new hair style - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-31, 17:54   #1
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691

new hair style


Dziewczyny jak chodzicie do fryzjera zeby cos zmienic to zdajecie sie na jego pomysl czy macie cos swojego i idziecie np.z fotka?
Pare lat temu poszlam z fotka i facetka tak mi zrobila ze wyszlo ZUPELNIE COS INNEGO!!!Niewiem moze to tez zalezy od fryzjera...
A wlasnie-lepiej isc do jakiegos drozszego(lepszy?)czy "zwykly"i tanszy nie musi byc gorszy?Bo nie wiem na jakiego sie zdecydowac
karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 18:10   #2
usiti
Raczkowanie
 
Avatar usiti
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 258
Dot.: new hair style

Jak ze wszystkim...to zależy Popytaj wśród znajomych,bądź nawet ludzi wychodzących od upatrzonego fryzjera jak go oceniają. Tam gdzie drogo wcale nie musi byc lepiej.Znam przypadek,gdzie dziewczyna poszła do Jean Louis David(no trudno,bedzie antyreklama,ale zasłużyli sobie )i w katalogach znalazła dwa zdjecia i powiedziała,żeby połączyc cos tam z jednego i cos tam z drugiego.Fryzjerka natomiast była tak tepa,że kazała jej znalezc jedno zdjęcie,bo tak to ona nie zrobi...zero wyobrazni.W koncu obcieła ja tak jak na jednym zdjęciu.Podobno te fryzjerki szkolą w ten sposób,ze one obcinają ludziom włoski tylko w konkretne fryzury z ich katalogów,a inaczej nie ma bata.
Za to w małych salonach fryzjerskich fryzjerzy/fryzjerki mogą lepiej strzyc,bo inazcej mogliby się nie utrzymac na rynku. Tak mysle.
Najlepiej się popytac ludzi i tyle,bo tak naprawde i wśród drogich i tych tanszych mogą się znalezc gapy,które zrobią Ci kuku na głowie
usiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 18:11   #3
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: new hair style

Nie ma reguły - wszystko zależy od fryzjera. Chodziłam już do takich droższych, i po kilku razach szukałam kolejnych, bo byłam średnio zadowolona, głównie przez brak inwencji fryzjerów. Teraz już od lipca chodzę do takiego z przeciętnymi cenami, i na tyle zdążyliśmy się poznać, że zdaję się na jego pomysły, a on wie, co będzie mi się podobać, a za co zadźgam go nożyczkami
Jeśli masz zamiar dopiero szukać fryzjera, to może najpierw usiądź u niego na fotelu, poproś, żeby zarzucił Cię kilkoma pomysłami na Twoją fryzurę zanim chwyci za nożyczki, przemyśl jego koncepcję i dopiero wtedy się decyduj. Chyba, że masz na oku konkretną fryzurę.
Na pewno fryzjerze w droższych salonach mają większe możliwości doskonalenia swoich umiejętności na wszelkich kursach, ale to nie oznacza, że szary osiedlowy salonik nie zachwyci Cię
Życzę owocnych poszukiwań
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 21:25   #4
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: new hair style

Z tymi fryzjerami to roznie bywa faktycznie, czasem i ja szłam ze zdjęciem i wychodzilo zupełnie co innego niz chcialam, nie jest to zawsze wina fryzjera,czasem nie z każdych włosów da się uzyskać taka fryzure o jaką nam chodzi, ale fryzjer powinien to przewidzieć i nas ostrzec. Ja polecam również rozpytywanie, większość ma jakiegoś swojego ulubionego fryzjera, którego może polecić. Co do cen to też w sumie wiele one nie mówią, w tych droższych pracują na lepszych preparatach zazwyczaj, ale niekoniecznie oznacza to, że w tych tanszych myją i farbują byle czym. Ja powiem szczerze, że patrzę też na to jak wygląda fryzjerka gdyby się np. okazało, że sprawia wrażenie zaniedbanej czy niechlujnej to bym do niej nie poszła.
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 21:33   #5
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: new hair style

Cytat:
Napisane przez asia_s
Z tymi fryzjerami to roznie bywa faktycznie, czasem i ja szłam ze zdjęciem i wychodzilo zupełnie co innego niz chcialam, nie jest to zawsze wina fryzjera,czasem nie z każdych włosów da się uzyskać taka fryzure o jaką nam chodzi, ale fryzjer powinien to przewidzieć i nas ostrzec. Ja polecam również rozpytywanie, większość ma jakiegoś swojego ulubionego fryzjera, którego może polecić. Co do cen to też w sumie wiele one nie mówią, w tych droższych pracują na lepszych preparatach zazwyczaj, ale niekoniecznie oznacza to, że w tych tanszych myją i farbują byle czym. Ja powiem szczerze, że patrzę też na to jak wygląda fryzjerka gdyby się np. okazało, że sprawia wrażenie zaniedbanej czy niechlujnej to bym do niej nie poszła.
Hehe ktoś kiedyś napisał, że dobry fryzjer często nie wygląda zbyt ciekawie, bo nie ma czasu ostrzyc samego siebie Ale faktem jest, że jak ktoś nie ma pomysłu na własny wygląd, to raczej nie będzie miał pomysłu na cudzy... Jak zobaczyłam nieco odjechane włoski mojego fryzjera, to od razu przypadł mi do gustu
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 21:40   #6
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: new hair style

To fakt, ze szewc bez butów chodzi...
ale miałam na myśli takie zaniedbanie i niechlujstwo raczej wiecie o co mi chodzi.
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.