rutynowe loki ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-03, 14:41   #1
starsdust
Przyczajenie
 
Avatar starsdust
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4

rutynowe loki ?


Hej Na początku chciałam się przywitać, bo jestem tu nowa )
Mam dość specyficzne włosy, ponieważ układają mi się w "szopowate loczki" tzn. u góry mam włosy w miarę proste, a na dole zaczynają mi się skręcać a'la Kopernik Idąc do fryzjera za każdym razem wychodzę z tą samą fryzurą. Fryzjer cieniuje mi włosy twierdząc, że nic więcej nie uda się z nimi zrobić. Zmienialam kilka razy fryzjerów, ale każdy po prostu robił to samo, w efekcie czego już od kilku lat mam tą samą fryzurę. Bardzo chciałam mieć grzywkę, którą odradzano mi ze względu na skręcanie się. Czy z kręconymi włosami można jesczze cokolwiek zrobić ?

Edytowane przez starsdust
Czas edycji: 2008-12-03 o 15:15
starsdust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 15:40   #2
paula3008
Przyczajenie
 
Avatar paula3008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Polska..gdzieś w centrum;)
Wiadomości: 16
Dot.: rutynowe loki ?

no pewnie po prostu je wyprostuj i zobaczysz jaka zmiana)ja mam proste a chcialabym miec kręcone )tylko nie chce trwałej i dlatego zazdroszcze kobietkom loczków. najlepiej stosuj kosmetyki specjalnie do kręconych włosów bo one poprawiaja skręt loka i podkreślają go..polecam kosmetyki do włosów firmy NIVEA)na moje włosy działają
paula3008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 16:01   #3
kasienka-1990_16
Raczkowanie
 
Avatar kasienka-1990_16
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: województwo lubuskie
Wiadomości: 33
GG do kasienka-1990_16
Dot.: rutynowe loki ?

tez mam loki;/ i nienawidze ich...a prostowanie stanowczo odradzam bo strasznie zniszczysz wlosy... wiem po sobie mam taki sam problem z fryzierami do jakiego bym nie poszla zetnie mnie bardzo podobnie a czasem nawet potrafi sciac krzywo;/ najlepiej zapuscic dlugie pocieniowac je i kazda dziewczyna bedzie Ci zazdrościc.
Jesli pusza Ci sie wloski to po umysciu daj odzywke do splukiwania do wlosow zniszczonych... jesli jeszcze beda mokre a matowe i nie przyjemne w dotyku to zmien odzywke
Poza tym uzywaj odzywki bez splukiwania jakies serum, jedwab, a najlpiej nablyszczacz który doda blasku... zele i pianki odradzam bo niszcza i wysuszaja wlosy;]
kasienka-1990_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 16:56   #4
siajteczka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 11
Dot.: rutynowe loki ?

patrze wszyscy maja podobny problem ja dopiero jak bylam w ciazy to mi wlosy urosly z 10 cm juhuuu no i poszlam do fryzjera pocieniowala mi i tak mam caly czas wlasnie tez mysle nad grzywka tylko aby jakos to wygladalo bez prostowania wlosow bo ja juz mam nauczke i nie prostuje ich uzywam po umyciu jedwabiu w plynie ugniatam je ze pochylona glowa a i tak u gory sa prost u doly lokowate
siajteczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 17:04   #5
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: rutynowe loki ?

ja też mam kręcone włosy, obecnie prostuje, używam odżywek i fryzjerzy twierdzą, że nie są zniszczone.

Starsdust ja polecam wycieniować i zrobić asymetrię, do tego jeżeli będzie Ci dobrze, krótką grzywkę np. na skos.
miałam taką fryzurę, czułam się świetnie. do tego nawilżenie włosów, bo kręcone się często przesuszają.
pozdrawiam
Trah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 20:58   #6
starsdust
Przyczajenie
 
Avatar starsdust
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: rutynowe loki ?

Chyba właśnie postaram się zapuścić troszkę, może potem uda się coś wykombinować.
Próbowałam prostować kilka razy, ale na dłuższą metę nie da rady, bo w gruncie rzeczy wolę loki. Pomyślę nad tą grzywką
starsdust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 21:09   #7
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: rutynowe loki ?

Tylko nie prostuj!
Kręcone włosy to najlepsze, co można mieć . A jak o nie dbać itd. dowiesz się w loczkowym wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=9923930
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-06, 09:03   #8
KarolinaOska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 69
Dot.: rutynowe loki ?

o nie! nie prostuj ich! moja sasiadka ma taki sam problem. wychodzila od fryzjera i zawsze wygladala tak samo. to kiedys ja wzielam sprawy w swoje rece i ja obcielam ;D no i ma sliczne loczki ;D hahaha po prostu trzeba dobrze scieniowac wlosy i uzywac specjalnych odzywek
__________________
"Człowiek bez poczucia humoru jest jak kotlet bez mięsa"

Edytowane przez KarolinaOska
Czas edycji: 2008-12-06 o 09:05
KarolinaOska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 16:30   #9
Moravka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 52
Dot.: rutynowe loki ?

Mam to samo ;P Tylko że ja od kwietnia noszę najnormalniejszą grzywkę. Niestety mimo swojej długości baaaardzo się wywija więć po każdym myciu ją prostuję i jest good
Moravka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.