Pm 2020. - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-17, 07:12   #4231
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pm 2020.

Nam gosciu od sali mówił, żeby kupić 0.5l na parę bo mieli wesele i ludzie przynieśli 200 butelek na 150 osób i 100 butelek zwracali (wesele 2dniowe). Mówił że ludzie teraz tyle nie piją co kiedyś na weselach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 08:48   #4232
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Pm 2020.

My raczej też liczymy 0,5 litra na parę

Co do butów to sie powoli rozglądam. Chciałabym cos na małym obcasie, ale absolutnie nie białe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 09:15   #4233
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Ja planuję srebrne buty, mam suknię wpadającą w brzoskwinię, więc chyba srebro będzie pasować.
Na nasze 150 osób pomyślałam, że 150 butelek to jest max. Nawet za dużo, jeśli mamy barmana. A TŻ twierdzi, że to za mało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 09:28   #4234
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja planuję srebrne buty, mam suknię wpadającą w brzoskwinię, więc chyba srebro będzie pasować.
Na nasze 150 osób pomyślałam, że 150 butelek to jest max. Nawet za dużo, jeśli mamy barmana. A TŻ twierdzi, że to za mało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez myślałam o srebrnych/błyszczących albo pudrowy róż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 09:52   #4235
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
Tez myślałam o srebrnych/błyszczących albo pudrowy róż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A masz już suknię?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 10:18   #4236
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Kiedy bierzecie ślub?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:16 ---------- Poprzedni post napisano o 06:13 ----------

Daj linka do tych butów?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://m.deichmann.com/PL/pl/shop/m...tionInList=310

Te miałam, ostatnio kupiłam nowe w wersji "skórzanej". Są nieco inaczej wyprofilowane, ale też wygodne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 11:57   #4237
Rapaszka
Rozeznanie
 
Avatar Rapaszka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 857
GG do Rapaszka Send a message via Skype™ to Rapaszka
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
Tez myślałam o srebrnych/błyszczących albo pudrowy róż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też myślę o jakiś butach błyszczących. Może jakieś ecru z połyskiem.
__________________
20.08.2015
08.09.2019
19.06.2021
Rapaszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-17, 12:22   #4238
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja planuję srebrne buty, mam suknię wpadającą w brzoskwinię, więc chyba srebro będzie pasować.
Na nasze 150 osób pomyślałam, że 150 butelek to jest max. Nawet za dużo, jeśli mamy barmana. A TŻ twierdzi, że to za mało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My zapraszamy 180 osób, ale liczymy że przyjdzie 100.
Kupiliśmy 192 butelki (tak wychodziło zgrzewkami).
Ja jestem zdania, że to zdecydowanie za dużo, ale najważniejsze dla naszych rodziców było żeby przypadkiem nie brakło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 16:25   #4239
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Pm 2020.

Ja planuje złote buty wychodzę z założenia, że może chociaż buty wykorzystam w przyszłości poza weselem. Nam do ślubu pozostał rok i kilka dni. Teraz już zbliżamy się wielkimi krokami.
Co do fryzury ja decyduje się na rozpuszczone.. mam nadzieję, że jescze mi urosna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 16:40   #4240
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pm 2020.

U mnie rok i 29 dni a buty mam srebrne błyszczące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 23:55   #4241
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ja zakładam wysokie szpilki, bo lubię, a na zmianę sandały ma grubym obcasie żeby było wygodnie. Ale nie kupuje drogich mam lokalnie takiego Pana, który za stowke zrobi śliczne buty i naprawdę są wygodne. (:

Co do wódki to my właśnie zamówiliśmy w hurtowni. Bocian wyszedł nas za 20,84. Fakt tanio, bo bierzemy 300 butelek. Mamy dwa dni i zapraszamy 200 osób. Myślę, że wystarczy. Mamy też drink bar. Bardziej zastanawia mnie ile wina zamówić?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja również nakładam wysokie szpilki. Panie podczas spisywania moich wymiarów do sukni ślubnej zrobiły wielkie oczy jak im powiedziałam, że buty będą miały 11-12 centymetrowy obcas Na wszelki wypadek na zmianę wezmę jakieś niższe.
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-18, 09:56   #4242
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Która z Was chciała namiary na krawcową w Rybniku ? Nie umiem znaleźć w postach ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 10:23   #4243
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ja planuje złote buty wychodzę z założenia, że może chociaż buty wykorzystam w przyszłości poza weselem. Nam do ślubu pozostał rok i kilka dni. Teraz już zbliżamy się wielkimi krokami.
Co do fryzury ja decyduje się na rozpuszczone.. mam nadzieję, że jescze mi urosna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czas leci szybko, dopiero miałam rok do, a teraz już mniej niż 8 miesięcy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 14:42   #4244
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Pm 2020.

U nas już też krócej niż rok! <3
Nie mogę się doczekać. Po Bożym Narodzeniu chcę zacząć oglądać suknie Zaproszenia mamy wybrane, pod koniec roku chcemy kupić wódkę. Mój Narzeczony wymyslił, że potrzebujemy 250 butelek na 130 gosci, wesele dwudniowe i będzemy rozdawać gościom w podziękowaniach po butelce. Wydaje mi sie, że to dużo za dużo. Sama nie wiem
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-18, 17:07   #4245
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Pm 2020.

Za 7 miesięcy o tej porze będziemy przyjmować życzenia po ślubie
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 10:32   #4246
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Czeeesc! Ja również biorę ślub w 2020, konkretnie 29 maja.
Póki co mam zamówioną suknię i zapłacona zaliczka na salę. I tyle raczej nikogo nie zdziwi, jak powiem, że biorę ślub cywilny?
Nie bawię się w żadne motywy Przewodnie, bo nic mi nie pasuje do sali :/ jedyne co, to wiem, że ma być na różowo (świeczki, bukiety, serwetki)
Obiad na +- 40 osób, jedno danie gorące + zimna płyta, napoje, tort, kawa herbata.
Dzwoniłam do urzędu i pani mówi, że ślub zrobi o dowolnej godzinie (slub na terenie sali), ale trochę się boję, że nam powie, że do 16, bo o 16 urząd kończy pracę, a my chcemy tak 17-18.
Narzeczony będzie ogarniał garniak w listopadzie. Screenshot_2019-09-17-09-24-07-664_com.android.chrome.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 13:23   #4247
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Czeeesc! Ja również biorę ślub w 2020, konkretnie 29 maja.
Póki co mam zamówioną suknię i zapłacona zaliczka na salę. I tyle raczej nikogo nie zdziwi, jak powiem, że biorę ślub cywilny?
Nie bawię się w żadne motywy Przewodnie, bo nic mi nie pasuje do sali :/ jedyne co, to wiem, że ma być na różowo (świeczki, bukiety, serwetki)
Obiad na +- 40 osób, jedno danie gorące + zimna płyta, napoje, tort, kawa herbata.
Dzwoniłam do urzędu i pani mówi, że ślub zrobi o dowolnej godzinie (slub na terenie sali), ale trochę się boję, że nam powie, że do 16, bo o 16 urząd kończy pracę, a my chcemy tak 17-18.
Narzeczony będzie ogarniał garniak w listopadzie. Załącznik 7691597

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka



W jakimś ogrodzie czy w budynku ten ślub? Za taki ślub w terenie zapłacicie dodatkowo, więc moim zdaniem nie powinni robić problemu z godziną.





Zapisałam się dziś do fryzjerki i makijażystki. Mam nadzieję, że będzie w porządku, bo ani jedna ani druga żadnych stron ze zdjęciami nie prowadzą.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 13:25   #4248
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

U mnie zapisy do wizażystki od października, a do fryzjera od listopada.
W sumie i tak wydaje mi się to strasznie wcześnie. Ale tak to już jest ze ślubnym szaleństwem Jak widzę na grupach ślubnych posty w stylu "szukam fotografa na wrzesień 2022", to jestem w szoku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 15:12   #4249
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
U mnie zapisy do wizażystki od października, a do fryzjera od listopada.
W sumie i tak wydaje mi się to strasznie wcześnie. Ale tak to już jest ze ślubnym szaleństwem Jak widzę na grupach ślubnych posty w stylu "szukam fotografa na wrzesień 2022", to jestem w szoku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dużo tak ma. Nawet sama szukałam po facebooku makijażystek, ale ceny na przyszły rok zaczynają być kosmiczne. Ja wiem, że to jeden raz w życiu itp. Chyba, że będę źle umalowana to wtedy pożałuję, że szkoda mi było tych trzech stówek.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-19, 15:51   #4250
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Nikki_944 Pokaż wiadomość
W jakimś ogrodzie czy w budynku ten ślub? Za taki ślub w terenie zapłacicie dodatkowo, więc moim zdaniem nie powinni robić problemu z godziną.





Zapisałam się dziś do fryzjerki i makijażystki. Mam nadzieję, że będzie w porządku, bo ani jedna ani druga żadnych stron ze zdjęciami nie prowadzą.
W altanie

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 16:28   #4251
Mademoiselle Bernadette
Raczkowanie
 
Avatar Mademoiselle Bernadette
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 229
Dot.: Pm 2020.

Są tu jeszcze jakieś Panny Młode, które biorą ślub kościelny i nie mają jeszcze nic ustalone z księdzem? Coraz bardziej zaczynam się martwić, uspokójcie mnie, że mam jeszcze mnóstwo czasu... Nie mogę tego pojąć, że księża nie mają kalendarzy na przyszły rok i nie zapisują jeszcze u nas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mademoiselle Bernadette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 16:38   #4252
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Nikki_944 Pokaż wiadomość
Dużo tak ma. Nawet sama szukałam po facebooku makijażystek, ale ceny na przyszły rok zaczynają być kosmiczne. Ja wiem, że to jeden raz w życiu itp. Chyba, że będę źle umalowana to wtedy pożałuję, że szkoda mi było tych trzech stówek.
3 stówki? O masakra....
Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Są tu jeszcze jakieś Panny Młode, które biorą ślub kościelny i nie mają jeszcze nic ustalone z księdzem? Coraz bardziej zaczynam się martwić, uspokójcie mnie, że mam jeszcze mnóstwo czasu... Nie mogę tego pojąć, że księża nie mają kalendarzy na przyszły rok i nie zapisują jeszcze u nas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Normalnie powinno wystarczyć 3 miesiące przed, o ile załatwiliście nauki i wszystkie papiery. Chyba że macie dużą parafię i prawdopodobieństwo innych ślubów w ten sam dzień.
Choć u mnie mała parafia, a ksiądz nas wpisał rok przed

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 16:44   #4253
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Są tu jeszcze jakieś Panny Młode, które biorą ślub kościelny i nie mają jeszcze nic ustalone z księdzem? Coraz bardziej zaczynam się martwić, uspokójcie mnie, że mam jeszcze mnóstwo czasu... Nie mogę tego pojąć, że księża nie mają kalendarzy na przyszły rok i nie zapisują jeszcze u nas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też nic nie załatwione z księdzem. Strasznie się martwiła, ale poszłam po raz kolejny do niego i powiedział że nas zapamięta (i rzeczywiście tak jest).
Mamy przyjść w ostatni weekend września lub pierwszy października i wtedy ustalimy wszystko.
Rozumiem jak ktoś bierze ślub w sierpniu/wrześniu czy dalej ... ale my mamy sam początek maja ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 17:09   #4254
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
W altanie

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka

O jak super. Ja się zastanawiałam nad cywilnym w ogrodzie przy sali, ale to będzie kwiecień i może być zimno. Ogólnie początkowo miał być kościelny i tak już zostanie, tylko myślałam nad alternatywą w razie jakby ksiądz robił pod górkę. Moja przyjaciółka miała niezłą przeprawę z księdzem, ale mój na szczęście jest w porządku i żadnych problemów nie robi.


Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Są tu jeszcze jakieś Panny Młode, które biorą ślub kościelny i nie mają jeszcze nic ustalone z księdzem? Coraz bardziej zaczynam się martwić, uspokójcie mnie, że mam jeszcze mnóstwo czasu... Nie mogę tego pojąć, że księża nie mają kalendarzy na przyszły rok i nie zapisują jeszcze u nas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mi zależało na jak najszybszym wpisie w kalendarz, bo dziewczyna która ma u mnie śpiewać, powiedziała mi, że w ten dzień ma też inny ślub w tym kościele. Jeżeli nic nie pomieszała i rzeczywiście tak jest to chciałam, żeby nie było problemów z godziną i żeby był kontakt co do przystrojenia kościoła. Zaproszenia mam zamiar niedługo zamówić, więc wolałam mieć potwierdzoną godzinę.


Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
3 stówki? O masakra....
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Są też tańsze, w sumie do tej co chciałam iść to na przyszły rok bierze 200 zł, ale do tego doliczyć próbny i kwota się ładna robi. Ja rozumiem, że ludzie się cenią. Jakbym miała umiejętności też bym się ceniła. Jednak to jest takie wydarzenie, że w końcu zapłacisz każdą cenę, byleby było wszystko na tip top. Nie chcę, aż tak stracić głowy.
__________________

Edytowane przez Nikki_944
Czas edycji: 2019-09-19 o 17:23
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 18:03   #4255
_Dela_
Raczkowanie
 
Avatar _Dela_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 90
Dot.: Pm 2020.

My w sierpniu poszliśmy się zapisać na kwiecień i cały dzień był do wyboru. Lubię mieć ślub w mało typowym miesiącu, nikt mi nie odmawia . A wczoraj zapisałam nas na nauki przedmałżeńskie do dominikanów <3

Moja upatrzona makijażystka bierze 180. Sporo, na pewno znalazłabym coś tańszego o kilkadziesiąt złotych i też ładnie, ale kusi mnie tym że ma salon naprzeciwko mojego bloku, będę mogła iść w kapciach . No i bardzo profesjonalnie maluje.
_Dela_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 18:43   #4256
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pm 2020.

Zapisałam się na makijaż i fryzjera. Makijaż 140zl a fryzjer 180

Próbnego nie robię bo juz mnie ta makijazystka malowala kilka razy i wiem czego się mogę spodziewać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 19:42   #4257
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Pm 2020.

A ja mam problem z naukami przedmałżeńskimi. Narzeczony pracuje na zmiany, ja dyżuruję i nie ma opcji, żebyśmy mieli oboje kilka dajmy na to wtorków z rzędu wolnych... Podobnie z weekendami. Chciałam załatwić temat zanim będzie widać, że jestem w ciąży, bo nie mam ochoty wysłuchiwać komentarzy. Więc wpadłam na pomysł nauk internetowych. Dzisiaj jeden telefon do parafii, gdzie bierzemy ślub i mój misterny plan legł w gruzach
Poza tym wygląda na to, że muszę szukać nowej makijażystki... Już podskakuje z radości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 20:26   #4258
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Zapisałam się na makijaż i fryzjera. Makijaż 140zl a fryzjer 180

Próbnego nie robię bo juz mnie ta makijazystka malowala kilka razy i wiem czego się mogę spodziewać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A ja w sumie nie wiem ile za fryzurę zapłacę, bo z tego wszystkiego nie zapytałam, ale kojarzy mi się cena 120 zł. Za make-up wg cennika mój wyjdzie 110.


Cytat:
Napisane przez _Dela_ Pokaż wiadomość
My w sierpniu poszliśmy się zapisać na kwiecień i cały dzień był do wyboru. Lubię mieć ślub w mało typowym miesiącu, nikt mi nie odmawia . A wczoraj zapisałam nas na nauki przedmałżeńskie do dominikanów <3

Moja upatrzona makijażystka bierze 180. Sporo, na pewno znalazłabym coś tańszego o kilkadziesiąt złotych i też ładnie, ale kusi mnie tym że ma salon naprzeciwko mojego bloku, będę mogła iść w kapciach . No i bardzo profesjonalnie maluje.

Ja mam nadzieję, że w październiku albo w listopadzie uda nam się nauki zrobić.



Cytat:
Napisane przez demon_of_organization Pokaż wiadomość
A ja mam problem z naukami przedmałżeńskimi. Narzeczony pracuje na zmiany, ja dyżuruję i nie ma opcji, żebyśmy mieli oboje kilka dajmy na to wtorków z rzędu wolnych... Podobnie z weekendami. Chciałam załatwić temat zanim będzie widać, że jestem w ciąży, bo nie mam ochoty wysłuchiwać komentarzy. Więc wpadłam na pomysł nauk internetowych. Dzisiaj jeden telefon do parafii, gdzie bierzemy ślub i mój misterny plan legł w gruzach
Poza tym wygląda na to, że muszę szukać nowej makijażystki... Już podskakuje z radości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Weekend wystarczy jeden na nauki.


A co się stało z makijażystką?
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 20:43   #4259
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Pm 2020.

Weekendowe nauki są od piątku popołudniu do niedzieli. W ciągu ostatniego pół roku narzeczony nie miał tylu wolnego w grafiku, więc tylko jeden weekend okazuje się być aż jednym weekendem
A makijażystka miała do mnie dzwonić w tym tygodniu, żeby umówić się na próbny. Nie dzwoni i telefonu nie odbiera...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-19, 20:45   #4260
Myszkaa20
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa20
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 414
Dot.: Pm 2020.

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle Bernadette Pokaż wiadomość
Są tu jeszcze jakieś Panny Młode, które biorą ślub kościelny i nie mają jeszcze nic ustalone z księdzem? Coraz bardziej zaczynam się martwić, uspokójcie mnie, że mam jeszcze mnóstwo czasu... Nie mogę tego pojąć, że księża nie mają kalendarzy na przyszły rok i nie zapisują jeszcze u nas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, my nie mamy ale chyba w przyszłym tyg się przejdę do księdza, bo załatwiłam oprawę ślubu a księdza nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 11:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.