Cypr - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-07, 15:01   #1
maluchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 94
Red face

Cypr


Witam wszytskie Wizazanki )
Kieruje do Was moją prośbę,bo komu innemu mozna się zawierzyć jak nie kobiecie? ) WYjezdzam w sobote na wakacje, na cypr no i jestem w kompletnym dołku, bo zaczynam się gubić w tym całym pakowaniu,a w zasadzie zaczynam gubić się jego brakiem :P Pytanie do Was.
Co wzięłybyście ze sobą i o czym napewno byście nie zapomniały?Może podczas waszych postów zdołam poukładać własne myśli :P
Pozddrawiam i z góry wszystkie gorąco ściskam! ;*
pS. Któraś z Was była jush tam możE??
maluchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 22:38   #2
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Cypr

Hej!Ja bylam niedaleko Larnaki.Hmm..a co powinnas wziasc..Stroj kapielowy,ladowarke do telefonu ( i aparatu cyfrowego/kamery jesli masz),kosmetyki,najpotrze bniejsze leki (cos na bol glowy,brzucha,plastry,cos na oparzenia itd),baterie i filmy do aparatu jesli masz normalny,moze jakiegos discmana lub cos takiego jesli planujesz wycieczki-szybciej zleci podroz,mozesz takze wziasc taki spryskiwacz do kwiatkow i nalewac do niego wody na plazy/na wycieczkach-swietny do odswiezenia w upale.Ceny na Cyprze ogolnie najnizsze nie sa,ale mi bardzo podobaly sie tam ciuszki,buty,kosmetyki,to rebki itd wiec jesli masz ochote na zakupy to wez wiecej pieniazkow.Zwlaszcza na lotnisku byl duzy wybor fajnych kosmetykow.Jesli cos wiecej mi wpadnie do glowy to napisze
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 17:08   #3
aneta_tpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Cypr- koniec kwietnia poczatek maja?

Witajcie drogie forumowiczaki- podrozniczki Mam do was pytanie. Pragne wybrac sie na ta piekna wyspe koncem kwietnia poczatkiem maja. Czy mozecie powiedziec mi na jaka pogode moge wtedy liczyc? Czy da sie poopalac i w morzu popluskac Pozdrawiam was serdecznie i zycze niezapomnianych wrazen wakacyjnych
aneta_tpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 15:52   #4
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: Cypr- koniec kwietnia poczatek maja?

na pewno nie bedziesz załowac...ja byłam w tamtym roku na cyprze od 6 maja...pogoda jest cudowna.....słonce...ciep ło...temperatura około 26 stopni...w sloncu do 30....woda temp. około 20 stopni..da sie kapac ...poczatek maja to najlepszy czas na odwiedzenie cypru...wtedy jest tam najpiekniej...ogromna ilośc zieleni...morze kwiatów....wszystkie kolory tęczy na drzewach i krzewach...jesli chcesz zwiedzac to na pewno sie nie utopisz we własnym pocie i nie umrzesz z przegrzania ...cypr jest przepiekny i naprawde polecam....i jeszcze jedno..w maju nie ma jeszcze takiego najazdu turystów...cypryjczycy bardzo mili i przyjaznie nastawieni do turystów....a dokad sie wybierasz?
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 18:18   #5
aneta_tpi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Cypr- koniec kwietnia poczatek maja?

Jeszcze nie wiem bo musimy zmienic termin z lipca na kwiecien i chyba tez zmienimy miasto. Mielismy jechac do Limmasol ale chyba pojedziemy do Aya Napy A Ty gdzie byłaś?
aneta_tpi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 20:42   #6
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: Cypr- koniec kwietnia poczatek maja?

ja bylam w paphos..i uwazam ze to najlepsze miejsce zeby duzo zwiedzic..samo miasto i okolice maja duzo do zwiedzania...blisko w gory troodos...pieknie
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 15:22   #7
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Cypr

Ja mam zupełnie inne pytanie. Czy w Liopetri ( http://www.maplandia.com/cyprus/famagusta/liopetri/ ) mówi się po grecku czy turecku? Jak to jest z ludnością: grecy, czy turcy?
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 11:31   #8
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Cypr

up
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 18:02   #9
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Exclamation Cypr, Larnaca, Ayia Napa, Nissi Beach- ktos byl? Jakie wrazenia?

Hej kochane! Wlasnie jestem na etapie poszukiwan idealnej miejscowosci na wakacje 2011 .
Trafilam na przepiekna miejscowosc na Cyprze- Ayia Napa, z pieknymi plazami, zlotym piaskiem i krystalicznie czysta woda. Oczywiscie zakochalismy sie z TZ-em w tej miejscowosci i koniecznie chcemy tam wlasnie spedzic wakacje.
Moje pytanie jednak brzmi: czy ktos z Was odwiedzal te czesc Cypru? Jak wygladaja Wasze wspomnienia? Czy warto tam jechac?
Wiadomo, ze w przewodnikach nie wspominaja o negatywnych aspektach turystycznych miejscowosci, nie pokaza zdjec brudnych plaz czy niezbyt czystej wody. Oczywiscie ogladalam albumy z Tripadvisora, przejrzalam opinie o hotelach i wstepnie juz mam postanowione, w ktorym z nich chcielibysmy sie zatrzymac.
Bylabym jednak bardzo wdzieczna za wszelkie dodatkowe informacje, zdjecia, itp.
Z gory baaaardzo dziekuje i, pomimo, ze do lata troszke czasu pozostalo- zycze wszystkim udanych wakacji 2011!
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 08:43   #10
nanetti_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 49
Dot.: Cypr, Larnaca, Ayia Napa, Nissi Beach- ktos byl? Jakie wrazenia?

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Hej kochane! Wlasnie jestem na etapie poszukiwan idealnej miejscowosci na wakacje 2011 .
Trafilam na przepiekna miejscowosc na Cyprze- Ayia Napa, z pieknymi plazami, zlotym piaskiem i krystalicznie czysta woda. Oczywiscie zakochalismy sie z TZ-em w tej miejscowosci i koniecznie chcemy tam wlasnie spedzic wakacje.
Moje pytanie jednak brzmi: czy ktos z Was odwiedzal te czesc Cypru? Jak wygladaja Wasze wspomnienia? Czy warto tam jechac?
Wiadomo, ze w przewodnikach nie wspominaja o negatywnych aspektach turystycznych miejscowosci, nie pokaza zdjec brudnych plaz czy niezbyt czystej wody. Oczywiscie ogladalam albumy z Tripadvisora, przejrzalam opinie o hotelach i wstepnie juz mam postanowione, w ktorym z nich chcielibysmy sie zatrzymac.
Bylabym jednak bardzo wdzieczna za wszelkie dodatkowe informacje, zdjecia, itp.
Z gory baaaardzo dziekuje i, pomimo, ze do lata troszke czasu pozostalo- zycze wszystkim udanych wakacji 2011!
Ja byłam Wspomnienia mam bardzo miłe, byłam w wakacje rok temu, nie było AŻ tak upalnie, nie było aż takiego przepełnienia na plażach czy restauracjach ze względu na kryzys w gospodarce (tzn. tak się domyślam). Pochwalę się, byłam w paru miejscach, które nie pokazują przewodniki i to one najbardziej mnie "oczarowały". Ayia Napa to drogi, eksluzywny kurort, przepełniony (głownie Anglikami- takie moje spostrzeżenie), natomiast plaże Larnaki pełne brytyjskich i rosyjskich turystów (ich jest najwięcej). Jeśli ktoś kocha nurkować- to tam się odnajdzie Polecam też odwiedzić Nikozję po obu stronach. Większość zdjęć z przewodników czy internetu jest trochę "podrasowana",np. Plaża Marina w Larnace, gdzie woda czasem była "zmącona", wiadomo- sporo ludzi, a zamiast złotego piachu jest...ziemia? Ale i tak widoki były niekiedy przepiękne Ja postawiłam na wycieczkę zwiedzająco- wypoczynkową z osobą, która tam mieszka, miałam dobrze pod tym względem W którymś wątku dotyczącym Najpiękniejszych plaż wrzuciłam 2 fotki m.in. z Nessi Ogólnie polecam osobom, które nie patrząc na pieniądze (tudzież euro) chcą się zabawić, odpocząć
nanetti_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:44   #11
kyiomi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 57
Dot.: Cypr

Cytat:
Napisane przez paulina.t11 Pokaż wiadomość
Ja mam zupełnie inne pytanie. Czy w Liopetri ( http://www.maplandia.com/cyprus/famagusta/liopetri/ ) mówi się po grecku czy turecku? Jak to jest z ludnością: grecy, czy turcy?
z tego co wiem, famagusta nalezy do czesci tureckiej. turcy.
__________________
"Kiedy jedna osoba cierpi na jakies urojenie, nazywamy to szalenstwem. Kiedy wiele osob cierpi na to samo urojenie, nazywamy to religia."
"Jak możemy oczekiwać idealnych warunków na Ziemi, skoro nasze ciała są żywymi grobami pomordowanych zwierząt?"
Lew Tołstoj

Edytowane przez kyiomi
Czas edycji: 2011-03-10 o 14:45
kyiomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-14, 15:32   #12
frytush357
Przyczajenie
 
Avatar frytush357
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cypr,Pyla
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Cypr, Larnaca, Ayia Napa, Nissi Beach- ktos byl? Jakie wrazenia?

Mieszkam W Pyli, nieopodal Larnaki...co prawda nie byłam jeszcze w Nikozji ani w Ayia Napie ale mój chłopak bardzo chwali tamtejsze widoki i ogólnie te miasta...

Bądź co bądż na wycieczkę chętnie bym się tam wybrała ale nie mam z kim....
Gdybyś ze swym ukochanym zdecydowała się na Cypr to służę gościną, mamy wolny pokój a rodaków mile widzimy ;]
frytush357 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 21:29   #13
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: Cypr

hej sluchajcie na jaka cene mam sie nastawic we wrzesniu tak ok. 10tego. all inc., samolot, 2tyg. hmm? wie ktos moze?
__________________
...wyimaginowany świat!!


*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 10:58   #14
Sandra85
Przyczajenie
 
Avatar Sandra85
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 14
GG do Sandra85
Dot.: Cypr

Widziałam że jeśli chodzi o last minute to ok. 1800-2000zł 7 dni
__________________
Pozdrawiam
Sandra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 13:12   #15
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Wakacje na Cyprze 2014 :)

hej,

Wybieram się na Cypr Północny w czerwcu planuje ktoś ten kierunek na wakacje? czekam też na relacje osób które już były, zdjęcia, opisy najpiękniejszych miejsc co warto zobaczyć koniecznie rady i informacje!

pozdrawiam,

Monika
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 14:14   #16
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wakacje na Cyprze 2014 :)

a dokładnie do jakiej miejscowości?

zaraz poszukam link to postu, gdzie pisałam troszkę o Cyprze, ale raczej o greckiej części, którą polecam koniecznie zwiedzić
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...3&postcount=23
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...6&postcount=24

Famagusta robi też niezłe wrażenie, zwłaszcza te wszystkie puste hotele wzdłuż plaży... choć być może teraz coś tam się zmieniło...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 15:38   #17
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Wakacje na Cyprze 2014 :)

Kyrenia
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 19:19   #18
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wakacje na Cyprze 2014 :)

Koniecznie wypożycz autko i zrób sobie objazdówkę Cypr jest niewielki więc wiele można zwiedzić w ciągu jednego dnia
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 21:27   #19
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Wakacje na Cyprze 2014 :)

tak samochod na bank wezmiemy nawet na 3 dni moze o ile pojedziemy bo jeszcze nie mam zgody na urlop :-(
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 00:57   #20
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Wakacje na Cyprze 2014 :)

O ile wszystko dobrze pójdzie i przepracuję wystarczająco długo , że uda mi się jeszcze pojechać na wakacje to wybiorę się do Ayia Napa
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 06:37   #21
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wakacje na Cyprze 2014 :)

Baby14 - zazdroszcze Ayia Napy... ale obiecalam sobie ze kiedys tam wroce
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 09:57   #22
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Wakacje na Cyprze 2014 :)

jadę 26.08-05.09

do hotelu http://www.rainbowtours.pl/cypr-poln...capulco-resort

znalazłam fajną stronkę z niesamowitymi miejscami na Cyprze wszystko podpisane

http://www.couchsurfing.org/image_gallery.html?id=6YYUYIK&folder=0

na bank pojadę na plażę Nissi

Edytowane przez miczka84
Czas edycji: 2014-01-09 o 09:58
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 12:23   #23
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wakacje na Cyprze 2014 :)

Co do plaży Nissi to pewnie odwiedź ją, ale mi np zdecydowanie podobała się plaża koło portu. Jest długa nie ma takich strasznych tłumów, bo na Nissi to czasem nie można było przejść, nie mówiąc o tym, żeby gdzieś rozłożyć się z ręcznikiem, a z tej drugiej jak będziesz szła i szła to nawet na piechotę dotrzesz do tego skalnego łuku w Ayia Napa
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 13:11   #24
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Wakacje na Cyprze 2014 :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Baby14 - zazdroszcze Ayia Napy... ale obiecalam sobie ze kiedys tam wroce

Malgos , z Twojej wypowiedzi wnioskuję , że Ci się podobało ? Możesz napisać coś więcej ?
Kurcze ,ale teraz nabrałam ochoty na Cypr
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 13:25   #25
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wakacje na Cyprze 2014 :)

Baby14 - tego nie da się opisać mieszkałam tam rok i nie żałuję ani jednej minutki
kilka postów wyżej tam w dwóch linkach pisałam troszkę o Ayia Napie i Cyprze ogólnie, jeśli potrzebujesz więcej info to pisz, pewnie troszkę się tam pozmieniało, ale uwielbiam Cypr - chyba nie da się ukryć
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:23   #26
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Wakacje na Cyprze 2014 :)

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Co do plaży Nissi to pewnie odwiedź ją, ale mi np zdecydowanie podobała się plaża koło portu. Jest długa nie ma takich strasznych tłumów, bo na Nissi to czasem nie można było przejść, nie mówiąc o tym, żeby gdzieś rozłożyć się z ręcznikiem, a z tej drugiej jak będziesz szła i szła to nawet na piechotę dotrzesz do tego skalnego łuku w Ayia Napa
która koło portu w jakim mieście?
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 14:36   #27
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Wakacje na Cyprze 2014 :)

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
która koło portu w jakim mieście?
w miasteczku Ayia Napa, jakby od portu na lewo kiedy stoisz do niego przodem
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 16:29   #28
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Wakacje na Cyprze 2014 :)

ja już myślami i mapą na Cyprze



samochód planuję na 2 lub 3 dni..

1 dnia planuję Agia Napę, plaże Nissi, skalne jaskinie, Przylądek Greco, Protaras

2 dzień Plaża Afrodyty, Coral Bay, Paphos, Półwysep Akamas, plaża Lara, Blue Lagoon Latsi,

i teraz nie wiem co zrobić...

na bank pojadę do Kyrenii tylko to już busem hotelowym, lub komunikacją miejską zobaczyć port, ,miasteczko

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

i 3 dzień samochodu Nikozja i Trodos... tylko nie wiem czy dziadki sie zgodzą z małym tyle zostać
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 16:42   #29
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Cypr

wszystkie wątki o Cyprze umierają... nie wiedząc czemu
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 16:45   #30
Kropka_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 72
Dot.: Wakacje na Cyprze 2014 :)

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
ja już myślami i mapą na Cyprze



samochód planuję na 2 lub 3 dni..

1 dnia planuję Agia Napę, plaże Nissi, skalne jaskinie, Przylądek Greco, Protaras

2 dzień Plaża Afrodyty, Coral Bay, Paphos, Półwysep Akamas, plaża Lara, Blue Lagoon Latsi,

i teraz nie wiem co zrobić...

na bank pojadę do Kyrenii tylko to już busem hotelowym, lub komunikacją miejską zobaczyć port, ,miasteczko

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

i 3 dzień samochodu Nikozja i Trodos... tylko nie wiem czy dziadki sie zgodzą z małym tyle zostać
Miczka, mierz siły na zamiary we wrzesniu bylam tydzien na Cyprze, samochod mielismy 7 dni a wczesniej studiowalam tam pol roku.
opisany przez Ciebie dzien 1 jest ok, za to dnia 2 bedzie Ci za malo w Paphos jest wiele rzeczy do zobaczenia, najwazniejsze to muzeum archeologiczne i grobowce krolewskie. Niedaleko jest tez piekny klasztor- neophyntos monastery. Jesli chodzi o plaze Lara- dotrzesz tam autem z napedem 4x4, wynajmujac male autko nie polecam sie tam wybierac. Skale Afrodyty polecam o zachodzie slonca a niedaleko coral bay sa piekne sea caves. Ja na Twoim miejscu odpuscilabym Akamas, Latsi i Lara bay, a na spokojnie zwiedzila pozostale ww wymienione. A i tak moze zabraknac na to dnia a bedziecie przeciez na urlopie, a nie na wyscigach a i pamietaj ze z pn czesci dojazd na zachod wyspy zajmie min 2h.

Mam gdzies jeszcze w otchlani komputera plan swojej wycieczki, jesli podeslesz mi swojego maila na priv to chetnie sie podziele (ale dopiero najwczesniej w piatek- do tej pory poza domem jestem)

I nie wiem jak to jest z wypozyczaniem auta na polnocy, czy nie ma problemow z przekraczaniem granicy. Bo w druga strone jest problem, wiec doczytaj.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Kropka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-04 22:31:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.