Izotek - cz.III. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-09, 07:23   #211
alevtigrii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 4
Dot.: Izotek - cz.III.

Tabletki na trądzik - https://zinamax.pl Potwierdzam skuteczność - już po kilku dniach pryszcze zaczęły robić się mniejsze, zbladły i w końcu - przepadły bez śladu.

Edytowane przez alevtigrii
Czas edycji: 2023-11-05 o 08:47
alevtigrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 17:18   #212
holdenka
Przyczajenie
 
Avatar holdenka
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 5
Dot.: Izotek - cz.III.

30 dni - wysyp trwa w najlepsze, wyniki znacznie się pogorszyły - cholesterole powywalało w kosmos... Czekam na poprawę
Planowałam poprosić o podniesienie dawki, zobaczymy, co powie lekarz jak zobaczy wyniki
holdenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-13, 00:11   #213
TaGniewna
Przyczajenie
 
Avatar TaGniewna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8
Dot.: Izotek - cz.III.

Cześć,

Kurację izotekiem zakończyłam ok 2-3 lata temu, później brałam niewielką dawkę podtrzymującą 10mg raz, dwa razy w tygodniu. Od mniej-więcej 6 miesięcy nie biorę izoteku w ogóle bo straciłam kontakt ze swoją dermatolog. Cera jest w całkiem niezłym stanie, od czasu do czasu mnie wysypie zaraz po okresie i mam problem z wągrami na dekolcie .
Inna dermatolog przepisała mi epiduo, który stosuje sobie raz w tygodniu na całą twarz.
Jedynym moim problemem jest NIESAMOWITY łojotok skóry. Myję się i po 5h już jestem lepka jakbym się wysmarowała smalcem :////. Szyja, dekolt i twarz lepią się już po 1h od mycia, dodatkowo swędzi mnie skóra.
Stosowałam różne środku, peelingi przeciwtrądzikowe, zwykłe złuszczanie, żele na łupież, żele, zadbałam o barierę hydrolipidową i dalej niestety to samo. Problem z łojotokiem miałam jeszcze przed kuracją. Hormony w normie.
Powiedzcie mi, bo słyszałam, że niektórym osobom przepisuje się izotek do leczenia łojotoku.

Jesteście w stanie mi polecić kogoś w Warszwie kto podjąłby się przeprowadzenia takiego leczenia? Albo po prostu kogoś kto bez większego problemu przepisałby mi receptę.

- Btw podczas kuracji polecam suplementację N-acetylocysteiną, która działa osłonowo na wątrobę. Robi robotę, testy wątrobowe przez cała kurację w normie

Edytowane przez TaGniewna
Czas edycji: 2023-09-13 o 00:12
TaGniewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-26, 11:50   #214
Drew88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Izotek - cz.III.

Ja też mam głównie problem z łojotokiem i trądzikiem zaskórnikowym. Ponad rok temu brałam Izotek przez pół roku i w tym czasie było super — cera idealna, a głowę myłam raz w tygodniu zamiast co drugi dzień. Jak tylko przestałam, to po kilku miesiącach wszystko wróciło. Dermatolog proponowała mi, żebym co jakiś czas brała dawkę przypominającą, ale wymagała ode mnie antykoncepcji hormonalnej, której już nie chciałam kontynuować.

W tym roku zdecydowałam się na laserowe leczenie trądziku — zobaczymy, jestem ciekawa efektów i tego, jak długo się utrzymają.
Drew88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-26 12:50:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.