Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-09, 22:49   #1
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Unhappy

Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY


No wiec zaczne od tego, ze od poltora tygodnia zaczelam kurs przedluzania paznokci metoda zelowa i akrylowa. Poki co mamy zele na tipsie, powoli zdobienia, uzupelnianie, itp. A ze zaciekawila mnie taka "praca" kupialm sobie lampe, pedzelek, pilniki, polerki, bloczki, dlutka no i NIESTETY ZELE. Kupilam je w hurtowni allepaznokcie, jako ze jestem z Lodzi, to hurtownie te mam dwie. W jedej, bo bylo mi blizej z domu kupilam pedzelek, dlutko i pilniki. A w drugiej lampe, ozdoby i zele.
I wtglada to tak:

1. pedzelek strasznie sie rozwarstwia (jest to numer 6, ze sztucznego wolsia) jest straszny, nakladajac zel rozwarstwia sie na wsyztkie stony i robi tylko poziome faldy na paznokciu To chyba nie jest normalne, prawda?

2. ŻELE !!! Moim zdaniem tragedia Sa strrrasznie ciagnace i zesztywniale, jak by staly w magazynie z 3 lata. Poza tym maja w sobie babelki powietrza, ktore nie rozprowadzaja sie ladnie na paznokciu pod naciskiem pedzelka
I co najgorsze... po nalozeniu, stwardnieniu, opracowaniu i nalozeniu ostatniej cienkiej warstwy paznokcie sa MATOWE !!!

Przeciez paznokcie maja blyszczec sie jak lustro, a one w niektorych miejscach sa matowe i chropowate, a w innych gladkie i blyszczace i to na tej samej plytce paznokciowej

Poczulam sie zle potraktowana. W ogogle jak weszlam do hurtowni, to PAnie nie byly w ogogle mna zainteresowane, jak chcialam o cos zapytac, poprosic o rade, to patrzyly niechetnie i tylko odburczaly mi cos pod nosem

Mam wrazenie, ze zostal mi wcisniety towar, ktory stoi na polkach juz jakis czas i sie nie sprzedaje, bo ja jako poczatkujaca, to sie przeciez nie znam

Doradzcie mi, czy isc z reklamacja? Moga mi powiedziec, ze ja sie nie znam, bo dopiero zaczynam i ze zel zostal uzyty i mi nie oddadza pieniedzy, ani nie wymienia.
Jestem w kropce, co mam innego kupic, zeby sie po raz kolejny nie zawiesc i nie zostac potraktowana przedmiotowo.

Help
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 22:51   #2
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

a był to zel jednofazowy. czy budujący?
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 23:12   #3
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Wiem, ze zabrzmi to glupio.. na serio nie wiem. Chcialam poprosic o pomoc jakas z Pan, ktore tam urzedowaly, bo uznalam, ze skoro tam pracuja, to cos wiedza na ten temat i, ze ktos mi odradzi. A na tym sloiczku nie ma nic napisane, co to w ogogle jest, Jesty tylko tylze, ze Clear Gel/French Pink Gel - 15 ml, sposob uzycia, ostrzezenia i sklad produktu.
Nie ma nawet daty waznosci na nich... Wiem, ze brzmi to glupio i pewno sama jestem sobie winna, ale przeciez tak chyba nie powinno sie dziac, ze 1/3 paznokcia sie blyszczy, a 2/3 jest matowe
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 23:20   #4
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Jesty tylko tylze, ze Clear Gel/French Pink Gel - 15 ml, sposob uzycia, ostrzezenia i sklad produktu.
Nie ma nawet daty waznosci na nich... Wiem, ze brzmi to glupio i pewno sama jestem sobie winna, ale przeciez tak chyba nie powinno sie dziac, ze 1/3 paznokcia sie blyszczy, a 2/3 jest matowe[/quote]

o, o to mi chodziło... bo widzisz... budujące maja to do siebie, ze sa geste i nie błyszczą sie po przemyciu masy... ale jeśli to co kupiłał to clear...to juz moze byc albo wada fabryczna, albo może za krótki czas utwardzania...
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 23:34   #5
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Jakoś mnie to rozczarowanie nie dziwi Wiele osób nacina się na takie (i tym podobne) BUBLE
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 10:28   #6
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Utwardzalam 2 minuty, wiec sadze, ze powinno wystarczyc.
Tylko teraz nie wiem co zrobic, czy isc z reklamacja (i pewno sie nasluchac, ze to dopiero moje pocztaki i, ze to ja sie nie znam) czy odpuscic?
Bo przeciez na takim "czyms" pracowac nie bede, bo szkoda mojej roboty
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 10:47   #7
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Proponuje żebyś wzieła owe żele do swojej instruktorki i pod jej okiem wypróbowała ten zel. Niech oceni czy to Ty popełniasz błąd czy problem stanowi materiał.
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 10:51   #8
Niffer
Raczkowanie
 
Avatar Niffer
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Ja reklamowałabym: pędzel bo nie ma prawa się rozwarstwiac, zel sprobowałabym utwardzać ok 3 min i delikatnie go przemieszać. Sam fakt braku daty wydaje mi sie podejrzany, data musi byc bo skad masz wiedziec czy w chwili kupna nie byl przeterminowany albo mial miesiac do konca terminu waznosci. Te cale "allepaznokcie" to zarejestrowana firma i jesli towar jest wadliwy to maja obowiazek go wymienic (chyba, ze zuzylas 3/4 opakowani i nagle chcesz wymienic).
Niffer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 12:20   #9
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

NAJLEPIEJ ZAPYTAĆ NA KURSIE! Pokaż żele instruktorce i już. W zakres szkolenia wchodzi także polecenie odpowiednich materiałów.
Tak sobie tylko myślę... Skąd miejsce w ostatnim numerze "Paznokci" na artykuł laski z Allepaznokci...
__________________
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 15:05   #10
Niffer
Raczkowanie
 
Avatar Niffer
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Z tym poleceniem materiałow to bywa róznie. Wiele instruktorek poleca produkty firmy organizujacej kurs (przynajmniej oficjalnie) nie wszystkie bo moja mowila,ze mozemy kupic sobie gotowca na allegro, dopiero na fryzjer.pl mnie uswiadomili
Niffer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 16:30   #11
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez zuzalenkam Pokaż wiadomość

1. pedzelek strasznie sie rozwarstwia (jest to numer 6, ze sztucznego wolsia) jest straszny, nakladajac zel rozwarstwia sie na wsyztkie stony i robi tylko poziome faldy na paznokciu To chyba nie jest normalne, prawda?
Jak przygotowałaś go do pracy?
Cytat:

2. ŻELE !!! Moim zdaniem tragedia Sa strrrasznie ciagnace i zesztywniale, jak by staly w magazynie z 3 lata.
Jest zima, na pólkach może być chłodno. Postaw na chwile na grzejniku.

Cytat:
Poza tym maja w sobie babelki powietrza, ktore nie rozprowadzaja sie ladnie na paznokciu pod naciskiem pedzelka
Popukaj denkiem o blat stołu. Te wychodzące na wierzch bąble przebij szpilką.


Cytat:
I co najgorsze... po nalozeniu, stwardnieniu, opracowaniu i nalozeniu ostatniej cienkiej warstwy paznokcie sa MATOWE !!!
Pięknie błyszczą się glossy. Zele budujące tak średnio.
A jeśli powierzchnia jest chropowata to nałożyłaś zbyt cienką warstwę żelu.


Cytat:
Poczulam sie zle potraktowana. W ogogle jak weszlam do hurtowni, to PAnie nie byly w ogogle mna zainteresowane, jak chcialam o cos zapytac, poprosic o rade, to patrzyly niechetnie i tylko odburczaly mi cos pod nosem
Więc trzeba było ostrym tonem spytać czy są tu w pracy czy na pogawędce.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 17:01   #12
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Bylam dzisiaj w tej hurtowni "allepaznokcie" co zakupilam zele. No wiec tak jak myslalam, potwraktowano mnie jak jakas gowniare, ktora nie umie nic robic i na niczym sie nie zna

Pan w hurtowni powiedzial mi, ze zel jest taki jak powinien i tak ma sie slimaczyc, a poza tym niech nie wymagam cudow, bo to jest jeden z tanszych zeli i moge miec do siebie pretensje, ze taki kupilam (taki mi doradzono). Rozmowa nic nie dala. Ja o chlebie, on o niebie, wiec juz sobie odpuscialam. I tak sobie krwi napsulam
Za Wasza rada pojde jutro do Pani, ktora nam kurs prowadzi i zapytam sie co i jak.

Mam nadzieje, ze nie bede musiala jakims ogromnym kosztem przetesotowac pol hurtowni w Lodzi, az w koncu znajde ten swoj, jedyny
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 17:05   #13
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Ale ogolnie nie polecam firmy... Moze ozdoby, lakiery, itp. Ale nie produkty ich wlasnej produkcji

Same widzicie, ze jak wyniknie jakis problem z towarem, to zrobia tylko z czlowieka glupka i odesla z kwitkiem

DLATEGO NIE POLECAM FIRMY "allepaznokcie"...:ba ba:
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 17:21   #14
Niffer
Raczkowanie
 
Avatar Niffer
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Czyli fakt, że sa tanie uprawnia do sprzedawania bubli? Sama pracuje na i-nails i basic (ponizej 30zl za 15ml) i jakos nie mam z nimi takich problemow jak ty ze swoimi. Jezeli rzeczywiscie bedzie do niczego nie bedzie szkoda go wyrzucic albo dokupic jednofazowke i ten stosowac jako budulec
Niffer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 18:14   #15
pawalicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Hej nie jesteś pierwszą osobą ktorej sie coś takiego przydarzyło. Jeśli masz taki gęsty żel i jeszcze nie umiesz na nim pracować, wiec trzymaj go w dość ciepłym miejscu a będzie żadszy. Jako budujący bedzie świetny do krzywej C i na forme, po za tym 2 min to troszke mało proponuje 3 a przy ciemnych żelach np. czarny nawet 4-5. Pozdrawiam
pawalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 19:35   #16
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez zuzalenkam Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze nie bede musiala jakims ogromnym kosztem przetesotowac pol hurtowni w Lodzi, az w koncu znajde ten swoj, jedyny
jak łódź to SPN są świetne
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 19:57   #17
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
jak łódź to SPN są świetne
Popieram. teraz tylko ich używam
A ja na allepaznokcie żel tez sie nacięłam i niestety nawet argumenty że żel odpryskuje po dniu nic nie dały przepadło...
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 20:13   #18
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

No wlasnie Pan mi opowiadal, ze tylko ja poki co przyszlam z jakakolwiek reklamacja produktu. I w tym momencie wyobrazilam sobie te kilka osob, ktore pewno znaly tego typu historie i zwyczajnie nie chcialo im sie psuc sobie nerwow w tej hurtowni.

Tylko, ze te zele nie sa warte jakiejkolwiek ceny Normalnie 15ml kosztowaly 21 zlotych, a Pani ktora mi sprzedawala mrugnela okiem i wydala mi tyle reszty, ze wyszlo, ze zaplacilam za kazdy sloiczek 19 zeta.
Pewno im nie schodza te zele i dlatego mi obnizyla cene

Nie polecam tej firmy, moze ozdoby, lampy, podgrzewacze do wosku i parafiny sa ok, bo nie oni "Allepaznokcie" wyprodukowali te rzeczy, ale reszta.... PORAZKA

NIE SĄ WARTE ŻADNEJ CENY !!!
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 22:32   #19
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez zuzalenkam Pokaż wiadomość
No wlasnie Pan mi opowiadal, ze tylko ja poki co przyszlam z jakakolwiek reklamacja produktu. I w tym momencie wyobrazilam sobie te kilka osob, ktore pewno znaly tego typu historie i zwyczajnie nie chcialo im sie psuc sobie nerwow w tej hurtowni.

Tylko, ze te zele nie sa warte jakiejkolwiek ceny Normalnie 15ml kosztowaly 21 zlotych, a Pani ktora mi sprzedawala mrugnela okiem i wydala mi tyle reszty, ze wyszlo, ze zaplacilam za kazdy sloiczek 19 zeta.
Pewno im nie schodza te zele i dlatego mi obnizyla cene

Nie polecam tej firmy, moze ozdoby, lampy, podgrzewacze do wosku i parafiny sa ok, bo nie oni "Allepaznokcie" wyprodukowali te rzeczy, ale reszta.... PORAZKA

NIE SĄ WARTE ŻADNEJ CENY !!!
Z pedzelkiem tez miałam problem, tyle że ja na allegro kpowałam, wstawiłam neutrale, bo bo cena w tym wypadku przypadla na jakość..ach szkoda gadać


Jednak cleaner polecam...i chyba tylko to
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 23:50   #20
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez zuzalenkam Pokaż wiadomość
... Ale nie produkty ich wlasnej produkcji

...
zapewniam cię, że oni ich nie produkują!
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 09:58   #21
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

ALLEPAZNOKCIE - znam ta historie
Kupilam u nich dwa proszki akrylowe ( bialy i clear ) i liquid. Efekt -> dno, lipa, oszukanstwo, strata kasy i czasu.
Skusilam sie na niska cene akrylu - 30g za 25 zl - jesli dobrze pamietam.
Po pierwszym uzyciu (oczywiscie na sobie) od razu wiedzialam ze to bubel. Akryl odpryskiwal, odchodzil, zrobil sie zotly. Z innymi firmami nie mialam takich problemow. Jedyne do czego moge używac tych akryli to kwiatki akrylowe. Ewentualnie cwicze na nich robiac za darmo paznurki.
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 13:15   #22
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość
zapewniam cię, że oni ich nie produkują!
Wiem, sprowadzaja je z innego kraju i naklejaja swoja nalepke... Duzo firm i hurtowni tak robi, bo podobno u nas sie nie oplaca produkowac, bo drogo wychodzi.
Echhh, ale mogliby chociaz sprowadzac cos lepszej jakosci, a nie jakis bubel.
Bo wlasna naklejke to kazdy moze sobie przyleic.
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 20:47   #23
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

i wlasnie dlatego lepiej kupowac sprawdzone firmyjeszcze nie spotkolam sie z pozytywna opinia na temat tej firmy..:/pamietaj zuza, ze lepiej najpierw zapytac zanim sie wyda pieniazki, bo wiele osob juz wyprobowalo rooozne firmy i nawet jesli interesuja cie produkty tansze od polecanych ib, PB, cto itp, to sama moge polecic ze dwie ktore sa taniutkie,, a swietnej klasy(swoja droga mam sentyment do tego imienia )
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 21:23   #24
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
(swoja droga mam sentyment do tego imienia )
Jest nas tu aż 2
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 10:27   #25
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

witam

ja u nich zakupilam baardzo duzo rzeczy, ozdoby maja strasznie okazyjne. mam tez kilka pedzli dov akrylu, nie sa obledne, ale powiem szczerze ze u nich kosztuje okolo 15 zl ósemka, i wogole jakos sie nie rozni od ósemki za 80zl, bo taką tez mam. kupilam tipsy, sa tansze niz w innych miejscach a dokladnie takie same. akrylu uzywam innej firmy, nie kupię u nich, ale kolorowy akryl jest dla mnie swietny. jest bardzo taani, a jakoscia ezflow nie ustepuje, bo z ezflow tez mam kilka kolorow. kupilam na probe ten liquid, zobaczymy jak sie bedzie sprawowal

ogolnie owszem, jak sie wchodzi to nikt nie zwraca uwagi na ciebie, oni cos non stop wysylaja wiec jest zamieszanie, ja poprosilam o pomoc to babka ze mna dobre pol godiny debatowala o pedzlach, i dostalam pazlotko bonusowo procz kilku ozdob za kazde 20 zl... wystarczylo poprosic...
co do zeli to nie mam pojecia, w zel sie nie bawie, wiec tu wiedza zerowa

bardzo odpowiada mi hurtownia na Legionow, choc jest drozej niz a allepaznokcie. tam kupuje liquidy i akryle, polecam, sa swietne, a ceny maja ok. jest hurtownia na pomorskiej(?), nidaleko lodzi fabrycznej, tam jakos mi ciasno, i drogawo, ale szczytem jest sklep, centrum szkoleniowe na zwirki... dno totalne.... brokat za 6 zl kobieta wcisnela mi pedzel za 120 zl, ktory jest gorszy niz w allepazokcie... dostalam dwa primery, kwasowy i bezkwasowy, jeden kosztowal 36 zl, wiec x2 ... *

wszystko trzeba sprawdzic, dzis wyprobuje ten liquid, moze sie nada

*b jakiego primera uzywacie?kwasowego, czy bezkwasowego? ja uzywam kwasowego, tylko\po ciul mi ten drugi??
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 10:39   #26
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość

bardzo odpowiada mi hurtownia na Legionow, choc jest drozej niz a allepaznokcie. tam kupuje liquidy i akryle, polecam, sa swietne, a ceny maja ok. jest hurtownia na pomorskiej(?), nidaleko lodzi fabrycznej, tam jakos mi ciasno, i drogawo, ale szczytem jest sklep, centrum szkoleniowe na zwirki... dno totalne.... brokat za 6 zl kobieta wcisnela mi pedzel za 120 zl, ktory jest gorszy niz w allepazokcie... dostalam dwa primery, kwasowy i bezkwasowy, jeden kosztowal 36 zl, wiec x2 ... *

Na Leginow... hm... jest tam taki maly sklepik. O niego Ci chodzi? Jakie akryle tam kupujesz? Jaka Firma? Jaka cena?

Centrum szkoleniowe na zwirki - sprzedaja produkty firmy New Nails. Nie sa zle, ale rzeczywiscie ceny maja wysokie :/

Jest jeszcze sklep na ul. Wigury 15
(wejście od ul. Sienkiewicza, przy parkingu pogotowia). Mam zamiar sie tam wybrac. Znacie to miejsce?
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 11:10   #27
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

Ja tak troche poszperalam w necie i moze odwiedze sklep na Narutowicza, sprzedaja produkty Stra Nails, zobacze co maja w ofercie, moze cos sie i dla mnie znajdzie.
Ten sklep jest kolo takiego sklepu z rzeczami dla fryzjerow, niedaleko kilinskiego (o ile dobrze pamietam)

Na Zwirki sie nie wybieram, bo tez slyszalam, ze drogo, a jakoscia nie odbiegaja od innych.

Na bank moge polecic hurtownie na Tatrzanskiej/Przybyszewskiego Eracos, bardzo mila kobitka i facet to prowadza, moga dobrze doradzic, ale niestety cenowo dosc drogo

No nic, szukac, szukac i jeszcze raz szukac.

P.S: Slyszal lub byl ktos w hurtowni na PIotrkowskiej, wejscie jest podobno za klubem TwoFace? Tam tez sa jakies zele, akryle, itp. Sprzedaja tez na allegro?
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 12:34   #28
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

tak, na legionow. Supply nails. maja sunflowera i mase innych. ja kupilam nie znanej mi marki, ale pisze ze oni sa dystrybutorem. 36g za chyba 45 zl. jest wysmienity, bardzo plastyczny. mialam ze zwirki 30g za 68 zl i byl do niczego, caly pazur w babelkach powietrza, zostalo mi troszke, wiec zrobilam jeden tym, a drugi z supply nails. roznica na korzysc supply niezaprzeczalna!

star neils tez ma drogo, polecam baardzo ten sklepik na legionow. a jesli chodzi o pilniki, bloki i inne rzeczy to allepaznokcie.

co do zeli nie mam pojecia, bo pracuje na akrylu tylko. bede kupowac lekki rozowy akryl, i wybiore sie na legionow stanowczo.

Zuzalenkam, w starnailsie na narutowicza(myslalam ze to pomorska:P) kupilam ten drogi pedzel do akrylu, do niczego... i nie zdziwie sie jak do zelu tez beda beznadziejne, a jak pedzel za 15 zl umrze3 to zadna praktyznie strata, ale jak zdechnie taki za 100 to sie pluje sobie w brode... ,myslalam ze jak wydam wiecej, to bedzie nie na raz, ale sie pomylilam...

http://supplynails.pl/

tu stronka sklepiku na legionow

Edytowane przez Budyniek
Czas edycji: 2008-12-12 o 12:39 Powód: zapomnialam wstawic linka;)
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 20:31   #29
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

A sprzedaja gdzies w Łodzi produkty EzFlow?
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 20:47   #30
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Poczatki - "allepaznokcie" - OSZUKANA - POMOCY

kiedys jesli dobrze pamietam to w star nailsie byly.

mozna wejsc na ich stronke i zadzwonic i sie zapyrac
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.