Kompletowanie szafy - wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-14, 14:06   #1
mEbe87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: London
Wiadomości: 9

Kompletowanie szafy - wątek zbiorczy


Kompletnie nie wiem jak się ubierać. Nie potrafię dobierać ubrań. Możecie mi pomóc skomponować kilka zestawów ubrań? Od razu zaznaczę, że nie lubię szpilek raczej snickersy (nie wiem czy dobrze napisalam). Nie znoszę sukienek i spódniczek, ale jeśli doradźcie coś co będzie wygodne to napewno spróbuję w to zainwestować. Mogę liczyć na waszą pomoc?
mEbe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 11:35   #2
zosix90
Raczkowanie
 
Avatar zosix90
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 94
Dot.: Kompletowanie szafy

Na początek przejrzyj troche blogów modowych i kont na IG. Jest tego mega dużo
__________________
Razem od 11.06.2012
Zaręczyny 24.12.2014


STOP PRZEMOCY WOBEC ZWIERZĄT
zosix90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 15:25   #3
julci_aaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 12
Dot.: Kompletowanie szafy

Cytat:
Napisane przez mEbe87 Pokaż wiadomość
Kompletnie nie wiem jak się ubierać. Nie potrafię dobierać ubrań. Możecie mi pomóc skomponować kilka zestawów ubrań? Od razu zaznaczę, że nie lubię szpilek raczej snickersy (nie wiem czy dobrze napisalam). Nie znoszę sukienek i spódniczek, ale jeśli doradźcie coś co będzie wygodne to napewno spróbuję w to zainwestować. Mogę liczyć na waszą pomoc?
hej nie napisałaś co aktualnie robisz czy się uczysz czy pracujesz a może opiekujesz się dzidziusiem bo to akurat ważne jest kilka klasycznych zestawów w zależności od okazji
julci_aaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 18:35   #4
nataalli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 11
Dot.: Kompletowanie szafy

Cytat:
Napisane przez julci_aaaaa Pokaż wiadomość
hej nie napisałaś co aktualnie robisz czy się uczysz czy pracujesz a może opiekujesz się dzidziusiem bo to akurat ważne jest kilka klasycznych zestawów w zależności od okazji
zgadzam się i jeszcze jak wyglądasz włosy fryz itd.
nataalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 19:53   #5
mEbe87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: London
Wiadomości: 9
Dot.: Kompletowanie szafy

Mam lekka nadwagę, generalnie problem z udami. Włosy długie. Raczej ciemne. Na codzień pracuje i ubieram mundurek ale generalnie pytam o zestawy na wyjście do kina, restauracji, teatru czy na imprezę.
mEbe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 08:27   #6
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Kompletowanie szafy

Postawiłabym na ubrania jednokolorowe i bawiła się warstwą tak by bawić się długościami i grubościami ubrań (najlepiej spróbuj w sklepie do spodni bluzkę i różne długości żakietów lub sweterków/kardiganów).

https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j...51636457093159

https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j...51636457093159

Dobrze sprawdzić może się zabawa wzorem na jednej z warstw stroju - np. bluzce czy spodniach. Polecałabym Ci spróbować w przymierzalni ubrania z wzorami w paski pionowe. Unikałabym kraty.

Dobre mogą być też białe jak i czarne lub ciemnogranatowe spodnie. Mogą być lekko rozkloszowane z dołu (dzwony). Jeśli dzwony to prosta góra. Dobrze będzie też w prostych nogawkach. Ze spodniami w innych kolorach to proponuję poeksperymentować jak będą miały na udach takie boczne wstawki z innego materiału albo koloru, żebyś zobaczyła sobie czy faktycznie ten efekt nie powoduje powiększenia uda tylko optycznie je wyszczupla (kiedyś w Stradivariusie widziałam takie spodnie).
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.

Edytowane przez besciara
Czas edycji: 2015-12-31 o 08:28
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 21:17   #7
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Sukienki i spódnice na codzień

Mam 22 lata i uwielbiam sukienki i spódnice. Odkąd nauczyłam się szyć, nie pamiętam kiedy miałam na sobie spodnie, poza dresem w domu.
Mam jednak wrażenie, że nie umiem komponować ubrań, że wyglądam na zbyt wystrojoną do okazji.
Być może jest to spowodowane długością spódnic - do kolan. W takiej długości czuję się komfortowo. Wszystkie moje spódnice (ołówkowe, z koła, z półkola) zaczynają się w talii. Mam dosyć proste ciuchy, jednokolorowe, czarne, chabrowe i białe.

Macie jakieś porady dla mnie, żebym nie musiała zakładać spodni i wyglądała bardziej casualowo? Myślałam nad dodaniem koloru, np. uszycie czerwonej spódnicy, ale obawiam się, że to niewiele zmieni.
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 21:21   #8
littl3pill
Przyczajenie
 
Avatar littl3pill
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 16
Dot.: Sukienki i spódnice na codzień

Cytat:
Napisane przez paulina.t11 Pokaż wiadomość
Mam 22 lata i uwielbiam sukienki i spódnice. Odkąd nauczyłam się szyć, nie pamiętam kiedy miałam na sobie spodnie, poza dresem w domu.
Mam jednak wrażenie, że nie umiem komponować ubrań, że wyglądam na zbyt wystrojoną do okazji.
Być może jest to spowodowane długością spódnic - do kolan. W takiej długości czuję się komfortowo. Wszystkie moje spódnice (ołówkowe, z koła, z półkola) zaczynają się w talii. Mam dosyć proste ciuchy, jednokolorowe, czarne, chabrowe i białe.

Macie jakieś porady dla mnie, żebym nie musiała zakładać spodni i wyglądała bardziej casualowo? Myślałam nad dodaniem koloru, np. uszycie czerwonej spódnicy, ale obawiam się, że to niewiele zmieni.

ja jestem wielką fanką łączenia spódnic/sukienek z butami sportowymi, od razu stylizacja wygląda na casualową. jeśli jednak tobie takie połączenie się nie podoba to zawsze możesz dodać kurtkę skórzaną lub bomberkę. połączenie obcisłej spódnicy i odrobinę za dużego t-shirtu też sprawdzi się na co dzień
littl3pill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 21:32   #9
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: Sukienki i spódnice na codzień

Musisz trochę pokombinować ze swoim stylem. Najwyraźniej lubisz proste rozwiązania, ale one już Ci nie wystarczają.
Problem też w tym, że nie masz pewności, że w wersji bardziej wyluzowanej będziesz się dobrze czuła.

Fajnym rozwiązaniem jest skomponowanie spódnicy ze zwykłym luźnym t-shirtem.
Ostatnio też spodobało mi się połączenie spódnicy z kraciastymi koszulami... http://kobbieciarnia.pl/kraciasty-obiekt-pozadania/

Wdzięcznie mogą też wyglądać spódnice z obuwiem sportowym lub zwykłymi tenisówkami albo botkami

Niemniej istotne są dodatki: paski/kamizelki/bluzy zamiast sweterków/ramoneski/
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 09:18   #10
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Sukienki i spódnice na codzień

moze sprobuj z kolorem szarym? Jest taki neutralny, skromny.

Chabrowy jest dosc odblaskowy, a polaczenie czerni z biela daje efekt galowy.

Postaw na sukienki - w bardziej stonowanych barwach. Napisz tez jakie nosisz do nich buty.

Zrezygnuj z czesci bizuterii oraz duzych i widocznych paskow.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 09:47   #11
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Sukienki i spódnice na codzień

A ja na Twoim miejscu ( skoroo potrafisz szyc), to podpatrzalabym sobie co kryje sie pod pojeciem "casual" w odniesieniu do spodnic i sukienek . Wylap o co chodzi i sobie uszyj w takim stylu

Te mixy z Thirtami z nadrukami tez sa fajna opcja, podobnie czarna ramoneeska, mozesz tez zainwestowac w "uniwersalne" czarne botki, ktore nie beda zbyt eleganckie ( sa takie fasony).
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 13:39   #12
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Sukienki i spódnice na codzień

Dziękuję za wszystkie rady
Na pewno spróbuję połączyć buty sportowe ze spódnicą. Pomysł z koszulą w kratę też mi się bardzo spodobał. Jeśli chodzi o biżuterię, to noszę tylko złote kuleczki w uszach i delikatny łańcuszek. Pasków nie używam.

Czy coś podobnego do dwóch poniższych stylizacji mogłoby być tak na codzień?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d014d9632b47df93b6429cd8d31331f0.jpg (49,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4385b6b0ca077eb6e8f24dc931e12413.jpg (51,5 KB, 47 załadowań)
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 18:54   #13
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Sukienki i spódnice na codzień

Ubieraj się tak, jak Tobie jest wygodnie i w czym Ty się dobrze czujesz. Niektórzy całe życie przechodzą w dresie, inni w dżinsach, a Ty w spódnicach. I wcale nie musisz wyglądać 'casualowo', skoro dobrze się czujesz w czymś bardziej eleganckim.

Chociaż jeżeli faktycznie jesteś zbyt wystrojona, to powyższe porady są bardzo fajne.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 19:10   #14
aguusia61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Nie umiem kupowac i laczyc ubran

Mam problem z laczeniem ubran. Wszystko co nadaje sie na uroczystosci, sukienki, spodnice, zakiety, eleganckie bluzki czy koszule jest moja pieta achillesowa.
Sama sobie kupie sobie jeansy, leginsy, t-sh, bluzki z dl rek. Kopiuje stare ciuchy i uzupelniam nowymi. Im mniej wzorow tym lepiej. Wchodze do sklepu po spodnice, zakladam ja, dobrze sie w niej czuje ale nie umiem zdecydowac czy mi pasuje, prosze przypadkowe kobiety zeby okreslily jak w tym wygladam. Nawet po pochlebnych opiniach rezygnuje z zakupow. Potem prosze kolezanke czy ciocie zeby poszla mi wybrac ubrania. To chyba nie jest normalne.
Drugi problem z tym związany to laczenie kolorow. Wszystkie kolory polacze z szarym czy czarnym. a do glowy mi nie przyjdzie ze moze pasowac np bezowy z zielenia czy pomarancz z rozem (jak to ciocia mi zestawila przy wspolnych zakupach na wesele)

Skad mam wiedziec czy dany material nadaje się na np chrzciny czy 50-tke w lokalu, czy to co przymierzam jest na mnie dobre czy moze lepszy bedzie inny fason ktory znajde za 20 butikow, czy jeden material moge laczyc z drugim

Mam taki zakiet i nie wiem czy bedzie nadawal sie do sukienki/spódnicy na chrzciny i swieta wielkanocne, czy jest to fason typowo biznesowy?



Kupuje modowe gazetki, ogladam zestawienia na wigilijny stol, komunie itd ale po 1 nie wiem czy bede w tym dobrze wygladac po 2 cena jest kosmiczna i nie umiem odnalezc tanszego zamiennika bo juz wzor jest inny i nie umiem zdecydowac ze ta koszula jest dobra
aguusia61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 21:22   #15
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Nie umiem kupowac i laczyc ubran

Analiza Kibbe lub analiza kolorystyczna. Można taką usługę zamówić, ale w internecie jest mnóstwo wskazówek żeby samemu się zanalizować. Jak męczy Cię dobieranie ubrań, masz z tym problem i ciągle masz wrażenie że coś jest nie tak to dobre rozwiązanie.

polecam blogi:
ubierajsieklasycznie.pl
getthelook.pl

mam nadzieję, że nie zostanie to potraktowane jako reklamy, po prostu uważam, że autorki tych blogów znają się na rzeczy
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 14:13   #16
abiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Nie umiem kupowac i laczyc ubran

Marynarka, która pokazałaś jest marynarką już starej daty. Skompletowana pewnie do jakiś spodni tworząc garnitur.

Jeśli chcesz dobrać marynarkę , ważne jest tak na prawdę wszystko:

- Czy ubierasz sukienke (jaki fason, kolor, wzór, faktura)
- Twój wzrost
- Twój wiek
- Twoje upodobania
- typ sylwetki

Jeśli chodzi o "narzutki" to teraz najfajniejszym rozwiązaniem są marynarki przynajmniej do połowy pupy (lub dłuższe), nie zabardzo wytaliowane/dopasowane. Marynarka fajnie wygląda gdy rękawy są podsunięte (nie podwinięte) do wysokości talii, czyli ok. poniżej łokcia (wtedy zaznaczasz linię , którą każda kobieta powinna podkreślić , czyli linię talii).
Gdy wybierasz w sklepie marynarkę, najbardziej sprawdzają się te, które są jednak w stonowanych kolorach, bedą pasować na co dzień i od święta (biel , szarość , beż , granat, niekoniecznie czerń !) . Jasne kolory rozświetlątwarz i strój. Najciekawsze marynarki mają jednolity kolor, ale mają fajną fakturę (jakis wzorek tworzony w materiale/ tłoczony, najlepsze są geometryczne).
Taką marynarkę możesz również zastąpić kamizelką , rónież dłuższą. Świetnie wygląda i nadaję trochę nowoczesnej elegancji.
Dobierając marynarkę lub kamizelkę najlepiej jest mieć coś ladnego pod spodem . Mogą to być spodnie w podobnej tonacji (np. jeśli masz jasno beżową kamizelkę, dobież spodnie brązowe , a bluzkę rudą, do tego dodatki w któryms z tych kolorów). Spodnie z wysokim stanem służą większośći kobietom. Wydłużają sylwetkę i podkreślają telię. Teraz najfajniesze są spodnie do kostki , od kolana delikatnie zwężające się ale nie obcisłe. DOdatkowy kant w spodniach tworzy iluzję zgrabniejszych , smuklejszych nóg i wydłuża je. Można bawić się printami , zestawiać je ze sobą . Trzeba się tym bawić i wyjść przed szereg . Fajnie jest się wyróżniać swoją kreatywnością a nie podążać za nudą która oferują inni.

Podałam tylko kilka wskazówek tutaj podam linki do ubrań które proponuję .


1. kamizelka biała http://www.mangooutlet.com/PL/p0/kob...49&p=14&page=1

do niej możesz dobrac np. wzrzyste spodnie
http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/sp...2p3292635.html

i do tego bluzeczkę w dowolnym kolorze znalezionym na spodniech , dodatki juz w kolorze innm ale tez najdującym sie na spodniach

2. marynarka biała z lamówką http://www.mangooutlet.com/PL/p0/kob...49&p=81&page=5

3. Jeśli jesteś szczupłą i masz chłopięca sylwetkę inny typ marynrki może być dla ciebie odpowiedni np.
http://www.mangooutlet.com/PL/p0/kob...49&p=90&page=5

4. czarna kamizelka , z tłoczeniem
http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...410&p=2&page=1

5. granatowa kamizelka
http://www.mangooutlet.com/PL/p0/kob...49&p=42&page=3

do niej możesz dobrac spodnie :
1. http://www.mangooutlet.com/PL/p0/kob...49&p=49&page=3

2. http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/sp...2p3185534.html

i bluzkę lub luźną koszulę ale juz białą , janą , wpuszczoną do środka

6. Marynarka biała http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/ma...4p3392052.html

7. Możesz stowrzyć wzorzysty, jedyny w swoim rodzaju garnitur
http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/ma...4p3377546.html


Jest na prawdę dużo rzeczy , o których chciałąbym powiedzieć
Zwracaj uwagę na jakość ubrań. Rozglądaj się w sieci co jest traz modne . Wchodż sobie na strony mango, zara , asos, h&m, zalando, missguided. Jest tam wiele inspiracji. Kupuj na wyprzedażach , na prawdę się oplaca. Wyprzedaze sa dwa razy do roku , w styczniu (zaraz po swietach Bozego Narodzenia) i trwaja mniej wiecej do konca lutego. i w czerwcu i trwaja do polowy sierpnia. W wiekszosci sklepów wyprzedaże maja 3 etapy , co kilka tygodni jest wieksza znizka , (30 % - 50 % 70 %). Musisz poswiecic troche czasu na poszukiwaniach swojego gustu , stylu i modnych rzeczy.

Życzę powodzenia
abiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 15:02   #17
aguusia61
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kompletowanie szafy - wątek zbiorczy

Kupilam ta marynarke na rozmowy o prace, do biura, na uroczystości, do chodzenia na codzien do jeansow, leginsow. Marynarki w sklepach sa drogie, ta kupilam w cicholandzie za grosze. tam wiadomo jedna sie trafi ze wszystkich dostepnych.

Edytowane przez aguusia61
Czas edycji: 2016-03-12 o 15:08
aguusia61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 17:49   #18
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Nie umiem kupowac i laczyc ubran

Cytat:
Napisane przez aguusia61 Pokaż wiadomość
Mam problem z laczeniem ubran. Wszystko co nadaje sie na uroczystosci, sukienki, spodnice, zakiety, eleganckie bluzki czy koszule jest moja pieta achillesowa.
Sama sobie kupie sobie jeansy, leginsy, t-sh, bluzki z dl rek. Kopiuje stare ciuchy i uzupelniam nowymi. Im mniej wzorow tym lepiej. Wchodze do sklepu po spodnice, zakladam ja, dobrze sie w niej czuje ale nie umiem zdecydowac czy mi pasuje, prosze przypadkowe kobiety zeby okreslily jak w tym wygladam. Nawet po pochlebnych opiniach rezygnuje z zakupow. Potem prosze kolezanke czy ciocie zeby poszla mi wybrac ubrania. To chyba nie jest normalne.
Drugi problem z tym związany to laczenie kolorow. Wszystkie kolory polacze z szarym czy czarnym. a do glowy mi nie przyjdzie ze moze pasowac np bezowy z zielenia czy pomarancz z rozem (jak to ciocia mi zestawila przy wspolnych zakupach na wesele)

Skad mam wiedziec czy dany material nadaje się na np chrzciny czy 50-tke w lokalu, czy to co przymierzam jest na mnie dobre czy moze lepszy bedzie inny fason ktory znajde za 20 butikow, czy jeden material moge laczyc z drugim

Mam taki zakiet i nie wiem czy bedzie nadawal sie do sukienki/spódnicy na chrzciny i swieta wielkanocne, czy jest to fason typowo biznesowy?



Kupuje modowe gazetki, ogladam zestawienia na wigilijny stol, komunie itd ale po 1 nie wiem czy bede w tym dobrze wygladac po 2 cena jest kosmiczna i nie umiem odnalezc tanszego zamiennika bo juz wzor jest inny i nie umiem zdecydowac ze ta koszula jest dobra
Powiem Ci szczere, ze kiedys mialam dokladnie ten sam problem, co Ty. Kupowalam ciuchy przypadkowo, pozniej nie wiedzialam (i nie umialam) z czym je zestawic, wychodzily mi jakies dziwne misz masze.

Zaczelam przegladac rozne blogi, stylizacje, stylizacje dziewczyn na wieszakach wizazowych. Zaczelam mniej wiecej lapac co mozna laczyc, co moze fajnie wygladac, jakie kolory, fasony itd.

Pozniej okreslilam swoj styl i obracac sie w okol niego. Pomoglo mi tez regularne kupowanie rzeczy z jednej marki np. z Mango, ktore wpisuje sie idealnie w moj styl, fasony ktore do mnie pasuja etc.

Wiec ja mysle, ze po prostu podczytuj, obserwuj, patrz na rozne stylizacje. Zobacz co bedzie pasowalo do twojej sylwetki, co mozesz z tevo wycisnac dla siebie.

No nikt niestety nie da Ci gotowej recepty, sama musisz nauczyc sie te sztuki sylizacji i ubioru.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-13 18:49:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.