DOBRY PODKŁAD - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-29, 11:11   #1
aaggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 57

dobry podklad


Dziewczyny szukam dobrego (i skutecznego) pdkladu- mam cere tlusta tradzikowa, chce zeby dobrze matowil, ale jednoczesnie nawilzal zeby skora nie byla za bardzo sucha i rownoczesnie leczyl.
Bardzo prosze o pomoc.
Dziex z gory [img]icons/icon7.gif[/img]
aaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-02, 12:24   #2
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Re: dobry podklad

Myślę, że może chcesz zbyt wiele od jednego kosmetyku.

Podkład przede wszystkim wyrównuje koloryt. Na trądzikową cerę wg mnie będziesz potrzebować czegoś kryjącego, albo dodatkowo dobrego korektora.

Jeżeli chcesz mieć na twarzy absolutny mat, to na krem, a pod podkład możesz położyć emulsję matującą (tylko tam, gdzie się błyszczysz). Takie emulsje mają w ofercie m.in. Yves Rocher (Bio Specific Regulation - Mati Zone T) i Clinique (Sheer Matteness).

Podkład może być antybakteryjny, ale przyznam szczerze, że nie bardzo wierzę w skuteczność tego typu specyfików. Trądzik leczy się kwasami salicylowym, AHA, LHA, albo specjalnymi preparatami od dermatologa. Najlepiej będzie, jeśli poradzisz się specjalisty - lekarza albo farmaceuty z apteki prowadzącej dermokosmetyki.

Bardzo rozsądnie, że myślisz o nawilżaniu. Ja dodałabym też warunek, żeby nie zatykał porów i nie intensyfikował zmian trądzikowych na skórze.

Podsumowując: o ile uczciwie dbasz o swoją cerę innymi specyfikami, wybrałabym na Twoim miejscu jakiś łagodny, nowoczesny podkład nawilżająco-matujący. Z tej kategorii miałam Maybelline matujący. Jest OK, ale przypuszczam, że możesz znaleźć coś lepszego, zwłaszcza jeśli chcesz wydać trochę więcej kasy. Pewnie przy wyborze pomoże Ci lektura kategorii podkładów w Kosmetyku Wszechczasów.

Pozdrawiam.
Agna_Iolanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-02, 14:58   #3
aaggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 57
Re: dobry podklad

Dziex za odpowiedz. Jeszcze sie zastanawiam nad tym Maybelline.. korektora oczywiscie uzywam, ale nie zawsze- tradzik mam juz znacznie mniejszy a czesto prawie wcale. Uzywam tez preparatow, ktore sie stosuje miejscowo. Najgorsze jest tylko to ze sie szybko swiece- cokolwiek bym nie miala na sobie- a uzywalam juz roznych podkladow, pudrow itd. Jeszcze cos poszukam- najwazniejsze zeby to byl matujaco- nawilzajacy [img]icons/icon7.gif[/img] Jesli macie jeszcze jakies propozycje takiego "cudownego" podkladu czekam [img]icons/icon7.gif[/img] I z gory dzieki [img]icons/icon7.gif[/img]
aaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-02, 15:07   #4
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: dobry podklad

UWAŻAJ NA MATUJĄCY MAYBELLINE, NA WIELU KREMACH SIĘ WAŁKUJE. JA MYSLAŁAM, ŻE POŻEGNAM SIĘ Z NIM NA ZAWSZE, ALE OKAZAŁO SIĘ, ŻE NA KREMIE PÓŁTŁUSTYM IDEALNIE SIĘ ROZPROWADZA - WIĘĆ UŻYWAM GO W CHŁODNE DNI [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-02, 17:00   #5
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: dobry podklad

A ja nie polecam Maybelline. Na mnie on się świeci!!! Zresztą, poczytaj na KW... Ostatnio nawet zadowalał mnie aksamitny Avonu. Matował i krył. Też mam tłustą skórę, chociaż tylko tłustą.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-06, 13:00   #6
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Re: dobry podklad

Z tego, co napisałaś - Fresh Matte Maybelline wałkuje Ci się na twarzy, a po intensywniejszym nawilżeniu problem znika - wynika, że przyda Ci się pewnie eksfoliacja, czyli złuszczenie martwych komórek naskórka. W zależności od upodobań spróbuj może zastosować peeling mechaniczny (z granulkami), albo enzymatyczny, albo maseczczkę peel-off. Masz duże szanse, że potem nawet na lekkim kremie nie będziesz mieć problemów z rozprowadzeniem podkładu.

Pozdrawiam.
Agna_Iolanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-02-06, 13:06   #7
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: dobry podklad

dziękuję za poradę, ale peeling stosuję bardzo regularnie.

nie mam specjalnych problemów z cerą, pani Agnieszka pisała kiedyś na forum, że kosmetyki matujące się 'gryzą' i myślę, że dlatego matujący podkład wałkuje się na mojej twarzy.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-04, 18:16   #8
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
DOBRY PODKŁAD!-ale jaki?

Mam cerę mieszaną, chciałabym żeby mój wymarzony podkład przede wszystkim dobrze krył ponieważ mam troszkę przebarwień, następnie ma dobrze matowić no i dobrze rozprowadzać, bo mam zawsze z tym duży problem. Proszę weźcie pod uwagę to iż jestem alergikiem. Czy znacie tak prawie doskonały podkład?
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-04, 18:47   #9
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: DOBRY PODKŁAD!-ale jaki?

buuu. ja nie znam podkładu, który w 100% zaspokoiłby Twoje oczekiwania. z której cechy jesteś gotowa zrezygnować? [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-04, 23:46   #10
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: DOBRY PODKŁAD!-ale jaki?

Zgadzam się z Sarenką [img]icons/icon12.gif[/img]
Niełatwo polecić podkład, który w 100% zaspokoi Twoje oczekiwania - bo jednak skóra reaguje tak indywidualnie ...
ale do rzeczy: jeśli najbardziej zależy Ci na pokryciu nierównej pigmentacji, to poleciłabym Ci Unifiance LRP; świetnie kryje także Coverderm, ale dla mnie jest zbyt ciężki (podobnie zresztą jak Colorstay Revlonu). Z matujących - obydwa nowe podkłady Isadory, które opisałam w newsach (mają te same zalety co Unifiance, jeśli chodzi o możliwość nakładania bardzo cienkiej, a jednocześnie kryjącej warstwy), ale Hydralight - bardziej matujący - wg mnie nie rozprowadza się całkiem łatwo (nie znaczy to, ze źle, ale ... mógłby lepiej)
Może jeszcze zainteresuje Cię eksperyment Oli z połączeniem dwóch podkładów L'Oreala? .... zerknij sobie na jej donosy [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-05, 00:11   #11
lil_margo
Rozeznanie
 
Avatar lil_margo
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 502
Re: DOBRY PODKŁAD!-ale jaki?

Albo nakladaj dwie warstewki. Najpierw korektor w plynie, a na to podklad matujacy. Wiem, ze to moze ci nie odpowiadac, ale przynosi zaskakujace efekty. Widzialam jak znajoma robila taki makijaz. Przy odpowiednim doborze korektora, twarzz bedzie idealnie gladka [img]icons/1ehem.gif[/img]! Czasem warto nalozyc dwie ciensze warstwy a efekt moze byc znacznie bardziej naturalny niz gdybys nalozyla tylko kryjacy podklad.
lil_margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-05, 07:38   #12
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: DOBRY PODKŁAD!-ale jaki?/Dori ?

maga napisał(a):
> Zgadzam się z Sarenką [img]icons/icon12.gif[/img]
> Niełatwo polecić podkład, który w 100% zaspokoi Twoje oczekiwania - bo jednak skóra reaguje tak indywidualnie ...
> ale do rzeczy: jeśli najbardziej zależy Ci na pokryciu nierównej pigmentacji, to poleciłabym Ci Unifiance LRP; świetnie kryje także Coverderm, ale dla mnie jest zbyt ciężki (podobnie zresztą jak Colorstay Revlonu). Z matujących - obydwa nowe podkłady Isadory, które opisałam w newsach (mają te same zalety co Unifiance, jeśli chodzi o możliwość nakładania bardzo cienkiej, a jednocześnie kryjącej warstwy), ale Hydralight - bardziej matujący - wg mnie nie rozprowadza się całkiem łatwo (nie znaczy to, ze źle, ale ... mógłby lepiej)
> Może jeszcze zainteresuje Cię eksperyment Oli z połączeniem dwóch podkładów L'Oreala? .... zerknij sobie na jej donosy [img]icons/icon7.gif[/img]

yyyy..magus [img]icons/icon7.gif[/img] no, ale mozna spróbować [img]icons/icon7.gif[/img] dla mnie jak pisałam w wątku na kosmetycznym pt. "moja radosna twórczość" [img]icons/icon12.gif[/img] efekt jest bombowy [img]icons/icon7.gif[/img] a moze Dorii juz wypróbowała i tez napisze opinie o mojej mieszance ? [img]icons/icon7.gif[/img] Próbowałas Królowo ? [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon29.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-19, 12:30   #13
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
jaki podkład?? :((

Witam cieplutko!!
Mam prośbe, czy możecie mi doradzić jakiś podkład, taki do 40 zl. Mam suchą cerę i jak nakładam podkład to moja skóra wygląda jakby sie łuszczyła (mówię dokładnie o podkładzie Perfect Wear Avonu). Chciałabym taki, który nadawałby ładny koloryt i nawilżał cere... tzn..żeby sie ładnie błyszczałą w słoneczku. Nie chciałabym matowego, bo lubie cere, która wygląda świeżo i dobbrze nawilżona. Czy możecie mi coś doradzić?
Dziękuje z gór y
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-19, 12:46   #14
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: jaki podkład?? :((

Moniczko- spójrz sobie prosze na Translucide Loreal'a [img]icons/icon7.gif[/img]Przejrzyj w Kosmetyku Wszechczasów [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-19, 13:51   #15
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: jaki podkład?? :((

Dziękuje Olu.... lece zobaczyć [img]icons/icon7.gif[/img]
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 07:48   #16
szpilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10
odcień podkładu

Chciałabym zapytać o to, czy są jakieś zasady jeśli chodzi o dobieranie odcienia podkładu do koloru skóry tzn. bardziej chodzi mi o to, jakich odcieni nie można używać przy zaczerwienionej ,podrażnionej skórze, która w dodatku jest dużo ciemniejsza od koloru skóry na szyi. Domyślam się, że nie powinien być to odcień różu ale nie wiem jaki tego typu problem najskuteczniej ukryje.Czy nazwy podkładów zawierają jakąś podpowiedź w tej kwestii??
szpilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 19:50   #17
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Re: odcień podkładu

Wedlug mnie nalezy uwazac aby kolorek nie kontrastowal z tymi zaczerwieniami. Mam podobny problem (tradzik) i dobrze sie czuje w cieplych bezach cos jak natural beige podkladu stay perfekt (ten do suchej i normalnej)z oriflame. Nie wpada za bardzo w zolc ani w brazik, taki dosc naturalny jest. Co do rozowych odcienie to podzielam twoje zdanie, jak najdalej od nich. Jezeli masz skore podrazniona to lepiej zrezygnowac z matujacych, aby jeszcze bardziej nie wysuszyc. Powinny byc dobre te srednio kryjace im lzejsze tym lepsze. Nie wiem ekspertem nie jestem, wiec pewnie zbytnio nie pomoge. Przynajmniej podciagne watek bo temat mnie tez interesuje. Ale sprobuj tego oriflama. Jakas rewelacja to nie jest, ale jest taniusi (20zl w promocji), ma sliczny kolorek i daje naturalny efekt. Tylko przy skorze tlustej wrecz plynie z twarzy.
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 09:48   #18
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: odcień podkładu

Witaj Szpilko [img]icons/icon7.gif[/img]
To fakt jak buzia jest mocno podrażniona i zaczerwieniona, to trudno jest wybrać podkład, który nie będzie się odcinał od jaśniejszej szyi a będzie wystarczająco krył.
Podkład nie może być za ciemny. Musisz koniecznie rozjaśnić skórę buzi i zbliżyć do odcienia szui. Moim zdaniem powinnaś wypróbować dwie możliwości.
Skórę pod podkład możesz wcześniej pokryć cieniutką warstewką jasno zielonej bazy. Polecam Ci La Roche Posay, jest naprawdę delikatna i ma dobry kolorek do gaszenia zaczerwienienia. I na to dopiero jasny podkład beżowo perłowy, ale bez odcienia różowego. Bardzo ładnie kryje tego typu problemy Revlon colorstay. I ma ładne naturalne kolorki - sprawdź 2 buff. Dobre są też jeśli chodzi o kolory podkłady Max Factora, tylko czasami na niektórych działają zbyt wysuszająco, ale nie jest to regułą.

Jeśli kolor zielony mimo wszystko będzie zbyt przebijał to możesz zastosować jeszcze białą bazę. Nie pamiętam czy taką ma La Roche posay, ale na pewno taką ma Bourjois. Wtedy rozjaśnisz nią zaczerwienioną skórę twarzy. I dalej postępujesz jak z zieloną, czyli nakładasz na to podkład.

Żeby buzia nie wydawała się potem zbyt blada i nie nabrała niezdrowego kolorytu musisz użyć różu. Najlepiej w jakiejś delikatnej ciepłej kolorystyce: jasny łosoś, brzoskwinia, jasny koral.

Pozdrawiam gorąco [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-04, 21:21   #19
SylwiaG
Przyczajenie
 
Avatar SylwiaG
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 26
Dobry podkład kryjący???

Dziewczynki jakie znacie dobre podkłady które zakryją niedoskonałości cery chodzi mi głównie o przebarwienia i pajączki jak również ślady zmęczenia na skórze.Muszę sobie w końcu kupić jakiś porządny podkładzik ale nie wiem jaki będzie najodpowiedniejszy i jak najbardziej kryjący.Proszę doradzcie cosik!?
SylwiaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-01-04, 21:26   #20
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Re: Dobry podkład kryjący???

Podobno świetnym podkładem kryjącym i matującym jednocześnie jest ten z Revlona-Colostay. Zobacz jakie ma wysokie recenzje na KW. Ale do tych najtańszych niestety nie należy-ok 70 zł kosztuje
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-04, 21:29   #21
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: Dobry podkład kryjący???

Z tanich Dermacol. Tyle, że chyba trudno go dostać. Ale kryje nawet ślady po ospie.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-04, 23:04   #22
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Dobry podkład kryjący???

revlon colorstay
la roche posay unifiance ("stara" wersja)
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 10:47   #23
Naomi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 35
GG do Naomi
Re: Dobry podkład kryjący???

Używałam dobrego podkłądu firmy Matis doskonale tuszkował wszystkie niedoskonałości cery. Polecam i pozdrawiam
Naomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 16:00   #24
MadziaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1
Dobry podkład i krem nawilżający

Witam! Jaki jest bardzo dobry podkład pod makijaż do cery mieszanej na dzień? Nie mogę znaleźć odpowiedniego dla siebie podkładu. Chciałabym,żeby moja cera wyglądała gładko i zdrowo, a jednocześnie naturalnie. Poza tym szukam silnie nawilżającego kremu. Pomożecie mi? Pozdrawiam!
MadziaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-04, 18:07   #25
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Re: Dobry podkład i krem nawilżający

jeżeli chodzi o dobry podkład to zalezy ile jesteś skłonna na niego przeznaczyć...ja polecam Duble Wear(stay in place makeup)jest naprawde rewelacyjny..to mój nr.1 a cena...ehhh...faktycznie wysoka 130 zl...a z tych z dolnej półki polecam bourjois...najlepszy krem nawilżający jaki miałam to Thermal S.2 vichy..naprawde silnie nawilżający...pozdrawiam bardzo cieplutko
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=726

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ails&itemid=16
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-26, 20:43   #26
kiszonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 16
GG do kiszonek
dobry podkład na zimę dla cery suchej

RATUNKU!!! szukam super dobrego podkładu na zimę, który nie będzie tworzył maski, dosyć długo sie trzymał, nie wysuszał skóry (zwłaszcza na nosie-codzienne peelingi wykańczają ) może być lekko kryjący, ale niekoniecznie, nie mam raczej problemów z cerą, poza tym, że jest sucha albo bardzo sucha ...pomóżcie, doradźcie...
no i najlepiej do 150 zł, może być droższy pod warunkiem ze idealny
kiszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-30, 09:55   #27
dziewoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 26
Re: dobry podkład na zimę dla cery suchej

Podobno Dewy Smooth Clinique jest baaardzo dobry ale zdania co do tego czy tworzy maskę czy nie są podzielone!Sprawdź w kometyku wszechczasów . Przeczytaj też o So ingenious Estee lauder,też jakoś nie każdej on pasuje pzdr
dziewoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-30, 10:03   #28
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Re: dobry podkład na zimę dla cery suchej

a może ten
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6906
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 18:20   #29
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
DOBRY PODKŁAD

Proszę polećcie mi jakiś dobry pokład z wyższej półki. Chcialabym aby byl kryjacy ( mam cere tradzikowa), nie zatykal porow, matowil i ladnie stapial sie ze skora. Prosze pomozcie mi, chce rodzicow naciagnac, zeby kupili mi jakies cudo pod choinke. Czytalam na kwc ale jest tego tyle, ze nie wiem na co mialam sie zdecydowac.

Pozdrawiam!
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-20, 19:13   #30
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: DOBRY PODKŁAD

podbijam,zeby super kryl choc wiesz co Bulba ja dzis czytalam na KWC o podkladzie L`oreala bo wiem ze ta firma zbiera pochlebne opinie na temat podkladzikow.Poczytaj sobie o Ideal Balance mnie zaciekawil ale moze ktos zna jeszcze lepsze cudo nie zatykajace porow i dobrze kryjace pozdrawiam
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.