwe to plakat firmowy ponieważ chciałam oznaczyć salon iż pracujemy na produktach tej firmy prosze o odpowiedź
martyneczka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.