Grecja-praca biuro Elpida - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-24, 12:10   #1
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*

Grecja-praca biuro Elpida


Witam serdecznie.
Niedawno natknelam sie na ogloszenie dt. pracy w Grecji. Tam miedzy innymi szukalam wraz z kolezanka pracy. I tak tez trafilasmy na biuro z Aten- www.elpida.gr . Wyslalysmy CV. Niedawno zadzwonila do kolezanki kobieta, Polka.
Nie przedluzajac. Mamy sie przypomniec w czerwcu.
Nie przedluzajac..byl ktos? slyszal kto? czytalam nie co fora z 2006r. ale co tam..kazdy zawsze narzeka i tylko ma zle zdanie, bo cos tam, bo tamto..

dzieki i pzdr
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 09:13   #2
Iness23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

hej
Wlasnie weszlam na internet i przeczytalam Twoja wiadomosc!!!Nie masz sie czego obawiac!!! Ta Agnieszka ktora tam pracuje to naprawde fajna dziewczyna ona sama mi opowiadala, ze przyjechala przez to biuro w ktorym pracuje jako kelnerka do Grecji!!! Te opinie co sa w internecie sa z przed paru lat i zadna Roksana i Jorgo juz tam nie pracuje...oni zostali z tamtad wyrzuceni bo okradali biuro Elpida...ale uwazaj bo teraz oglaszaja sie jako El Greko!!! wiec jesli bym Ci miala doradzic to jedz przez Elpide!!! Ja pojechalam i nie zaluje!!! Mialam swietna opieke i biuro przedewszystkim dziala i dba o wszystkie dziewczyny ktore przyjezdzaja!!!Aktualnie jestem w Polsce bo mam dziecko, ale napewno jeszcze wroce do Grecjii !!!
Iness23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 00:31   #3
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

Cytat:
Napisane przez Iness23 Pokaż wiadomość
hej
Wlasnie weszlam na internet i przeczytalam Twoja wiadomosc!!!Nie masz sie czego obawiac!!! Ta Agnieszka ktora tam pracuje to naprawde fajna dziewczyna ona sama mi opowiadala, ze przyjechala przez to biuro w ktorym pracuje jako kelnerka do Grecji!!! Te opinie co sa w internecie sa z przed paru lat i zadna Roksana i Jorgo juz tam nie pracuje...oni zostali z tamtad wyrzuceni bo okradali biuro Elpida...ale uwazaj bo teraz oglaszaja sie jako El Greko!!! wiec jesli bym Ci miala doradzic to jedz przez Elpide!!! Ja pojechalam i nie zaluje!!! Mialam swietna opieke i biuro przedewszystkim dziala i dba o wszystkie dziewczyny ktore przyjezdzaja!!!Aktualnie jestem w Polsce bo mam dziecko, ale napewno jeszcze wroce do Grecjii !!!

A o tej Roksanie slyszalam, pisalam z jakas dziewczyna(ona jest Rosjanka?) i faktycznie pisala mi, ze pracuje dla El Greko.
A Ty jak trafilas? Bo chyba to glownie zalezy, na jakich pracodawcow sie trafi..wszystko bylo OK? a jak z finansami?dniami wolnymi? Gdzie pracowalas? Jako kelnerka?
__________________
...wyimaginowany świat!!



Edytowane przez *brydzia*
Czas edycji: 2011-02-03 o 00:33
*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 18:51   #4
Pracujaca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

Hej. Nie masz sie czego obawiac. Wyjechalam do pracy w Grecji za posrednictwem biura ELPIDA, gdzie pracuje teraz Agnieszka. Z tego co slyszalam od innych dziewczyn pracujacych tutaj, to ELPIDA jest teraz najlepszym biurem! Agnieszka ma pelen kontakt z dziewczynami- telefoniczny i internetowy. Nie znam takiego przypadku, zeby olala kogos lub nie pomogla. Zalatwiaja wszystkie problemy od razu- dbaja o warunki pracy, odbieraja z dworca/lotniska, rezerwuja hotel, nie unikaja telefonow. Slowem-polecam wlasnie to biuro!!!
Pracujaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 14:01   #5
Iness23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

Hejka

No wlasnie jest rosjanka!!! Pracowala dla elpidy przez chyba 4-5 lat zrobila takie cyrki ze glowa boli i tylko zepsula opinie;/;/;/ obsmarowala biuro wlasnym g.....em...za przeproszeniem uciekla i teraz jest w EL Greko!!!a to biuro i szef z elpidy jest wspanialym czlowiekiem takze nie masz sie czego obawiac Pracowalam w Lefkadzie, Neapoli i na wyspie Mykono!!! Wiadomo w zimie nie ma sie takich napiwkow jak latem!!! Na Mykono latem mialam 50e dniowki+ napiwki wiec bylo super!!! A tak normalnie masz od 25-35e dniowki!!! Mieszkanie oplacal mi szef nie bylo zawsze marmurow i zlotego sufitu, ale zawsze godne warunki! Na wyspach mialam pelne wyzywienie, ale to nie problem. Za 150e max. przezyjesz caly m-ac spokojnie
Iness23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 01:34   #6
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

hmm to da rade pracowac zima?!

a napiwki ile mniej wiecej dziennie? jakies dni wolne mialas?tak chociaz 1?
__________________
...wyimaginowany świat!!



Edytowane przez *brydzia*
Czas edycji: 2011-02-05 o 01:35
*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 09:27   #7
Iness23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida



O dniach wolnych najlepiej dogadac sie z pracodawca, zeby inne dziewczyny tez nie mialy problemow itd...Ojjj z napiwkami to jest naprawde roznie....czasami masz 20e, na drugi dzien 50e...w weekendy dziewczyny czasami maja po 250-300e...ale wiadomo praca jest...goraco, full turystow, a Ty biegasz z taca!!!Jest fajnie ciagle z kims rozmawiasz, poznajesz ludzi z calego swiata i tej pracy w sumie, az tak sie nie odczuwa W koncu nie przyjezdza sie tu na wakacje tylko do pracy
Iness23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 21:20   #8
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

ale czyli generalnie 1 dzien to na luzie ? takie napiwki? wow!
dzis tak wkladajac biala koszule do pracy zastanawialam sie, jak jest ze strojami, taka rozkminka mnie naszla...musze napisac, czy daja, czy w swoich rzeczach sie pracuje moze ktos cos wie o tym?
czyli raz jeszcze-wszystko spoko tak?
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 13:34   #9
Iness23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

Akurat musze Ci powiedziec, ze Grecje kocham za brak uniformow Masz wygladac poprostu fajnie i ladnie, takze stroje typu biala bluzka i czarne spodnie nie wskazane Chyba ze pracujesz w eleganckiej restauracji...ale w cafeterii, beach club itd...kombinowac mozna do woli...szorty, spodniczki co chcesz... ogolem jest spoko...wiadomo mozna trafic na szefa choleryka, ale tak jest na calym swiecie...;P
Iness23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 14:23   #10
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

Cytat:
Napisane przez Iness23 Pokaż wiadomość
Akurat musze Ci powiedziec, ze Grecje kocham za brak uniformow Masz wygladac poprostu fajnie i ladnie, takze stroje typu biala bluzka i czarne spodnie nie wskazane Chyba ze pracujesz w eleganckiej restauracji...ale w cafeterii, beach club itd...kombinowac mozna do woli...szorty, spodniczki co chcesz... ogolem jest spoko...wiadomo mozna trafic na szefa choleryka, ale tak jest na calym swiecie...;P

jestes pewna? bo ja bylam w tym roku na Thassos i tam na ogol kelnerzy/kelnerki mieli stroje "sluzbowe" niezawsze, ale na ogol wiec to ew. ustala dana restauracja/tawerna czy ma byc ew. stroj? pytam z ciekawosci, a zreszta wszystkirgo sie dowiem
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 08:22   #11
Iness23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

No sluchaj w restauracjach to jest inna bajka...my rozmawiamy o cafeteriach, clubach itd.... wiadomo ze w dobrej restauracji postawia na elegancje, ja tam do restauracji czy taverny sie nie pcham...jest lato 50stopni w kuchni....i masz taki zapie****prz, ze glowa boli....!!!!
Iness23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 14:00   #12
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

Cytat:
Napisane przez Iness23 Pokaż wiadomość
No sluchaj w restauracjach to jest inna bajka...my rozmawiamy o cafeteriach, clubach itd.... wiadomo ze w dobrej restauracji postawia na elegancje, ja tam do restauracji czy taverny sie nie pcham...jest lato 50stopni w kuchni....i masz taki zapie****prz, ze glowa boli....!!!!

acha no a ja niebardzo klubach
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 12:48   #13
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

Hej Wam

ja na poczatku lutego wrocilam z Grecji po ponad miesiacu. Niestety nie mam najlepszego zdania o pracy w Grecji zima. 2 razy oszukala nas agencja United Consulting z Saloników, wiec uwazajcie. Zima nie ma turystów, wiec robi sie za swieze mieso, aby przyciagnac do barów miejscowych. Albo co gorsze- praca w roli consomasion cy cos takiego, ktorej niektore dziewczyny sie podejmuja, glownie z Rumunii. Jak bede miec wiecej czasu to Wam opisze moje przygody. Bylam juz tak zmeczona psychicznie, ze a wszelka cene chcialam juz tylko wrocic do Polski, choc oferowano mi prace za 40 euro/dzien. Ogolnie mozna sie przejechac na pracodawcach, ale poa tym duzo Grekow pomaga, gdy ma sie klopoty-np dostalysmy z kolezanka klucze do mieszkania jednego Greka, no fakt, ze bylo nieogrzewane i noca temp spadla do 9ciu stopni, ale lepsze to niz nocleg na dworze lub hotelu za 100 euro heh. Niektorym Polakom rowniez nie trzeba ufac, choc mnie caly czas pomagala 1 kolezanka z tego forum (zdalnie i gdyby nie ona, to bym przepadla...

Ja poznalam 1 dziewcz, ktora przyszla do mojego baru przez Elpide, ale powiedziala, ze trzeba im przelac 200 euro, a potem szukaja pracy i jesli cos nie wypali, to w ciagu ilus tam miesiecy szukaja dalej.

A czy slyszalyscie o agencji:

"Biuro pracy IDROGIOS z siedziba w Atenach
przy ulicy Weranzeru 30. Wlasciciel biura Eleni Zahary, posiada zezwolenie Ministerstwa Pracy 30851-FEK 764/B/2006. Biuro IDROGIOS dziala zgodnie z przepisami, ktore wyznacza Ministerstwo Pracy i dla wszystkich tego typu biur posrednictwa pracy..."

Mimo wszystko chyba wroce do Grecji, teraz jestem juz doswiadczona-coz, ze tak wyszlo, ale kazde doswidczenie nas uczy i czyni silniejszymi.

Dla pocatkujacych nie polecam wyjazdu do grecji wczesniej niz w kwietniu.
Chyba, ze nie zalezy Wam, co bedziecie robic, bo takie osoby tez sie zdarzaja.

Pozdro

Edytowane przez NowaIza
Czas edycji: 2011-02-26 o 12:51
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 23:59   #14
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

Cytat:
Napisane przez NowaIza Pokaż wiadomość
Hej Wam

ja na poczatku lutego wrocilam z Grecji po ponad miesiacu. Niestety nie mam najlepszego zdania o pracy w Grecji zima. 2 razy oszukala nas agencja United Consulting z Saloników, wiec uwazajcie. Zima nie ma turystów, wiec robi sie za swieze mieso, aby przyciagnac do barów miejscowych. Albo co gorsze- praca w roli consomasion cy cos takiego, ktorej niektore dziewczyny sie podejmuja, glownie z Rumunii. Jak bede miec wiecej czasu to Wam opisze moje przygody. Bylam juz tak zmeczona psychicznie, ze a wszelka cene chcialam juz tylko wrocic do Polski, choc oferowano mi prace za 40 euro/dzien. Ogolnie mozna sie przejechac na pracodawcach, ale poa tym duzo Grekow pomaga, gdy ma sie klopoty-np dostalysmy z kolezanka klucze do mieszkania jednego Greka, no fakt, ze bylo nieogrzewane i noca temp spadla do 9ciu stopni, ale lepsze to niz nocleg na dworze lub hotelu za 100 euro heh. Niektorym Polakom rowniez nie trzeba ufac, choc mnie caly czas pomagala 1 kolezanka z tego forum (zdalnie i gdyby nie ona, to bym przepadla...

Ja poznalam 1 dziewcz, ktora przyszla do mojego baru przez Elpide, ale powiedziala, ze trzeba im przelac 200 euro, a potem szukaja pracy i jesli cos nie wypali, to w ciagu ilus tam miesiecy szukaja dalej.

A czy slyszalyscie o agencji:

"Biuro pracy IDROGIOS z siedziba w Atenach
przy ulicy Weranzeru 30. Wlasciciel biura Eleni Zahary, posiada zezwolenie Ministerstwa Pracy 30851-FEK 764/B/2006. Biuro IDROGIOS dziala zgodnie z przepisami, ktore wyznacza Ministerstwo Pracy i dla wszystkich tego typu biur posrednictwa pracy..."

Mimo wszystko chyba wroce do Grecji, teraz jestem juz doswiadczona-coz, ze tak wyszlo, ale kazde doswidczenie nas uczy i czyni silniejszymi.

Dla pocatkujacych nie polecam wyjazdu do grecji wczesniej niz w kwietniu.
Chyba, ze nie zalezy Wam, co bedziecie robic, bo takie osoby tez sie zdarzaja.

Pozdro
a to biuro z ktorego bylas ogolnie ok? poza tym, ze pracy bylo brak itp.

jesli o ta dziewczyne chodzi, o ktorej napisalas, co przyszls do Ciebie...opowiadala cpos jeszcze? a co do tych 200e-wiem mam juz ta informacje nt.
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 13:48   #15
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

Jak napisalam wyzej- -oszukali nas- i to 2 razy wiec nikomu nie polece. Oszukuja juz od ponad 3 lat, jak bylam w Grecji ponad miesiac to spotkalam ok 10ciu dziewczyn z roznych krajow, ktore byly na poczatku w tym miejscu co ja. W dodatku udaja, ze nie wiedzili o calej sytuacji. I klamia na temat wykonywanej pracy, zmian, wynagrodzenia. Prowadza je Rumunka- Jana, ale uzywa czasem innego imienia (w Rumunii miala meza i dziecko, ale ich zostawila) z poartnerem Estonczykiem. Podaja falszywy adres biura w Salonikach, jezdza wypozyczonym samochodem (a wlasciwie gruchotem) i biora kase za przewiezienie do innego miejsca pracy- za droge. Od pracownikow nie pobieraja oplat, tylko od pracodawcow. Chba nie czytaja CV, bo potem wyszly rozne gafy, np nie wiedzielei, ze koleznka byla juz Grecji i inne.
W sumie jest tak, ze jak juz sie jest w Grecji i pozna pare osob, to zawsze jakos pomoga znalezc inna prace lub zaoferuja u siebie (bo wlasciciele barow chodza do konkurencji na drinki), ale niegdy nie ma pewnosci, ze zaplaca czy nie wyleja po paru dniach (chodzi gł. o zime), a sa tez tacy, co notorycznie nie placa, jak moj pirwszy pracodawca. Dlatego lepiej dogadac sie, zeby placili kazdego wieczoru.
Ogolnie w Grecji jest duzo nielegalnych agencji. Jest jakas oficjalna lista w Internecie, ale nie wiem gdzie.
Podsumowujac=jesli sie jedzie 1wszy raz i to zima trzeba sie przygotowac na rozne niespotykane sytuacje, choc Grecja jako kraj jest bezpieczna (na wsiach wszyscy sie znaja i dbaja o pozory), nie liczac emigrantow z Albanii, Pakistanu...bo przed nimi ostrzegali mnie sami Grecy, choc oczywiscie do moich miejsc pracy przychodzilo i wielu spokojnych (ale to nie wiadomo, co by bylo gdybym spotkala ich w srodku lasu...)
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 07:35   #16
Iness23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

heh.....po pierwsze elpida nie bierze z gory 200e chyba Twoja kolezanka byla w bledzie.....odciagaja prowizje jednorazowo faktycznie, ale po odpracowaniu pierwszego miesiaca,jesli dziewczyna sie nie podoba to automatycznie maja zalatwiane druga prace!!!! a jesli chodzi o pieniadze to jest normalne w koncu to jest posrednictwo;/ A jesli Ty wyladawalas w barakach czyli pracy na "drinki" inni nazywaja to potocznie burdelem to nie wiem poprostu przez jakie biuro wyjechalas....to najgorsze bary gdzie wlasnie pracuja rumunki, albanki itd. i puszczaja sie za 20e.....masakra!!!
Iness23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 12:21   #17
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

napisalam, wyzej przez jaka agencje.
Kolezanka najpierw wplacila i dopiero jak kaska wplynela to znalezli jej prace, z ktorej wyleciala po1wszym dniu, potem wrocila do Aten i znow cos jej tam znalezli, ale po kilku miesiacach sama odeszla. Nastepnie znalezli jej 3cia prace, tam gdzie ja juz byam tydzien i to bylo normalne miejsce, tylko ze tani bar, nic specjalnego...
wydaje mi sie, ze pobieranie opłat od pracownikow jest nielegalne-nie wiem jak w Grecji, ale u nas-tak

poznalam dziewczyne, ktora pracowala w takim barze na drinki, gdzie do 7miu drinkow miala 1 euro za kazdego, pozniej ta skala rosla tak, ze jednego dnia miala tych drinkow tak duzo, ze zarobila 100 euro-ale mowila, ze ja tam mogli obmacywac itp

no niestety bylam w 1nym miejscu z 2ma Rumunkami i moja koleznka z Wegier, z ktora sie trzymalysmy, ale nie byl to zaden burdel, ani nawet klub ze striptizem. Ale Rumunki daly sie przytulac itp. Ja ze trzymalam klase i chodzilam w spodniach-wyladowalam na kuchni, zbieralam szklanki, czasem siedzialam przy barze jak nie bylo co robic, ale ostatecznie wylali mnie po 3ch dniach. Gdyby nie normalni Grecy, ktorych poznalysmy, to bylo by ciezko. Ale tez klienci, ktorzy tam przychodzili pytali potem na ulicy, czy wszystko w porzadku i czy moga nam jakos pomoc. W kazdej wsi sa przynajmniej 2 takie miejsca, wiec trzeba uwazac. Raz szef z mojej ostatniej pracy zabral nas po pracy w miejsce, gdzie Rumunki tanczyly na barze, ale w ubraniach. Szkoda mi bylo tych dziewczyn i glupio bylo na to patrzec:/

dlatego jak sie nie zna greckiego to lepiej zima nie wyjezdzac

Edytowane przez NowaIza
Czas edycji: 2011-02-28 o 13:06
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 11:04   #18
Iness23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

No wlasnie na takie baraki trzeba uwazac bo wiele dziewczyn tam trafia a tam te obrzydliwe dziady patrza tylko zeby Cie za cycka zlapac;/;/;/ mi tez szkoda takich dziewczyn, ale te rumunki bulgarki z wlasnej woli tam pracuja;/ no bywaja dni ze mozna zarobic w takich miejscach!!! Ale zasada jest taka na im wiecej sobie pozwolisz tym wiecej wyciagniesz, jestem troche w Grecji i sie napatrzylam na wile rzeczy.... dziewczyny z tych barakow czesto pozniej z klientami z barow robia Private;/;/;/ To jest jakas Masakra...;/;/;/To biuro Elpida jest naprawde chyba w pierwszej trojce jesli chodzi o biura bo naprawde sa porzadni, pomagaja itd. jeszcze sie nie spotkalam z osoba, ktora zostala przez nich na lodzie!!!! A jesli chodzi o prace to wiadomo!!! Grecy to z natury narwany narod...mozna trafic na normalnego szefa a czasami na choleryka!!!
Iness23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 01:15   #19
DorotB&B
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

Hej
Witam serdecznie W maju zamierzam wraz z koleżanką wyjechać do Grecji, właśnie za pośrednictwem biura ELPIDA. Jesteśmy po pierwszej, wtępnej rozmowie telefonicznej z ową polską pośredniczką... ale dość ogólnej. Dlatego chciałabym Was zapytać o pewne szczegóły (jeśli miała któraś z Was kontakt z owym biuem)...
Z tego co wiem ofertę pracy wybiera sie u nich w biurze w Atenach (zaram po przyjeździe ( i odbierają z lotniska)) i teraz pytanie: czy za transport np na Mykonos płaci się z własnej kieszeni i co w momencie, gdy pracę zaczyna się dwa dni później... co z noclegiem?

Jak wygląda takowa praca np w clubach, czy na plaży?? Pytanie może wydać się głupie, ale nie dla osób, które nie mają doświadczenia w tej branży

Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam serdecznie
DorotB&B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 08:51   #20
Iness23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

Bilety placa pracodawcy!!! W atenach najlepiej miec 30-40e w kieszeni, hotel kosztuje 10e....ale jak zabraklo by pieniazkow to szef biura to zaplaci wiec nie bedziecie mialy z tym problemuPraca jak praca Masz biegac z taca i obslugiwac gosci....a na barze to przygotowywanie drinkow;P tylko ze jak Wy chcecie Mykonos to nie wiem...;/ to jest wyspa show-business'u greckiego i aby tam pojechac pracowac pracodawcy maja naprawde wymagania;/;/;/ Przeciez jest tyle fajnych wysp w Grecji Rodos, Kreta, Santorini
Iness23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 09:28   #21
DorotB&B
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

O super Dziękuję Ci za informacje A którą wyspę byś poleciła?? Powiem szczerze, że nie byłam jeszcze w tamtych regionach...
DorotB&B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 16:29   #22
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

ciekawe jak sprawa zwyspa Thassos wyglada, bylam tam w tym roku na wakacjach i sie wprost zakochalam. Dokladnie bylam na Golden Beach, ale jest wiele innych ciekawych miejsc tu: prinos, limenaria, skala potamias(stad akurat na piechte 15 min.), rachoni etc.
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 19:22   #23
DorotB&B
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

*brydzia* rozumiem, że byłaś tam w formie wypoczynkowej??
A orientujecie się może jak to wygląda w kwestii zatrudnienia dwóch osób?? Tzn czy faktycznie przydzielają do pracy w jednym, konkretnym miejscu i jak np z zakwaterowaniem... ? Wybaczcie, że tak pytam i pytam, ale wolę się upewnić od osób, które już były, że nie popełnię błędu wyjeżdżając.
Dziękuję Wam bardzo
DorotB&B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 08:54   #24
Iness23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

Ja uwielbiam Rodos, Kos i Krete i miejscowosc Katerini W wakacje nie problemu bo szefowie chca i potrzebuja duzo kelnerek bo wiadomo turysci wiec to jest poprostu chyba kwestia dogadania sie w biurze;P Jak ja pracowalam to mialam normalne mieszkanie wiadomo nie bylo marmurow ale bylo ok....Buziaczki girls;*;*;*
Iness23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 09:09   #25
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

mysle, ze chyba roznicy nie ma gdzie, wazne aby cos bylo (tj praca) wiadomo, najlepiej wybierac, jesli cos to wole by to byla jkas troche spokijniejsza wyspa, dlatwgo podalam przyklad Thassos
ciekawa jestem jak beda stac w czerwcu bilety..bo jednak chyba to drozeje w chwili obecnej
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 14:24   #26
Ssmerfetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

I jak dziewczyny zdecydowane na wyjazd? Jak tam to czym zamierzacie tam dojechać? I dokąd się zdecydyowałyście? Pozdrawiam
Ssmerfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 08:17   #27
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

przeciez to oni Cie gdzies w dane miejsce wysylaja a nie Ty sama decydujesz....
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 13:55   #28
Ssmerfetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

mi sie wydawało inaczej bo mi nawysyłali miejsca. ale Ok. więc czym ?
Ssmerfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 14:17   #29
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

ojj zle napisalam, pokazuja na miejscu.
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 14:54   #30
Iness23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 14
Dot.: Grecja-praca biuro Elpida

Bo tak robia....ale latem zazwyczaj mozna sobie cos wybrac, gdyz jest sezon a ofert jest do wyboru, do koloru....;D zawsze dziewczyny mozna pogadac w biurze z szefem i posredniczka, sa spoko wiec mozna cos zawojowac
Iness23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.