co mi się satało z twarzą?:(żarówka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-11, 22:53   #1
brzoskwinka
Raczkowanie
 
Avatar brzoskwinka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 39
Question

co mi się satało z twarzą?:(żarówka


Cześć!
prosze pomóżcie! Mam cerę przetłuszczającą się, ale poradziłam sobie z błyszczeniem chodząc umiarkowanie na solarium i używając kremu matującego (siarkowa moc)-naprawde super działa.
Pare dni temu odwiedziłam jednak specjalistke od twarzy i zrobiła mi jakiś test komputerowy cery. Stwierdziła, że mając 22 lata każdą cerę należy nawilżać!
I tu zaczął się horror
Na noc zaczełam używac nawilżających( nie natłuszczających) kremów- wypróbowałam już kilku. Z twarzą zrobiło się coś okropnego- świeci się jak żarówka100 razy bardziej niż kiedyś- nawet jeśli rano zastosuję matujący krem.
Ratujcie, bo nie wiem co robić
Z jednej strony faktycznie- przesuszanie nie jest dobre- ale nawilżanie i bycie swiecącą"gwiazdą", żarząca się "żarówką".
co mam zrobić???
RATUNKU
brzoskwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 23:09   #2
SABRINKA
Raczkowanie
 
Avatar SABRINKA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Durów
Wiadomości: 292
Dot.: co mi się satało z twarzą?:(żarówka

Chodzac do solarium i stosujac krem matujacy w dodatku siarkowy przesuszylas cere ze teraz odpowiada ci podwójnym uderzeniem świecenia. Powinnas nawilzac dalej cere. z czasem sie unormuje to swiecenie. I moze powinnas zmienic krem nawilzajacy i popatrzec na jego sklad
SABRINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 23:12   #3
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: co mi się satało z twarzą?:(żarówka

Ja mam to samo, w dodatku mam cerę tłustą + odwodnioną, nie dość, że jest tłusta, to jeszcze łuszczy się płatami na nosie. Właściwie to powinnam to napisać w czasie przeszłym Też pomagało chodzenie na solarium - raz na 2-3 tygodniel Do tego nie używałam do twarzy żadnego kremu! Postanowiłam zaniwestować w krem NORMALIZUJĄCY, bo matujący daje tylko chwilowy efekt (przynajmniej u mnie). Więc kupiłam Terapię matującą SORAYA na dzień i na noc i szczerze mówiąc pompgło Ale odkryłam /przetastowałam na sobie lepszy kremik z DAX COSMETICS Perfecta Matujący z Q10 na dzień i na noc zapłaciłam za niego aż 12 zł w promocji . Producent deklaruje, że efekty widać po 2 dniach regularnego stosowania i faktycznie mam cały dzień normalną skórę, a zazwyczaj musiałam robić od nowa miakijaż co 5-6 godz. W dodatku uwielbiam jego zapach
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 11:05   #4
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: co mi się satało z twarzą?:(żarówka

Często działanie kremu zalezy od jego składu... Niektóre kremy matujące na prawdę matuja, a inne kompletnie nie, sprawiają że już po godzinie się zaczynasz świecić. Ja mam tak, ale teraz szukam idealnego kremu dla mnie.
I Ty też poszukaj
pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 11:02   #5
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: co mi się satało z twarzą?:(żarówka

dziewczny chwala sobie oliwkę hipp na noc a za dnia sie skora nie swieci, polecam inne watki bo było ich duzo skrobia matuje ba narzo długo takze
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 22:50   #6
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: co mi się satało z twarzą?:(żarówka

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
dziewczny chwala sobie oliwkę hipp na noc a za dnia sie skora nie swieci, polecam inne watki bo było ich duzo skrobia matuje ba narzo długo takze
oliwka hipp rzeczywiście się sprawdza a jest to wydatek ok.10zl, więc za tą cenę myślę, że warto, tymbardziej, że nie jest ona taka tłusta jak normalne oliwki, nałożona na noc w niewielkiej ilości wchłania się niemal całkowicie, pozostawia tylko lekka warstewkę a rano buzia jest miekka i nawilżona
skład oliwki nadaje się jak najbardziej to tłustej buzi, nie ma ryzyka wypryszczenia po niej (skład: olej migdałowy, olej sezamowy, perfum)
zresztą tu jest cały wątek o oliwce hipphttp://www.wizaz.pl/forum/showthread...%B3am+spos%F3b
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 13:45   #7
Monika Leśna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 87
Dot.: co mi się satało z twarzą?:(żarówka

A zamień krem na żel nawilżający, one nie zawierają tłuszczu i nie powinny dawać efektu świecenia się jak psu .... Ja też mam taki problem ale pocieszę was. W ciąży przestałam świecić, zrobiłam nawet grzywkę
Monika Leśna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-15, 14:25   #8
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: co mi się satało z twarzą?:(żarówka

Cytat:
Napisane przez Monika Leśna Pokaż wiadomość
A zamień krem na żel nawilżający, one nie zawierają tłuszczu i nie powinny dawać efektu świecenia się jak psu .... Ja też mam taki problem ale pocieszę was. W ciąży przestałam świecić, zrobiłam nawet grzywkę
fajne pocieszenie dla dziewczyn hehe
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 15:29   #9
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: co mi się satało z twarzą?:(żarówka

tak gratuluje Moniczko, niestey to moze isc tez w immą stron e
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.