Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-03, 16:55   #61
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny, jeszcze do niedawna w collections był zestaw 5-ciu cieni, w których były m.in in the garden, hot chocolate? Właśnie się na nie zdecydowałam, a ich nie widzę..
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:06   #62
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość
A mnie kusi cień snowflakes. Mam bzika na fiolety
Cathy zazdroszczę szybkiej wysyłki. Chyba masz u nich jakieś względy
niestety nie
gdyby tak było to może by mi Yard Sale przywrócili do sprzedaży
Ja nie wiem, co ja mam z tym odcieniem. Nie mogę go używac, bo nie jest w ogole widoczny na mojej twarzy, a zachwycam się nim jak durna.. dla samej chęci posiadania chyba
Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Kurcze no rzeczywiście dziwne to że akurat podkład cały rozsypanny skoro pakują to dość skrupulatnie i dokładnie...szkoda.A czy to czasem nasza paczka EDM 11 taka expressowa?
O już mnie Cathy uprzedziła z odpowiedzią dobrze,że nie cały podkład się rozsypał bo to był smutek!
to by był rekord świata chyba, zwłaszcza, ze EDM11 w piątek wysłali
no własnie mnie to zawsze dziwi - prawie w kazdym zamówieniu muszę czyścić podkłady i róże, bo zawsze coś tam się lekko powysypuje. Może nie dużo, ale jakieś takie lekko oprószone są..

Asix86 - Go Naturally Neutral Kit rzeczywiście chyba zniknął.. Ale jako iż pojawił się dokładnie w tym samym czasie co te nieszczęsne niebieskie Try Me Free, ktore leżą tam i leżą, to może skoro zniknął Go Naturally Kit, to i coś więcej pozmieniają..

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-11-03 o 17:09
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:17   #63
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Też liczę, że te niebieskości już sobie pójdą

Cathy a nie możesz do nich napisać w sprawie Yard Sale? Może mają zachomikowane
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:44   #64
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny może któraś z was mi pomoże i uraczy mnie odsypką podkładu w formule Matte najlepiej w odcieniu Warm-Buttered Tan, Beige-Medium Beige Neutral, Golden-Light pieniądze za przesyłke przeleje od razu zależy mi na tym aby przetestować ta formulę...

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2009-11-03 o 17:53
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 18:53   #65
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

to by był rekord świata chyba, zwłaszcza, ze EDM11 w piątek wysłali

niezle
pewnie mialabym szybciej paczkę u Ciebie ze zbiorowych niz bezposrednio, wczoraj mi przyszla z EDM to szla 7 dni robocznych



wyprobowalam wkoncu sunlight - jednak sie zdecydowanie nie nadaje dla buffow,
a korektory nawilzajace jakos mi sie bardziej podobaja, tylko czemu nie ma pelnowymiarowych:rolleyes :

troche glupio zamawiac ciagle niepotrzebne odcienie zeby miec jeden plus pędzel ktorys z rzedu ten sam, co ja z tymi pedzlami zrobie
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 19:21   #66
margi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 139
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

hej, dopiero zaczynam swoją przygodę z minerałami, i zastanawiam się nad primerem. Jedynie co wyczytałam to sa primery z coastal scents, czy możecie mi polecić b.dobry primer albo jaki wy używacie? pozdrawiam
margi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 20:12   #67
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez margi86 Pokaż wiadomość
hej, dopiero zaczynam swoją przygodę z minerałami, i zastanawiam się nad primerem. Jedynie co wyczytałam to sa primery z coastal scents, czy możecie mi polecić b.dobry primer albo jaki wy używacie? pozdrawiam
post 1. uczy nas, ze:
Cytat:
Nie chce mi się czytać całego wątku czy "tu wstaw dowolne pytanie"? - (1) Jeśli odpowiedzi nie ma w pierwszym poście, użyj wyszukiwarki. (2) Jeśli odpowiedzi nie było w całym wątku, zadaj swoje pytanie.
masz 3 pełne watki po 5 tys. postów, gwarantuje Ci, ze jak wpiszesz słowo primer w wyszukiwarce dostaniesz kilka tysięcy wypowiedzi czego używamy i co polecamy.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 21:36   #68
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
O ciekawe. A ja zamówiłam pierwszy raz prasowańca. Oczywiście sweet almond nie występuje w tej formie wiec wzięłam coś z goldenów. Ciekawe czy nie będę wyglądała jak chińczyk
Ja czekam w takim razie niecierpliwie na Twoją relację z prasowanego Goldena... jeśli Tobie będzie pasował, to mi może też
Kiedy się go spodziewasz?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 22:26   #69
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

moja paletka sandcastle jeszcze ta stara prasowana jojoba sie zacela kruszyc, a siedzi grzecznie w szufladzie kurcze a potrzebuje miec taka jedna paletke..
mzoe rzuca ta nowa na reissue
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 06:36   #70
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
post 1. uczy nas, ze:


masz 3 pełne watki po 5 tys. postów, gwarantuje Ci, ze jak wpiszesz słowo primer w wyszukiwarce dostaniesz kilka tysięcy wypowiedzi czego używamy i co polecamy.
Biedna, mam to samo na forum Toyoty. Możesz pisać, gadać i błagać i nic

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Ja czekam w takim razie niecierpliwie na Twoją relację z prasowanego Goldena... jeśli Tobie będzie pasował, to mi może też
Kiedy się go spodziewasz?
Jasne, zdam relację Boję się tylko, że będzie za żółty :/ Zamawiałam w zbiorowym z Cathy więc pewnie jeszcze troszkę poczekam. może w połowie miesiąca
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 12:17   #71
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Właśnie dostałam pierwsze zamówienie z EDM i jak już pisałam na plotkowym zapałam namietnym uczuciem do LHK

Czaję się na następne zamówienie, tyle tych odcieni do wypróbowania jest Muszę swój znaleźć... Póki co kolorem przypasował mi bardzo Blondie z Lilylolo, ale z EDm podoba mi się konsystencja.

Zaskoczyło mnie, że jeden słoiczek był prawie niezakręcony, ale na szczęscie ściśniety między dwoma innymi i nic się nie wysypało. Ale widzę że nie tylko ja miałam ten problem.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no własnie mnie to zawsze dziwi - prawie w kazdym zamówieniu muszę czyścić podkłady i róże, bo zawsze coś tam się lekko powysypuje. Może nie dużo, ale jakieś takie lekko oprószone są..
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 13:53   #72
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Przygarniecie mnie? Od tygodnia interesuje się tym tematem więc nie bądźcie złe że zadam to pytanie?: kupiłam podkład z serii intensive i pędzel Kabuki na allego. Czy to będzie równie dobra jakość towaru jak u producenta? Mogłam wcześniej zapytać ale tak się napaliłam że musiałam zamówić. Czekam na odpowiedź a za ten czas idę ogarnąć 2 część.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 13:58   #73
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Przygarniecie mnie? Od tygodnia interesuje się tym tematem więc nie bądźcie złe że zadam to pytanie?: kupiłam podkład z serii intensive i pędzel Kabuki na allego. Czy to będzie równie dobra jakość towaru jak u producenta? Mogłam wcześniej zapytać ale tak się napaliłam że musiałam zamówić. Czekam na odpowiedź a za ten czas idę ogarnąć 2 część.
witaj kochana
na allegro masz to samo, po prostu troszkę drożej cię wyniesie, ale za to szybciej.
poczytaj o wspólnych zamówieniach i koniecznie o pojemnościach to od razu sie połapiesz.
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 14:13   #74
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziękuję za szybką odpowiedź i miłe Przygarniecie. Oczekiwałam nagonki że wystarczy użyć opcji "przeszukaj wątek". Widzę że trochę przerażający system zamówień i trochę skomplikowany ale poczytam na pewno. Czeka mnie dłuuuuga lektura.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 14:21   #75
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Dziękuję za szybką odpowiedź i miłe Przygarniecie. Oczekiwałam nagonki że wystarczy użyć opcji "przeszukaj wątek". Widzę że trochę przerażający system zamówień i trochę skomplikowany ale poczytam na pewno. Czeka mnie dłuuuuga lektura.
to się wydaje skomplikowane, ale w rzeczywistości nie jest...cały watek jest bardzo usystematyzowany, zobaczysz jak szybko się wdrożysz, powodzenia
żeby nie było OT
EDM jest najbardziejj rozwinięty
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 14:52   #76
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Dziękuję za szybką odpowiedź i miłe Przygarniecie. Oczekiwałam nagonki że wystarczy użyć opcji "przeszukaj wątek". Widzę że trochę przerażający system zamówień i trochę skomplikowany ale poczytam na pewno. Czeka mnie dłuuuuga lektura.
jasne jasne, my tu tylko czatujemy na takie pytania żeby spuścić psy gończe ze smyczy...
ogarnij przede wszystkim watek informacyjny i 1. i 2. post wątku edm...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:08   #77
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Tak już poczytałam o co chodzi z tą wysyłka i już nie mam głupich pytań. Jestem troszeczkę nieśmiała pojawiając się na nowych wątkach więc wybaczcie . Tak przeglądałam stronę EDM i teraz myślę nad cieniami do oczu. Ciekawa jestem również, czy podkład zamaskuje moje pozostałości po trądziku... Jak sadzicie? Czytałam że dla skóry problemowej są świetne bo tak jak zwykłe drogeryjne podkłady nie podkreślają skórek czy krostek a mi zależy na jak najbardziej naturalnym efekcie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:27   #78
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Tak już poczytałam o co chodzi z tą wysyłka i już nie mam głupich pytań. Jestem troszeczkę nieśmiała pojawiając się na nowych wątkach więc wybaczcie . Tak przeglądałam stronę EDM i teraz myślę nad cieniami do oczu. Ciekawa jestem również, czy podkład zamaskuje moje pozostałości po trądziku... Jak sadzicie? Czytałam że dla skóry problemowej są świetne bo tak jak zwykłe drogeryjne podkłady nie podkreślają skórek czy krostek a mi zależy na jak najbardziej naturalnym efekcie.
Przy minerałach trzeba pamiętać o dobrym nawilżeniu buzi, gdy będzie przesuszona podkład podkreśli wszystko. Dodatkowo możesz użyć korektora. A jeśli już się zdecydujesz na minerały z pewnością nie wrócisz już do tradycyjnych, cera po nich wygląda dużo lepiej
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:35   #79
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Olena77 Pokaż wiadomość
Przy minerałach trzeba pamiętać o dobrym nawilżeniu buzi, gdy będzie przesuszona podkład podkreśli wszystko. Dodatkowo możesz użyć korektora. A jeśli już się zdecydujesz na minerały z pewnością nie wrócisz już do tradycyjnych, cera po nich wygląda dużo lepiej
No właśnie zauważyłam, że mi strasznie podkreśla wszystko - co robić?? Może rano więcej kremu dawać?? Mam cerę mieszaną niestety
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 15:51   #80
Olena77
Raczkowanie
 
Avatar Olena77
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 339
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
No właśnie zauważyłam, że mi strasznie podkreśla wszystko - co robić?? Może rano więcej kremu dawać?? Mam cerę mieszaną niestety
Ja też mam cerę mieszaną. Są trzy wyjścia, albo dajesz za dużo podkładu, albo zmień formułę lub więcej nawilżaj buzię. Teraz w tak zimne dni polecam Ci jakiś bardziej treściwy krem, który ochroni skórę
przed utratą wilgoci. Na noc kremy odżywcze i dodatkowo maseczki.
Nie wiem czy pomogłam, każdej cerze służy co innego.
Olena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:43   #81
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem również, czy podkład zamaskuje moje pozostałości po trądziku... Jak sadzicie? Czytałam że dla skóry problemowej są świetne bo tak jak zwykłe drogeryjne podkłady nie podkreślają skórek czy krostek a mi zależy na jak najbardziej naturalnym efekcie.
Zdecydowanie tak
Zajrzyj na watek "przed i po", powinien byc na pierwszej stronie, bo jest czesto odwiedzany i zobacz jak niektore wizazanki przeszly metamorfoze dzieki mineralom
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:50   #82
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chcę niedługo zrobić zamówienie i dlatego też proszę o pomoc Używam minerałków juz dość długo, ale myślę, że poszłam na łatwiznę jeśli chodzi o wyszukiwanie 'mojego' koloru. Dotąd używałam light, i wydawało mi się, że mi pasuje, i jak pytałam innych to też mówili, że nie mam żadnej machy czy innego koloru od szyi, ale wydaje mi się, że to chyba jednak nie to
Zastanawiam się teraz na odcieniem light neutral, czy może on nie jest moim kolorem. Jednak jeśli macie jakieś zupełnie inne propozycje to pisać, pls
Załączam zdjęcia w 1pliku sa 2 zdjecia czola w innym swietle, w drugim 2x szyja, tylko tez w innym swietle.
A czy mi ktoś pomoże? Już sama nie wiem czego używać. Gdy używam lighta na cala buzie to niby jest ok, ale jak juz go uzyje pktowo, to ponoć mam ciemne plamy i smugi, wiec chyba jest za ciemny..
tymczasem uzylam teraz light neutral i wydaje mi sie za jasny
Jaki kolorek bylby dobry miedzy tym, a tym?
Wiem, ze zdjecia ktore dalam na poprzedniej stronie nie sa za dobre, ale kompletnie nie wiedzialam w jakim swietle je robic
Pomóżcie ^^'

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2009-11-04 o 16:55
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:56   #83
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A czy mi ktoś pomoże? Już sama nie wiem czego używać. Gdy używam lighta na cala buzie to niby jest ok, ale jak juz go uzyje pktowo, to ponoć mam ciemne plamy i smugi, wiec chyba jest za ciemny..
tymczasem uzylam teraz light neutral i wydaje mi sie za jasny
Jaki kolorek bylby dobry miedzy tym, a tym?
Pomóżcie ^^'
jesli Light nalozony na cala buzie jest ok, to znaczy ze jest ok. juz dawno doszlysmy do wnioskow ze testy paskowe nie sa miarodajne, bo czesto okazuje sie, ze idealnym kolorem dla nas jest ten, ktory w tescie paskowym niby nie pasowal. kolor nalozony na cala twarz daje obraz "calosci" razem z sasiedztwem szyi i jesli sie nie odznacza to jest dobry. a podkladu punktowo nie ma sensu stosowac bo zawsze bedzie widac jakies paski czy nierownosci.

a w ogole po zalaczonych zdjeciach niewiele mozna wywnioskowac, powinnas dac zdjecie ukazujace razem kawalek twarzy i szyi a nie wycinki.

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-11-04 o 16:59
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:57   #84
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
No właśnie zauważyłam, że mi strasznie podkreśla wszystko - co robić?? Może rano więcej kremu dawać?? Mam cerę mieszaną niestety
Gdy mi łuszczy się skóra, to również minerały to podkreślają, wszystkie skórki widać... i nawet nawilżenie skóry nie pomaga Więc muszę przeczekać ten stan.
A tak to raczej nie ma problemu - formuła intensive jedynie za bardzo po pewnym czasie się świeci, ale za to ładnie mi maskuje wszystkie rozszerzone pory...
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 17:01   #85
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

saming zrob peeling mechaniczny lub enzymatyczny, porzadnie nawilzaj przez jakis czas. nie ma tak ze od razu skora sie opije i bedzie cudnie nawilzona. ja jak zaczynalam, tez mialam problemy z przesuszem, ale uparlam sie, nawilazalam. zaczelam stosowac sera. w koncu stan skory sie poprawil. teraz czasami zdarzaja sie przesusze ale na ogol jest ok. niestety mineraly wymagaja dobrego nawilzeniam, proch wszystko podkresla.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 17:15   #86
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dobra, to zrobię takie zdjęcie na jutro
Tylko w jakim świetle - mam wyjść na zewnątrz? Czy przy oknie wystarczy? Zawsze mam wrażenie że przy oknie to jakiś inny kolorek mi wychodzi
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 17:31   #87
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Paula, dość sporo nawilżam skórę, robię peelingi itd - mechanicznego trochę się boję, bo mam cerę trądzikową i skłonną do podrażenień, a raz już mi się zdarzyło, że gdy łuszczyła się zrobiłam mechaniczny peeling (efekt - tydzień czasu baaaaardzo podrażniona twarz). Niestety jak mi się łuszczy skóra jeszcze nie znalazłam metody żeby to obejść - po prostu 1-2 dni mocno nawilżam skórę i odstawiam raczej kosmetyki, jedynie troszkę pędzlem omiotę twarz, ale to tak odrobinkę, bo wtedy mnie 'raczej wszystko' podrażnia. Na szczęście to rzadko się zdarza
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 17:53   #88
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ishani ja też jak robię zdj przy oknie lub chociażby patrzę na siebie przy oknie to wyglądam całkiem inaczej niż jak odejdę od okna . Spróbowałam ostatnio Fairly Summer i Fairly light oba w wersji intensive tylko kurde wiecie co ? Któryś z nich był za ciemny lekko w stosunku do szyji a któryś za jasny .. i nie pamietam który bo sobie nie zakodowałam co nakładałam . Ale jeśli któryś jest mi za jasny troszke (powoduje, że wyglądam za blado) to co mogłabym dodać aby go troszkę przyciemnić ?. Ahh nałoże obydwa jeszcze raz i napiszę Wam co i jak bo zamotałam ;p
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 18:48   #89
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dobra, to zrobię takie zdjęcie na jutro
Tylko w jakim świetle - mam wyjść na zewnątrz? Czy przy oknie wystarczy? Zawsze mam wrażenie że przy oknie to jakiś inny kolorek mi wychodzi
najlepiej zeby zdjecie bylo w swietle dziennym, nie w cieniu. chodzi o to, zeby bylo na nim widac jak najlepiej Twoj prawdziwy odcien skory a nie przeklamany.

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Paula, dość sporo nawilżam skórę, robię peelingi itd - mechanicznego trochę się boję, bo mam cerę trądzikową i skłonną do podrażenień, a raz już mi się zdarzyło, że gdy łuszczyła się zrobiłam mechaniczny peeling (efekt - tydzień czasu baaaaardzo podrażniona twarz). Niestety jak mi się łuszczy skóra jeszcze nie znalazłam metody żeby to obejść - po prostu 1-2 dni mocno nawilżam skórę i odstawiam raczej kosmetyki, jedynie troszkę pędzlem omiotę twarz, ale to tak odrobinkę, bo wtedy mnie 'raczej wszystko' podrażnia. Na szczęście to rzadko się zdarza
a enzymatyczne peelingi ci nie pomagaja? to moze poszukaj jakiegos naprawde delikatnego mechanicznego, albo sprobuj czesciej enzymatyczny. i nie nawilazaj 1-2 dni tylko wtedy gdy sie luszczysz a caly czas. na dzien, pod makijaz wystarczy jakis slabszy nawilzacz, a na noc cos "ekstra" jakis krem, ktory cie nie zapycha a dobrze odzywia i nawilza skore, albo oleje moze? chodzi o to zeby regularnie nawilzac cere a nie z doskoku

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Ishani ja też jak robię zdj przy oknie lub chociażby patrzę na siebie przy oknie to wyglądam całkiem inaczej niż jak odejdę od okna . Spróbowałam ostatnio Fairly Summer i Fairly light oba w wersji intensive tylko kurde wiecie co ? Któryś z nich był za ciemny lekko w stosunku do szyji a któryś za jasny .. i nie pamietam który bo sobie nie zakodowałam co nakładałam . Ale jeśli któryś jest mi za jasny troszke (powoduje, że wyglądam za blado) to co mogłabym dodać aby go troszkę przyciemnić ?. Ahh nałoże obydwa jeszcze raz i napiszę Wam co i jak bo zamotałam ;p
jesli ktorys jest za jasny to dodaj jakikolwiek ciemniejszy odcien z tej samej rodziny kolorystycznej, w niewielkiej ilosci, metoda prob i bledow dojdziesz do tego jakie proporcje sa dla ciebie dobre.
dobrze jest zapisywac sobie takie rzeczy

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-11-04 o 18:49
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 18:50   #90
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
A u mnie mocniejsze krycie i lepszą trwałość...
Ale niestety: o wiele bardziej intensywne błyszczenie się po stosunkowo krótkim czasie.

Hmm..a ja własnie przybyłam, zeby się pochwalic, ze dzisiaj prawie cały dzien cera była matowa, a przynajmniej znośna, błysk był niewielki po caluskim dniu I wlasnie tez pierwszy raz nakladalam na mokro-a raczej na wilgotno, bo pędzel byl baaardzo delikatnie wilgotny- nie zdążył wyschnąć do konca przez noc Jutro rano go delikatnie "skropię i odcisnę w papierowy ręczniczek nadmiar, zeby efekt był taki sam. Może tez tak spróbuj
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.