Męska Fryzyra ( Czym i jak to zrobić ) :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-01, 00:41   #1
italiano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5

Męska Fryzyra ( Czym i jak to zrobić ) :D


Witam , chciałem się was spytać czym i w jaki sposób ułożyć taką fryzurę:





jak widac na zdjęciach (szczególnie na ostatnim) ten "gościówa" ma tak fajnie wyszczególnione pasma których niestety nie wiem jak osiągnąć. Dodam jeszcze że mam takiej samej długości włosy jak on oraz podobny kształt twarzy tak więc pozostaje kwestia JAK I CZYM TAKĄ FRYZURĘ STWORZYĆ ?! LICZĘ NA WASZĄ POMOC.
italiano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 17:33   #2
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: Męska Fryzyra ( Czym i jak to zrobić ) :D

guma do modelowania (stylizacji) wlosow ,wosk,zel, z tym mozesz sobie tak pooddzielac pasma no i mozesz uzyc prostownicy
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 13:33   #3
italiano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Męska Fryzyra ( Czym i jak to zrobić ) :D

hmmm, prostownicy jako takiej mi nie potrzeba bo mam proste włosy a co do tych kosmetyków to w jakiej kolejności ich użyć i czy nadawał będzie się wosk nabłyszczający firmy Joanna ??
italiano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 23:08   #4
italiano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Męska Fryzyra ( Czym i jak to zrobić ) :D

hmmm juz dlugo nikt nie odpowiada . Nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie ??? Coś czuję ze to forum to ściema, jak tylko fryzury kobiet są omawiane a temat męskich fryzur jest pozostawiany i przez to uznawany jako nieważny . Szkoda bo chciałem mieć taką fryzurę bo włosy mam odp. długości, tylko jak to uformować choleria ?
italiano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 02:55   #5
qczaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Męska Fryzyra ( Czym i jak to zrobić ) :D

Dezzire chodziło o to, byś sobie wyciągnął pasma na prostownicy, by je uwydatnić...ale myśę, że jeśli masz proste włosy i chcesz uzyskać taki efekta jak na zdjęciu, to nie potrzeba. Weź sobie pastę do stylizacji (firma Fudge ma taką fajną pastę) i powysciągaj pasma, na koniec spryskaj lakierem by się trzymało i będzie dobrze Pozdrawiam
qczaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 16:40   #6
filemoon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Męska Fryzyra ( Czym i jak to zrobić ) :D

Cytat:
Napisane przez italiano Pokaż wiadomość
hmmm juz dlugo nikt nie odpowiada . Nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie ??? Coś czuję ze to forum to ściema, jak tylko fryzury kobiet są omawiane a temat męskich fryzur jest pozostawiany i przez to uznawany jako nieważny . Szkoda bo chciałem mieć taką fryzurę bo włosy mam odp. długości, tylko jak to uformować choleria ?
Jest dokładnie jak piszesz. Rada ode mnie. Jesli masz długi i proste wlosy, to ta fryzurka jest jak najbardziej odpowiednia. Jeśli chcesz pokazac tylko niektore pasma to najlepiej faktycznie użyć paste i po problemie. Zelu nie polecam, co najwyżej lakier.
filemoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.